Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basket 1

+35
bigZ
Talicni Tom
zex88
Marko
Karadjordje
Danny Trejo
familija
mlekadzija
markoo
Nolle
XXL
Djole
Koleman
Grobi
Gencha
ZuLuofVozdovac
slobokv83
Zoro
Hyperactive
drexler
Mihael
Imperator
Zemljoradnik
Ray Allen
wolfvaga
Everton
KKP
Geograf
air slavkan
Dule Kecman
Macijauskas
expert
Markos
Bodi Bond
Junglezburn
39 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Sergej Sre 14 Sep 2011 - 21:13

Nista nema bez skole Very Happy Drug Lenjin je rekao : Uciti , uciti i samo uciti : Very Happy
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od slobokv83 Sre 14 Sep 2011 - 22:30

Dok žena misli da si kod ljubavnice, a ljubavnica kod žene, a ti lepo učiš
Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Bodi Bond Sre 14 Sep 2011 - 22:55

slobokv83 ::Dok žena misli da si kod ljubavnice, a ljubavnica kod žene, a ti lepo učiš
Very Happy
Ovo bi trebalo da piše na ulazu na ETF. rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Karadjordje Sre 14 Sep 2011 - 22:57

ZuLuofVozdovac ::Ја вас људи стварно не капирам, па ја кад сам ишао у гимназију не сећам се да сам ишта пропуштао због школе, она ми је била као хоби, одем ако немам шта друго да радим... Доктору Гаровићу из Дома здравља Вождовац сам купио вероватно пакет вискија кад се све сабере. Кад сам завршио школу, картон ми је био дебео као Библија. Мислим да у животу нисам петком отишао у школу, одговоралао ми је да спојим са викендом... никад нисам имао мање од 100 оправданих изостанака по полугодишту, а најчешће много више... Да не причам да нам је професор физичког био стара испичутура Виктор Кочески који је због нас (и због флајке од 2 литре пива) сваке недеље организовао као неке акције сређивања дворишта. Чим падне снег, нас више у школи нема, наводно чистимо исти.... На крају ме је професорка биологије поставила на чело еколошке секицје, рекла да више не морам да се појављујем на часовима и дала ми је 5 до краја школовања (након прве године, сви ученици у разреду су били врло добри и одлични уз двојицу који су били ''добри'' иако се у школи никад трезни нису појављивали)...

Уосталом шта ја имам да вам причам, има овде ''старих кајли'' попут Земљорадника, он је вероватно своју школу видео само на разледници. Написао сам вам само мали део онога што сам радио у мојој а његову ми родитељи нису дали да упишем јер је сматрана ''каубојском''. Имали су 60 ђака у сваком одељењу а на часу се појављивао максимално једноцифрени број. На крају године дођу тренери и са професорима среде просек 2.00... Та школа коју је он похађао је бивши женски затвор, а данас изгледа као конц логор... Ушао сам преклуче тамо да пијем воду кад смо играли баскет и само сам чекао да однекуд искоче Прле и Тихи...

Nije bas tako kod mene u gimnaziji. Prvo i glavno pravilo je da roditelj donosi opravdanja, znaci ne vaze nikakva opravdanja ako ih ti doneses, jednostavno razredna nece da ih primi... Ako roditelj ne dodje u dogledno vreme, pise ti neopravdani. Ne samo to, nas bombarduju i gradivom... Evo, ovo je treca nedelja od kako smo krenuli u skolu a ja vec imam tri ocene u rubrici i najvaljena tri kontrolna za sledecu nedelju ! Plus tome dodaj da smo isli 3 septembra u skolu, a to je subota! I imacemo 5 radnih subota u toku skolske godine, moracemo svaki dan sa ekskurzije da odradimo... Nije vise tako kao sto je bilo kod vas i ja bih voleo da tako izlazim kad hocu i da ne idem u skolu kada me mrzi ili kada se igra neka utakmica, ali to nije izvodljivo...
Karadjordje
Karadjordje
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od fizicar Sre 14 Sep 2011 - 23:10

Malo je oftopic ali koliko ima gimnazija u Beogradu? Računajući i Matematičku gimnaziju.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Karadjordje Sre 14 Sep 2011 - 23:22

fizicar ::Malo je oftopic ali koliko ima gimnazija u Beogradu? Računajući i Matematičku gimnaziju.
15-16 zajedno sa Racunarskom, Matematickom i Filoloskom. Plus ima i dve, tri privatne.
Karadjordje
Karadjordje
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Koleman Sre 14 Sep 2011 - 23:33

Nama je odeljenje prosle godine imao preko 300 neopravdanih i oborili smo rekord skole. Sada su vratili zakon 5 neopravdanih, 4 iz vladanja. Ja imam vec 2 Very Happy Pritegli su nas kao nikad. Bas zbog nenormalnih rekorda postavljenih prosle godine.
Edit:
Danas imam i 3. neopravdani posto mi ne pada napamet da idem na 7. cas pa da propustim prvo poluvreme. Ja cu uredno da pitam razrednog da me pusti zbog utakmice. Ako kaze ne moze, opusteno cu da odem.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Bodi Bond Sre 14 Sep 2011 - 23:51

Kakvih ovde ološa ima. Very Happy

Ja u celoj srednjoj školi nisam imao više od 30 izostanaka, a uvek sam imao vremena za sve. A i ti izostanci nikada nisu bili bežanje. Uvek sam više voleo da ostanem i fasujem keca nego da bežim kada nisam učio, a to su i profesori često znali da prepoznaju pa i da oproste nespremnost ponekad.

Zato je ovaj Jungle bežao i za mene. rofl
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Marko Čet 15 Sep 2011 - 0:28

Karadjordje ::
ZuLuofVozdovac ::Ја вас људи стварно не капирам, па ја кад сам ишао у гимназију не сећам се да сам ишта пропуштао због школе, она ми је била као хоби, одем ако немам шта друго да радим... Доктору Гаровићу из Дома здравља Вождовац сам купио вероватно пакет вискија кад се све сабере. Кад сам завршио школу, картон ми је био дебео као Библија. Мислим да у животу нисам петком отишао у школу, одговоралао ми је да спојим са викендом... никад нисам имао мање од 100 оправданих изостанака по полугодишту, а најчешће много више... Да не причам да нам је професор физичког био стара испичутура Виктор Кочески који је због нас (и због флајке од 2 литре пива) сваке недеље организовао као неке акције сређивања дворишта. Чим падне снег, нас више у школи нема, наводно чистимо исти.... На крају ме је професорка биологије поставила на чело еколошке секицје, рекла да више не морам да се појављујем на часовима и дала ми је 5 до краја школовања (након прве године, сви ученици у разреду су били врло добри и одлични уз двојицу који су били ''добри'' иако се у школи никад трезни нису појављивали)...

Уосталом шта ја имам да вам причам, има овде ''старих кајли'' попут Земљорадника, он је вероватно своју школу видео само на разледници. Написао сам вам само мали део онога што сам радио у мојој а његову ми родитељи нису дали да упишем јер је сматрана ''каубојском''. Имали су 60 ђака у сваком одељењу а на часу се појављивао максимално једноцифрени број. На крају године дођу тренери и са професорима среде просек 2.00... Та школа коју је он похађао је бивши женски затвор, а данас изгледа као конц логор... Ушао сам преклуче тамо да пијем воду кад смо играли баскет и само сам чекао да однекуд искоче Прле и Тихи...

Nije bas tako kod mene u gimnaziji. Prvo i glavno pravilo je da roditelj donosi opravdanja, znaci ne vaze nikakva opravdanja ako ih ti doneses, jednostavno razredna nece da ih primi... Ako roditelj ne dodje u dogledno vreme, pise ti neopravdani. Ne samo to, nas bombarduju i gradivom... Evo, ovo je treca nedelja od kako smo krenuli u skolu a ja vec imam tri ocene u rubrici i najvaljena tri kontrolna za sledecu nedelju ! Plus tome dodaj da smo isli 3 septembra u skolu, a to je subota! I imacemo 5 radnih subota u toku skolske godine, moracemo svaki dan sa ekskurzije da odradimo... Nije vise tako kao sto je bilo kod vas i ja bih voleo da tako izlazim kad hocu i da ne idem u skolu kada me mrzi ili kada se igra neka utakmica, ali to nije izvodljivo...

AHAHAHHAHAHAHAHAHAH Istu sam i ja zavrsio, bolje da ne pricam sta se radilo Smile Izgleda da su ovim mladjima uterali strah u kosti plez Jedino sto se nije pravdalo je ako si prisutan na prvom pa na trecem i recimo sestom casu a na ostalim ne, sto bi rekla moja razredna pa izostani ceo dan da bi ti pravdala, kako sad ovo Smile Pritom sam ja isao u smenu gde su svi profesori bili od 45 pa navise, tzv stara garda...

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Gencha Čet 15 Sep 2011 - 2:11

ZuLuofVozdovac :: Да не причам да нам је професор физичког био стара испичутура Виктор Кочески који је због нас (и због флајке од 2 литре пива) сваке недеље организовао као неке акције сређивања дворишта.
Viktor Very Happy
Najjaca je fora kada je dosao pijan na cas i istripovao se da moramo da trcimo i sve vreme se drao: "Ajmo 4 kruga, ko ne moze 4, neka istrci 6!". rofl
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Junglezburn Čet 15 Sep 2011 - 3:24

Bodi Bond ::Kakvih ovde ološa ima. Very Happy

Ja u celoj srednjoj školi nisam imao više od 30 izostanaka, a uvek sam imao vremena za sve. A i ti izostanci nikada nisu bili bežanje. Uvek sam više voleo da ostanem i fasujem keca nego da bežim kada nisam učio, a to su i profesori često znali da prepoznaju pa i da oproste nespremnost ponekad.

Zato je ovaj Jungle bežao i za mene. rofl
Ne laži narod, svaki profesor je od mene imao bar nekoliko autograma (prazan papir sa potpisom), nisam ja pi*ka da bežim, nego sam sedeo u poslednjoj klupi pa me nisi video! plez Very Happy
No, neću više o školi, često sam bio glavna tema na roditeljskim sastancima, samo zato što me razredna nije volela, obe razredne, pa me boli ta nepravda! :/
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 15 Sep 2011 - 3:37

Људи, молим вас, пазите шта причате, ја сам у гимназији био одличан ђак Very Happy

Друго, било је предмета на које сам долазио и кад сам био болестан, а то је пре свега математика. Профа који ми је то предавао је највећи краљ на свету имао је око 30 година, и хвалио се тиме како је полагао пријемни за ПМФ за гомилу својих другара и све их је поуписивао тамо. Посебно је готивио мене и ортака Укија са којим сам седео у школи јер смо се знали из кладионице, и сваки час је почињао тако што нас двојицу пошаље по листу а осталима издиктира задатке... Имали смо договор да се после сваког писменог нађемо у кладионици и да нам издиктира по неки задатак да добијемо ја 4 а мој ортак 3... Али најсмешније је било кад он нама диктира решење задатка а ми не знамо како се то црта (знам да је био у питању неки лимес и интеграл)

Највећи шмекеризам је био кад је Богдан (знате га сви са баскета) у трећој години купио Опел Кадета Сузу, а нас двојица смо били најбољи ортаци и сваки дан смо као Пинки и Шваба ишли колима у школу. Е то су била времена рођаци, кад вас 50 другарица пита да их возите кући... Али уз све то ми из дванаесте смо се увек осећали као друга лига, шта год да урадимо чујемо да су ови из једанаесте (земљорадникове школе) урадили нешто луђе... Имао сам ортака, рукометаша који је на екскурзији јебавао моју разредну која је имала 26 година и била је најбоља риба у школи. И онда се прочује да су ови из друге школе на екскурзији урадили исто, али је након самог чина неко упао у собу и фотоапаратом сликао голу прфесорку како лежи са учеником у кревету и после су је уцењивали да им све правда, уписује оцене и у друге рубрике итд...

Ја руку стављам да ово што гледате у неким америчким филмовима - Школа страха и слична срања изгледа као пародија у односу на оно што се дешавало у једанаестој, након реформи су и име морали да јој промене не би ли јој поправили имиџ. Јер се у тој школи сакупила колошарија из Јерковића и са Душановца, циганија из Маринкове баре и сељадија из подавалских села... И онда на све додајте рат, санкције, бомбардовање и добићете најлуђе место на коме сте могли да се школујете...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 15 Sep 2011 - 3:46

Gencha ::Viktor Very Happy
Najjaca je fora kada je dosao pijan na cas i istripovao se da moramo da trcimo i sve vreme se drao: "Ajmo 4 kruga, ko ne moze 4, neka istrci 6!". rofl

Не знам да ли си информисан, али Виктор је био шампион СФРЈ у стоном тенису, репрезентативац и наш представник на бројним међународним такмичењима. Никада није хтео са нама да игра тенис трезан ако се не опкладимо у нешто, и онда нас је драо као мајмуне. Али била је фора играти са њим, иако знаш да ћеш да изгубиш, и то није могао свако, него само ко се квалификује (требаш да вежеш пар победа на столу) Very Happy . Наравно, кад је пијан хтео је да игра и без опкладе али ни онда нико није успевао да га победи... Ипак, права прослава је била кад му је ћерка дипломирала, завршила је Филозифију, носли смо га кући...

Иначе пошто видим да си млађи од мене, занима ме да ли је и у твоје врем постојала еколошка секција којој сам лично поставио темеље?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Zemljoradnik Čet 15 Sep 2011 - 4:35

Jbt, ocrni me Zulu najstrašnije. Very Happy
Kako bre misliš da me ova omladina sad poštuje kad ovo pročitaju. tease
Stvarno, neću da vam pišem šta smo radili i kako je bilo, smišljajte svoje fore...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Hyperactive Čet 15 Sep 2011 - 5:13

Da vratimo temu u svoje okvire: Smile

Nolle ::ajde neki basket za vikend ?
Ko je zainteresovan za neki basket u subotu?
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Marko Čet 15 Sep 2011 - 5:21

Hyperactive ::Da vratimo temu u svoje okvire: Smile

Nolle ::ajde neki basket za vikend ?
Ko je zainteresovan za neki basket u subotu?

Ako budem vredan sutra, vidimo se u subotu Smile

-------

https://zemljakosarke.forumsr.com/viewtopic.forum?t=161

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Basket 1 - Page 40 Empty Re: Basket 1

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu