Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Crvena zvezda 2012/2013

+34
Dark MCZ
Ninča
mlekadzija
Anti-RTS
Djole
Fiti
zex88
Samoborska84
Imperator
slobokv83
Sergej
expert
Mihael
vlada
bigZ
superhik
Jaycee Carroll
Macijauskas
2bad4u
Dule Kecman
drexler
Kure
Marko
Bodi Bond
Gale
Novica-Ubica
Talicni Tom
Koleman
Zemljoradnik
Nolle
ZuLuofVozdovac
NenadBG
bookmaker
Junglezburn
38 posters

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od drexler Sre 29 Avg 2012 - 22:20

Koleman :: ali Igor je ponovo definisao pojam profesionalizam, što može da se vidi i na ovoj slici

možda je samo ranije krenuo Very Happy
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Dule Kecman Sre 29 Avg 2012 - 22:26

Ili zaostaje Very Happy

Prije Papaloukasa Crveno-bijeli su željeli dovesti bivšeg igrača Partizana Milenka Tepića koji je odbio njihovu ponudu, dok je drugi izbor - Stefan Marković - prema pisanju srpskih medija, navodno vrlo blizu odlasku u Cedevitu.
kosarka.org
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od bookmaker Sre 29 Avg 2012 - 22:31

drexler ::
Koleman :: ali Igor je ponovo definisao pojam profesionalizam, što može da se vidi i na ovoj slici

možda je samo ranije krenuo Very Happy


Bolje da si rekao kako mozda kasni dionicu i po Very Happy

Edit: ne vidjeh Kecmanov komentar koji me preduhitrio plez
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od 2bad4u Sre 29 Avg 2012 - 22:36

Za Nedovića je bila greota što ne igra. Ovo dvoje što su polemika, po meni nikad igrači! Zar vi stvarno očekujete od čoveka koji je jedva dobacio do 180cm da bude košarkaš, a da pri tom nije neki divljak čamugić koji kuca kao budala i duplo je brži od svih ostalih na terenu?

Već sam pričao (ne isključujem da grešim) da Cveletove domete vidim slične kao Vukašina Aleksića ili eventualno Pavkovića. Zenit da mu bude neki osrednji Nemački ili Turski klub i da peva od sreće.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Sre 29 Avg 2012 - 22:36

Drex,

ne destabiliši. plez

Talični,

Da bi stvorio koncept, ti moraš prvo da uteraš „strah u kosti“ protivniku (u tim nekim sezonama, mi nismo gubili derbije zato što su oni 10x bolji, nego zato što mi nismo znali kako), kasnije vremenom talenti dolaze do izražaja, dobijaju sve više prilika, itd... Dobijaju mesto, igraju sa više samopouzdanja u pobedničkoj ekipi. Nažalost mi smo morali da promenimo skoro celu ekipu, upravo zbog tog mentaliteta. Došli su igrači poput Rakočevića koji je jednostavno Zvezdina legenda, institucija, itd... Savović i Simonović su igrači koje vrlo verovatno zabole paja za ovo Zvezda – Partizan, i žele samo jedno TROFEJI, crnci ko crnci, žele trofej, žele napucanu statistiku, za sledeću sezonu i bolji ugovor, Vuk je karakter uvek bio, i biće, čovek na mestu. Katić se nauzimao trofeja predhodnih par godina, i taj čovek ne zna da gubi i da ne uzima trofeje (moje lično mišljenje).

Ti da bi stvorio šampionski tim, moraš da imaš igrače sa takvim karakterom. Cvetković ? Cvetković je provodio najgore godine u Zvezdi, i to kao dete od 16-17-18 godina. Naslušao se svega, proživeo svašta, isto kao i Nedović. Ovo je za njega sasvim nešto novo, drugačija sredina, on i dalje ima 19 god samo, dete je i dalje. Treba mu lopta, treba mu igra, treba mu teren, nije bitno gde. Klincu je bitno samo da igra, a da li će to biti u Zvezdi ili FMP-u, verujem da mu nije svejedno što neće da igrati u ovakvom timu Zvezde, ali da mu je izuetno drago što će napokon igrati, i bar na nekom nižem seniorskom nivou pokazati koliko može, šta može, i dogodine uraditi ono što navijači Zvezde od njega očekuju da vide, a to je Aleksandar Cvetković na TERENU, u dresu Crvene zvezde, koja više nije luzerski tim koji je bila, koja više nije klub koji svako može da šutira i omalovažava. Veruj i da to utiče na psihu igrača, gde igra, za koga, itd... Ova ekipa ima za zadatak da takav metalitet počne da gradi !

Sve to jeste bitno, ma koliko nekome zvučalo možda smešno i nelogično. Lako je reći daj klincu šansu, i spominjati izuzetke poput Micića i Ivanovića koji su fizički, a verovatno i mentalno ispred svoje generacije. Ne može baš svaki klinac da dobije šansu, pogotovo ne klinac, koji je u svojoj kratkoj karijeri proživeo sve to što je proživeo... Od toga da trenira sa par igrača, do toga da nema ni za prašak za veš. Tužno, ali istinito. On je i dalje dete, koje treba da se razvija, i igrački i u svakom drugom smislu. Mnogi gledaju sportiste kao robote, a ustvari i oni su ljudi kao mi.

Deo Zvezde on jeste, i dok god ima ugovor to će i biti, i ako su ljudi odličili da je bolje za njegov igrački razvoj da igra 30 minuta za FMP, što da ne ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Kure Sre 29 Avg 2012 - 22:43

bookmaker ::Zasto bi to tatica morao placati za Juniora? Ako je Katnic bez necije uplate Belgijancima posao i igra tamo , onda bi isti za Juniora i obestecenje platili , jer je za klasu bolji igrac!Da je Spanija u pitanju pa da shvatim ovakav rezon ali za Belgijsku ligu mi nije jasna ova degradacija Juniora?!
Ju, ju, što se odjednom ceni igrački skil juniora. Evo odgovorno tvrdim da isti ne može profesionalno (za pare) da igra ni u jednom jedinom košarkaškom klubu na planeti Zemlji, sem tatinom. Majke mi, kad tako razmišljate uopšte mi nije žao što će vam junior biti među 12.
Kure
Kure
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Sre 29 Avg 2012 - 23:09

Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Macijauskas Sre 29 Avg 2012 - 23:15

Nolle je l ti čitaš šta drugi pišu ili samo pišeš?
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Jaycee Carroll Sre 29 Avg 2012 - 23:16

Pa braco niste valjda ocekivali da vam dodje i Papalukas?Iako ima 35 godina,on je dobar i veoma skup igrac.Ja mislim da ce da ode u Spaniju mozda u Unikahu Smile
Jaycee Carroll
Jaycee Carroll
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Zemljoradnik Sre 29 Avg 2012 - 23:32

Kure ::Evo odgovorno tvrdim da isti ne može profesionalno (za pare) da igra ni u jednom jedinom košarkaškom klubu na planeti Zemlji, sem tatinom.
Za ovo bi mogao da odgovaraš...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Sre 29 Avg 2012 - 23:37

Macijauskas ::Nolle je l ti čitaš šta drugi pišu ili samo pišeš?

Vest je izašla pre 2h... 30.08.2012 10:36

Sad ne znam da li misliš na to, ili na nešto oko Cvetkovića ? Verovatno na vest, pošto je i sinoć bilo priča, i stavljali su ljudi twit njegovog agenta, da hoće da samo igra u EL klubu, a i Sportando je taj twit iskoristio kao izvor.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Macijauskas Sre 29 Avg 2012 - 23:39

Kole je sve to još juče napisao.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od superhik Čet 30 Avg 2012 - 1:56

Kad bi Papalukas potpisao, trio Rakoč, Teo i Katić bi bio najnosatiji u istoriji moderne košarke, verujem da je to samo meni zapalo za oko, jer i ja imam istančan njuh kao njih trojica plez

VDa odgovorim samo na Z-ovu konstataciju da Teo već dve godine ne igra ozbiljnu ulogu, i da njegovo prisustvo ne bi bilo dobar potez. Ja verujem da bi on zvezdi doneo titulu, dovoljno bi bilo da takav igrač bude u timu poslednjih 5 minuta utakmice, ostali su sposobni da drže rezultat u egalu. Njegovo iskustvo i košarkaško znanje su ogroman kapital za bilo koju ekipu. On je i u završenoj sezoni nekoliko puta vadio Makabi iz nezgodnih situacija, rešio je jednu utakmicu protiv Panatinaikosa svojim minijaturama u četvrfinalu EL. U ovakvoj konkurenciji kakvu će zvezda imati on bi bio tas na vagi koji donosi prednost. Mislim da zvezdi baš takav treba.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Čet 30 Avg 2012 - 5:15

Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Zemljoradnik Čet 30 Avg 2012 - 6:12

superhik ::Da odgovorim samo na Z-ovu konstataciju da Teo već dve godine ne igra ozbiljnu ulogu, i da njegovo prisustvo ne bi bilo dobar potez. Ja verujem da bi on zvezdi doneo titulu, dovoljno bi bilo da takav igrač bude u timu poslednjih 5 minuta utakmice, ostali su sposobni da drže rezultat u egalu. Njegovo iskustvo i košarkaško znanje su ogroman kapital za bilo koju ekipu. On je i u završenoj sezoni nekoliko puta vadio Makabi iz nezgodnih situacija, rešio je jednu utakmicu protiv Panatinaikosa svojim minijaturama u četvrfinalu EL. U ovakvoj konkurenciji kakvu će zvezda imati on bi bio tas na vagi koji donosi prednost. Mislim da zvezdi baš takav treba.
Ja obožavam kad Teo odluči da je došlo njegovih 5 minuta i pokaže onu magiju koja je sve ređa na košarkaškim terenima i potpuno bih se složio s tobom da ga prošle sezone nisam gledao nekoliko puta. Možda sam pogodio baš one utakmice u kojima je posebno loše igrao, ali svaki put kada je bio u igri išao je iz greške u grešku, nije ulivao nikakvu sigurnost i, što je najgore, iščuđavao se kad ga Blat izvadi iz igre, kao da mu nije jasno gde je to pogrešio. Kod igrača njegovih godina i renomea to izgleda kao da je izgubio sve košarkaške konce. A ako bi tako igrao, njegov pozitivan uticaj na saigrače bi trajao najduže 2 meseca, a onda bi i oni prestali da gledaju na njega kao na polubožanstvo.

E sad, ima istine u tome što kažeš da bi u ovakvoj konkurenciji to moglo da bude nešto sasvim drugo. I opet, možda sam ja samo bio baksuz i propustio sve njegove dobre igre prošle sezone.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Macijauskas Čet 30 Avg 2012 - 6:50

Papalukas i Blat nisu baš bili na istoj talasnoj dužini. Kada je Makabi gostovao u Kragujevcu, bilo je milina gledati nosatog Grka. Komandovao je na obe strane terena i pokazao deo svoje magije.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od drexler Čet 30 Avg 2012 - 6:55

inače, sa F4 u Parizu se najčešće pomijne ono nesrećno prikucavanje Čildresa, ali meni najviše u sjećanju ostala partija Papalukasa kada je u "stani-pa'ni" momentima ulazima uz fintu rješavao Peru i Mekejleba...
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Macijauskas Čet 30 Avg 2012 - 6:58

Cik-cak korakom i fintom za burek.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Talicni Tom Čet 30 Avg 2012 - 8:00


Da i mi dodamo malo drvene građe Wink
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od bigZ Čet 30 Avg 2012 - 10:59

superhik ::Kad bi Papalukas potpisao, trio Rakoč, Teo i Katić bi bio najnosatiji u istoriji moderne košarke, verujem da je to samo meni zapalo za oko, jer i ja imam istančan njuh kao njih trojica


Moguce, ali priznaj da bi imali konkurenciju u triu od pre 10ak godina Rakoch, Topic, Jestratijevic. Mislim da je u toj ekipi bio i onaj Topalovic, a imali su jos jednog nosatog za prvu petorku ali ne mogu da setim....dal je Oliber Popovic bio u toj generaciji?
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od superhik Čet 30 Avg 2012 - 11:24

Zemljoradnik ::
Ja obožavam kad Teo odluči da je došlo njegovih 5 minuta i pokaže onu magiju koja je sve ređa na košarkaškim terenima i potpuno bih se složio s tobom da ga prošle sezone nisam gledao nekoliko puta. Možda sam pogodio baš one utakmice u kojima je posebno loše igrao, ali svaki put kada je bio u igri išao je iz greške u grešku, nije ulivao nikakvu sigurnost i, što je najgore, iščuđavao se kad ga Blat izvadi iz igre, kao da mu nije jasno gde je to pogrešio. Kod igrača njegovih godina i renomea to izgleda kao da je izgubio sve košarkaške konce. A ako bi tako igrao, njegov pozitivan uticaj na saigrače bi trajao najduže 2 meseca, a onda bi i oni prestali da gledaju na njega kao na polubožanstvo.

E sad, ima istine u tome što kažeš da bi u ovakvoj konkurenciji to moglo da bude nešto sasvim drugo. I opet, možda sam ja samo bio baksuz i propustio sve njegove dobre igre prošle sezone.

Samo zamišljam da im je pojačanja Stefan Marković, a ispada da za slične pare mogu imati Papalukasa. Meni je to ogromna razlika, odmah zamišljam dalje Smile finale Partizan - czbg i u gustom finišu na klizavom parketu u Železniku odlučujuće napade rešava naš pulen od 183, a sa druge strane Papalukas, dalje nisam hteo da razmišljam... Dovedite Stafana Markovića!
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od vlada Čet 30 Avg 2012 - 11:45

bigZ ::
superhik ::Kad bi Papalukas potpisao, trio Rakoč, Teo i Katić bi bio najnosatiji u istoriji moderne košarke, verujem da je to samo meni zapalo za oko, jer i ja imam istančan njuh kao njih trojica


Moguce, ali priznaj da bi imali konkurenciju u triu od pre 10ak godina Rakoch, Topic, Jestratijevic. Mislim da je u toj ekipi bio i onaj Topalovic, a imali su jos jednog nosatog za prvu petorku ali ne mogu da setim....dal je Oliber Popovic bio u toj generaciji?

jeste i Topalovic, Oliver Popovic i Kuzmanovic, Vidacic i ne mogu da se setim ko jos Smile
vlada
vlada
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 11.10.2010
Lokacija : Свршац

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Mihael Čet 30 Avg 2012 - 11:50

Cek, mislim da je tad u ekipi bio i Bolic? A mislim da je tad u ekipi kao klinac bez minutaze na pleju bio i onaj Gajic cini mi se, sto je posle otisao u vojsku pa presao u Partizan... A u to vreme je bio i jos jedan klinac, ali nema sanse sad da se setim kako se zove, isto je igrao na pleju...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od expert Čet 30 Avg 2012 - 11:56

Ako mislis na Aleksandra Gajica, on je iz Partizana presao u CZ.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Talicni Tom Čet 30 Avg 2012 - 11:59

Da, za vrijeme Zmaga Sagadina. Zvezda je od juniora koje je prikivala za kraj klupe imala: Bratića, Aleksića, nekog Cvetkovića, Ticu. Izuzeci su Vujanić i Radmanović koji su dobijali priliku.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 2 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu