Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transferi i špekulacije širom Evrope

+55
Jaycee Carroll
bookmaker
Fiti
nikola tesla
maxisb
Sarlo
markoo
air slavkan
mlekadzija
NenadBG
Mark Madsen
Kure
slobokv83
Novica-Ubica
Hyperactive
Sergej
Tazz
srb
vlada
Djole
sexdrogabodiroga
lazarminator
Macijauskas
Imperator
blagoje
bigZ
Everton
dane
sarajlija
2bad4u
wolfvaga
Gale
fizicar
superhik
ZuLuofVozdovac
Sensui
Junglezburn
expert
Mihael
familija
Nolle
Koleman
Dule Kecman
lakovic.
Anti-RTS
Naissus
Markos
Zemljoradnik
zex88
Ray Allen
Gencha
Bodi Bond
Talicni Tom
drexler
Psycho
59 posters

Strana 3 od 38 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Sledeći

Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Dule Kecman Uto 21 Jun 2011 - 23:36

Kolika su mu bila primanja tamo ?
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Koleman Uto 21 Jun 2011 - 23:45

Dule Kecman ::Bazile napustio Barselonu..
Legenda! Omiljeni igrac u Barsi, kako sam ja gotivio Barsu godina kada je on cepao sa sve Vujanicem, Burusisom, Satom... Barsa mi je bila ubedljivo omiljeni tim dok nisu promenili filozofiju tima i celokupnu organizaciju.
Iskreno, ne izgleda mi realno da Rakovic dodje u Partizan ali videcemo.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Dule Kecman Sre 22 Jun 2011 - 0:26

Bodi Bond ::Koriere dela Sera piše da je Andersen već potpisao. Daniloviću, reaguj. Smile
Ne znam za njega, ali Kasun potpisa na 2 godine.. Very Happy
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Sre 22 Jun 2011 - 0:40

Krle i Mehija i zvanično u Moskvi.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Sre 22 Jun 2011 - 1:18

Eidson potpisao za Barsu (2+1). Moris i Anderson odlaze.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Psycho Sre 22 Jun 2011 - 2:29

Partizan u trećem šeširu na žrebu za grupnu fazu EL

Još uvek nisu poznati svi učesnici Evrolige, ali je izvesno da će crno-beli početak žreba za grupnu fazu dočekati u trećem šeširu. Glavni kandidat da sledeće sezone ima A licencu je italijanski prestavnik, Armani džins.

Pored ovih informacija još uven nije poznato kome će Bord Evrolige dodeliti specijalne pozivnice, jedna za automatski ulazak u ligaški deo i dve za kvalifikacionu rundu. Ipak, položaj Partizana pred žereb koji će se 7. jula održati u Barsloni je više nego jasan. Šampioni Srbije i regiona će biti smešteni u treći šešir.

Položaj Beograđana je određen zahvaljujući rangiranju u predhodne tri godine po kome je Partizan deveti najbolji tim Starog kontineta. Prema pravilima najjačeg evropkog klupskog takmičenja svaki klub dobija po dva boda za pobedu i jedan za poraz, dva dodatna boda dobijaju se ako se tim plasira u TOP 16 fazu, još dva ukoliko tim stigne među osam najboljih, a po jedan u slučaju plasmana na Fajnal for i u finale.

Na osnovu ovih parametara određena je i tabela sa ukupnim brojem bodova i na osnovu koje se određuju nosioci, odnosno šeširi u kojima se timovi nalaze. Pravilo Evrolige kaže i da je mesto u šestom predviđeno za dva kvalifikanta bez obzira na to koji će to timovi biti.

Nepozannica je koji će tim dobiti A licencu koju je Lotomatika izgubila zbog lošeg plsamana u italijanskom šampionatu (Rimljani su završili kao deveti i nisu se plasirali u plej-of). U grupu od tri pretendenta spadaju Armani Džins, Lijetuvos Ritas i Prokom, piše list „Sport“.

Mnogi su već videli poljskog šampiona kao nosioca A licence za sledeću sezonu, ali posle zvaničog saopštenja Evrolge u kojoj je Prokom rangiran među timove sa B licencom, košarkaški eksperti širom Evrope smatraju da je Aramni džins najrealnija opcija za dobijanje vajld karte.

Evroliga bi ovakav potez opravdala željom Milaneza da naporave izuzetno kvalitetan tim, a o takvim ambicijama govrori i dovođenje Serđa Skariolana mesto trenera. Adut ovog kluba je, nesumnjivo, i tradicija koju baštini ime Olimpije Milano (25 italijanskih šampionata, tri Evrolige, tri Kupa pobednika kupova, dva Kupa Koraća).

U Viljnusu kao adut Lijetuvos Ritasa ističu činjenicu da su u proteklih nekoliko godina odlično igrali u evropskim takmičenjima. Oni su tim koji je dva puta osvajao Evrokup (2005 i 2009) i koji je igrao finale ovog takmičenja 2007, a u prilog im ide i činjenica da su tri puta u predhodnih šest godina stizali do TOP 16 faze.

Slično kao i za Vajld kartu za A licencu, zanimljivo je pitanje i ko zaslužuje pozivnicu za kvalifikacije. Evroliga ove sezone dodeljuje tri specijalne pozivnice za ovaj deo takmičenja, a jedna je, na osnovu trogodišnjeg ugovora sa francuskom ligom u rukama Asvela.

U kvalifikacijama je već viđena Alba, koja je i prošle godine dobila specijalni poziv, a u redovima Cibone veruju da bi, na osnovu tradicije i istorijskih uspeha, jedno mesto moglo da pripadne i zagrebačkom klubu.

Međutim, veliko je pitanje da li su u Evroligi spremni na još jednu sezonu u kojoj bi Zagrepčani predstavlji topovsku hranu za ostale rivale kao što je to bio slučaj ove (deset poraza u ligaškom, delu bez pobede).

U Grčkoj se nadaju da bi Aris mogao da dobije poziv, ali je to malo verovatno jer je u nedavno datom intervjuu Đordi Bertomeu, prvi čovek Evrolige,istako da će tim iz Soluna igrati Evrokup, a pozanto je i da je finansijska situacija u ovom klubu daleko od stabilne.

Na osnovu rangiranja klubova Evroliga će sledeće godine napraviti reviziju nosilaca prava na A licencu. Kako sada stvari stoje nekoliko timova koji su u predhodnim godinama imali skormne rezultate (pre svih Lotomatika, Efes Pilsen i Unikha) moraće mnogo da ulože ukoliko žele da sačuvaju status siugrnog učesnika ligaškog dela Evrolige. Zbog toga rezultati ostvareni sledeće sezone će biti od izuzetne važnosti.
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Čet 23 Jun 2011 - 16:02

Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Gencha Pet 24 Jun 2011 - 2:45

Kuk u Milanu:
http://www.sportklub.info/vest.php?id=kuk-dve-godine-u-milanu
Armani ce verovatno igrati EL, ali mislim da je mogao da nadje bolju ekipu s obzirom da je plej potreban i Realu i Barsi i CSKA, mozda i Panateneikosu.
Valensija se raspala.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Pet 24 Jun 2011 - 2:58

Pa ne bih baš rekao da se Valensija raspala. Otišli su Kuk, Savan i Javtokas, ali su na kecu došli De Migel iz Manrese i Stefan Marković. Savan i Javtokas nisu nenadoknadivi gubici.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Pet 24 Jun 2011 - 4:20

Nahbar objavio da napušta Efes. Smodiš i Bećirović napustili CSKA. Sviđaju mi se potezi CSKA. Poprilično su očistili ekipu od igrača koji ih opterećuju ogromnim ugovorima. Ne znam da li će Gordonu da daju pravu šansu. Fali im plej i četvorka i oni su završili sa pravljenjem tima. Ukoliko dovedu Tea biće pakleno jaki.

1: ?, Bikov
2: Šved, Gordon
2-3: Mehija
3: Šiškasukas, Kurbanov, Hrijapa
4: ?, Voroncevič
5: Krle, Kaun, Sokolov

Može i Hrijapa na 4, to im daje dosta prostora za neke kombinacije. Sve u svemu, ekipa koja bi morala u 8.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Junglezburn Pet 24 Jun 2011 - 4:39

Misliš da Voroncevič nije za prvu 4.? I da će Šved dobiti prednost u odnosu na Gordona?
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Gale Pet 24 Jun 2011 - 4:44

Slazem se, Bodi. Prilicno me iznenadjuje koliko su lepe poteze povukli. Mislio sam da ce, posle otpustanja Vujosevica i onog trenera pre njega (nikako imena da mu se setim), da se pogube kao Real i Olimpijakos. Ali ovo je ohrabrujuce.
E, sad, na spisku im ne fali dvojka, ali se spominjala mogucnost da dovedu Pocijusa. To bi bas bilo po mom ukusu.
Sto se Tea tice, mislim da ga Oli nece pustiti. Vezano za Tea, neverovatno je koliko je slab izbor plejmejkera u Evropi. Neko je to vec napisao, bez pleja su trenutno Barsa,CSKA, Real...Najmocniji klubovi Evrope. Slicno je, cini mi se, i kod cetvorki.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Pet 24 Jun 2011 - 4:46

Ispisah samo trenurni roster. Ekipama poput CSKA trebaju po 2 jaka igrača na svakoj poziciji, zato verujem da će dovesti još jednu dobru četvorku. I sam Valutin je najavio još 2-3 pojačanja. Peticu su zatvorili, kao i trojku. Fali im plej, četvorka i eventualno neki bek.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Pet 24 Jun 2011 - 4:49

Gale ::Slazem se, Bodi. Prilicno me iznenadjuje koliko su lepe poteze povukli. Mislio sam da ce, posle otpustanja Vujosevica i onog trenera pre njega (nikako imena da mu se setim), da se pogube kao Real i Olimpijakos. Ali ovo je ohrabrujuce.
E, sad, na spisku im ne fali dvojka, ali se spominjala mogucnost da dovedu Pocijusa. To bi bas bilo po mom ukusu.
Sto se Tea tice, mislim da ga Oli nece pustiti. Vezano za Tea, neverovatno je koliko je slab izbor plejmejkera u Evropi. Neko je to vec napisao, bez pleja su trenutno Barsa,CSKA, Real...Najmocniji klubovi Evrope. Slicno je, cini mi se, i kod cetvorki.
Pa Real baš i nije bez pleja. Imaju Rodrigeza, ali je njihov problem što su se zajebali sa njim Very Happy

Pocijus je bio aktuelan pre dolaska Mehije. To je isti tip igrača. Njima fali šuter koji bi zamenio Lengdona.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Gale Pet 24 Jun 2011 - 4:55

Secam se da je Rodrigeza Manu (clan foruma, ne Djinobili Very Happy ) hvalio na sva usta pre pocetka sezone.Zato sam ga bas pazljivo gledao, i nista mi se nije dopao.Anemican lik skroz. Zato ga nisam ni racunao.
Stvarno ne znam kakav je Mehija- neko rece da je divljak (verujem) , ali Pocijus je stvarno odlican. Bas me zanima koga ce dovesti.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Ray Allen Pet 24 Jun 2011 - 6:53

Neizvesno je da li ce Dz. Gordon ostati u CSKA.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Pet 24 Jun 2011 - 19:35

On ima veliku platu, Unikaha se raspitivala za njega, ali im je preskup. Zato sam i rekao ne znam da li će mu dati šansu, s' obzirom da je malo ko spreman da ga plati.

Dejvid Lajti sa Ohajo Stejta na meti Olimpijakosa.

Labović, Milko Bjelica, Dragović i C.J. Valas kandidati za četvorku u Unikahi. Računaju pod košem na Frilenda, Sinanovića, Žorića i fali im još jedan ozbiljan igrač, a verovatno će da vrate i Limu sa pozajmice.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od drexler Pet 24 Jun 2011 - 19:57

Bodi Bond ::
Dejvid Lajti sa Ohajo Stejta na meti Olimpijakosa.

aj da ne idem na NBA temu, mogu ovde. Po meni najveće iznenađenje drafta, kakvi su sve indijanci birani a on nije. Odličan igrač sa prestižnog Ohajo Stejta, proveo na koledžu 4 godine, pokriva pozicije 2 i 3, vrhunski šuter, nenametljiv, požrtvovan, pravi timski igrač. Bio je dio rep. USA koja je izgubila od naših u Novom Sadu (Stef Kari, Majkl Bizli, DeAndre Džordan, Džoni Flin)... Gledao sam ga bar 5-6 puta i evo ja predviđam da je ovo novi Dru Nikolas! Wink
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od wolfvaga Sub 25 Jun 2011 - 0:19

Bodi Bond ::On ima veliku platu, Unikaha se raspitivala za njega, ali im je preskup. Zato sam i rekao ne znam da li će mu dati šansu, s' obzirom da je malo ko spreman da ga plati.

Dejvid Lajti sa Ohajo Stejta na meti Olimpijakosa.

Labović, Milko Bjelica, Dragović i C.J. Valas kandidati za četvorku u Unikahi. Računaju pod košem na Frilenda, Sinanovića, Žorića i fali im još jedan ozbiljan igrač, a verovatno će da vrate i Limu sa pozajmice.
Tja, ni jedan od navedenih nije ekstra klasa (ili to barem jos nije dokazao). Cini se da je prava oseka dobrih igraca u Evropi (a bogami i sire)...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Nolle Sub 25 Jun 2011 - 1:28

Bodi zar Nikita nije četvorka, ovaj iz CSKA, gabaritan je Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Nolle Sub 25 Jun 2011 - 8:31

Omar Cook u Milanu na 2 godine 1.500.000 Eura

Bravo vanzemaljac ! Šteta što nije zaigrao u NBA-u, jedan od retkih koji bez problema može da nakupi 10+ asistencija svaku utakmicu u Evropi !!!
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Ray Allen Sub 25 Jun 2011 - 8:36

Njujorska skola kosarke.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Nolle Sub 25 Jun 2011 - 8:52

meni je bilo zadovoljstvo da ga gledam u crveno belom, šteta što je igrao u takvoj ekipi, samo Tadija i on, naplaćuje on debelo svoj kvalitet, i treba !!!
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od lakovic. Sub 25 Jun 2011 - 10:47

Omar Cook i jeste igrao u NBA,03-04 u Portlandu i 04-05 u Torontu.

lakovic.
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Naissus Ned 26 Jun 2011 - 7:33

Sta je sa Vujanicem zna neko? Jel se oporavlja?
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 3 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 38 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu