Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaštara 8

+44
Anti-RTS
Fiti
Marija
Nightfall
Geograf
Danny Trejo
blagoje
familija
Everton
air slavkan
PingPong
Sensui
Nolle
Hyperactive
Dule Kecman
Tazz
Sergej
XXL
Imperator
Gencha
Talicni Tom
mlekadzija
markoo
Naissus
superhik
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
Ray Allen
wolfvaga
maxisb
Djole
Koleman
Mihael
expert
Macijauskas
drexler
Junglezburn
2bad4u
sexdrogabodiroga
Zemljoradnik
Sarlo
lazarminator
slobokv83
dane
48 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Koleman Sre 22 Feb 2012 - 12:34







Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od expert Sre 22 Feb 2012 - 21:04

Macijauskas ::Ne znam, nisam gledao reklamu Smile

expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Djole Sre 22 Feb 2012 - 23:06

Koleman ::






Predobri su... ali PRE-DO-BRI...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Junglezburn Čet 23 Feb 2012 - 7:02

Svaštara 8 - Page 2 Takskrin-bradaja
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Junglezburn Pet 24 Feb 2012 - 3:58

Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od maxisb Pet 24 Feb 2012 - 6:52

wolfvaga ::... Nikite Mikhalkova. Kad već spomenuh gospodina, da dodam još nekoliko njegovih filmova koje nikako ne bih propustio (Pored svetski poznatih Sibirskog berberina i Utomlennye solntsem, za koji je dobio oskara)- Oci ciornie, sa meni najboljim glumcem ikada Marcelom Mastrojanijem i Urgu. ...
Odmah da kažem, ako netko namjerava gledati neki od gore navedenih filmova, možda bolje da ne čita dalje...

Evo, samo da se zahvalim za preporuke. Inače, knjige su uvijek moj prvi izbor tako da gledam jako malo filmova (1-2 mjesečno) i gledam uglavnom neameričke filmove. Prije nego što sam pročitao tvoj post pogledao sam samo Sibirskog berberina i ostao mi je u sjećanju po izuzetno snažnoj završnoj sceni, kada glavni lik u onom suludom trku za tim svojim idealom, kojem je doslovno posvetio život i koji mu je konačno na dohvat ruke, u jednom trenutku staje...uzima cigaretu, zapali i gleda ideal kako odlazi... Premoćna scena!
Iz tog razloga sam i skinuo Utemlennye solntsem. Isto mi je film bio dobar, ali nije mi vrhunski. Dva dobra filma su bila dovoljna da pogledam i treći, a i film po imenu Oci ciornie sigurno ne može biti loš. Smile Moram priznati da me kraj nije iznenadio, a i već sam tu očekivao da Mikhalkov "začini" sam kraj. Očito mu je to stil.
Urgu sam pogledao zadnju i ostao bez teksta. Apsolutno fantastičan film! Nakon dva dana (jučer), sam ga pogledao još jednom. Definitivno u 2-3 najbolja filma koja sam ikad pogledao. Radnja je spora, ali da se ukloni bilo koji minut iz tog filma bila bi tragedija. Svaka scena ima veliku ulogu. Simbolika pršti na sve strane. Nevjerojatno kojom lakoćom on prikaže neke stvari. Onaj poster sa "bratom" Sylvesterom Stalloneom, kao simbolm modernog društva, stoji na zidu stare kuće i označava da je i taj dom inficiran, tv-antena na staroj urgi, kompletan lik pijanog jahača...Ma sjajno! Ovaj puta me je krajem uspio izbiti iz cipela...
Kažem, gledam jako malo filmova i samo me je još Krzysztof Kieslowski natjerao da pogledam u par dana ovoliko filmova. U ovom postu si naveo još neke preporuke pa ću sigurno nešto od toga pogledati. Ajde molim te, ako ti nije neki problem, napiši još 2-3 neamerička filma koja bi preporučio. Hvala!
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od wolfvaga Pet 24 Feb 2012 - 8:26

Ih, našao si me gde treba Smile. Obožavam evropski film. Zavisi samo da li ti leže kalsičniji (da kažemo, istorijski značajni) filmovi ili nešto novije? Kao što se već može pretpostaviti, najviše volim italijanski film, ali mislim da i francuski, nemački, pa i češki, poljski, španski ili ex-Yu film itekako imaju šta da ponude...

Btw, baš sam svraćao do Zagreba prošlog vikenda i oduševio se koliko mi se grad svideo! Preporuka svima da obavezno odu i prošetaju kroz glavni grad Hrvatske.
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od maxisb Pet 24 Feb 2012 - 12:13

Svejedno mi je je li film klasičniji ili noviji. Nije mi bitno da pogledam neki film samo zato što je obilježio neko razdoblje ili je strašno poznat. Ocjene na IMDB-u mi ne znače ništa. Ex-yu kinematografiju poznajem stvarno dobro. Onaj Sabirni centar su snimili za jednu novčanicu Alije Sirotanovića i dere sve hollywoodske filmove za duplo. Samo da nije SF (jedini bivši student elektrotehnike koji je digao ruku na pitanje:" Tko nije gledao Ratove zvijezda?")! Fikcija može, korištenje mozga poželjno. Smile Hvala! Amarcord sam gledao pa ga ne moraš preporučiti. Very Happy

Evo i ja koristim priliku da vas sve pozovem u Zagreb. Ako netko dolazi može mi se obratiti šta god da mu treba. Nisam neki turistički vodič, ali bilo bi mi jako drago popiti piće s forumašima...

Izvinjenje za možda malo privatiziranje prostora. Idući puta ću poslati poruku Wolfu...
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Ray Allen Pet 24 Feb 2012 - 12:39

maxisb :: Onaj Sabirni centar su snimili za jednu novčanicu Alije Sirotanovića i dere sve hollywoodske filmove za duplo.
Vidis, meni je to iz nekog razloga najneomiljeniji film Gorana Markovica.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od maxisb Pet 24 Feb 2012 - 13:02

Sto ljudi... Smile
Meni je u desetak najboljih ex-yu, uz Tito i ja najbolji Markovićev, bar od ovih koje sam gledao. Ma htio sam reći kako bi prijatelji preko Atlantika od ovokve tematike s raznim efektima napravili čuda, a film, ovakav kakav je, ne gubi ni mrvicu na vrijednosti, baš naprotiv.
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Ray Allen Pet 24 Feb 2012 - 13:11

maxisb ::Sto ljudi... Smile
Bas tako Smile
Ne kazem da je "Sabirni centar" los film, vec da ga ja bas nesto ne gotivim.
Od Markovicevih filmova najvise volim "Variola veru" samo zbog ove scene https://www.youtube.com/watch?v=K-XrAYziWRo 1.47.

EDIT: Nedavno sam po ko zna koji put odgledao seriju "Prosjaci i sinovi". Definitivno medju 5 najboljih Ex Yu serija. Serbedzija je bio neverovatan.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od maxisb Pet 24 Feb 2012 - 13:18

Doktor stručno pojasnio... Very Happy
Gledao sam i Variolu. Solidan mi je film, ali mi se ne bi dalo gledati ga opet.
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Ray Allen Pet 24 Feb 2012 - 13:31

Razumem te. Malo ko voli "Variolu veru".

Jedan je otac Makarije Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=-JAHNnbA9JY
Scena iz filma "Cudo nevidjeno".
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Bodi Bond Pet 24 Feb 2012 - 13:48

Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od wolfvaga Pet 24 Feb 2012 - 14:18

Kad ste se već dohvatili ex-Yu, može i o tome...

Generalno, "kreativni" period Yu filma ima dve izrazite faze- "Crni talas" (koji je, poput svih flmskih pokreta 1960ih, smatran i "Novim talasom", ime Crni mu je dao Veljko Bulajić, najrežimskiji od svih reditelja exYu, inače tvorac čuvene Bitke na Neretvi) i "Praška škola", koja je 80ih imala i svetski odjek, čiji su pretstavnici svoje filmove prikazivali na najprestižnijim festivalima (a neki su ih i osvajali).

Rodonačelnici i "Sveto trojstvo" prvog su Saša Petrović, Žika Pavlović i Dušan Makavejev. Petrović (ma šta o njemu pričali poznavaoci anegdota oko našeg filma, možda i najveći sineasta ovog talasa) nije mnogo snimao, ali je potpisao filmove kao što su Skupljači perja (maestralni Bekim Fehmiju u svojoj najboljoj ulozi, kao ciganin- sakupljač perja- Bora, ovaj film je dobio "gran pri" u Kanu), Tri (po mom mišljenju jedna od najboljih, ako ne i najbolja, uloga Bate Živojinovića) i Biće skoro propast sveta (film u kom se sustiču prethodna dva navedena, nažalost i poslednji pre nego je Petrović išikaniran i izbačen sa FDU, te je i prestao da snima ozbiljno filmove posle toga). Poznat je i po tome što je jedan od osnivača Demokratske stranke (popularnih "žutih"). Pavlović je jedna od najzanimljivijih faca exYu umetnosti uopšte. Po osnovnoj vokaciji je bio slikar (za to se školovao), ali je tokom života mnogo više pružio kao reditelj (mada je i on, kao Petrović, izbačen sa FDU, te je kasnije snimao u Sloveniji) i pisac (preporučujem "Zid smrti", "Zadah tela" i "Oni više ne postoje" Smile). Njegov opus je širi, ali ako me neko pita, zaobišao bih njegov najpoznatiji Kad budem mrtav i beo (mada daleko od toga da se radi o lošem filmu, samo ima boljih), a svakako odgledao Budjenje pacova i Zasedu. U zavisnosti od ukusa (ali većini filmofila se dopada, a i u pitanju je još jedna od najboljih uloga Bate Živojinovića), a must see bi mogao biti i Povratak, priča o Al Kaponeu sa Bg asfalta 60ih. Makavejev je nagrade osvajao u Berlinu (skoro mu je tamo odata počast, kroz retrospektivu na Berlinaleu). Autor ponajmanje po mom ukusu. To ne umanjuje filmove koje je snimio- Ljubavni slucaj ili tragedija sluzbenice P.T.T. (prva golišava scena exYu filma, Eva Ras sa crnom mačkom), Nevinost bez zaštite i W.R. - Misterije organizma (možda i najbolja uloga Milene Dravić). Nepravda je ne pomenuti i autore kao što su Puriša Djordjević (filmovi Jutro i Podne su svetska klasa, a Trener je jedan od retkih filmova sa sportskom tematikom sa naših prostora, inače takodje sjajan film, iako je o fudbalu) ili Želimir Žilnik (Rani Radovi). Možda i najprovokativniji film koji je video bioskopske sale tog vremena je Mlad i zdrav kao ruža Joce Jovanovića. On je bio uvod u zabranu i šikaniranje ovih velikih umetnika početkom 70ih. Pravu zabranu (a Lazar Stojanović je za taj film popio i zatvor) dobio je film Plastični Isus, 1971. godine, film sa kojim je "Crni talas" zvanično prestao da postoji.

I ovo je već predugo, sutra ću nešto o Praškoj školi Smile. I još ponešto o domačim filmovima i autorima...

P.S. Da ne bude da je crni talas došao samo iz Srbije, obavezno ću pomenuti i Krsta Papića i njegov film Lisice Wink.
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 24 Feb 2012 - 15:47

Нигде не видех да је неко поменуо да сутра почиње ФЕСТ, па се надам да ће сви искористи прилику да одгледају бар нешто што буду сматрали занимљивим.

http://fest.rs/pocetna.1.html
http://fest.rs/upload/documents/fest-2012-program.pdf

Овогодишња селекција ми се баш и није свидела, пре свега зато што ја ту манифестацију доживљавам као прилику да видимо филмове које не би смо имали прилике да видимо другим путем (па чак ни скидањем са интернета јер су на иранском или ко зна којем другом језику). Ове године је 40. ФЕСТ, а како се римским борјевима то пише XL нагласак је стављен на велике светске продукције - читај холивуд који заузима готово половину укупног програма. Ја као што сам раније помињао прво одгледам све филмове са шпанског говорног подручја, узех карте за два аргентинска филма (јадно је да цела Јужна Америка има само два представника), а оба ће се срећом давати истога дана у Дворани Културног центра па нећу много лутати. Алмодовара ћу сад прескочити, биће прилике и то да погледам, генерално га не подносим па нећу да ми сад квари расположење.

Пошто сам узео карте и за филм Флеке (уклапа се одлично у распоред тога дана са овим Аргентинцима) питање за фрумаша maxisb да ли је гледао филм и какви су му утисци (али да не открије много о радњи).

Знате да ја скоро никада не дајем препоруке за филмове, не желим да преузимам ту одговорност, али заиста морам да признам да је ове године издвојила француска кинематографија. Протеклих година сам их прозивао због очајних покушаја копирања Холивуда, али сада су на неким својим препознатљивим позицијама.

Вуку свака част на труду, када видим да је поменуо неки филм који још нисам погледао обавезно прибележим као домаћи задатак.

Ray Allen ::@Wolfvaga
Da li mozda znas koji je film u pitanju?
Radnja se odvija cini mi se posle 2. svet. rata. Zajedno su u nekom bespucu Rus, Finac i jos jedna osoba ne znam koje nacionalnosti. Ne mogu da se sporazumeju jer ne znaju nijedan jezik osim maternjeg.

Kukushka?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Junglezburn Pet 24 Feb 2012 - 16:27

Spomenuste Ruse, pa me interesuje Vukovo (ili ko je već gledao) mišljenje o Lunginovom filmu Ostrov, sa rok zvezdom Mamonovim u glavnoj ulozi, koju je po mom mišljenju pokidao? Film me je inače ostavio bez teksta.
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od superhik Pet 24 Feb 2012 - 22:48

stari dobri tempo - 1984.
Svaštara 8 - Page 2 425251_354721917901109_104051702968133_1084163_772293035_n
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od maxisb Sub 25 Feb 2012 - 0:59

wolfvaga ::...

P.S. Da ne bude da je crni talas došao samo iz Srbije, obavezno ću pomenuti i Krsta Papića i njegov film Lisice Wink.

S ljudima koji takve stvari primjećuju i smetaju im ja imam strogo poslovni odnos, ako baš moram. Izbija mi osip na "mahanje zastavama", a okružio sam se ljudima koji slično razmišljaju. Meni nije problem doći ovdje na forum, mogao bih bez ikakvih problema pisati ekavski i ćirilicom i jednako bih se ugodno osjećao. To ne radim samo zato što mislim da nema potreba da se trudim da budem nešto što nisam (pri tome ne mislim na nikakvu nacionalnu podjelu), dosta mi je lakše i brže pisati ovako i mislim da nikome ne treba prijevod. Tako da što se mene tiče - samo opušteno, a da nisi spomenuo Krstu Papića ne bih ga se ni sjetio.

Inače, dosta pomenutih filmova sam pogledao. Što nisam, trudit ću se da pogledam. Interesantno je čitati tvoje postove i hvala još jednom za preporuke. Ponavljam, film nije moje područje (možda osim ex-Yu kinematografije), gledam ih malo pa nastojim da to budu stvarno dobri filmovi i dosta sam nepovjerljiv prema preporukama. Ti si me pogodio s par filmova pa ću te testirati još koji put. Very Happy

ZuLuofVozdovac :: ... Пошто сам узео карте и за филм Флеке (уклапа се одлично у распоред тога дана са овим Аргентинцима) питање за фрумаша maxisb да ли је гледао филм и какви су му утисци (али да не открије много о радњи). ...
Zvanični odgovor forumašu ZuLuofVozdovac Very Happy... Nisam gledao film Fleke, sorry. Nisam ni čuo za njega do sada. Javi utiske kad pogledaš. Eto, uživajte na festivalu!
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Junglezburn Sub 25 Feb 2012 - 3:07

Prisetih se nekih klinačkih dana...

Заклињање

На мене мисли у пролећној ноћи,
на мене мисли сваке летње ноћи.
На мене мисли у јесењој ноћи,
на мене мисли сваке зимске ноћи.
Нек нисам с тобом, нек сам у самоћи,
нек сам далеко – и не могу доћи,
свој сан о мени ипак предај ноћи,
у хладњикавој постељној мирноћи,
што год као море меких моћи.
Ко с морем, буди самном ове ноћи.

Док траје дан, не мисли никад на ме.
Дан све окрене тумбе, пун галаме,
уз винске чаше и димљиве таме...
Визији дан ископа многе јаме.
Тежње твог дана нека хрле саме,
ал' у ноћи увек мисли на ме.

Осећаш ли кроз дозиве сирена,
кроз ветар, кад к облацима крене,
ову стиску моју, и шта си за мене,
тамо у соби где су уске сене,
где склапаш очи, јер пуне су жене
бола и среће што се часом смене.

Преклињем те у тиханој тишини,
или кроз тутањ кише у висини,
или у снежној блиставој белини,
ил' кроза сан као што се јава чини,
на мене мисли у пролећној ноћи,
на мене мисли сваке летње ноћи.
На мене мисли у јесењој ноћи,
на мене мисли сваке зимске ноћи.
(Евгениј Јевтушенко)
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Djole Sub 25 Feb 2012 - 7:10

Ako je gledao neko hokej Partizan - Olimpija, imao je prilike da pred kraj utakmice vidi masovnu tucu izmedju igraca, koja je trajala jako dugo... bas su se nabadali, bilo je i povreda i svega...

Inace, Partizan je drugi put zaredom osvojio Slo-hokej ligu, pobedom sa ubedljivih 6-1...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Zemljoradnik Sub 25 Feb 2012 - 7:36

wolfvaga ::Možda i najprovokativniji film koji je video bioskopske sale tog vremena je Mlad i zdrav kao ruža Joce Jovanovića. On je bio uvod u zabranu i šikaniranje ovih velikih umetnika početkom 70ih. Pravu zabranu (a Lazar Stojanović je za taj film popio i zatvor) dobio je film Plastični Isus, 1971. godine, film sa kojim je "Crni talas" zvanično prestao da postoji.
Retko besmislen film, a još je besmislenije to što je neko pomislio da je "kontrarevolucionaran" ili štatijaznam... Kad kažem "besmislen film", ne mislim da je radnja filma besmislena, nego da je besmisleno trošiti vreme na gledanje istog. Kada takvi "umetnici" shvate da neće postati besmrtni samim tim što su uneli neku novost, nego samo ako novost ima smisla, mislim da će ovaj svet biti lepše mesto za život. Dva sata nekvalitetne kamere iz ruke - pa prijatelju, siguran sam da se neko setio toga pre tebe, ali taj neko je verovatno stavio prst na čelo i zaključio da bi to bilo maltretiranje publike i da to neće preneti nikakvu poruku. Pogotovu ako se radi poluamaterski...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Ray Allen Sub 25 Feb 2012 - 7:49

@Zemljoradnik
Ne bih se slozio.
Zadnja recenica u filmu kada Dragan Nikolic kaze "Ja sam vasa buducnost" je posebno upecatljiva. Film je rekao bih ispred svog vremena.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od expert Sub 25 Feb 2012 - 8:06

Djole ::Ako je gledao neko hokej Partizan - Olimpija, imao je prilike da pred kraj utakmice vidi masovnu tucu izmedju igraca, koja je trajala jako dugo... bas su se nabadali, bilo je i povreda i svega...

Inace, Partizan je drugi put zaredom osvojio Slo-hokej ligu, pobedom sa ubedljivih 6-1...

expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Naissus Sub 25 Feb 2012 - 11:36

superhik ::stari dobri tempo - 1984.
Svaštara 8 - Page 2 425251_354721917901109_104051702968133_1084163_772293035_n
Eeee....golotinja bejase na drugim stranama, ne na naslovnim Smile
Moji casopisi su zavrsili u sporetu kod babe, pa sad mora da kupujem. Skoro sam uzeo 1 iz 1981. preko limunda.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 8 - Page 2 Empty Re: Svaštara 8

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu