Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

+29
Geograf
markoo
Naissus
dane
wolfvaga
Hyperactive
Mihael
Anti-RTS
familija
XXL
Dule Kecman
Macijauskas
superhik
expert
Sergej
lazarminator
Everton
Talicni Tom
Junglezburn
NenadBG
Koleman
Ray Allen
zex88
Gencha
Nolle
2bad4u
Psycho
Zemljoradnik
Bodi Bond
33 posters

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Nolle Pon 11 Jul 2011 - 2:27

šut on ima, koji je ogranićen na onaj krug oko linije bacanja, ovo ostalo ko da baca cigle...

https://www.youtube.com/watch?v=k9ZvDUFWImg&feature=related

evo nečega što mu je prošlo u NLB ligi, ali ne sinoć protiv Litve, Imperator sigurno misli na tu situaciju. Wink
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Ray Allen Pon 11 Jul 2011 - 2:33

Ali upravo suprotno je Cvele odigrao u Letoniji. Vise se orijentisao na postizanje koseva nego na razigravanje saigraca. Nije imao ni 3 asista u proseku. Cvele bi bio dobar kao rezervni plej. Dakle neko ko ce uci da promeni ritam, a nikako da bude prva opcija.
Bo je nizak, ali ima crnacke predispozicije.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Nolle Pon 11 Jul 2011 - 2:40

Cvele je preuzeo odgovornost u napadu, jer nije imao nikoga, on nije igrač koji svako veče može da pogodi 8-9-10 šuteva, to je u ovoj rep bio Bogdan,a on je to na celom prvenstvu uradio samo JEDNOM, a ta jedna utakmica je bila dovoljna da se poredi sa igračem kakav je bio PREDRAG DANILOVIĆ !!! Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 342805 on da bi bio kao on mora da lije krv,a ne znoj, takvi igrači poput njega, Đorđevića, Petrovića ne dobijaju se tek tako !!!

Bogić je u šutu još gori od Cveleta, Lambić je novi Paun, Drenovac kao kapiten ništa nije dao,a imao najveću minutažu, Bogdan bio povređen, posle tražio ritam celo prventsvo, Silađi kao igrač koji je jedan od najtalentovanijih na poziciji 4 šipak, Gujaničić odigrao ok, Bešović i Mitrović su davali doprinos, a Cvele je kroz celo prvenstvo vodio i gurao SAM SAMCIJAT ovaj tim, i sada neki govore zato što nije davao po 20 poena u polufinalu i finalu da od njega neće biti igrač,a da je Bogdan koji je odigrao jedva sat vremena seniorske košarke u KLS i imao jednu dobru utakmicu na prvenstvu novi Predrag Danilović, gime a break shock
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Ray Allen Pon 11 Jul 2011 - 2:50

Slazem se da je Bogdanovic miljama daleko od Danilovica, ali on je prototip modrnog beka kojeg zeljno ocekujemo. Realno mi od Danilovica i nismo imali kvalitetnog beka. Jedino je to Pavlovic potencijalno mogao da bude.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Danny Trejo Pon 11 Jul 2011 - 2:52

Neke asistenije Bogica Vujosevica koje su otisle u bunar su u osnovi imale dobru ideju ali je lose ispalo.Besovic se izvlaci iz reketa da mu napravi prostor za prodor i eventualnu asistenciju kada probije sa viskog posta do table posle ulaza a Bogic mu baca pas kada je krenuo da se izvlaci.To je situacija koja je nastala zbog nedovoljne uigranosti a ne lose ideje pleja.
@Zemljoradnik...Jer mislis na zbiran broj od 25 na dve utakmice?To oko stajanja na liniji 6.75 su bile polukontre a ne klasične kontre.Bilo je masenja zicera iz kontri koji su nas sputali da se odlepimo u prvom poluvremenu ali su kontre sprečene sudijskim kriterijumom,naročito u trećoj i poslednjoj četvrtini jer nismo mogli da igramo agresivnu odbranu.Nije isti intenzitet u odbrani dozvoljen na obe strane ,tako da je u pitanju tendeciozno sudjenje a ne kriterijum.Preteran je broj od 25.To je 50 poena na dve utakmice.Više me ipak zanima podatak za ovu konkretnu utakmicu.Broj kontri Litvanaca je rapidno porastao u trećoj odnosno četvrtoj četvrtini.
EDIT:Neke od kontri Litvanaca jesu bili posle bacenih lopti u banar ali tek kada nam se igra raspala.Bogdanović koji je imao ukradenu loptu na početku posle koje je pukla kontra, kada smo dobili zamah je odmah nakon toga dobio dve lične i Mijatović ga vadi.Počne da igra u trećoj i nakon par dobrih akcija dobije dve lične-kako da igra agresivnu odbranu?
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od bigZ Pon 11 Jul 2011 - 7:07

Cveletov no-look preko celog terena pored ostalih gluposti mi je bio dovoljan da zakljucim da je on ipak, kao sto neko rece, seoski igrac. Mali ima domet u nabolju ruku za prvog pleja Metalca ili FMPa. Ako i dospe u A reprezentaciju, mada je to tesko za ocekivati pored Vase i Miljenovica pa i tog Nedovica, nece imati vecu ulogu od Bojana Popovica u istoj. Daj boze da gresim.
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Gost Pon 11 Jul 2011 - 7:42

Ja sam stvarno šokiran pljuvačkim postovima o klincima koji su sve iznenadili i osvojili srebro u vrlo jakoj konkurenciji. Ljudi, priberite se... Ja znam da smo svi frustrirani od teškog života, ali brate nigde nema aem kod Srba da se ovako pljuje po momcima koji su drugi na svetu(NA CELOM SVETU). Zamislite samo koliko klinaca do 19 godina pika basket a naših 10(2 nisu ulazila u igru) su DRUGI NA SVETU.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Danny Trejo Pon 11 Jul 2011 - 8:01

Pa ,velika vecina nije ni gledala Danilovica u Bogdanovim godinama.Ja sam imao tu srecu i mogu da primetim par stvari.Danilovic je bio clan dominantnog tima (osim za Jugoplastiku)kakav je Partizan bio u to vreme.Njegovo "upisivanje " u igrace je potpomognuto vetrom u ledja koji su mu dali Divac ,Paspalj ,Djordjevic,Obradovic i ostali saigraci u finalu Kupa Koraca 1989 godine.Pre toga je bio talentovan igrac nasih mladih selekcija i najgori plej na EP 1987 ,da bi kasnije postao fantastican bek suter.Da ste nekoga pitali kakav ce igrac biti Sasa Danilovic posle EP 1987,rekao bi vam mozda i neke lose stvari.On je ubrzano sazrevao kasnije.Bogdan ima dobru kontrolu lopte i drugaciji je tip igraca od Sase ali mu prodor i sut ne nedostaju.Ima i srce da preuzme odgovornost.....Pre polufinala ovog prvenstva su svi pricali kako neki od ovih klinaca ne zasluzuju ni 5 minuta u prvom timu Partizana(Bogdan i Besovic),a sada je mali dobar ali ne kao Danilovic.I ne treba da bude isti kao Danilovic,on ima svoj igracki stil.Mozda ce jednog dana bas po njemu uporedjivati igrace i reci da je neki klinac dobar ali nije kao Bogdanovic.
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Bodi Bond Pon 11 Jul 2011 - 12:35

Igrač o kome se najviše priča posle ovog SP je Valančiunas. Mislim da on neće napraviti neku veliku karijeru u NBA i smatram da su poređenja sa Sabonisom nebuloza. Visok je 210, ima uska ramena... U Evropi bi mogao biti jedan od boljih centara, a za nešto ozbiljnije u NBA mislim da nema šanse, ali videćemo.

Igrači koji su meni zapali za oko, gledao sam par mečeva, su Sergej Karašev, Dmitri Kulagin, naravno Šarić, naš Bogdanović, Džeremi Lamb. Žao mi je što nisam gledao Brazilce, vidim da im plej ima fine brojke, Raul Neto. Poljake takođe nisam gledao, ali nadam se da će biti prenosa U18 pa da vidimo Karnovskog i Ponitku.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Zemljoradnik Uto 12 Jul 2011 - 1:07

wolfvaga ::Djole, ne znam kome se ne bi zadrvenila ruka u tom uzrastu, a da naspram njega stoji onakva hobotnica kao sto je Valancjunas Smile. Prosto, decko ih je razbacao kao konfete-i to je to. Iskustvo da s lakocom polozis protiv takvog igraca, sa hladnokrvnoscu, se vrlo polako stice...

Prica je apropo Drenovca, naravno. Meni se njegova mentalna stabilnost izuzetno dopada, u tom segmentu je mnogo korisniji od oba reprezentativna krila koja sada imamo u A reprezentaciji (Keselj i Bjelica). Dobrim radom bi mogao da bude "tihi ubica" u napadu-igrac za kog se ne primeti kada je dao 15ak koseva, a to je uradio i naravno A reprezentativac.
Slažem se za Valančijunasa. A Drenovac je već postao tihi ubica, očigledno previše tih jer niko nije primetio da je imao 10 poena i 3,9 skokova po meču. Na 5 utakmica je postigao 14 i više poena, i to na 4 od poslednjih 5.

Danny Trejo ::@Zemljoradnik...Jer mislis na zbiran broj od 25 na dve utakmice?To oko stajanja na liniji 6.75 su bile polukontre a ne klasične kontre.Bilo je masenja zicera iz kontri koji su nas sputali da se odlepimo u prvom poluvremenu ali su kontre sprečene sudijskim kriterijumom,naročito u trećoj i poslednjoj četvrtini jer nismo mogli da igramo agresivnu odbranu.Nije isti intenzitet u odbrani dozvoljen na obe strane ,tako da je u pitanju tendeciozno sudjenje a ne kriterijum.Preteran je broj od 25.To je 50 poena na dve utakmice.Više me ipak zanima podatak za ovu konkretnu utakmicu.Broj kontri Litvanaca je rapidno porastao u trećoj odnosno četvrtoj četvrtini.
EDIT:Neke od kontri Litvanaca jesu bili posle bacenih lopti u banar ali tek kada nam se igra raspala.Bogdanović koji je imao ukradenu loptu na početku posle koje je pukla kontra, kada smo dobili zamah je odmah nakon toga dobio dve lične i Mijatović ga vadi.Počne da igra u trećoj i nakon par dobrih akcija dobije dve lične-kako da igra agresivnu odbranu?
Mislim na zbirno u dve utakmice. A naše kontre se uvek pretvore u polukontre, koje se pretvore u pozicione napade...
Da li je broj litvanskih kontri rapidno skočio jer se naša igra raspala, ili se naša igra raspala kada je broj njihovih kontri rapidno skočio, o tome može da se razgovara, ali tek nakon ponovnog gledanja utakmice, ovako napamet ne mogu.

Bodi Bond ::Igrač o kome se najviše priča posle ovog SP je Valančiunas. Mislim da on neće napraviti neku veliku karijeru u NBA i smatram da su poređenja sa Sabonisom nebuloza. Visok je 210, ima uska ramena... U Evropi bi mogao biti jedan od boljih centara, a za nešto ozbiljnije u NBA mislim da nema šanse, ali videćemo.
Na njegovu sreću, ima veliko obeštećenje, tako da još dve godine sigurno neće preko bare. A ako je pametan ni posle toga još dve. Tada će već biti potpuno drugačiji igrač.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Anti-RTS Uto 12 Jul 2011 - 1:21

Ide sledeće godine, već je dogovorio sa Lijetvusom.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Ray Allen Uto 12 Jul 2011 - 1:37

Ojacace Valancijunas u NBA, rasirice ramena. Nije to nikakav problem.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Junglezburn Uto 12 Jul 2011 - 1:56

Zemljoradnik ::Da li je broj litvanskih kontri rapidno skočio jer se naša igra raspala, ili se naša igra raspala kada je broj njihovih kontri rapidno skočio, o tome može da se razgovara, ali tek nakon ponovnog gledanja utakmice, ovako napamet ne mogu.
Evo ja ti garantujem da je ovo prvo. Našu igru su nakon izjednačenja uništile izgubljene lopte i prilično konstantno sudijsko je*anje, a pitanje je da li bi tih grešaka bilo da psihički nisu pali. Ti si nabrojao neke 3 greške sudija, a ja ti garantujem da kada bismo gledali zajedno snimak ukazao bih ti na daleko više. Eto ja kao odgovorih, a kao i da je bitno, sve je gotovo sad...
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Zemljoradnik Uto 12 Jul 2011 - 2:08

Junglezburn ::Eto ja kao odgovorih, a kao i da je bitno, sve je gotovo sad...
Samo nemoj da se rasplačeš, molim te. Osećao bih se loše. plez

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Junglezburn Uto 12 Jul 2011 - 2:11

Pa bio sam besan i nervozan dva dana, a ti mi sad još soliš ranu... punish
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Bodi Bond Uto 12 Jul 2011 - 14:43

Plasman:
1. Litvanija
2. Srbija
3. Rusija
4. Argentina
5. USA
6. Australija
7. Poljska
8. Hrvatska
9. Brazil
10. Letonija
11. Kanada
12. Egipat
13. Kina
14. Kineski Tajpeh
15. Koreja
16. Tunis

Idealna petorka:
Aleksandar Cvetković (Srbija, PG, '93), Dmitri Kulagin (Rusija, SG, '92), Hju Grinvud (Australija, SG, '92), Džeremi Lamb (USA, SG/SF, '92), Jonas Valančiunas (Litvanija, C, '92)

MVP:
Jonas Valančiunas (Litvanija, C, '92) - 23p, 13.9sk, 3.2bl (59.5% za 2, 81.1% slobodna bacanja)
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011 - Page 13 Empty Re: Svetsko prvenstvo U19 - Letonija 2011

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu