Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za članove 3

+47
Hyperactive
dane
Sensui
Tazz
Macijauskas
Imperator
Gencha
Junglezburn
mlekadzija
srb
Anti-RTS
PingPong
NenadBG
Talicni Tom
Danny Trejo
drexler
vlada
wolfvaga
Djole
Zemljoradnik
Mihael
Gale
familija
Zoro
Koleman
sexdrogabodiroga
superhik
Sergej
2bad4u
Everton
fizicar
Nolle
lazarminator
Markos
XXL
air slavkan
bigZ
Psycho
Ray Allen
ZuLuofVozdovac
blagoje
Bodi Bond
Dule Kecman
Novica-Ubica
Marko
markoo
slobokv83
51 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Samo za članove 3 Empty Samo za članove 3

Počalji od slobokv83 Uto 13 Sep 2011 - 1:42

više ne osećam tu ljubav prema stvorenom klubu CZVBG, kao prema pređašnjoj Zvezdi, nešto se u meni urušilo sa dolaskom ovog Čovića (Mare ništa lično)...čak i ne razmišljam sezonsku da kupim, a jedne sezone sam imao 4 sezonske karte...
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od markoo Uto 13 Sep 2011 - 1:47

Pevati pocetkom 2012 god....EVROPSKA ZVEZDA....JEBOTE EVROPSKA ZVEZDA.....


neprocenjivo.....

Samo za Vase oci....legalni reket....

http://www.icp-co.com/odborsavetnika.php

Pogledajte ko su klijenti.....malo je jasnije odkud Vesic u CZ....pa FKCZ ga placa....
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Marko Uto 13 Sep 2011 - 3:02

slobokv83 ::više ne osećam tu ljubav prema stvorenom klubu CZVBG, kao prema pređašnjoj Zvezdi, nešto se u meni urušilo sa dolaskom ovog Čovića (Mare ništa lično)...čak i ne razmišljam sezonsku da kupim, a jedne sezone sam imao 4 sezonske karte...

Ovo je po ponasanju, stavovima, i odlukama, iskljucivo Zikina Zvezda, koji je lansirao ponovo cuveni projekat Evropska Zvezda... Za sada ovde nema ni Č od Čovića. Sta ce biti videcemo

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Novica-Ubica Uto 13 Sep 2011 - 3:08

ne brinite vi za covica nece on u govna tako lako da se uvali.. opasan je to igrac..
Novica-Ubica
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Dule Kecman Uto 13 Sep 2011 - 3:10

@Psycho
Cestitke i od mene, neka je sa srecom, da je ziv i zdrav 100 godina, sve ostalo ce doci samo.. cheers harmonika
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Bodi Bond Uto 13 Sep 2011 - 3:44

malo se Džonatan Givoni iščuđavao na tviteru kako Zvezda može da potpiše igrača kada ima zabranu dovođenja igrača. Onda mu je neko objasnio da se Zvezda fuzionisala sa FMP-om, na šta je on odgovorio "To je šala".
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od blagoje Uto 13 Sep 2011 - 3:46

@Psycho
Матори, нека је са срећом. Немој га само у тенисере.

blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 13 Sep 2011 - 3:49

Марко, овде већ не бих могао да се сложим са тобом. Као прво, ово није непланско трошење пара какво је некада било, тада су играчи имали много веће уговоре него ови сада (Робертс, Овенс, Гурке, Петар Поповић...) а ти уговори нису имали покриће. Сада се 5 пута мери а једанпут сече. Тада су паре даване за неке потпуно имбецилне играче (па чак и за обештећења) који су само попуњавали број - Ковач, Милан Милошевић, Елмедин Кикановић... Сада се не доводи тако неселективно по 12 играча годишње, водоноше може да произведе и Фабрика металних производа, а овде долазе само 4 играча за које Ноле каже да су већ обезбеђена средства, и који су на крају крајева и били услов Пешићевог потписа. Ако има новца, зашто не би бар мало и потрошили, шта да радимо, да људима који хоће из свог џепа да плате играче (Ристић) кажемо - нека, нека, не треба?

Посебно је занимљиво оно што си рекао - а са чиме је Вујошевић почео? Па почео је довођењем Влада Шћепановића у најбољим играчким годинама, а тада већ освајача светског и европског злата, довођењем Милоша Вујанића, тада најперспективнијег играча наше лиге, довео је прекаљене центре Јову Станојевића и Ђуру Остојића (Ловћен), па Стефана Нађфеија из Радничког... Ту су били клинци Авдаловић, Крстић, али и неки искусни играчи попут Весе Петровића и Ненада Чанка. Са тиме је почео Вујошевић, признаћеш да је то много више од овога са чиме пошиње Кари, али Кари ће имати на располагању велику базу клинаца.

А за онох 14 милки сам ти рекао да не бринеш, нити су то Човини дугови, нисти су заиста толики, нити ће Човић дати динар за њихово враћање, то ће по принципу ћирибу-ћириба нестати вољом политичара ако ствари буду ишле добро.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Ray Allen Uto 13 Sep 2011 - 4:52

@Psycho
Pridruzujem se cestitkama. Samo neka je ziv i zdrav.
I da postane dunk
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Psycho Uto 13 Sep 2011 - 5:50

Zahvaljujem svima na čestitkama...u svoje i Novakovo ime Smile
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od bigZ Uto 13 Sep 2011 - 6:21

Cestitam Psiho.. alal vera
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od air slavkan Uto 13 Sep 2011 - 8:42

Честитам и ја! srbparty
air slavkan
air slavkan
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od XXL Uto 13 Sep 2011 - 9:06

@Psiho

Čestitke i od mene...i neka bude živ i zdrav i uspešan barem upola kao njegov imenjak. cheers cheers
XXL
XXL
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Borovo

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Markos Uto 13 Sep 2011 - 10:08

Cestitke i od mene Psycho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Marko Uto 13 Sep 2011 - 12:22

@ Zulu...

Prilikom predhodnog Pesicevog mandata je potroseno oko 3.5 M evra, a nista nije napravljeno... Bojim se da se opet ide u tom pravcu... Necu vise pricati o postavci u CZBGD, vreme ce pokazati !

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Novica-Ubica Uto 13 Sep 2011 - 13:59

uspostavljam poslovno-tehnicku saradnju sa ostalim clanovima foruma Very Happy i ja se takodje pridruzujem cestitkama za prinovu..

salu na stranu, NEK JE SA SRECOM! kolce

da bude svaler dok se ne ozeni, i upola uspjesan kao njegov najpoznatiji imenjak.. cheers

P.S. dok se okrenes doci ce ti kuci pijan sa 15 ili 16.. Very Happy (da ne bude zabune, ne mislim nista lose, to smatram neizostavnom fazom odrastanja)
Novica-Ubica
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 13 Sep 2011 - 14:52

Марко

Слажем се, само кажем тада је неплански трошено, сада ипак постоји дугорочни план, не доводе се безвезни играчи (Милошевић, Ковач, Кикановић), за разлику од прошлих времена сада постоји база младих играча коју само треба надоградити. Доводимо само 3-4 искуснија играча који ће овим клинцима у клубу помоћи да сазревају али и да покушају да освоје неки трофеј. Исту функцију у Партизану су имали Дробњак, Кецман, Лончар и други који су се враћали, без њих ни Тепић, Величковић, Вујанић не би постали оно што су данас. Онај пост сам написао због твоје констатације ''погледајте како је Дуле почео''. Па управо овако као што ми почињемо, ми сем Ракочевића, од кога ко зна да ли ће бити нешто уоште не доводимо скупе играче. Не треба заборавити ни да су они увек доводили центре доказане у домаћем такмичењу попут Остојића и Станојевића (који није прошао у иностранству), иако су знали да на таквим играчима не може да се заради, а Голубовић је управо таква аквизиција (наравно ако дође)

Оно што сам хтео да напишем пре баскета али нисам имао времена а упућено је свим душебрижницима (из супротног табора) које ето брине ново Звездино трошење, је да се присете мало своје историје, наравно то не могу клинци попут Маркоса, или нашег Нолета, али ови старији свакако могу. Да се присете председника Ивице Дачића, и како је у Слобиној предизборној кампањи 2000. године Партизан добио велики финанијски ветар у леђа, све у циљу рушења Милове Будућности. Стизали су као на траци звучна појачања: Никола Булатовић, Харис Бркић, освајач грдних медаља Мирослав Берић, годину дана раније и Веса Петровић. Тада Партизан није успео у свом циљу, али их је годину дана касније преузро Дуле па су кренула да стижу још скупља појачања, Шћепановић и компанија... И тако редом док није успостављена доминација. Стога, ни ми не измишљамо топлу воду, само идемо добро утабаним стазама оних који се данас диче доминацијом.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od lazarminator Uto 13 Sep 2011 - 16:51

Pa to i jeste Zvezdin problem, bas to sto navodis, sto je apsolutno los primer uzela za argument. Pa, Partizan je taj koncept pravljenja tima ostavio ruznoj proslosti kad ikad, jer da nije, bio na istom mestu gde i Zvezda, lizali bi patos.
Glupo je reci: Pa, i vi ste tako selektirali timove pre 12 godina, kad se zna da je to bio period pravljenja najvecih minusa i dubioza.
To je i od Partizana nakaradno bilo, da nakaradnije ne moze biti. Ako ste te staze resili da pratite - nek vam je sa srecom
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 13 Sep 2011 - 17:51

Полако, нисам ја рекао треба правити минус, напротив... Ја сам рекао да немам ништа против наведеног концепта да се постојећим играчима придодају још 4 квалитетна. Јер ако су паре обезбеђене као што се каже да јесу, зашто би онда било ко имао нешто против тога да ти играчи буду доведени? Такође написао сам да је сам концепт млади играчи + пар старијих али врхунских (бивших репрезентативаца, странаца или прекаљених лигашких играча) добар концепт који се показао као успешан у Партизану. Да ли би Тепић, Крстић, Вујанић данас били овакви играчи да нису расли уз Берића, Шћепановића, Дробњака, Милоја? Заједно су правили успехе који су млађима помагали да постану победници. Зато Звезда доводи наведене играче, да покуша да направи успех и омогући још бржи напредак клинцима.

Ја само кажем да:

- нико нема права да прозива (а нпр Тегелтлија то константно ради потенцирајући како је ово Жикина прича) актуелну Звезду за политичку позадину овог пројекта, јер су и они који су нам се 1992. пришљамчили у халу такође били играчка у предизборним кампањама а ја сам навео само један пример кад су се одједном створиле паре за Берића, Бркића, Булатовића.

- нарочито немају права да много моралишу они који су титуле узели на рачун Марфин банке..

Ако је за вас тај период када је Дуле Вујошевић са наведеним играчима освајао титуле и она једна година пре тога лош период Партизана онда ок. То је време кад се стварала доминација, а тада су се трошиле силне количине кеша. Ово што ми сад трошимо није ни приближно тим цифрама. Сетите се само колико је било обештећење за Милојевића и све ће вам бити јасно, више него што је Пешић добио за сва појачања заједно... А велика је разлика у томе што је наша потрошња са покрићем... Ви сте правили доминацију са минусом, а ми и кад обезбедимо паре опет не ваља што доводимо скупа појачања (а играчи које доводимо притом уопште нису скупи)... Мислим да би најбоље било да се одмах на почетку сезоне нагузимо.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Nolle Uto 13 Sep 2011 - 19:49

Inače baš je ovo Žikina Zvezda, umesto Goluba Čova namešta Petra madafakin Popovića.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od fizicar Uto 13 Sep 2011 - 21:19

Psiho sve najbolje malom Novaku!
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od fizicar Uto 13 Sep 2011 - 21:26

ZuLuofVozdovac ::Полако, нисам ја рекао треба правити минус, напротив... Ја сам рекао да немам ништа против наведеног концепта да се постојећим играчима придодају још 4 квалитетна. Јер ако су паре обезбеђене као што се каже да јесу, зашто би онда било ко имао нешто против тога да ти играчи буду доведени? Такође написао сам да је сам концепт млади играчи + пар старијих али врхунских (бивших репрезентативаца, странаца или прекаљених лигашких играча) добар концепт који се показао као успешан у Партизану. Да ли би Тепић, Крстић, Вујанић данас били овакви играчи да нису расли уз Берића, Шћепановића, Дробњака, Милоја? Заједно су правили успехе који су млађима помагали да постану победници. Зато Звезда доводи наведене играче, да покуша да направи успех и омогући још бржи напредак клинцима.

Ја само кажем да:

- нико нема права да прозива (а нпр Тегелтлија то константно ради потенцирајући како је ово Жикина прича) актуелну Звезду за политичку позадину овог пројекта, јер су и они који су нам се 1992. пришљамчили у халу такође били играчка у предизборним кампањама а ја сам навео само један пример кад су се одједном створиле паре за Берића, Бркића, Булатовића.

- нарочито немају права да много моралишу они који су титуле узели на рачун Марфин банке..

Ако је за вас тај период када је Дуле Вујошевић са наведеним играчима освајао титуле и она једна година пре тога лош период Партизана онда ок. То је време кад се стварала доминација, а тада су се трошиле силне количине кеша. Ово што ми сад трошимо није ни приближно тим цифрама. Сетите се само колико је било обештећење за Милојевића и све ће вам бити јасно, више него што је Пешић добио за сва појачања заједно... А велика је разлика у томе што је наша потрошња са покрићем... Ви сте правили доминацију са минусом, а ми и кад обезбедимо паре опет не ваља што доводимо скупа појачања (а играчи које доводимо притом уопште нису скупи)... Мислим да би најбоље било да се одмах на почетку сезоне нагузимо.

Pešić ove sezone ima veći budžet nego Partizan za vreme Milojevića. Ali kada si već ovo napisao reci nam budžet Partizan iz te godine, koliko je plaćeno obeštećenje za Miloja i koliki je Pešićev budžet ove sezone?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Nolle Uto 13 Sep 2011 - 21:56

za Miloja se pisalo o nekoj cifri dosta velikoj

Zvezdin budzet je oko 2-2,5 miliona,a Kari ima oko 600-700 hiljada da dovede ono što zeli. Ostalo ide na plate i troškove, i vraćanje nekih sitnih dugova.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Everton Uto 13 Sep 2011 - 22:44

au zulu brate ti si sve vecinom nabacio tu bez argumenta, evo ti za Milojevica dosao je BEZ obestecenja, a imao je platu od 350K , sto je do dan danas najplaceniji igrac u KKP, tada je jos samo suput imao oko 200k i mozda Step, svi ostali su bili juniori, tako da ste u tom periodu sa sakotom imali veci budzet i ta tvoja teza ne pije vodu,za ostalo cu ti napisati kasnije posto pisem sa telefona
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od 2bad4u Uto 13 Sep 2011 - 23:02

Miloje je odradio trogodišnji ugovor, sa Budućnošču, i potpisao na još godinu dana, pa je tada 2004. prešao u Partizan kao slobodan igrač.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 3 Empty Re: Samo za članove 3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu