Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evrokup

+37
maxisb
slobokv83
bigZ
Djole
ZuLuofVozdovac
dane
Danny Trejo
Dule Kecman
Talicni Tom
Koleman
air slavkan
Macijauskas
Sensui
KKP
lazarminator
Naissus
Maja
Sergej
Everton
sexdrogabodiroga
Tazz
Gencha
Psycho
2bad4u
Markos
Imperator
TheGodfather
Junglezburn
Nolle
superhik
klavijatura
mlekadzija
expert
drexler
Bodi Bond
Ray Allen
Zemljoradnik
41 posters

Strana 3 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Gencha Sre 24 Nov 2010 - 3:46

Naravno, Evroliga je najjace takmicenje u Evropi i tu su najbolji evropski timovi, ali samim tim je to i opterecenje vise za Evroligu da napravi dobro takmicenje.Takodje u Evropi je sve manje tih skolovanih i takticki potkovanih igraca, a sve je vise rezervnih NBA timova, to je glavni problem.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Gencha Sre 24 Nov 2010 - 3:50

Zemljoradnik ::Baš zbog ovakvih komentara sam se potrudio da pogledam par NBA utakmica u poslednje dve nedelje. I nisam video ništa novo: upravo divljaština. Trčkaraju po terenu kao babe, šutiraju kako ko dohvati loptu, a onda dođe poslednja četvrtina i svaka lopta se daje zvezdama u ekipi koje rešavaju 1 na 1. Da se ne lažemo, ti momci su uglavnom odlični tehničari i šuteri i ko zna šta još, ali to i dalje nije košarka - timski sport, to je kao kad igramo basket u parkiću i uvek dodajemo loptu onome koji je za klasu bolji od ostalih i čekamo da on da koš. Ne vidim ništa zanimljivo u tome.
Ovaj post je verovatno ok, ali zasto ne napises i kakva je situacija u Evropi povodom ovoga?
b1:Zar Prokom, Makabi, CSKA (sa Gordonom) i mnogo drugih takodje ne igraju divlje?
b2:Zar to ne radi i Barsa, kada daju loptu Navaru, ili Cibona Bogdanovicu...u krajnjem slucaju i nasa reprezentacija je igrala tako u Indijanapolisu kada su sve lopte u zavrsnicama isle na Bodirogu?
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Gost Sre 24 Nov 2010 - 4:06

slažem se sa zemljoradnikom u delu kada govori o načinu igre u NBA, ali bih izdovojio plej of od regularnog dela sezone, kao i činjenicu da uvek postoji nekoliko timova koji igraju organizovano i u regularnom delu sezone...

A ovo što je napisao Genča potpisujem svako slovo...Mikroskopski preciznio skenirano stanje u Evroligi...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od drexler Sre 24 Nov 2010 - 4:32

soliranja NBA zvijezda su tu otkad je i same lige, nekad zna biti pretjerano, to je tačno, nekad zna biti i krajnje iritantno, štaviše...

Ipak, u NBA bar ne mogu vidjeti Peru Božića i njegov spektakularni asortiman poteza.

Da se razumijemo, ja ne poredim NBA i EL, to su dva svijeta koja treba posmatrati odvojeno, igra se razlikuje i taktički i po fizičkom intenzitetu, a sama organizacija liga i pravnih sistema u kojima funkcionišu je dijametralno različita.

Ja u njima uživam podjednako, na svoj način, a ljudi koji maštaju o evropskoj NBA diviziji i spajanju tih stvari želim da im se maštanja nikad ne ispune
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Zemljoradnik Sre 24 Nov 2010 - 8:08

Gencha ::Ovaj post je verovatno ok, ali zasto ne napises i kakva je situacija u Evropi povodom ovoga?
b1:Zar Prokom, Makabi, CSKA (sa Gordonom) i mnogo drugih takodje ne igraju divlje?
b2:Zar to ne radi i Barsa, kada daju loptu Navaru, ili Cibona Bogdanovicu...u krajnjem slucaju i nasa reprezentacija je igrala tako u Indijanapolisu kada su sve lopte u zavrsnicama isle na Bodirogu?

Nisam imao nameru da branim evropsku košarku, a kamoli organizaciju takmičenja u Evropi, samo da objasnim zašto sam ja jedan od onih koji (više) nemaju lepo mišljenje o NBA. Ja čak i razumem zašto se tamo tako igra: liga je tako osmišljena da timovi igraju svaki drugi-treći dan, da sve vreme igraju punim intenzitetom, niko ne bi živ došao do plej-ofa. U Evroligi je znatno manji broj utakmica i zato svi uvek igraju punim intenzitetom, pa čak i Prokom i Francuzi koji igraju antikošarku (po mom shvatanju iste). Naravno, svi timovi igraju i domaća prvenstva, ali to su znatno lakše utakmice i većina njih može da ih igra sa pola snage.

Dakle, jasno mi je zašto stvari tako stoje, ali ne volim da gledam 10*120kg mišića kako se vuku po terenu kao babe i šutaju kao na treningu dok nekom ne prekurči pa skoči i zakuca, čisto za promenu. Posebno me nervira što znam da je 90% tih igrača bolje od 90% igrača u Evroligi. Ali kome se to sviđa, još bolje za njega, ima veći izbor za gledanje. To što ih ja ne volim, to je samo moj problem. Smile

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Gencha Sre 24 Nov 2010 - 8:48

Slazem se sa tobom Zemljoradnice, ali sam odreagovao na tvoj post, zato sto ljudi cesto pljuju NBA za neke stvari, za koje su verovatno u pravu, ali ne istaknu da se takve stvari desavaju i u Evropi i onda ispadne kao da u Evroligi cvetaju ruze i da se tamo igra neka neverovatno inteligentna i disciplinovana kosarka, a u praksi uglavnom nije tako.
Meni je muka da gledam igrace poput Dvajata Hauarda, ali na drugu stranu, kada gledam NBA imam priliku da vidim majstore poput Gasola, Skole, Krstica...kakvih u EL nema.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od drexler Sre 24 Nov 2010 - 9:02

...Manu, Rondo, Paul, Nash, Allen, Duncan. Ima tu vrednih stvari
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Zemljoradnik Sre 24 Nov 2010 - 21:04

Ja sam prošle nedelje prvi put gledao Duranta (ne računajući ono malo na SP kad nisam ni obraćao pažnju na njega). Lik je fantastičan, ali uopšte nije interesantno gledati kako 8 napada za redom njegovi igrači prave izolaciju za njega i on pogađa 1 na 1, mislim čak da je svaki šut bio sa poludistance. Svaka čast, ali to nije ono što mene zanima.

Nego, da se mi vratimo na Evrokup, što je ovde tema...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Tazz Pet 26 Nov 2010 - 1:49

https://www.youtube.com/watch?v=JuUryAw4tHg&feature=watch_response
Ipak je pogodak bio regularan. Ništa od sudijske krađe.... sarcastic
Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Zemljoradnik Pet 26 Nov 2010 - 22:00

U komentaru piše da se Turci bune što su za napad imali samo 14 sekundi, a ne da je koš postignut po isteku vremena. Onaj sat koji se vidi na zvaničnom snimku je vreme za napad, a Turci tvrde da je trebalo da imaju pun napad, a ne samo 14 sekundi (ovako je posle njihovog napada ostalo još 5 sekundi). Nisam gledao utakmica, tako da nemam pojma koliko je stvarno trebalo da traje poslednji napad.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od sexdrogabodiroga Pon 29 Nov 2010 - 8:51

sexdrogabodiroga
sexdrogabodiroga
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Zemljoradnik Pon 29 Nov 2010 - 20:32

Večeras HF ponovo bez Krstovića i Hamida. Zna li neko šta je opet sa Krstovićem? Pozitivna stvar je što će Anđušić ponovo igrati 20-ak minuta, a možda i Petrović dobije priliku, a negativna što će verovatno da puknu...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Gost Uto 30 Nov 2010 - 7:22

Evrokup odlučio da se meč izmedju Getingena i Bešiktaša igra ponovo zbog problema sa merenjem vremena.

Nije mi žao Ajversona što mora ponovo u Nemačku, žao mi Junglezburna, što mora da prepravlja kladionicu i procente rofl rofl

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Junglezburn Uto 30 Nov 2010 - 7:35

Ne menjam ja, menja excel! plez

Nego unakaziće mi timove u fantasiju! Sad
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Bodi Bond Uto 30 Nov 2010 - 7:57

Ajde okačite linkove za praćenje rezultata utakmica koje su u toku, ponovo mi ne radi sajt Evrokupa.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Junglezburn Uto 30 Nov 2010 - 8:07

Demetrius Alexander - 43.2

Imamo ga u 7 timova! Smile
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Junglezburn Uto 30 Nov 2010 - 9:01

Mitrović 16 minuta, 8 poena, (1/6 iz igre, 6/6 slobodna), 2 skoka... Indeks 7.
Sasvim zadovoljavajuće.
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Everton Uto 30 Nov 2010 - 9:53

gledao sam Mitra, solidan za debi , dobro je iskoristio minutazu, par puta je dobro usao na ulaz, dobra odbrana(vidi se da je prosao Partizanovu skolu Cool )
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Bodi Bond Uto 30 Nov 2010 - 9:54

Jungle, kači dalje linkove...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Gost Uto 30 Nov 2010 - 10:18

Borovnjak igra sasvim solidno ove godine u Arisu...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Markos Sub 4 Dec 2010 - 7:21

Iverson zeli da napusti Besiktas.
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Bodi Bond Uto 7 Dec 2010 - 6:35

Ajde Jungle, kači statistiku za sve utakmice koje su u toku... Smile
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 3 Empty Re: Evrokup

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu