Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA liga 2010/2011 - 2. deo

+27
Naissus
Danny Trejo
sexdrogabodiroga
Markos
lazarminator
superhik
Junglezburn
Mark Madsen
Imperator
fizicar
mlekadzija
Talicni Tom
Manu
Bodi Bond
expert
Koleman
Macijauskas
Everton
slobokv83
drexler
blagoje
Nolle
ZuLuofVozdovac
dane
Ray Allen
KKP
Mihael
31 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 9 Mar 2011 - 9:35

Šta tu ima da se priča. Ljudi su igrali pik i svi su znali da će to da igraju i opet niko nije mogao da ih zaustavi. Smile
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Sre 9 Mar 2011 - 9:44

nemoguće da su samo vrteli pik 48 minuta, to ni Boozer i D Will nisu radili,a bili su odličan tandem po meni Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Mihael Sre 9 Mar 2011 - 10:06

Ono sto ja uvek napominjem za Stoktona ( pricao sam bas to Bodiju i Wuku u kafani ) je to da je on pored velikog broja asistencija propustio jako malo utakmica u karijeri sto je doprinelo tolikoj razlici u asistencijama izmedju njega i ostalih igraca. Jedino su Dzabar i Paris odigrali vise utakmica od njega u NBA ostoriji, a on je u celoj karijeri propustio samo 22 utakmice, slicno je i sa Melounom...
Inace, mnogi su poredili tandem Stokton - Meloun sa tandemom Wilijams - Buzer, moje misljenje da je da je prvi tandem ipak bio bolji, i to po meni zahvaljujuci velikoj prevagi Melouna u Odnosu na Buzera...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 9 Mar 2011 - 10:09

Stokton je genije i ne može se porediti sa Vilijamsom. plez1
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Manu Sre 9 Mar 2011 - 11:08

Bodi Bond ::Stokton je genije i ne može se porediti sa Vilijamsom. plez1

up
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od superhik Sre 9 Mar 2011 - 11:25

Ja mislim da nijedan tim u istoriji nije toliko dao na važnosti dvojici igrača kao što je Juta dala tantemu Stokton-Meloun. U vreme tog dvojca gutao sam NBA ligu ali njih nisam mogao da smislim. Cele generacije su žrtvovane zbog njih, pravljen je uvek tim po njihovoj želji a nikada nisu uzeli titulu. Pominju se rame uz rame sa Džordanom, Medžikom, Birdom, Barklijem... po meni nepravedno. Daleko od toga da ih ne poštujem ali evo kako vreme prolazi, mlađe generacije ih doživljavaju kao ravnopravne najboljim igračima svih vremena a njih dvojica to nisu bili po mom mišljenju. Sa tolikom slobodom u igri kakvu ni Džordan nije imao, toliko dugo u jednom klubu, mnogo igrača bi na isti način iskoristilo takvu šansu. Njihova posebnost je što su pristali da celu karijeru igraju u sredini koju većina želi da izbegne. Tim činom su sebi obezbedili besmrtnost u statistici. Ipak mislim da je malo dece koja su imala prilikuda uživaju u košarci u tom periodu poželelo da igra kao dvojac Stokton-Meloun. Nije bilo nikakve magije u njihovoj igri. Meloun je bio nadljuski snažan krilni centar i tom snagom je sebi obezbeđivao dobre pozicije i čekao upotrebljive lopte od pleja Džona. Stokton je bio fizički inferioran ali uporan fanatik. Mnogo je razmišljao u igri, strpljivo gradio napad, jednostavno bio dosadan igrač za gledanje. Imao je sjajan osećaj za asistenciju a sve ostalo prosečno. Verujem da se mnogi neće složiti sa mojim viđenjem ovog dvojca ali stvarno mi taj tim Jute uopšte nije bio zanimljiv, naprotiv, baš su me nervirali.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 9 Mar 2011 - 12:26

Одгледах данас меч Конектика(е)та (УКонн) и Џорџтауна, превасходно да бих видео игру Кембе Вокера. Постоји иначе велико ривалство ових клубова, цео меч вртели су се хајлајтси из њиховог последњег финала, кад је за Џорџтаун играо Ајверсон а за Конектикет Реј Ален... Реј је дао кош 7 секунди пред крај, Ајверсону је шут у последњој секунди изапао из обруча и УКОН је славио титулу шампиона 'Великог Истока'...

Вокер је код мене изазивао интересовање јер сам уочио у његовој статистици да има по мечу више скокова него асистенција, што је чудно имајући у виду његову позицију (плејмејкер) али и висину (183). Имао је солидан меч, 28 поена (10-18), 7 скокова, 3 асистенције. Утисак је следећи: његов стил игре неодољиво подсећа на стил Дерека Роуза, у питању је играч који фиизички јако личи на њега пре свега грађом, јако слична кретња и улазак под кош, као и Роуз у ранијим фазама каријере углавмном се одлучује за шутеве удаљене максимално 3-4 метра од коша. Ипак има једно значајно ограничење, 10 сантиметара је краћи од Роуза. То намеће озбиљно питање: Да ли он са тим својим стилом игре који се базира превасходно на уласку под кош би могао да прође у НБА лиги када је јасно какве громаде тамо играју? Замислите играча за пола главе нижег од Стефона Карија који скаче на центра али у скоку задржава лопту и покушава да положи на други обруч. Колико би пута у био залепљен?

Ову дилему остављам онима који ће бирати са неке 5-6 позиције на драфту, нека одлуче да ли ће на себе преузети одговорност да узму играча који несумњиво има велики таленат, али и очигледан недостатак у висини који постаје јоше израженији ако се узме у обзир стил игре који он практикује. Као његову највећу врлину бих узео изузетно добру кретњу у транзицији, брз је као метак, дао је неколико лаких поена уз контре, била је на екрану у полувремену штоперица која је показала да је за 8 секунди отео лопту противнику испод свог коша, прешао све противничке играче једног по једног и положио на притивнички кош. Ретко губи лопту (2 по мечу) нарочито ако се узме у обзир да на терену проводи у просеку 36 минута. У напада када нема лопту залеће се под противнички обруч где често успе да исчепрка лопту центрима после промашаја саиграча. Као ману бих навео неспособност да организује иоле добру акцију свог тима, углавном је он тај који и почиње и завршава нападе. Сви центри у његовом тиму (и стартни и резервни и оба крилна центра) су упутили укупно 9 шутева на кош, а он сам је упутио 18.

Онај ко хоће да погледа како игра Кемба Вокер нека сутра од 18 часова буде уз ЕСПН америка од 18 часова када Конектикат у четвртфиналу игра против првопласиране екипе Питсбурга (ако немате тај канал на кабловској потражите Лајвстрим)
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 9 Mar 2011 - 12:39

Skola će propustiti NBA utakmicu nakon 311 uzastopno odigranih mečeva.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od mlekadzija Sre 9 Mar 2011 - 14:03

Nolle ::Već sam spominjao ovo

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/

Fantasy igra, u kojoj na poletku sezone draftuješ svoju ekipu, imaš roster koji je kao u NLB fantasy-ju. Postoji keeper liga, koja se igra i po nekoliko sezona, a postoje i lige koje traju samo tu jednu sezonu

Ovo igram sa ekipom sa drugog foruma, nas 6, malo nas je i zbog toga je jaka liga, fali još 6 ekipa da bi ekipe bile izjednačene.

Takmiči se na nedeljnom nivou, znači 7 dana. Npr u ligi smo Ja, Bodi, Zulu, drex, Mihael i Koleman, jedne nedelje ja igram protiv Drexa, druge protiv Kolemana, treće protiv Zulua, i sve u krug do sredine marta, kada najboljih 6 ili 8 ekipa, zavisi kolika je liga igra play off. Prva dva mesta idu direktno u polufinale čini mi se, ali za to već nisam siguran, pošto nas malo ima u ligi.

Generalno, cela igrica se završava do play off-a. Igrica se sastoji od kolona. Ukupan broj poena, skokova, procenti sa bacanja, iz igre, asistencije, blokade, ukradene, izgubljene, postignute trojke, to su nekih osnovnih 9 kolona, ali može da se poveća broj sa AS/TO odnosom, i ostalim čudima


И ко победи иде у супер финале против мене Very Happy
Узгред, зашто мора да се игра х2х? Мени је лепше кад се игра оно са 82 партије по позицији.
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od dane Sre 9 Mar 2011 - 16:09

Krle veceras u napadu vrlo dobar 20 poena i 9 skokova (6 ofanzivnih) u porazu Bostona od Klipersa. Mislim da mu je to rekord sezone.
Mo Vilijams je naprosto ubio Boston, imao je 28 poena 5/7 za tri poena jednostavno letio je po celom terenu.
Izgleda da se dobro uklopio u novi tim, i Klipersi ne izgledaju uopste naivno posle ovih trejdova.
U odbrani nije bas odigrao najbolje. Vidi se da ima problema sa jacim centrima, DeAndre Dzordan ga je prikucao nekoliko puta.
Kaman mu je takodje pravio probleme, uvlacio ga je pod kos i dao mu nekoliko koseva sa poludistace.
Krle je igrao skoro 40 minuta, Glen Dejvis je povredjen.
Dobro se uklopio u tim i izgledace to mnogo bolje kada se vrate Dejvis ili Sek, koji mogu da cuvaju ove fizicki jace centre.
Drago mi je da je konacno nasao tim koji se bori za prsten i u kome ima vecu slobodu i vise lopti u rukama nego sto je imao u onoj sugavoj Oklahomi.
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 9 Mar 2011 - 16:28

Крле је одиграо срцем, то су сви у хали приметили, укључујући и коментатора.Центри су давали лакепоене због лоше одбране на бековским позицијама, спољна линија је лако пробијана па кад је Крле излазио да затвори бекова ови су давали пасове центрима и следила су лака закуцавања. Гарнет и Рондо су одиграли испод сваког нивоа. Павловић је био јако добар за време проведено на паркету.

Ерл Бојкинс објаснио! Јута коначно!
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Zemljoradnik Sre 9 Mar 2011 - 22:26

Slabo posećujem ovu temu, jer ne pratim NBA, svratio sam samo da vidim jel neko gledao Krleta. A onda naletim na priču o Stoktonu, mom omiljenom igraču. Smile Slažem se sa Hikom da je Meloun imao samo nadljudsku snagu, u ostalim elementima je bio možda i prosečan (ne baš, ali nije bio toliko dobar igrač kakvim ga smatraju), ali Stokton je itekako imao magiju u prstima.

Pre svega, čovek je u karijeri imao drugi najveći prosek asistencija po utakmici (posle Džonsona). A drugo, mogao si da ne voliš kako ekipa igra, ali on je uvek igrao mozgom, kretao se fantastično i imao neverovatan pregled igre u kombinaciji sa preciznom rukom. Fizički je bio u ozbiljnom zaostatku za drugim igračima, ali je i takav uspeo da predvodi jednu od boljih ekipa u NBA '90, kad je ta liga još imala neki smisao. Ja bih ga uvek stavio među velikane.

Ako treba ukratko da opišem njegovu igru rekao bih da je rovario i u odbrani i u napadu. Imao je neverovatan osećaj za krađu, umeo je da ukrade živu loptu, ali i da preseče pas (mada u to vreme je to bilo mnogo lakše, igralo se drugačije). U napadu je mnogo radio, tražio poziciju i čim nađe i najmanju rupu asistirao. Imao je solidan šut, ali ništa posebno. Sad nisam siguran da li je to zaista radio tako često, ali meni su u sećanju ostale njegove asistencije iz skoka - iz punog trka napravi jedan malo duži i "viši" korak, valjda zbog ravnoteže, i odatle može da pogodi muvu u trepavicu na bilo kom delu terena. Jeste igrao puno pika, ali koliko se ja sećam, nije to bilo jedino što je radio. Jednostavno je uvek bio kreativan (inače bi ga posle par sezona provalili i ne bi napravio onakvu karijeru). Titulu nisu uzeli jer je bilo boljih, kompletnijih ekipa. Da li su on i Meloun krivi za to što nisu imali bolje saigrače, to ne znam, ali u sezonama kada su igrali finala protiv Bulsa, Juta je po meni igrala najlepšu košarku u ligi.

Pošto sam tražio statistiku da proverim ovo za asistencije, naleteo sam na podatak da njegov sin Dejvid igra za Gonzagu. Da li ga je neko gledao?

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Mihael Čet 10 Mar 2011 - 0:01

ZuLuofVozdovac ::Крле је одиграо срцем, то су сви у хали приметили, укључујући и коментатора.Центри су давали лакепоене због лоше одбране на бековским позицијама, спољна линија је лако пробијана па кад је Крле излазио да затвори бекова ови су давали пасове центрима и следила су лака закуцавања. Гарнет и Рондо су одиграли испод сваког нивоа. Павловић је био јако добар за време проведено на паркету.

Ерл Бојкинс објаснио! Јута коначно!

Slazem se sa Zulufovim postom u potpunosti... De Andre je igrac koji retko daje preko 10 poena po utakmici a sinoc se nadavao, po statistici bi se pomislilo da je Krle kriv ali nije to bas tako, bilo je par puta kada je i on pogresio, ali su vecinom gresili drugi igraci pa je Krle morao da pokrije rupe i onda bi doslo do zakucavanja. Inace, De andre Dzordan 90% svojih poena postize zakucavanjima posle asistencija drugih...
Vidi se da je Boston usao u utakmicu opusteno, dosta su gubili, na kraju su pokusali da stignu razliku ali je Mo bio sjajan...
Krle stvarno u napadu jako dobar, za odbranu ga ne mogu ni ovaj put kritikovati...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od drexler Čet 10 Mar 2011 - 0:06

jebeni NBA.com, pregledao sam izvještaje sa svih tekmi od sinoć, i onda vidim Top 10... pa moja baba bi bolje izabrala!

Derozan i Pirs su imali vrhunska zakucavanja, ali njih nema na Top 10, već nekih smješnih polaganja iz kontre Bojkinsa i Tonija Alena... Bože ko li sastavlja ono...
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od dane Čet 10 Mar 2011 - 2:01

Da Jordan je pre ove utakmice imao prosek od 6,5 poena. Sinoc je Garnet bio katastrofa, imao je sut 5/19. A Krletu je po meni vise problema stvarao Kaman u igri 1 na 1. Sasa je imao dve ukradene lopte, jednom je fino zakucao i odigrao je solidno za minutazu od 8 minuta.
Sta mislite kakvu li ce on minutazu imati kod Doka Riversa ???
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Mihael Čet 10 Mar 2011 - 4:41

Pa Pavlovic ce igrati kao i juce, po 10-ak minuta, vise sigurno ne a moguce je cak i manje, jedino ako se povredi neko njegova minutaza ce da skoci... On je prakticno zamena za Alena i to je to...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 10 Mar 2011 - 6:22

Да ли неко тренутно гледа Конектикет-Питсбург на ЕСПН-у?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Čet 10 Mar 2011 - 6:33

Ja sad dođoh sa posla i pustio sam. Smile Kako se odvijala igra do sada?
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 10 Mar 2011 - 6:59

Ух 41-40 полувреме, ретко су екипе у НЦАА овако ефикасне. Меч је почео добром игром Питсбурга, добрим шутем споља пре свих Гибса, у првих 8 минута укупан шут им је био 8-10 а Гибс је имао 4-4. Питсбург је водио 12 разлике а после си видео камбек Конектикета...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Čet 10 Mar 2011 - 7:13

Aha, mnogo je imao izgubljenih lopti Pitsburg, ovi su skoro sve poene dali iz kontri.

Jedino što mi nikad nije bilo jasno, nevezano za ovu utakmicu, zašto je napad u NCAA 35 sekundi? Mislim da to malo ubija pripremu igrača za NBA, naravno da se totalno menja košarka kada je napad 35 sekundi.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 10 Mar 2011 - 7:26

Па мислим да напад од 35 секунди форсира играче да буду максимално рационални са лоптом, да што више размишљају, труде се да направе акцију, дођу до лаких поена па ако не успеју тек онда баце неки изфорсиран шут. Краћи напад би утицао на њих да се више залећу а и овако се превише залећу на кош. Ја сам гледао мечеве нижих дивизија где играју мало лошији играчи, њима је и 35 секунди мало, док преведу лопту, док се поставе прође бар 15 секунди, а тешко успевају да организују ишта сложеније од пика.

Овај мали Гибс је за сада потпуно засенио Кембу, не само шутем (22 поена 8-9 укупан шут, 5-5 за три поена) већ и рационалнојом игром.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Macijauskas Čet 10 Mar 2011 - 9:06

Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 10 Mar 2011 - 9:25

Изненађење у Медисону, Универзитет Конектикет је добио Питсбург, првопласирану екипу у конференцији и укупно другу најбољу одбрамбену екипу у Америци. Сви ће истаћи на првом месту Вокера, који је дао шут у последњој секунди за победу, али ја не могу да сметнем с ума да је он пре тога решавао сва четири последња напада своје екипе на утакмици и у сва четири наврата је промашио а центри његовог тима су у две ситуације ухватили лопту. Да на тарену није било Напиера, неког клинца који је пола црнац а пола арапин ја мислим да би Питсбург лагано добио, али овај човек је у другом далу зауставио најбољег играча Гибса који је свакако имао сјајан меч, дао је 27 поена (10-13 шут).

http://bigeast.org/portals/5/basketball_stats.asp?sf=5-9353-Pittsburgh-Connecticut&pid=5&gid=9353

Вокер је имао 25 поена, дао кош за победу али имао је шут 8-22, залетао се нерезоски цео меч, далеко бољи утисак на мене оставио је јуче против Џорџтауна. Треба споменути и Лемба (17 поена) у екипи УКон-а акоји је давао поене када екипи баш није ишло и тиме је одржавао у игри.

Предстојећи драфт можда неће бити најквалитетнији али мислим да ће бити најнеизвеснији до сада. Ранијих година се тиком марта месеца увелико знало ко ће бити први, ко други пик... Ове године баш се закувало ја гледам 4 сајта и сваки од њих има дијаметрално супротне пројекције.

http://hoopshype.com/draft.htm
http://www.nbadraft.net/
http://www.draftexpress.com/

Некима је Вокер 6 пик, а некима 25. не зна се да ли ће Ирвинг бити први, други или четврти. Велика енигма је и Пери Џонс и коју би позицију он могао да покрива у НБА лиги, много личи на Веселог грађом. Весели је у неким пројекцијама на шестом месту, а на другим је двадесети... Валанцијуса неки стављају на 2. место, неки на 17. Стварно никад више неизвесности пред драфт. Можете да се играте драфт симулаторима:

http://espn.go.com/nba/lottery2011/mockdraft
http://basketball.realgm.com/nba/draft/lottery_simulator
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Čet 10 Mar 2011 - 21:21

Nolle ::Bitno je da će ponovo nabiti Lejkerse na čist inat bes

kao sto rekoh Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 11 Mar 2011 - 11:07

Сад одгледах лудачки меч четвртфинала (Биг10) конференције Мичиген - Илиноис. Илиноис има јако искусну екипу, сви играчи су им сениори, водили су цео меч двоцифреном разликом али су у финишу изгубили меч од младе и јако перспективне екипе Мичигена за коју игра и Тим Хардавеј Јуниор, син истоименог петоструког ОлСтар играча. Мали фино игра, дао је 16 поена (4-7 тројке) укључујучћи и тројку у последњем минуту која је решила победника. Ипак мислим да нема неки велики НБА потенцијал.

На мене је апсолутно највећи утисак остави плеј Мичигена Дариус Морис. Висок 190 јако добар улаз, преглед игре, просечан шут са полудистанце. Он је био творац преокрета са 6 везаних поена пред крај меча, али поделио је и 8 асистенција на овом мечу, укупно је дао 15 поена што је његов овосезонски просек (иначе је пети асистент целе лиге). Мислим да му је највећи квалитет мирноћа у игри при чему не стоји у месту већ се све време креће али су то јако паметне кретње, нису нека забадања као Кемба Вокер (или некада Кољевић) који прво ускочи испод коша па после мисли шта ће. Не шутира тројке, нема уопште тај шут са дистанце али мислим да су добар преглед игре, улазак и физикалије довољне да буде изабран ове године на драфту иако се о њему баш не прича много, видим нико га не ставља у првих 30 пикова. Ако бисмо правили неко поређење, много ми озбиљније далује у игри од Џералса (али таква поређења је тешко правити јер Џералс сада игра у Европи са озбољним играчима, а овај игра са индијанцима у НЦАА лиги)
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2010/2011 - 2. deo - Page 39 Empty Re: NBA liga 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu