Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaštara 5

+45
Gale
Novica-Ubica
PingPong
Geograf
superhik
srb
Sergej
Karadjordje
Djole
expert
Marija
air slavkan
Nolle
dane
markoo
zex88
bigZ
Koleman
wolfvaga
Everton
sarajlija
Sensui
familija
Talicni Tom
XXL
2bad4u
Anti-RTS
Danny Trejo
Gencha
Ray Allen
Psycho
lazarminator
ZuLuofVozdovac
Markos
Zemljoradnik
Mihael
Bodi Bond
Macijauskas
Tazz
Imperator
fizicar
Dule Kecman
Junglezburn
Naissus
drexler
49 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Mihael Čet 8 Sep 2011 - 10:33

Mihael ::Voleo bih da Tipsa dobije vecerasnji mec, igra dobro u poslednje vreme, bilo bi dobro da se primakne prvih 10, mislim da to moze...

EDIT: U prvom setu vec napravljena 4 brejka, sjajno...

Kakav mec Janka i Novaka, dugo ovako nisam uzivao u tenisu... Koliko se postuju i koliki su drugovi se moze videti i iz toga sto se skoro i ne raduju posle osvojenih poena...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Bodi Bond Čet 8 Sep 2011 - 21:43

Svaštara 5 - Page 39 Kad-vidis-da-je-perov

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Ajde Kosta, sve nas ućutkaj danas.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Bodi Bond Čet 8 Sep 2011 - 21:56

Mihael ::
Mihael ::Voleo bih da Tipsa dobije vecerasnji mec, igra dobro u poslednje vreme, bilo bi dobro da se primakne prvih 10, mislim da to moze...

EDIT: U prvom setu vec napravljena 4 brejka, sjajno...

Kakav mec Janka i Novaka, dugo ovako nisam uzivao u tenisu... Koliko se postuju i koliki su drugovi se moze videti i iz toga sto se skoro i ne raduju posle osvojenih poena...

@TipsarevicJanko Zelim ti brz oporavak.Pokazao si da si borac sa velikim srcem. Oporavi se za Davis Cup. SRBIJA! Ljubi te drug :-)
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Junglezburn Pet 9 Sep 2011 - 2:27

Ovo su pravi ortaci, ovako naši da prebiju Turke sutra! Very Happy

Svaštara 5 - Page 39 Funny-gif-guys-kicking-pole
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Djole Pet 9 Sep 2011 - 3:06

Ne znam dal je ovo iko kacio, al evo sad... Very Happy

Svaštara 5 - Page 39 Potiljak
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od PingPong Pet 9 Sep 2011 - 5:44

Videla sam neku grupu na fb-u. I kao ne misle oni nista lose. Licno, ja ne volim to. Nekako sam operisana od toga (humor, zezanje, opusteno..) zbog dugogodisnjih ispada, da ne kazem ponizavanja od strane celog razreda i nastavnickog kadra za apsolutno svaku sitnicu. Neko kaze da to nije ponizavanje, vec kao to je znak da je covek bitan, Bog, tra la la.. Meni, na sopstvenoj kozi, to nije delovalo tako. Mada me samo zanima zasto mu je to tako? Urodjeno ili su oni sjajni lekari nesto smandrljali kao i obicno. Inace i ja ima brazde, kanalice, ali na celu, ne vide se bas, ali imam i brda od raznih udaraca u glavu (izmedju ostalog i kamenom). :/


I ... Very Happy
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od drexler Pet 9 Sep 2011 - 5:56

jbga, zaražen sam NFL-om, sinoć sam odgledao jednu od najboljih tekmi u životu, znam da 99% vas ne prati ništa od toga, ali moram da se ispraznim, tome ova svaštara i služi. Možete i zapamtiti nešto osnovno, možda vam zatreba u nekom kvizu Smile

NFC Istok

-Filadelfija Igls: vječiti favoriti lige. Zadnjih godinu dana su u centru pažnje jer su rehabilitovali zatvorski ptičicu Majkla Vika, najatraktivnijeg kvoterbeka lige koji je ležao dvije godine zbog organizovanja borbe pasa. Ima dobru liniju hvatača (DeŠon Džekson i Džeremi Meklin), odličnog running backa LeŠona Mekkoja tako da će svakako biti jedan od najatraktivnijih napada lige. Odbrana im je OK, posebno meni omiljeni Ašante Samjuel

-Njujork Džajants: Ilaj Mening je imao očajnu prošlu sezonu, 25 puta mu je presječen pas. Takođe, napad je oslabljen odlaskom hvatača Stiva Smita tako da će ove godine uglavnom ići na probijanja preko provjerenih Ahmeda Bredšoua i Brendona Džejkobsa. Ipak, iako su prije dvije godine bili šampioni, ova ekipa je izgubila na energiji i pobjedničkom mentalitetu, Mening je definitivno lošiji od legendarnog brata, i mislim da Džajantsima predstoji teška sezona

-Dalas Kaubojs: jedna od najbogatijih sportskih ekipa na svijetu ipak nikako da napravi pobjedničku formulu. I dalje se oslanjaju na po meni precjenjenog QB-a (Toni Romo jeste velika zvijezda, ali po meni više se proslavio burnim javnim životom nego na terenu) i to će ih i dalje koštati. Novi of. koordinator je ludi Rob Rajan, možda ih on probudi. U ovoj ekipi je i DeMarkus Vor, jedan od najžešćih defanzivaca lige, ako ništa, valja ih gledati samo zbog njegovih tackleova

-Vašington Redskins: završen je eksperiment sa Donovanom MekNebom, novi QB će biti Reks Grosman, uglavnom osporavan kvoterbek (ja sam jedan od rijetkih koji ga cijeni Smile ). Ne više ni strašnog trkača Klintona Portisa, tako da i ovoj ekipi ne dajem previše šansi, prilično su tanki.


NFC zapad

-Arizona Kardinals: sve zavisi u kakvoj će hemiji biti QB Kevin Kolb i hvatač Leri Ficdžerald (po meni jedan od 3 najbolja hvatača u ligi). Od njih očekujem velike stvari, prije svega zbog para strašnih defanzivaca, Darnel Doket i Džoi Porter! Njima malo ko staje na crtu!

-Sijetl Sihouks: i njih očekuje teška sezona, iako su prošli play of izbacili prvake Nju Orleans. Imaju novog QB-a, Tarvaris Džekson, a ostatak ekipe im je prosjek. Da stvar bude gora, izgubili su i Lofu Tatupua, živopisnog Samoanca koji je godinama jedan od najboljih defanzivaca lige! Teška godina za kišni grad!

-Sent Luis Rems: sve se vrti oko sjajnog tandema Sem Bredford (QB) i Stiven Džekson (RB). To je jedan od najboljih tandema lige, obojica su mladi, OK momci, old school igrači, ne glume zvijezde, iako imaju gomilu razloga za to. Sent Luis je tradicionalno jak fudbalski centar, imaju jak domaći teren i sa ovim dinamičnim duom svakako će napredovati i u ovoj sezoni, možda čak i naprave neke velike stvari u play offu

-San Francisko 49rs: tužno izgleda ova legendarna franšiza već godinama, a ja im u dlanu ne vidim ništa dobro ni ove sezone. Nemaju istaknutog kvoterbeka, lutaju u igri, svako malo mjenjaju trenere, koordinatore... Jedina pozitivna stvar je odlični RB Frenk Gor koji je produžio ugovor te mogu planirati budućnost s njim, mada, ići će jako, jaaako sporo


NFC sjever

-Grin Bej Pekers: šampioni su sinoć na otvaranju sezone pokazali zube. STRAŠNA UTAKMICA, dobili su svoje prethodnike na tronu Seintse i tako stavili do znanja da napadaju titulu opet. Aron Rodžers briljira, u odbrani melju stašni Klej Metjus i Bi Džej Radži, a već uigranom napadu pridružio se sjajni ruki Rendal Kob. Odlična ekipa, kakvu ova legendarna franšiza i zaslužuje!

-Čikago Bers: moja druga omiljena ekipa ne obaćava puno u ovoj sezoni. Napad vodi vječiti talenat Džej Katler čiju eksploziju i igre u skladu sa talentom navijači čekaju duže nego mi Tripkovića. Ima solidnu liniju trkača, Merion Barber i Met Forte. U odbrani imaju zvučna imena poput Džuliusa Pepersa i Brajana Urlahera, mada, moram priznati da su me prošle sezone razočarali. Nisam pametan po pitanju Čikaga, uzdržaću se, ipak sam navijač!

-Minesota Vajkings: penzionisao se legendarni Favr, stigao je MekNeb, a sa njim si uvijek na kocki, može te dovesti do neslućenih visina, a može te baciti u prosjek (to generalno važi sa sve crne kvoterbeke, a i ja sam pristalica te rasističke teorije Smile ). Bernard Berijan i Persi Harvin će hvatati MekNebove pasove, a po zemlji imaju Ejdrijana Pitersona, statistički najboljeg trkača lige. Ukratko, potencijala ima, i uz dobru MekNebovu sezonu Minesota može biti hit lige

-Detroit Lajons: e ovo je ekipa u usponu. 10 godina su bili samo dno lige, kupili visoke pikove, obećavali - i ništa. Sada ih vodi jedna od najvećih mladih zvijezda lige, Metju Staford, nevjerovatno talentovan kvoterbek. Realno, ostatak napada im je i dalje tanak, tek se može pomenuti Dževid Best, ali Staford ima kvalitet da izvlači najbolje iz svojih saigrača tako da svakako očekujem veliki napredak, moguće i play off. Valja pomenuti Ndamukonga Sua, novu veliku zvijezdu NFL-a, jednog od najžešćih defanzivaca lige. Ukratko, nakon godina uspjeha sa košarkašima i hokejašima, red je da grad Detroit napravi i pobjedničku NFL ekipu.


NFC jug

-NJu Orleans Sejnts: sve se vrti oko kvoterbeka Drua Brisa, koji ima kapacitet opet voditi ekipu do kraja. Trener Šon Pejton mi je jedan od dražih u ligi, kao i trkač Pjer Tomas. Tu je i mlada NCAA zvijezda Mark Ingram, ali i gomila manje poznatih hvatača koje Bris odlično razigrava. Nema tu puno priče, uprkos porazu od sinoć, legitimni kandidati za titulu.

-Atlanta Falkons: odlična prošla sezona, skor 13-3 i potpuna afirmacija Meta Rajana. Imaju odličan napad, tu su sad hvatači Rodi Vajt i ruki Hulio Džons, kao i trkač Majkla Tarner koji ima kapaciteta opet trčati preko 1000 jardi. Tu je i odlični kornerbek Džon Abraham koji sjajno prejseca pasove. Sigurna play off ekipa, a uz kontinuirani napredak mogu napasti i Superboul

-Tampa Bej Bakanirs: prijatno iznenađenje prošle sezone. 23-ogodišnji Džoš Frimen je QB, hvatači Majk Vilijams i meni omiljeni TE Kelen Vinslou. Tampa je na putu da postane opet stabilna ekipa posle par godina beznađa. Tu su i trkač LaGeret Blaunt i odlični defanzivac Akib Talib. Dakle ništa posebno, ali obzirom na par proteklih godina, biće ovo dobra sezona za navijače Tampe

-Karolina Panters: biće u centru pažnje zato što su ovog ljeta uzeli 1. pika na draftu, odličnog QB-a sa univerziteta Oburn, Kama Njutona. Mali će sazrijevati u napadu uz odličnog trkača DeAnđela Vilijamsa, i mož biti da će sa njihovom dobrom hemijom biti i nekog značajnijeg pomaka. Ipak, čisto sumnjam, i žao mi je što će legendarni Stiv Smit provesti još jednu godinu u ovoj prosječnoj ekipi, uzalud čekajući pasove



AFC konferencija za par dana, ionako sam do sada smorio za medalju Very Happy
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Dule Kecman Pet 9 Sep 2011 - 6:04

Mene nisi smorio uopste.. up
Nisam stigao nista da pogledam od finala, sto se mene tice ako imas vremena moze i neka "reportaza".. Smile
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Djole Pet 9 Sep 2011 - 6:36

"Telenor ce obezbediti signal svoje mreze uprkos iskljucenju struje zbog radova EDB u nedelju na N. Beogradu i u Zemunu. Izvinjavamo se zbog mogucih smetnji"

To mi je stiglo malopre... ne brinem se ja za glupi mobilni telefon, nego gde cu gledati utakmicu... za one sa NBG-a i Zemuna, cisto da znaju, pa da se pripreme...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Ray Allen Pet 9 Sep 2011 - 7:57

@Drexler
Hvala bogu da ovde nisam jedini fan amer. fudbala. Ako se ne varam i Mlekadzija prati NFL.
Sjajna analiza. Osvrnuo bih se kratko na Kem Njutona. Momak je briljirao prosle sezone u Ncaa. Imao sam priliku da pogledam nekoliko njegovih utakmica. Osvojio je i Hajsmanov trofej i zasluzeno je izabran kao top pik. Mada sigurno ne bi bio prvi pik da se na draftu pojavio Endrju Luk. Nazalost Karolina je ocajna ekipa i jos dugo nece videti doigravanje.


Poslednji izmenio Ray Allen dana Sub 10 Sep 2011 - 2:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Gale Pet 9 Sep 2011 - 11:57

Пошто видим да изазивају велику пажњу на Кс. Рс. , окачићу овде Стејсијеве извештаје. Можда их се сећате са прошлогодишњег СП.
Прво, извештај после Израелаца :

perfektan dan! krenulo s upoznavanjem grada i lokalnih običaja glede ožderavanja i opijanja, nastavilo s debelim kidanjem nerava koje je ipak krunisano na najbolji način - dudinom presicom, onda druženje s bodirogom i nešom ilićem, uz još prežderavanja, da bi se sve završilo one man show-om momka koji će za 16 dana biti proglašen mvp-jem prvenstva. ajmo redom, pa ko preživi..

prvi deo dana proveli smo s tipom koji prenosi formulu 1 na nekom od državnih kanala. otkrio nam je kugelis (litvanska varijanta bureka npr, s dosta mesa i krumpira), uz obećanje da ćemo ovih dana probati i nacionalno jelo prozaičnog imena - zepelin. vitas tvrdi i da nemanja kusturica već godinu dana šeta lokalnu glumicu, izvesnu ingeborgu dapkunaite (vidim da je glumila u mission impossible i 7 godina na tibetu). na našu zabezeknutu facu tip je bio u fazonu: pa to svi znaju, nemoguće da niste čuli..

nismo, ali ni on nije za yugo i nikolu teslu, koga je snimio na stodinarki. bilo je problema oko objašnjavanja otkud crnogorac njegoš na srpskoj moneti, ali je stvar brzo otišla u druge vode. ukratko, šjoulei (to je valjda najpravilniji izgovor) uopšte nije tako idilično mesto. stopa kriminala je dosta visoka, a grad nije nimalo bezbedan, posebno noću. danju murije (zbog ep) ima na svakom koraku, dok po busevima ridže zavode red, u šta se u 2 navrata uverio i tegi koji se švercovao. spasla ga akreditacija iz ovog mesta su i javtokas, slanina i jedan od žukauskasa.

litva je, inače, sa 3,6 miliona od pre pet godina spala na svega 3. sve što je moglo, kidnulo je u eu. svima je pun kufer politike. generalno, vrlo su nam slični, vole da popiju, prave sranja, pevaju i glasno navijaju. plaćaju ture kao i mi, za razliku od estonaca, koje ne mogu da svare. s letoncima su više nego braća. ruse takođe ne gotive, gazdin ćale je debelo zaglavljivao po sibiru u vreme sssr i kgb. iz nekog razloga ispričali su nam priču o tkačenku, koji je, jadan, siromašan i zaboravljen od svih, završio u nekom staračkom domu.

i tu dolazimo do basketa. duda je briljirao, i na tekmi i na pres konferenciji. na pninija je debelo ispizdeo jer je, kako nam je kasnije neša ilić rekao, ovaj, kad je postigao trojku prišao našoj klupi i na srpskom dobacio: uuu, jebote! na presu je doslovce rekao: nemam sajt, ali saopštiću da u košarci ne sme da bude prljavštine nikad ne znaš da li je i koliko matori izlapeo, ali mu je osmeh, po običaju, izmamila jedina naša novinarka ovde, rada iz sporta (tepa joj radica). za nisima je imao sledeću kvalifikaciju: onaj nabijeni čvorić, to samo štrika žalio se na glavobolju, hvalio dve nba linije nemaca, a od kolega čujem i da je nekom prilikom odvalio (kad su ga ovi pitali da pojasni nešto): pa dobro, ako ćemo za neki trenerski list da pričamo, pa da vam objašnjavam drkoš, šarmer, šmeker. kralj.

e, a onda spektakl! u duhu dobrih odnosa koje gledaju da održavaju s presom, bodiroga, kleut i neša ilić pozvali su sve srpske izveštače u jedan od boljih gradskih restorana, gde se jako fino hasalo i jako puno pilo. štimung majstor bio je, naravno, ilić. tek sad mi je jasno šta ga je sve one godine držalo pored klupe zvezde i otkud u repki. čovek je putujući cirkus na dve noge. recimo, proziva ga mirko iz politike: pozdrav najboljem bg šuteru svih vremena, na šta će on: suzi malo. mirko dodaje: pa nije valjda sale đorđević bolji šuter od tebe, na šta će ovaj: ma pusti, sale je mnogo loš čovek naravno, uz osmeh.

na priče o tome kako je u karijeri nosio i crno-beli dres (valjda u nekom radničkom, ako sam dobro razumeo), atmosferu iz bormia 1987, dane provedene u vozanju stranaca u kaseresu (posebno džulijusa nvosua, ako ga se neko seća) i ispaljivanje tomaševića otišlo bi pola dana. najbolji fazon ubedljivo je odgovor vladi đuroviću, na pitanje zašto ne može da trenira: žili mi ruka. đuroviću je tek posle tri meseca neko rekao da je ovaj zapravo mislio - liži mi karu naravno, ispao pičvajz. kaže ilić i da su se sudije u šjouleiju žalile na smeštaj, pa ih svaki dan voze do viljnusa i nazad.

ipak, štos dana odvalio je bodiroga, prepričavajući jednu od epizoda koju je savanović imao s karijem u valensiji. pozove kari tajm aut i kaže savanu: ovo što igramo je sviranje kurca. prevedi.
bodi je opet evocirao uspomene na igračke dane. izdvajam da su mu adrenalinski najjača prvenstva s reprezentacijom 1995. i 1999, da je najlepšu košarku repka igrala 2001. i da su 97-me jedva i trenirali, pa opet uzeli tozla. pominjao je 98-u i, citiram, supersoničnog rebraču.

najviše je od stranaca voleo da igra s đentileom, jasikevičijusom, rolandom blekmenom, navarom, fućkom i rađom, za koga kaže da je u pao trenirao svega sat i 10 minuta dnevno, što mu je bilo dovoljno da pojede sve odreda. pričao je i o tenisu, noletu, gren slemovima na kojima je bio (us open i rolan garos) i generalno, ostavlja sjajan utisak. najaviše slična druženja u viljnusu i kaunasu, stay tuned.

sutra slobodan dan, idemo da overimo rigu, kažu da je lepota od grada.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Gale Pet 9 Sep 2011 - 11:58

После Немаца :


očelo je tako što nas je teo istresao iz gaća, jer je na zagrevanje izašao dobrih 10 minuta kasnije u odnosu na ostalu 11-ricu (usrali smo se da neće igrati!), a završilo tako što bog šutira mikrofon pored klupe dok ga bauerman izvodi. nisam baš najbolje razumeo (napisaće daddy na mondu) da li je dirk tražio izmenu ispižđen što ovi ne mogu ič da ga isprate ili je tražio da trener nekog promeni. u svakom slučaju, bilo je lepo videti ga zgrčene face..

šta smo još imali? recimo, trash talk između tea i dirka, kad je ovaj naš šutnuo air ball preko njega. nastavilo se i kasnije u par navrata, mada krle tvrdi da dirk tokom tekme ne progovora ni sa kim. kejmen se zato isćaska i ismeja s krcunom...

krletu je smetala preglasna muzika tokom igre (stupidnog li običaja, toga nije bilo u turskoj da dj smara s nekim rep deonicama od po 20 sec), pa se žalio teu da ne čuje koju akciju diže. na to je teo imao vrlo kratko: samo slušaj mene!

majstor je, inače, odigrao pod inekcijama i kako duda reče, i on i raške su u dosta lošem stanju. duda je, a to ste valjda mogli da vidite i u prenosu, ali i kod tegija, opet imao svoj šou. sit se iznapušavao svega odreda mačvanu i kosti, a kešelja je jednom imitirao pored klupe kao paralitika neposredno pošto je ovaj pustio benzinga samog na trojci. pokazivao je dudek i neko pecanje, ali nisam baš najbolje razumeo tu gestikulaciju...

pres konferenciju počeo je prozivkom na račun mirka iz politike (verovatno najstarijeg ovde): pa gde si ti juče?! imao si nekog dečkića, a? nema veze, mi smo savremeni, moderni ljudi :)od onog što je pričao ostalo je mi u glavi samo da je bio izazov igrati protiv najveće megazvezde današnjice.

kosta mi je bio krvav u par navrata, gura se s nekim pod košem, nema faula, a on ka sudiji unezvereno: holding! savan je ono šta sam verovao da će biti, najveći mudonja i lider (ma koliko teo bio genijalan). daje jednu od trojki, pravi neku facu kao: otkud ja ovde i kako je ovo ušlo, pojma nemam, a moj pogled slučajno hvata bodirogu, koji kleutu gestikulira u stilu: jesam ti rekao...

zanimljivo mi je bilo i da dirk, kad ga izvede bauerman (koji, btw, svaki dan ima termin u lokalnoj teretani gde šiba bajs dok se ne oznoji muški), nešto skine s ruke i stavi u desnu čarapu probao sam da provalim šta, bez uspeha. impozantno je koliko je taj čovek normalan, predusretljiv prema medijima, navijačima... navijam da ih odvede makar u 8.

žao mi žabara. jes da su divljaci neopevani, ali su simpa, i na terenu i van njega. barnjani (koga kolega guta zove grušanović ) usra današnju tekmu s lađenjem muda u odbrani, ali čovek je zaista zajeban igrač. galinari (spiker ga danima oslovljava s galinaro ) prilično siluje, ako se dovede u red, možda i bude nešto od njega. pjaniđanija su žabarski novinari danas masakrirali dobrih 45 min posle tekme, okruživši ga i bombardujući nimalo prijatnim pitanjima. jedan od žabarskih kolega dugo je na kompu imao otvoren folder nazvan: file - eliminati

nešto će pjaniđani morati da objasni i predsedniku italijanskog saveza meneginu, koji nam je, kad smo se predstavili, prozborio nekoliko reči na tečnom srpskog. na kraju, posle "dobro, vidimo se" pitasmo ga da li da pozdravimo kiću. samo se kiselo nasmejao

ostale grupe slabo nešto pratim uživo. vidim da hrvati šlajfuju, da su španci silovali litvu, da bih može dalje (hell, yeah!), a brat bo debelo vuče makedoniju. nadam se, do četvrtfinala s nama, pa da koplja ponovo ukrste teo i lažni karlos buzer (kako kolega zove peru). antić mu verovatno još pamti tekmu s fmp-om u železniku gde je odigrao kao bulja, ali teu nije smetalo da mu ironično dobaci: sjajno si odigrao majstore, aj sad malo na klupu na zasluženi odmor svašta čovek čuje u pres centru..

za kraj, moram malo da se korigujem i zaštitim tegija, pošto vidim da ste mu pomerili dupe s onim švercovanjem. švercujemo se svi, ali je samo on imao bliski susret s ridžama tegi, inače, glasno peva himnu pre tekme. dok denda, recimo, neverovatno gestikulira, što je, onako, prilično čudno kad znaš šta izlazi iz tih usta.

odvala dana dolazi od izvesnog veke, koji je redovan na svim takmičenjima repke u poslednjih ko zna koliko godina. baja je toliko bio janpi da je tražio od kolege da ga uslika s kostom rečima: ej, aj slikaj me s kešeljom kostica je ispao džek, pa je dodao: nema veze, kasnije kad naiđe kešelj startujte i njega i recite mu: aj da se slikamo s kostom

hteo sam nešto i o rigi, ali dosta je bilo smaranja za danas. reći ću samo da je riga jedna lepota od grada, kao i baltičko more, koje je na čuku odavde. od ostalog trača čusmo da je parker (igraće sutra, ne brinite) iznajmio kuću u šjouleiju i da mu je tu maltene cela familija (renta na dan - 500 ojra). lokalci pričaju i da jasikevičijus ne može da smisli karija, valjda zato što ga nije hteo duže u barsi.

i zaista za sam kraj, nešto za teixeiru i ostale nba fanatike. sinoć sam gledao najstariju tekmu ikad (dotad je to bio onaj rik beri), finale boston - lejkersi iz 1963. ovamo bil rasel (skače ko nezdrav, šiba i levi i desni horog podjednako), bob kuzi (smešnog izbačaja sa strane, umesto regularno o tablu, baja hvata neke horoge, kao pokojni rajko žižić) i džon havliček. s druge strane, eldžin bejlor i jedan i jedini, džeri vest. neverovatno je koliko je taj čovek odskakao stilom i elegancijom u odnosu na sve ostale. igrao je bar 15 godina ispred svog vremena. inače, smešna košarka, bez odbrana, prangijanje u petoj sekundi napada, svi imaju neviđene šajbe.

eto. aj, pa do pobede sutra.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Gale Pet 9 Sep 2011 - 11:59

После Француза :



ne znam koji mi je poraz uživo gori - ovaj, onaj od turaka ili partizanovo polufinale od olija. duda je ovako bio smoren jedino u istanbulu u polufinalu sp. verovatno ste videli kako se brecnuo na tegija, pa ustuknuo, shvativši da novinari nisu klrivi. sve vreme je ponavljao da smo odigrali veliku utakmicu (jesmo, daj bože da se ponovi), da nema šta da zameri igračima (većini nema), ali je na tegijevu čestitku na odličnoj igri popizdeo:
- na čemu da čestitam igračima? što su se borili?! svako treba da se bori kad igra za srbiju!
dodao je da je jedna stvar odigrati slabije i dobiti, a mi smo odigrali najbolju tekmu na celom prvenstvu i - izgubili.
- i ja imam dušu. umorni smo, sad treba dići ekipu. ne znam ni kad imam sledeći trening, noćas moram da radim celu noć, a vi tražite da im čestitam?! da mi je neko pre prvenstva ponudio jednu pobedu koji selimo u drugi krug, ja bih to odbio.
šta dodati još? iz dudine analize jasno je da su nas ubile njihove fizikalije. sedeo sam jako blizu terena, razlika između batuma i rašića npr. je toliko jeziva da su nas samo trojke i krle povremeno držali u igri (mi 11, oni jednu, želabalovu na kraju).

savan je posle tekme u busu bar deset minuta blenuo u jednu tačku. zapravo, niko nije progovarao, osim krleta i tea, koji su telefonirali. mislim i da se plakalo u svlačionici, ali vam to niko neće priznati. deset metara dalje, 30-ak francuza mlati u bubnjeve i urla.

krle je u mix zoni rekao da mnogi od njih večeras neće spavati, raške da smo neke važne tekme dobili na način na koji smo ovu izgubili, a kešelj da je savan veliki čovek. mogu samo misliti kako se oseća, pogotovo što nam london debelo visi. ko mentol sam se radovao što su španci pukli, a sad kapiram da bi glupi turci morali da dobiju bar dve da nisu preneli nijedan bod. ključna je tekma turaka protiv francuza, jer ne verujem da će litva kod kuće i španija više fejlovati. ako dignemo tea u šutu, ekipu osvežimo mentalno (kako?!) i zadržimo ovo kešeljevo ludilo... dopišite, ja nemam snage.

čestitke na makedoncite, kokoškov se provuče, šteta za bih. ujaci su toliko glupo sjebali atmosferu (tuča stipčevića i baraća) da je kouč džouk zaslužio toplog zeca, a ne onaj peškir u facu s klupe.
ima još detalja, ali bi ih gušt bilo čitati da smo dobili. smor je da pišem šta je rekao teov ćale, šta je prsata nišlijka pokazivala sudijama, koji je francuz gazio liniju prilikom slobodnog, sudija to video, nasmejao se i nije reagovao, ko stefanu s klupe diže akcije (a nije duda), gde su izraelci zaglavljivali u pola noći...

P.S. Kasnije Stejsi, na pitanje nekog drugog lika, odgovara da Stefanu akcije sa klupe "dize" Teo.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Gale Pet 9 Sep 2011 - 12:01

Пред Литванце :


kresnućemo ih!
citat bodiroge iz neformalnog razgovora pre bukvalno 10 minuta dovoljno govori kakav je moral u ekipi. bodi tvrdi da savan nije tip igrača i čovek koji bi posle onog sinoć pao u bedak. svi su svesni da ekipa igra odlično prvenstvo, da ima izuzetnog kešelja (koji se neobjašnjivo napali kad igra za srbiju), sjajnog krleta, savana koji će vratiti za promašaj... čeka se samo da teo proradi za tri.

uvek je zanimljivo s bodirogom. čovek, recimo, tvrdi da španija tiho bojkotuje skariola, jer su igrači skapirali da ih vodi daleko slabiji od njih. dok pričamo o tekmi pored nas prolaze francuzi koji su upravo završili trening.
- ovaj nas ujeba, a u londonu ništa nije mogao da ubode - komentariše bodiroga serafina (ili serefana, ako ćemo u originalu).
za nou kaže da je "zajeban", da nema neki napadački arsenal, ali da je užasno tvrd u odbrani. najviše ga je impresionirao batum, pa je palo poređenje između vašeg (180 cm i 100 kila teškog) piskarala u odnosu na bodirogu, u istom odnosu koji je sinoć imao rašić spram batuma. pozdravlja se s tonijem parkerom i prijavljuje mu da je danas bio s njegovim ćaletom. mislim da sam već pisao da je parker iznajmio kuću u šjouleiju (3.500 tisoč ojra za 7 dana, igranka se nastavlja i ovde), da su mu tu braća ti džej i pjer, valjda keva (bivša holandska makenenka) i ćale koji ga prati svuda. toni je neviđeno ljubazan i prijatan lik, ne odbija slikanje, autogram, kratak razgovor. car.

generalno, svi francuzi su jako lepo vaspitani momci, o čemu svedoči činjenica da je dijao sinoć posle tekme tešio savana rečima da tek ima da se igra u drugom krugu. bodiroga smatra da će francuzi pasti što prvenstvo bude odmicalo (nisam uveren u to) i da će španci povući jako. onu drugu grupu prokomentarisao je samo pogledom, možete zamisliti kakvim... pričali smo i o dožaiju koji je poklonio faul parkeru, dijau koji je toliko izmorio savana da ovaj nije imao snagu ni da prdne, italijanima kojima će biti zajebano teško da uklope onu trojicu divljaka (oduševljen barnjanijem, kaže da đentile ima jednako ludog sina koji će brzo u repku)..

duda je koji minut pre toga analizirao litvance (uskoro izveštaj svuda). mislim da matori veruje da možemo da ih drknemo, što nam bar malo vraća boju u lice. igrači u ovom trenutku treniraju, ali svega sat vremena, jer je fiba tako odredila. podeljena su mišljenja da li je turnir s 24 ekipe dobar ili loš za košarku. sigurno će vam novicki ili parker 18. septembra reći svašta (ako dočekaju kaunas), ali iz perspektive nas, običnih fanova privilegovanih da budemo tako blizu, ovo je čisto uživanje.

btw, stereotipi o litvi se ruše. vilnjus (tako kažu da se izgovara) je veliki, ozbiljan grad sa 700 tisuća stanovnika, moderan kao i bilo koja evropska metropola. malopre smo hasali kentaki u nečemu 3 puta većem od ušća, a to ni izbliza nije najveći šoping mol. kad smo stizali pičila je jaka kiša, ali smo od svih (pa i od bodiroge) čuli da je grad sjajan. simens arena, u kojoj se turnir nastavlja i u kojoj igra lijetuvas ritas (sponzorsko ime dobio po njihovoj najvećoj dnevnoj novini), izgleda jako lepo i vrlo je udobna. kapiram da je sjajna stvar igrati za ritas ili žalgiris. budžet prvih je oko 3,5 milijuna, žalgirisov tri puta veći (kupio ih neki ruski tajkun). litvanija je u bukvalnom smislu zemlja košarke, na to vas podseća apsolutno svaki detalj na ulici (ogromni koševi koji vise sa uličnih svetiljki), u prodavnici (valančijunas pozira s nekim novim najkama), dvorani (ogromni posteri svih koji su igrali za lr, od jasikevučijusa, preko macijauskasa, do šiškauskasa)..

zanimljivo je bilo i u putu. u busu smo listali favorite za najlepši izbačaj ikad. gaja iz kurira favorizuje glena rajsa, bogun reja alena, šareni i ja alena hjustona. šareni je prijavio zanimljivu pričicu kako je dule u svoje vreme vezivao paspalja za stolicu, kako bi ga odučio od onakvog skok šuta. brzo je odustao. šareni jako ozbiljno shvata svoj posao. o svakom, ali bukvalno o svakom igraču ima podebeli dosije, a naizust može da vam izdeklamuje dosta neverovatnih podataka.

za kraj, da vam se požalim. nema sisate škotlanđanke! kaže mi jedan tip iz organizacije da je glavna za basket turnir u londonu sledeće godine. life is a bitch.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Gale Pet 9 Sep 2011 - 12:03

После Литванаца :



od svih pretencioznih pocetaka koji su mi padali na pamet najbolje je da citiram svezeg dudu od pre nekoliko minuta: `mi danas nismo bili tim. a znam i ko je odgovoram za to`. naravno, mislio je na sebe. onda ga je neki rus smarao, pa je na engleskom rekao nesto nesto sto nikad nije na srpskom, a suva je istina: mi nemamo velike odbrambene igrace. upravo tu lezi odgovor na pitanje zasto ne mozemo da dobijemo utakmice koje ne tako davno jesmo. prosto, ne mozemo da damo vise od primljenog.

izbegavam da smaram s mojim vidjenjem bilo cega (svi smo selektori i svi znamo bolje, a pre ili kasnije takve stvari se pretvore u patkometriju). ipak, statistika je vise od bikinija ovog puta. njihovih 25 naspram nasih 11 asista, uz 10 od 16 za tri cetvorice lietuva bekova. protiv toga se ne moze, osim ako na parketu nemas 5 zivotinja u odbrani. a mi ih, jbg, nemamo. nemamo ih ni u napadu, sto je jos zalosnije. osim krleta, savana i tea (kad nije lud i negativan, a veceras je i te kako bio), sta nam je preostalo? keselj koji pali na patriotsko gorivo /jao, neka glupaca iza mene radi s intervju s jos vecom glupacom, nekom spanskom novinarkom, krecu tupavosti tipa: tviter ili fejs, murinjo ili gvardiola /

dakle, keselj u specificnom modu i s odbranom koja nije toliko fukusirana na njega. sto nije stvar na koju se mozes osloniti. sta jos? zao mi je sto ovo kazem (pogotovo posle solidne tekme veceras), ali od tepica mi nikad necemo dobiti startnu dvojku na duze vreme. ovo sto on igra isporucivali su igraci poput sase obradovica ranije. bjelica sporo izlazi iz povrede, macvan mora duplo bolje, a nikako da pokaze da moze. pravo je cudo da smo tu gde jesmo, s igracima toliko inferiornim na svojim pozicijama, poput koste, stefana ili rasica. ovaj poslednji bi trebalo da daje 10 na svakoj, ali nikad nece, a nece ni trip u kontinuitetu. paun i bobi su zalutali. sto ce konacno reci da ako novica proradi, raduljica se vrati u zivot u kkp, a neki od klinaca ranije stashe, imamo sanse. sve ostalo je prilicna utopija, jer i drugi skacu i trche i pogadaju, pa na talenat nece vise. a i nemamo ga toliko kao ranije.

teo je posebna prica. dzizus mi je svedok da ga obozavam, ali momak ima toliko pogan stav prema mnogim stvarima da to lako (i precesto) u ambis vuce ne samo njega, vec i ekipu. na jednom od tajm-autova duda je pokusavao uporno da mu objasni da tako ne moze, krle mu je prilazio i smirivao ga, ali on je odjebavao sve u stilu: pa sta ako sam, pa neka... zalio se da mu niko ne pomaze u odbrani, sutirao stolice na klupi, konstatno imao neciju majku na usnama... ko god se bavio nekim kolektivnim sportom seca se da smo svi imali jednog takvog u ekipi. i svi smo ga, naravno, `obozavali`...

ajmo na lepse stvari, zbog kojih se valjda i citamo. pritom, molim da se prekine s prepucavanjem ko kako pise i zasto. svi odavde rade dobar posao, edin je kralj, tegi je tegi. cinjenica da je covek izgurao sve sto je izgurao na nacin na koji je izgurao dovoljno govori o nama, ali i sportskom novinarstvu u zerbiji. stoga, manimo se te suplje price.

izmeren nivo decibela u dvorani bio je 107, sto je jako blizu avionskoj pisti, koliko se secam. litvanci su anojing kad igras protiv njih (i na terenu i na tribinama), ali navijaju, brate, za medalju. vidjao sam likove koji su farbali zulufe ili repove (jos se nose tu i tamo) u boje nacionalne zastave. valancijunas (najomiljeniji, zovu ga jona) je novi sabonis (s kojim sam se malopre uslikao, kao i sa krisom sheridanom, ex espn bajom, koji je sedeo pored mene - cova, btw, veoma malo gleda tekme, non-stop tvituje ili otpisuje nekom).

koliko je basket lepa igra uverila me scena pre pocetka nase tekme. francuzi opozdravljaju publici, a nasi se spremaju da utrce na teren. hvatam pjetrusa, ali i dijaa kako dizu palac visoko u vazduhu gledajuci prema savanu, u fazonu: momce, izdrzi. kraljevi. francuzi su me prilicno pokidali, kockajuci se s laganih vodjstvom. spasao toni, iako je u jednom momentu za svega 90-ak sekundi vezao 4 promasene trojke. parker, inace, skace konopac pre tekme, tako se zagrevajuci. sve vreme kao fol prijateljski caska sa sudijama, sto nije bez znacaja kad se sviraju nicije lopte ili dosudjuju faulovi u zavrsnici. turci igraju mnogo bolje nego sto sam ocekivao, ali ne verujem da su nesavladivi u tekmi koja ce ocigledno odluciti da li se vracamo kuci pre kaunasa. inace, turski navijaci jako su mahali svojim zastavama dok je svirala nemacka himna, a neki turski novinari salutirali su vojnicki levom rukom u vreme neshnal antema .

najneverovatniji podatak dana je da je s nama, u rts-ovoj ekipi kao snimatelj, sin vojislava nanovica (cudesni mach, izmedju ostalog). matori ima sjajne price, a za caleta kaze da je na kraju, kad se pokacio s komunjarama, zavrsio u americi na abc radeci dokumentarce o ribolovu. nasa kolonija jaca je za djilasa (koji je tekmu pratio iz vip loze obucen u tresh peak dux koji smo dobili i mi, ja svoj uvalio tipu koji nam se nalazi ovih dana), ali i zalizanog miska, kome je drustvo pratila mladjana (treba li dodati, jebozovna) crnka.

u dvorani pichi old skul hip hop i neka vruca fankioza, dirkov licni trener holger i daje zapisuje u svescicu ko bata stojkovic u ko to tamo peva, pau gasol na zagrevanju uglavnom sutira trojke, kejmena nemacki novinari zovu german shepherd (to sam cuo od sarenca, on cuo od svaba), publike je na pocetku na duelu dirka i paua bilo tek oko tisucu, video neke bivse sfrj sudije prosvercovane medju novinarima (medju kojima dominira jugoslovenska ekipa). od spanaca niko ne peva himnu, rudi nosi prelepe retro znojnice, a ibaka najlepse crveno-bele adidasice koje sam video na turniru (uz krletove svetlo-plave). konacno su na teren istrcale i neke aske od cirlidersica, ali o tome ne smem detaljnije, jer i moja bice cita ove redove

evo ga tegi krece preko puta mene sa: `pred 11.000 hiljada...`, sto ce reci da je vreme za odjavu. imao sam dva lida: kostinu izjavu s fibinog sajta: sve sto je potrebno je ostaviti srce na parketu (pozdrav za grunfa i ako kanite pobjediti...). druga je bila pesma stonesa koju su pustali pre tekme s razglasa: you can`t always get what you want. ovog puta srbija nije dobila, ali sam ja fasovao vrucicu. aj sutra vam pisem jos malo offa s prvenstva, ima svasta. vr
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Gale Pet 9 Sep 2011 - 12:06

И последњи, после Шпаније :


ima jedna grupa, perfect disaster, ciji sam album up prilicno voleo u svoje vreme. e, u te tri reci staje sve ono sto nam se desilo danas i sta nam valja uciniti do preksutra. jos na zagrevanju se videlo da ovo ni u ludilu ne moze da se dobije. iz dudinih reci s presa (rekao sam igracima u svlacionici da ovo ne sme da bude revans za proslu godinu!) jasno je da su momci glavom vec bili u nedeljnom mecu. duda je, kao po obicaju, pogodio sustinu problema: kako je moguce da spanci sa svim tim igracima i medaljama u poslednje vreme vise respektuju nas nego mi njih? mozda bi dr cetojevic imao odgovor na to. ni dudek ni momci ga nemaju.

ako do danas nije bilo jasno zasto bobi i paunic ne igraju vise, sad je valjda jasno. prvi je potpuno nespreman (sto je duda priznao, ali i primetio da ga saigraci nisu stitili, vec je nekoliko puta ostajao s p. gasolom, sto nije bio dogovor). paunic je potpuno pogubljen i sveden na ono sto igra celu karijeru - muvu bez glave. nemali broj puta sam video da covek sutira air ball-ove na zagrevanju. danas u jednom momentu nije znao ni odakle se izvodi aut, a duda mu je u jednom trenutku porucio: imas li ti mozak?

tea nigde nije bilo na terenu, ali je zato prigovarao stefanu - opet, s klupe - opet, zbog nekog ispadanja. ostavlja ruzan utisak, koliko god bio u pravu. kad bi njemu neko krenuo da spocitava sva ispadanja, krv bi pala... savan nas je jedini drzao u prvom poluvremenu, motivisan valja dolaskom zene i preslatke cerkice. pritom, svi u timu, osim krleta, sutirali su ispod 50%, cela ekipa skandaloznih 35%. neko se nasali u prolazu da bismo dobili za jedan poen da p. gasol nije igrao (dao 26, spanci mu sve vreme skandirali: mvp, mvp), ali na to smo imali samo kiselu facu..

kisele face su bile i u dude i bose tanjevica, koji su se pozdravili najhladnijim mogucim pozdravom koji mozete zamisliti, bez ijedne reci, samo ruka ruci. bosu sam probao malo da isprovociram pitanjem da li bi bilo bolje da je vise turaka u dvorani, ali se matori nije dao. samo je zavrteo glavom i promucao: sve je moguce u nedelju. upravo tako. turci nisu nista posebno ako se posmatra poraz od nemaca, ali svabe su u poslednjih 5 minuta imali svetelma, koji je pogodio sve (od toga tri trojke, recimo). zivo me zanima ko ce u nasem timu, u stanju u kakvom smo, preuzeti odgovornost, znajuci kakav ga medijski cunami ceka kod kuce u slucaju ispadanja.

duda i djilas imali su 45 min zivog razgovora za vreme prvog poluvremena tekme nemaca i turaka. duda tvrdi da bi bili presrecni da nam je neko pre prvenstva ponudio da u direktnom mecu s turcima odlucujemo idemo li medju 8. meni to lici na alibi i skretanje paznje s 3 vezana poraza, uz 1 dobru, 1 sumnnjivu i 1 katastrofalnu tekmu. glupo je hejtovati, valja nam dici glavu. bas kao sto perfect disaster savetuju.

od ostalog na prvenstvu: riki otpozdravlja dzizusu pre tekme dugackim pozdravom kaziprstom ka nebu, nemacki kanali nacionalne utakmice najavljuju: novicki danas u 17, djilas glasno peva himnu, kleut drzi tri prsta na prsima, tegi i dalje sa stranim igracima vrti dve iste recinice: impreshns of d gejm, ju plej gud, a litvanska predsednica je izgleda gej... i da, spanci opet nisu pevali himnu
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Naissus Pet 9 Sep 2011 - 14:54

Veceras bili na Nisomniji, sa sve golim dupetima, ali dobri su Smile

Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od drexler Sub 10 Sep 2011 - 7:00

e vala i ja bih dao zadnji dinar za Letovce... usput, ako već pominjemo Riječke "pičke", evo jedne koja je prebjegla pa je sad purgerka, ali svjedno je opasna. Hip hop uglavnom organski ne podnosim, ali Elemental je jedan od izuzetaka. Pored toga što bacaju simpa rime, očito iza sebe imaju dobar bend!

drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Junglezburn Sub 10 Sep 2011 - 9:19

Svaštara 5 - Page 39 Funny-guy-girlfriend-beer-I-Love-You
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Koleman Sub 10 Sep 2011 - 10:22

Rezultatski mozda nije najbolji ikada ali igracki provereno jeste.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Novica-Ubica Sub 10 Sep 2011 - 10:23

Znaci, BRAVO NOVAK U KURAC TE LJUBIM! Very Happy

bilder hekler zastava jahac
srb vitez harmonika
Novica-Ubica
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od slobokv83 Sub 10 Sep 2011 - 10:39

ja samo Novicu u kurac ljubim Very Happy

al Novaku, alal mu kurac kolce SRBIJA CCCC
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od familija Sub 10 Sep 2011 - 10:48

Veliki naklon do poda za velemajstora teniskih terena..
Brejknuti Federera dva puta zaredom kada on vodi 5:3 i servira za mec....NEPROCENJIVO...


Poslednji izmenio familija dana Sub 10 Sep 2011 - 11:15, izmenjeno ukupno 1 puta

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od PingPong Sub 10 Sep 2011 - 10:56

Svaštara 5 - Page 39 Sprt8 Svaštara 5 - Page 39 Smejese3 Svaštara 5 - Page 39 Tongue1 Svaštara 5 - Page 39 Sm006 the truth> Svaštara 5 - Page 39 He_Noes_No_Love_by_BoffinbraiN

Ne da se pregrejao ovaj lap nego.. Mogu da pecem pile Svaštara 5 - Page 39 Wacko E, Nole pobedi Rodzera kikikiki Svaštara 5 - Page 39 Feee6b45016e2cfebb204f988ceab437 Svaštara 5 - Page 39 Smil

(inace iskljucio se lap, pa sad ova poruka ide sa kasnjenjem. Svaštara 5 - Page 39 Dry)
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Junglezburn Sub 10 Sep 2011 - 11:30

Svaštara 5 - Page 39 Sta-se-radujes

rofl rofl rofl
Hvala ti za ovo Maci, jeste da su zaređali sa prozivkama na njegov račun ali nikad dosta... rofl
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 5 - Page 39 Empty Re: Svaštara 5

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu