Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostale lige

+30
vlada
bookmaker
lokid
sexdrogabodiroga
zex88
serbianhoops
Ray Allen
Psycho
2bad4u
slobokv83
mlekadzija
Bodi Bond
Danny Trejo
Everton
Junglezburn
ZuLuofVozdovac
Talicni Tom
Koleman
Mihael
lazarminator
KKP
Manu
Nolle
superhik
drexler
Marija
Mickey
Macijauskas
Naissus
Zemljoradnik
34 posters

Strana 1 od 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Ostale lige Empty Ostale lige

Počalji od Zemljoradnik Sub 2 Okt 2010 - 3:40

Raspored timova po ligama za sezonu 2010/2011: PDF.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Pon 4 Okt 2010 - 2:16

Viva Basket 98:75 Sindjelić
Radnički KG 06 67:84 KG Student UK
Radnički (O) 96:61 Mladost
Smederevo Vizura 80:79 Vojvodina
Jagodina 63:93 BKK Radnički
Spartak 91:72 Železničar
Niš 58:68 Radnički Basket
KK Niš je poražen u prvoj utakmici u ovom rangu takmičenja 58:68. Nisu se obrukali, pružili su dobar otpor, nekoliko puta su spustili prednost na 3 poena, ali nisu mogli više. Za 3 poena su pogodili 4 puta iz 20 pokušaja...Nekoliko puta lopta nije ni dotakla obruč, sto ukazuje da nisu ipak stigli da se priviknu na nove dimenzije. Igrači su dosta solirali, nisu baš uigrani za razliku od Radničkog. Spomenuo bih ono što mi se nije dopalo da u timu ima samo 2 momka iz Niša. Stamenković 4 poena, Gaćinović 9...kod domaćina Andrejević i Marković po 11 poena.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Zemljoradnik Pon 4 Okt 2010 - 2:53

Ko je igrao u Radnički Basketu od poznatih nam igrača? Svetozar Stamenković, Nenad Miljenović, neko od reprezentativnih juniora, kadeta?

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Pon 4 Okt 2010 - 3:28

Miljenović nije igrao, Siladji, Vukasovic, Ognjenovic(nisu ulazili ja mislim).
Ovi su bili u sastavu:
Djokic, Ponjavic, Barac, Subotic, Gacinovic, Siladji, Vukasovic, Ognjenovic, Djuran, Stamenkovic, Dzakovic, Vasilic.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Macijauskas Pon 4 Okt 2010 - 7:56

Sto se tice KG06 tamo su u prvih 12 6 juniora i 6 igraca 92,91.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Uto 5 Okt 2010 - 1:37

Antonic napustio Jagodinu. Zamerano mu je sto je dovodio suvise mlade igrace i da ima neiskusan tim. Branko Sindjelic koji je dosao na njegov poziv napustio je klub takodje.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Mickey Uto 5 Okt 2010 - 2:19

Ma Branko ne mora da igra ako ne želi jer je u Francuskoj zbog dužine igranja u njihovoj ligi zaradio nešto poput penzije.
U svakom slučaju,obezbeđen je materijalno u potpunosti a nije više u godinama da juri ugovor po svaku cenu.
Mislim i da je on u Jagodini bio više da pomogne iskustvom tj da ostane u formi koliko-toliko.
Mickey
Mickey
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Pet 8 Okt 2010 - 22:54

Srecko Sekulovic ponovo u Nisu! Jedan od najuspesnijih trenera u Ergonomu. 2002/03 osvojio Kup Srbije sa Ergonomom i plasirao se u tadasnju Yuba ligu. Radio je u Atlasu i poslednjih godina u Falku iz Madjarske. Bice najverovatnije trener Eko basketa.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Sub 30 Okt 2010 - 23:22

Nekada bio derbi juga...Zdravlje-Ergonom 97:49. Nista vise nije ni moglo da se ocekuje kada su u Leskovac otisli sa 6 igraca. Ergonom 3 utakmice-3 poraza.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Pon 1 Nov 2010 - 8:26

KK Nis napustio trener Zoran Cvetanovic, trenirace ih u narednom periodu Vladimir Djordjevic predsednik kluba.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Marija Pon 1 Nov 2010 - 8:51

Naissus ::KK Nis napustio trener Zoran Cvetanovic, trenirace ih u narednom periodu Vladimir Djordjevic predsednik kluba.

Je l' ides ti da gledas utakmice?

Marija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 05.10.2010
Godina : 29
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Pon 1 Nov 2010 - 13:35

Da, Sindjelic jos nisam stigao da ispratim. Nadam se ove nedelje...
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Zemljoradnik Uto 2 Nov 2010 - 0:52

Ajoj. To se zove rasulo...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Marija Uto 2 Nov 2010 - 0:59

Zemljoradnik ::Ajoj. To se zove rasulo...

Dokle god ima onakvih kosarkasa, meni ogovara i ne propustam nijednu utakmicu plez

Marija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 05.10.2010
Godina : 29
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Uto 2 Nov 2010 - 4:16

Marija ::
Zemljoradnik ::Ajoj. To se zove rasulo...

Dokle god ima onakvih kosarkasa, meni ogovara i ne propustam nijednu utakmicu plez
Npr.? Smile
Ono sto je dobro u poslednje vreme, jeste da se odrzavaju treninzi u okviru razvoja istocnog regiona.
Treci trening odrzao je Milan Josic za igrace rodjene 1995. godine
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Marija Uto 2 Nov 2010 - 7:36

Sramota me da ti kazem, mozda ih znas, a i nije iskljucena mogucnost da si jedan od njih xD

Marija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 05.10.2010
Godina : 29
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od drexler Uto 2 Nov 2010 - 7:45

Marija, svaka čast na izboru, danas se djevojke uglavnom lože na raspale fudbalere... lalala
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Marija Uto 2 Nov 2010 - 8:08

Fudbaleri imaju krive noge i uglevnom su nizi ili eventualno iste visine kao ja, a i najcesce su obdareni visokim IQ-om. Smile

Marija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 05.10.2010
Godina : 29
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Uto 2 Nov 2010 - 11:23

Marija ::Sramota me da ti kazem, mozda ih znas, a i nije iskljucena mogucnost da si jedan od njih xD
Mozda ih znam:), ali nisam 1 od njih Cool
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Ned 28 Nov 2010 - 11:35

Ergonom stigao i do 7 poraza. Hajduk Veljko-Ergonom 106:52, krenuli su dobro, ovo posle sta se desavalo i ne lici na igru. Kao i uvek krene se sa manje igraca, u Negotinu su bili osmorica.
Jagodina-Sindjelic 79:86
Nis-Radnicki(O) 58:62

edit
Kad smo kod kupa postoji mogucnost da se ponovo odrzi u Nisu, zavisi i koji ce se deo hale rekonstruisati za taj period...
Kvalifikacije za Kup Napredak(A)-Napredak(Kš)
"Bilo je i stajanja.Kratka rečenica koja najbolje opisuje kakva atmosfera i sa kakvim oduševljenjem je aleksinačka publika dočekala i svoje i gostujuće košarkaše u polufinalnoj utakmici druge faze Kupa Srbije.Dakle prepuna Hala sportova u Aleksincu , za dokaz koliko se voli košarka i kako se ceni dobra igra i rezultat.A večeras zaista odlična predstava sa mladim i novim glumcima u rolama koje su mogle da zadovolje svačiji ukus.Kruševljani prvoligaši od prvog trenutka su pokazali želju za pobedom i prvu četvrtinu rešavaju u svoju koristsa 27 : 20.Alekinčani , lideri srpskoligaškog Istoka , za svoju čast i poverenje publike i kvalitet da se na Istoku igra kvalitetna košarka , prave neverovatan preokreot i do 33. minuta kontrolišu , igru , rezultat i gpste dovode do očaja.Sjajno su zaustavili Mitića , Mihajlovića , Beadera , Šulovića i Pejovića i nošeni podrškom sa tribina u poslednju deonisu ulaze sa 8 poena prednosti.Kao u transu Raičević , Šikman,Mojsilović,Miletić i ostali , četvrtoplasiranu ekipu u elitnom srpskom takmičenju bacaju u "nokdaun"Strateg kruševljana , nekadašnji i trener aleksinčana Raičević , čestim izmenama i burnim reakcijama , pokušava da podigne svoj tim i vrati u igru za toliko željenom pobedom.Prednost aleksinčani čuvaju do samog finiša u 33 minutu bilo je i 68 : 60 za domače , ali onda kao da im ponestaje snage , ili je strah od pobede nad prvoligašem , malo stupao košarkaše Napretka , te kruševljani trojkama , Mitić , Beadera , ofanzivnim skokovima Mihajlovića i zirema Šulovića , preokreću igru i rezultat.Na 1.40 do kraja pri rezultatu 84 78 za goste Mitić pravi nameran prekršaj nad Mojsilovićem za poslednju priliku domaćih da se vrate u susret.Poeni iz slobodnih bacanja daju nadu , ali greška u dodavanju nagoveštava da će gostujući igrači slaviti.Na kraju je bilo Napredak - Napredak - Kš 83 : 89.Publika je dugotrajnim aplauzom nagradila goste za pobedu , a domaći tim za prikazanu igru , borbenost požrtvovanje i vervatno najveći uspeh kluba bogate tradicije.Aleksinčani su svoje učešće u nacionalnom Kupu završili među 12 ekipa u Srbiji."
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Čet 16 Dec 2010 - 11:23

Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od superhik Pon 27 Dec 2010 - 1:31

U subotu sam nakon dužeg vremena pogledao i malo niške košarke. Odigran je gradski derbi između Sinđelića i kk Niša, dve najbolje niške ekipe, obe članice 1b lige. Pobedio je Sinđelić u kome nastupa nekoliko iskusnih igrača, najpoznatiji je Marko Cvetković (pre par godina branio boje zvezde) a tu su i iskusni draža Marković (centar sa Kosmeta, igrao za najbolju generaciju Ergonoma, kasnije za Slogu K. a poznatiji mu je mlađi brat koji je pre 5-6 sezona branio boje FMP-a), Miloš Trailović (bio nadomak hemofarma igrao za Lajonse).... KK Niš ima znatno mlađu ekipu sastavljenu od meni nepoznate dece. Jedini koji mi je zapao za oko je plejmejker Tešanović, odigrao je dobru partiju, načuo sam da je u Niš došao iz Zdravlja.
Bilo je svega što čini jedan niški derbi: rezultatske neizvesnosti, lošeg suđenja, dosta publike, psovanja trenera i igrača (što između timova što unutar njih), zamalo tuče i naravno nikakvog kvaliteta košarke. Što se Niša tiče nemamo prošla vremena da žalimo za njima, ovde je košarka na dnu kao i uvek.
Kuriozitet je bio to što su sudije takođe bile iz Niša. Razumem da je potrebno smanjivati troškove ali liga nema nikakav smisao ako se ovako radi. Razumem d u Beogradu sude beograđani jer ih ima ko pleve ali u ostalim gradovima stvarno nema veze sa životom.
Možda sam mogao i pametnije osmisliti vreme u subotu do Lakersa i Heata.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Nolle Pon 27 Dec 2010 - 1:37

kakav je Cvetkovic ??? Very Happy
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od superhik Pon 27 Dec 2010 - 3:16

Nolle ::kakav je Cvetkovic ??? Very Happy

Ako se gleda rang takmičenja u kome igra nije baš dominantan kakav bi trebao da bude po rejtingu. Ipak, po meni je najbolji igrač Sinđelića, komandant je odbrane, imponuje njegova borbenost iako je jedan od najstarijih u ekipi. Šut ga ne služi kao pre ali pogađa kad treba. Nemam lošu reč za njega, ipak je on najbolji niški košarkaš svih vremena.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Manu Pon 27 Dec 2010 - 3:18

superhik ::
Nolle ::kakav je Cvetkovic ??? Very Happy

Ako se gleda rang takmičenja u kome igra nije baš dominantan kakav bi trebao da bude po rejtingu. Ipak, po meni je najbolji igrač Sinđelića, komandant je odbrane, imponuje njegova borbenost iako je jedan od najstarijih u ekipi. Šut ga ne služi kao pre ali pogađa kad treba. Nemam lošu reč za njega, ipak je on najbolji niški košarkaš svih vremena.

Very Happy Very Happy Very Happy
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige Empty Re: Ostale lige

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu