Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

+47
sexdrogabodiroga
srb
Sensui
mlekadzija
Talicni Tom
Ray Allen
wolfvaga
Markos
Kiril
dane
lazarminator
2bad4u
Sarlo
familija
Hyperactive
air slavkan
Novica-Ubica
Anti-RTS
Tenenac
Gencha
slobokv83
expert
Zemljoradnik
Everton
Dule Kecman
Psycho
Naissus
Junglezburn
drexler
ZuLuofVozdovac
maxisb
blagoje
Djole
superhik
Macijauskas
Nolle
bigZ
Tazz
Mihael
NenadBG
Koleman
markoo
Imperator
fizicar
Kure
Sergej
Bodi Bond
51 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od fizicar Pet 7 Okt 2011 - 8:17

Nema visinu za cetvorku, masu i nema lednju tehniku. On moze po potrebi da igra cetvorku zbog toga sto je srcan i zilav. Ima brzinu i eksplozivnost i solidnu tehniku i rekao bih da je njegova prirodna pozicija 3.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Macijauskas Pet 7 Okt 2011 - 8:18

Ja isto glasam za poziciju 3, sa povremenim ulaskom na 4, kao lazna cetvorka..
Svojom snagom mislim da moze mnogo vise na poziciji 3.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Djole Pet 7 Okt 2011 - 8:46

Ja mislim da je on definitivno za poziciju 3... mogao bi da igra 4 samo u nuznim situacijama... delim misljenje sa vecinom, znaci nizak za 4, slaba ledjna tehnika... najbolji pokazatelj za to da ne moze da igra 4, je utakmica protiv Kahe prosle godine, kada nije BUKVALNO nista nije mogao da uradi Teletovicu... unakazio ga je ako se secate... svaki iole jaci krilni centar ce ga uneti pod obruc i zakucati preko njega... Kao trojka je vise nego odlican zbog brzine, agresivnosti i suta... po meni je on klasicna trojka, mada je za neke prilike nizak i za tu poziciju...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od fizicar Pet 7 Okt 2011 - 9:06

Macijauskas ::Ja isto glasam za poziciju 3, sa povremenim ulaskom na 4, kao lazna cetvorka..
Svojom snagom mislim da moze mnogo vise na poziciji 3.

Protiv Savana i Iljasove komotno moze na 4. Tu mislim da dosta moze da doprinese protiv Efesa.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Imperator Pet 7 Okt 2011 - 9:09

Sam je momak rekao kod Tegija onomad da je kroz mladje kategorije uvek igrao krilo pa je samim tim prica bespredmetna. To sto je Djekic nesposoban pa ovaj krpi rupe je druga stvar.

I pored dobre fizike 2.02 nije dovoljno da igra komotno u reketu.
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Bodi Bond Pet 7 Okt 2011 - 9:11

Sve je manje četvorki kao što je Skola, četvorki starog kova. To mi se ne sviđa. Ako košarka nastavi da se razvija u tom smeru Lučić komotno može na 4.

Slažem se sa superhikom, on nije vrhunski potencijal, niti će biti ne znam kakav igrač. Osim skočnosti i borbenosti, ja kod njega ne vidim neki izražen kvalitet. Može biti dobar timski igrač.

Pozicija tri mu je prirodnija i mislim da bi na tom mestu mogao da napravi bolju karijeru, ukoliko poradi na šutu. Trojka tipa Himeneza.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od blagoje Pet 7 Okt 2011 - 10:15

Imperator ::Sam je momak rekao kod Tegija onomad da je kroz mladje kategorije uvek igrao krilo pa je samim tim prica bespredmetna. To sto je Djekic nesposoban pa ovaj krpi rupe je druga stvar.

Поента.
Да је Ђекић озбиљан кошаркаш (као што није) не би се водила ова дискусија.

@ Bodi
Не знам да ли сам претерано оптимистичан или шта, али ја у Мачвану видим ту четвроку старог кова. И даље верујем да Маки може да екплодира и буде једна од бољих европских четворки наредних десет година.
А Лучић има сасвим солидан шут, не сјајан али добар. Што ти кажеш, управо у томе му је мана. У готово свим елементима је добар али нити у једном није доминантан.
blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od bigZ Pet 7 Okt 2011 - 10:34

Mozda je rano da se posle prve godine ozbiljne kosarke donese zakljucak o Lucicu, pogotovo ako se uzme u obzir da je igrao na poziciji koja mu manje lezi. Ja licno mislim da je to reprezentativni kalibar, i da je mozda cak i ove godine imao mesta u 12. Nadam se da ce se na kraju ove sezone dosta pricati o ovom momku.
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Sergej Pet 7 Okt 2011 - 10:36

Luce je 4. Nije extra talenat ali je radom sve stekao. Podseca na Novicu po tom fajterskom pristupu svakog meca. Najvise je napredovao prosle sezone. Od njega i Gagija ocekujem ove sezone konstantne igre.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Mihael Pet 7 Okt 2011 - 10:59

Za mene je Lucic 3 koja moze da igra na poziciji 4 po potrebi, za mene nema dileme sto se toga tice...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od maxisb Pet 7 Okt 2011 - 11:54

Po meni, Lučić po fizičkim predispozicijama definitivno trojka. Brzinom, kako nogu u obrani tako i driblinga u napadu (koliko pamtim ima dosta brzu prednju promjenu), uopće ne zaostaje za trojkama. Kada se tim motoričkim sposobnostima doda sasvim solidan šut i stavi ga se na poziciju četiri dobiju se nevolje za protivnika. Takod da, po meni, upravo to što se vodi rasprava je li Lučić tri ili četiri njegov najveći kvalitet.
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 7 Okt 2011 - 15:58

Бити ''ту негде између тројке и четворке'' је најгора несрећа која може да задеси играча. Ако се двоуме да ли си плеј или бек даће ти назив ''комбо бек'', и последње време пролази доста играча који могу и 2 и 3, комбинацијa крилонг центра и центра није баш најсрећније решење, али ако си дрвен за тројку а кратак за четворку онда си га најебао, у озбиљном тиму служићеш да уђеш пет минута на позицију 4 када тренер хоће да игра са нижом петорком и убрза темпо... Играти тројку и играти четворку је са аспекта одбране 1 на 1 или кретњи са лоптом и без ње небо и земља.

У Америци такве играче зову ''tweener'', а то је постало готово синоним за промашај. У пракси су такви играчи чешће пролазили као ''физикалци на тројци који промажу у скоку'' али мислим даби се у Партизановом систему Лучић боље примио као динамична четворка каква је био Новица... наравно желим му све најбоље.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Nolle Pet 7 Okt 2011 - 22:59

Lučić je hustle igrač Smile

Za mene je on čisto krilo, npr mnogo "zdravije" nego npr Andreja Milutinović koji je 2/3 igrač. Da može da igra četvorku može, ali Lučić je igrač koji velikom energijom nadoknađuje neke svoje nedostatke. Neko je rekao nema nijedan izražen kvalitet, za mene je čvrstina, energija, motiv koju igrač donosi na teren kvalitet koji igrač poseduje,a Lučić toga ima na pretek. Njegovo igranje na poziciji 4 ne bi se ni spominjalo da u KKP ne postoji jedan igrač koji se zove Bane Đekić, a KKP ima iole ozbiljniju back up četvorku, o ovome se ne bi vodila polemika.

Lučić je trojka, brze noge, solidan šut sa perimetra (4-6 metara), za razliku od Veselog bolji je licem okrenut ka košu, igra licem mu se ne sastoji od toga da napravi prvi korak pa dvokorak od 4 metra i zakuca. Od svega zna ponešto jednostavno. Simpatičan je igrač, tu nema pogovora, da je Dzle trener bio bi miran i rekao bi da uz Bjelicu, Kešelja i nadam se Milutinovića za godinu-dve, mi dobijamo još jedno krilo za reprezentaciju, ovako sa Vladom na klupi, jedino Lučićeva energija, rad i motiv može da ga dovede do neke ozbiljnije igre, ovo treba da bude njegova sezona, ima jaku konkurenciju u vidu Keca, Dračančeta i Čakara i to će još više da ga motiviše da radi kao nezdrav.

Lično mnogo očekujem od ovog dečka ove sezone (10 poena po utakmici, 3-4 skoka, i šut iz igre oko 35-40%).

Eto nekog mog mišljenja o Vladi Lučiću Smile

P.S nisam spomenuo odbranu, možda i najbolja odbrambena trojka u ovoj ABA ligi, brze noge, ne boji se kontakta, zna da zvekne blokadu. Igrač kakvog svaki trener želi u ekipi jednostavno. Nikad on možda neće biti na nivou neke vrhunske trojke, ali da može da bude dobar igrač itekako može, i on je primer onog 90% rad 10% talenat !
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od superhik Pet 7 Okt 2011 - 23:59

Evo neko moje viđenje tima za sezonu koja počinje danas:

PG -
Ostaje mi da verujem članovima foruma koji su gledali igre Ejsija Loa da je on plejmejker koji pravi razliku. Vrlo bitno za Partizan je da je razigravač a ne poenter, tim Partizana uglavnom čine fizički igrači, malo je kreativaca u timu i zbog toga je mnogo bitno da prvi plej koji će igrati 30 minuta dobro diriguje ekipom. Ukoliko Pera Božić igra do 10 minuta to može biti sasvim dobro, rezonski faulovi do bonusa, čvrsta odbrana, jedna trojka iz kuta i spremanje mišića za dizanje trofeja. Ako budemo opet došli u situaciju da Pera mora igrati 20 i kusur minuta bićemo u velikom problemu. U mojoj glavi ima mesta i za Anđušića na pleju u par kombinacija ali ne verujem da će se to desiti. Što se Miljenovića tiče daj Bože da on svoje prve seniorske minute oseti početkom srpske lige.

SG -
Ne znam da li će ih počinjati ali sam siguran da će biti u petorci na kraju utakmica - Dušan Kecman. On i ove sezone mora imati 20ak minuta da bi Partizanova igra bila kvalitetnija. Verujem da će deo tih minuta provoditi i na poziciji tri. Uz plejmejkera jedini kreativni igrač u timu Partizana, čovek koji igra tri koraka ispred protivnika na obe strane terena. Statistički učinak mu sigurno neće biti kao ranije ali verujem ad će Partizanova igra biti u plusu kad je on an terenu. Milosavljević je igrač koji mora popuniti dobar deo minutaže, verujem kvalitetno. Mislim da ima sada veće samopouzdanje koje će se odraziti i na njegov preko nam potreban šut. Sviđa mi se što je prodoran igrač, mislim da će i on deo minutaže provesti na poziciji tri. Anđušić će dobiti šansu, verujem da će on biti prva šuterska opcija kad je na terenu i da će o d procenta za 3p i zavisiti njegova minutaža. Na poziciji SG i C imamo najviše prostora za kombinovanje i to je kvalitetnim trenerima ogromna prednost. Za Bogdanovića mislim i sto što i za Miljenovića a mislim da Jaramaz ispada iz 12 kad dođe crnac na PF.

SF -
Marko Čakarević može biti adekvatna zamena za Jana i novi ljubimac publike, verujem da će biti starter na trojci kad se prvenstvo zahukta. Uvek igra maksimalno angažovano i nadam se da će uspeti da se adaptira na novi sistem i bićemo svi srećni. On iz drugog plana može najviše a to će mu biti omogućeno u Partizanu jer će igra biti bazirana na visokim igračima. Očekujem Kecmana i Milosavljevića da podele ostatak minuta na poziciji tri a iskreno, Lučića ne očekujem na trojci ali videćemo.

PF -
stranac, Lučić, Đekić - Ako ubodemo stranca na konju smo. Lično bih voleo četvorku koja može pogoditi trojku a i fizički ugurati direktnog čuvara u koš (želim Robertsovog dvojnika). Lučić bi kao rezerva takvom igraču uneo dodatnu energiju i njega vidim kao najboljeg šestog igrača lige sa prosekom 10ak poena i punom statistikom. Od Đekića u najboljem slučaju možemo očekivati trojku svaki meč i da ne napravi faul-koš baš svaki put.

C-
Pekmen, Raduljica, Katić
Na ovoj poziciji ravnopravno na crtu svima u svetu trenutno. Verujem da će u svakom napadu prvi pas ići pod koš pa onda dalje šta bude, sa pozicija PF i C očekujem 55-60 poena po meču.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Koleman Sub 8 Okt 2011 - 4:17

Ovo je sjajno! Naravno sut nece uvek ici ali igra je rapsodija. Sada mi je vise nego jasno zasto Partizan juri dobrog sutera na 4. Djekna, koji igra spolja, je Boziji dar u napadu. Izlazi spolja i otvara reket za Pekovica koga u ABA niko ne moze da cuva 1 na 1, pa mozda i u celoj EL. Lucic sabija, Gagi je novi Tripko. Djekna i dalje najveca supljina u odbrani, sreca sto ovi nemaju 4. Kada Lucic igra 4 tada je prevelika razlika. M sto su ovi losi u odbrani, M sto su losi u napadu na toj poziciji. Steta za Pekmena, valjda nije veci problem. Law sasvim solidan, malo da poradi na komunikaciji ali to ide vremenom, polako.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Sergej Sub 8 Okt 2011 - 4:19

Auh Smile Sunce ti lebovo prejako delujemo , a tek stize 4 .... Makabi neka se zamisli Very Happy
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Koleman Sub 8 Okt 2011 - 4:27

Mene najvise impresionira kako Partizan ima kompaktan tim Smile
Tvrdim da je ovo najkompaktniji tim od Tripkovic-Velickovic-Tepic generacije. Kompaktniji, ne bolji ili gori, od proslogodisnjeg.
Low-organizator
Gagi/Andjusic-klasicni suteri
Lucic/Cakarevic-odlicni u skoku, znaju da pogode za 3
?/Djekna-o ovome ne moze da se prica
Pekovic/Raduljica-Ubice dole, nezaustavljivi. posebno prvi.
Edit:
Svi ubitacni u odbrani. Low je mozda Amer koji igra najbolju odbranu u skorije vreme. Bar na prvi pogled.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Sergej Sub 8 Okt 2011 - 5:06

Fantastican pocetak sezone. Iskreno sam odusevljen igrom , toliko raznovrsnosti u odnosu na proslu sezonu uh Smile Lou je odlican igrac. Igra za tim odlicno vodi ekipu drzi odbranu pick brani .... Radule i Pekmen klase za sebe. Andjusic paklen suter , vidi se da se pravi novi nadam se jos bolji Tripko. Poznata akcija krug za Tripka , sad je krug za Danila Wink

Odbrana sjajna , pokretljiva izuzetno agresivna svih 40 min. Bice ovo jos jedna lepa sezona , jos kad stigne famozna "4" , kidanje u najavi.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od drexler Sub 8 Okt 2011 - 5:08

jedini moguci komentar - spenk
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Junglezburn Sub 8 Okt 2011 - 5:08

kkpšal
Neka nam je sa srećom! Lep početak! Smile
Oduševljen sam odbranom, i generalno pristupom! Zanima me kako će nam se forma kretati tokom sezone.


Poslednji izmenio Junglezburn dana Sub 8 Okt 2011 - 5:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od blagoje Sub 8 Okt 2011 - 5:10

Не памтим кад смо овако моћно деловали на почетку сезоне. Ово је потпуно некарактеристично за нас.

Лучић је тројка, браво Владе. Smile
blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od fizicar Sub 8 Okt 2011 - 5:13

Sjajna igra. Ne mogu da otvorim sajt NLB lige. Moze li neko da okaci statistiku?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Sergej Sub 8 Okt 2011 - 5:17

Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Naissus Sub 8 Okt 2011 - 5:19

Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od drexler Sub 8 Okt 2011 - 5:36

a jebote, kakva pegla Very Happy

bravo Nidžo!!!
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2011/2012 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu