Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

+43
Danny Trejo
NenadBG
Gencha
Macijauskas
Psycho
ZuLuofVozdovac
Djole
superhik
Zoro
Manu
Koleman
Hyperactive
Junglezburn
Tazz
Nolle
Markos
Talicni Tom
Marija
Everton
Bodi Bond
Novica-Ubica
blagoje
Naissus
Maja
Dule Kecman
2bad4u
bigZ
dane
Sergej
lazarminator
Zemljoradnik
mlekadzija
Sarlo
wolfvaga
KKP
air slavkan
markoo
Imperator
TheGodfather
fizicar
drexler
Sensui
Mihael
47 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Mihael Čet 13 Jan 2011 - 15:33

Sada u nedelju da dobijemo Cedevitu a da Dzavai odigra utakmicu karijere... I dalje me nervira Petroviceva izjava kada je Dzavai odigrao dobro protiv Cedevite da nece biti tako kad Cedevita dovede novo pojacanje i da to nece moci raditi u Euroligi... Jao kako bih voleo da im Dzavai ubaci bar 15 poena...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Sensui Čet 13 Jan 2011 - 22:48

Gledao sam drugo poluvreme na SOS-u i veoma sam zadovoljan sa BEsovicem.Ne slazem se da je decko spor jer u odnosu na njegovu visinu on dosta dobro trci(za Vranesa je "the Flash" licno).Naravno da ce dobiti na fizikalijama i misicnoj masi vremenom jer mu je tek 18 godina ali sam vrlo zadovoljan sa onim sto sam video.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od drexler Pet 14 Jan 2011 - 0:12

gledam sad snimak Zadar - Partizan, polufinale Kupa Koraća 89... Dule počinje petorkom Đorđević 188cm, Nakić 202cm, Paspalj 207cm, Savović 209cm i Divac 215cm Very Happy

inače za Zadar igra Šarić, otac današnjeg njihovog vunderkinda
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od fizicar Pet 14 Jan 2011 - 0:59

Otkud Divcu 215cm. Da se nije smanjio posle? Very Happy
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od TheGodfather Pet 14 Jan 2011 - 10:08

Bice jako zanimljivo gledati duel Draper - Jerels Smile
Draper je najbolji pley u ligi i nadam se da ce to motivisati Jerelsa, a ako bude igrao kako zna, najebali su KK Partizan 2010/2011 - 5. deo 914967
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Imperator Pet 14 Jan 2011 - 10:14

Juce sam imao jednu od redjih privilegija ove sezone da gledam Grobare u Pioniru i da onako sedim, uzivam i regenerisem svoje istanjene zivce od ovosezonskih sokova. Fala im, zasluzio sam! bow

Igra je bila leprsava, rasterecena protiv sve samo ne ozbiljne ekipe koja je dosla sa 8 igraca. Spralja im je dao 23 od 43 postignutao poena. Kukala im majka...ne lice ni nasta.

Greota je propustati sad tekme kad imamo mozda najperspektivniji dvojac na krilu Vesely-Lucic koji ce se delom raspasti na kraju sezone. Bubreg bi dao da ostanu u timu i naredne sezone obojca jer onakav duet atleta necemo imati dugo (ali i moja baba zna da Vesely ide...realno vreme mu je da ide u jaci klub). I pored toga sto nije rodjeni kosgeter, Veseli je preterano bitan za nas i definistvno je stranac koji je najvise dao za Partizan. Onu energiju ima retko ko, shvatio je konacno da licem nikad nece biti briljantan pa se konacno okrenuo svojoj prirodnoj sredini, blizi kosu gde ga retko ko moze sacuvati ledjima 1 na 1...penali su mu i dalje u kanalu. Bojim se da ce sa penala da ispali u nekoj prelomnoj u Top 16?? Sta reci osim da ima srce za dvojcu.

Lucic svojim angazovanjem stice prirodnim putem pravo u timskoj hijerarhiji na nekoliko svojih suteva po mecu (vremenom ce i to doci na svoje) i polako postaje ljubimac svih nas jer momak odradjuje odlican posao one beskorisne mase (Bane javi se!) u reketu protiv igraca koji su cesto po 10 i vise kg krupniji od njega. Ima majstor korak samo takav...gazela na terenu!

Za onih mesec dana neigranja i suvog treniranja Djekic nije pokazao vidljive promene...sve u redu ima sajbu, i to je to.Kao sto rekoh skoro, ja bi njemu organizovao teretanu ujutru, a kurve uvece...i tako jedno 6 meseci pa da postane igrac.

Pera je sinovi, sinoc ponovo objasnio sta je pristup u tekmi. Toliko ih je pokidao u odbrani da sam se bojao za zivote zapadne nam brace. Nemilosrdan je i bije ko sv. Ilija. Definitvno sa Kecmanom cini doktorski tandem naseg tima.

Besovic je po meni buduca reinkarnacija Koste Perovica. NIje igrao lose, ali vec sada vidim da ce mnogo lopti da ispusti iz ruke u karijeri, hoda pogrbljen (nije ni cudo ni jedno ni drugo jer ima tri metra), ne moze da se pozicionira u napadu jer je slabasan...a nesto ne vidim fizicki potencijal da to jednog dana promeni bitnije. Deluje mi ko naivni Meca Dobric, a to ne valja za vrhunskog sportisu, fali bre namazanost. Takodje bi i njega na vreme ukljucio u Djekicev trening program sa teretanom i kurvama!

Ljudi jebote Kurta promenio izraz lica hunter kolce neo ...zatecen sam??? Ne znam sta da kazem povodom toga...smislicu valjda nesto do sledece tekme whistle

Elem, 50 razlike, blizu 6 soma gledalaca, Srpska nova...ma juce je bilo do jaja.
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od drexler Pet 14 Jan 2011 - 10:22

da izvedeš Đekića i Bešovića pred gorepomenute kurve mislim da bi se rasplakali i pobjegli
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od TheGodfather Pet 14 Jan 2011 - 10:31

A Jaramaz??? Kako ti on deluje?
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Mihael Pet 14 Jan 2011 - 14:09

Ja moram da priznam da mi ne pada toliko tesko ( iako mi tesko jeste ) sto ce Veseli da ode na kraju sezone... Jednostavno mi je drago sto ce samim tim Lucicu skociti minutaza, a mislim da ce ga Lucic odlicno zameniti... Posle Novice, Lucic je po meni najborbeniji Srbin koji je igra u Partizanu u poslednjih 7-8 godina...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od markoo Pet 14 Jan 2011 - 21:21

markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od air slavkan Sub 15 Jan 2011 - 0:10

Возим се синоћ 83ком, на семафору пролази поред ње Пера капитен и одједном су сви у аутобусу били срећни. Very Happy Ја се не шалим, сви су га видели и одмах се озарили.
air slavkan
air slavkan
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od KKP Sub 15 Jan 2011 - 1:21

Mihael ::Ja moram da priznam da mi ne pada toliko tesko ( iako mi tesko jeste ) sto ce Veseli da ode na kraju sezone... Jednostavno mi je drago sto ce samim tim Lucicu skociti minutaza, a mislim da ce ga Lucic odlicno zameniti... Posle Novice, Lucic je po meni najborbeniji Srbin koji je igra u Partizanu u poslednjih 7-8 godina...

Lučić je rođen da bude ljubimac, novi "Ubica". On me i ove sezone oduševljava, ali tek naredne možemo da očekujemo pravu bum od njega.
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Imperator Sub 15 Jan 2011 - 2:17

TheGodfather ::A Jaramaz??? Kako ti on deluje?

Iskreno njega sam izostavio iz citave price jer jos uvek nemam izgradjeno misljenje o njemu kao seniorskom kosarkasu. Kakav je on bio u juniorima, kadetima itd...sad je apsolutno nebitno.

Ako moze da se izvuce bilo kakav zakljucak iz svega jedne tekme (a realno ne moze), gde je na momku bio veliki pritisak:
- Prva tekma sa vecom minutazom,
- Skoro 6.000 ljudi koji gledaju bas tebe i vicu "Daj Jaramzu loptu"...ocekujuci nesto od tebe i nabacuju dodatnu presiju na momka,
- Njegov licni pritisak da se pokaze, stvari stoje vako...

Prvo, sut decko ima sto je dobro (pamtim ja nase keceve kojima je sut bio misaona imenica). Spicio je dve trojke iz coska lagano. Ono sto mi se ne svidja kod tog suta (iz mesta) je sto loptu izvlaci sa jaja (sporo je to za keca...slican problem ima Vesely, mada se vidi pomak kod njega). Nadam se da ce na tome da porade brzo, jer taj nedostatak nije neresiv i sada kada ne igra bitniju uslogu u timu mehaniku suta moze da "ispegla". Nije probao da sutne iz driblinga tako da tu nemam komentar.

Sto se tice driblinga i organizacije na ovoj tekmi se nije pokazao (ne krivim ga). Imao je jednu situaciju gde je na 45% sa desne strane na nekih 8 metara igrao 1 na 1 sa Daliborom Perisicem. Ovaj ga je oterao metar unazad i jos je mali izgubio loptu posle dobrih 7-8 sekundi uzaludnog tabanja lopte. Pokusao je on sa par driblinga ali to nije licilo ni na sta. Na jednom drugom prodoru se okliznuo na rolingu uz ceonu liniju i izgubio drugu loptu. Osim ova dva pokusaja za prodor, druge nije imao. Licno nisam impresioniran njegovim ulazom, ali realno imao sam misljenje posle prve tekme Fredija Hausa da je ovaj otsecen...pa je Fredi pokidao.

Sve u svemu ovaj utisak nije merodavan, niti na osnovu ove tekme mozemo da kazemo da li je klinac "kapacitet" za pleja Partizana.


Poslednji izmenio Imperator dana Sub 15 Jan 2011 - 2:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od fizicar Sub 15 Jan 2011 - 2:20

Ljudi zar vi ne vidite da Jaramaz kad god da udje u igru igra dvojku?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od air slavkan Sub 15 Jan 2011 - 2:34

fizicar ::Ljudi zar vi ne vidite da Jaramaz kad god da udje u igru igra dvojku?
Чак и кад је играо са Кецманом, Кецман је био плеј.
air slavkan
air slavkan
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od markoo Sub 15 Jan 2011 - 8:08

Stvarno smo cudo....Ljudi su dolazili sinoc da bi kupili karte,a njih je bilo celog dana ( ako i prosle godine),cak je ostalo za sutra.,...
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od wolfvaga Sub 15 Jan 2011 - 8:28

Bogami, ja sam svoj komplet uzeo Smile. Jeste sever, dole, ali bitno je da se vidi Wink...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Sarlo Sub 15 Jan 2011 - 10:47

I ja sam kupio komplet. Posto sam iz Nisa, doci cu samo na Efes, a druge dve karte cu, nadam se, prodati po paprenoj ceni, i tako zaraditi autobsku kartu.
Sarlo
Sarlo
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od fizicar Sub 15 Jan 2011 - 14:50

Вујанић: Враћам се да освајам трофеје
15 јан, 2011

Сунчано јануарско пре подне. У Атини 17 степени. Утисак о лепоти појачава чињеница да на путу ка месту сусрета са Милошем Вујанићем пролазимо Посејдонос авенијом која се пружа непосредно уз море.

Налазимо се са њим у кафићу „На сцени” , који је идеално позициониран у односу на његов стан – ујутро му мање времена треба да дође до њега него да скува кафу. Боље речено требало му је, пошто после меча са АЕК-ом, прекосутра ујутро креће ка Београду, где ће се придружити првотимцима некадашњег и будућег клуба.

Када се оставља свакодневно сунце, лагодан живот, без превише тензија и замарања мора да постоји врло јак разлог.

- Да имам 33 или 34 године остао бих овде до краја каријере. Без размишљања. Али, имам 30 година, осећам се добро и желим да играм на врхунском нивоу барем још две три године – објашњава Вујанић зашто је одмах прихватио позив Партизана МТС.

Наставио је у даху.

- Да не буде забуне, мени је у Паниониосу лепо. Реч је о клубу са великом традицијом, за који су играли многи наши асови почев од Бобана Јанковића и Паспаља… У њему је велики траг оставила и неколицина српских стручњака – Ђуровић, Ивковић, Павићевић, Трифуновић. Част ми је да сам наставио тако лепу традицију. Али…

Шта се сакрило иза речи која је наговестила да нешто ипак фали, брзо је открио:

- Желим да се борим за титуле. Да још освајам. У Грчкој је све и пре почетка познато, за Панатинаикос и Олимпијакос су резервисана прва два места, јер квалитетом значајно одскачу, тако да од борбе за трофеј унапред није било ништа. Остали смо и без изгледа да се боримо за трећу позицију.

Објашњавајући да је могућност промене клуба имао јер у уговору предвидео опцију могућег одласка у случају позива да игра ТОП 16 Евролиге, наставио је:

- Мислим да није било бољег позива. Партизан се први јавио и то је за мене је можда и најбољи расплет. Поготово сада када сам гладан успеха. Враћам се у клуб у коме сам провео можда и најлепше године у каријери изазов ми одговара, амбиције нам се поклапају. А, после равно девет година бићу код куће.

Некадашњем репрезентативцу је потпуно јасно да ће у Партизану имати знатно другачију улогу од оне у Мурсији или Паниониосу, где је шутирао и у највећој мери постизао поена колико је желео.

- Уз Божића и Кецмана као старији ту сам да помогнем младим момцима. Пренећу им оно чему сам учен и како сам одгајан у Партизану код Душка Вујошевића, уз Даниловића и Дивца у руководству. Причаћу им о томе како су ме учили односу према тренингу и раду. А могу сигурно и да пренесем осам година искуства у иностранству, да им кажем шта их очекује после Партизана.

Педагошка помоћ је само део мозаика који Вујанић треба да склопи у Хумској. У првом плану су наравно резултати. У разговору о ТОП 16 фази у његовим речима провејава умерени оптимизам.

- За групу сви кажу да је најтежа. Улазимо у трку као аутсајдери, али не и без жеља. Ривали су снажни, али нису тимови који не могу да се победе.

Потом се окренуо љутом противнику док је носио дрес Барсе и Мурсије.

- Реал је по именима најјачи. У последње две године играју са доста осцилација – сваког могу да победе са 30 поена разлике, али и од сваког могу да изгубе. Неопходно је да се одигра пуних 40 минута, снажно у одбрани и шанса може да нам се укаже. У Ефесу сам био, знам доста играча још из тог времена. Имају такође високе амбиције, направили су врло добар тим, имају висок буџет, али још не праве сјајне резултате. Заслужују респект, али не треба их прецењивати и плашити се. Кључни су мечеви у Арени, борићемо се из све снаге, па шта буде.

Свестан је и „домаћих” обавеза.

- Сасвим је логично да је после свих промена Партизан ову сезону почео нешто лошије. Сада су добили неколико важних утакмица у гостима и на добром смо колосеку. У црно-белом табору амбиције су увек исте – титуле. Уз то дебитант сам у Јадранској лиги, па желим да додам и тај трофеј у колекцију.

Кренули смо потом ка другом крају Неа Смирнија (Новог Измира), оном који се граничи са Дафнијем. Иако је журио да одштампа и парафира папире који су му стигли из Хумске, стрпљиво је позирао испред велике фотографије Бобана Јанковића – легенде Паниониоса и Црвене звезде.

- Мислим да се газда још потајно нада да, ипак, нећу отићи… – рекао је на растанку.









fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od fizicar Ned 16 Jan 2011 - 3:12

Ko hvata hrt2 ima danas prenos utakmice Cedevita - Partizan od 16:55.

Evo programa

http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mreza=3
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od mlekadzija Ned 16 Jan 2011 - 3:48

е хвала Богу да једну одгледам на тв-у :apl:
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Gost Ned 16 Jan 2011 - 3:50

Malopre sam se dopisivao sa burazerom na fejsu,kaze da ce biti skremblovan hrt 2. Popizdeo je... SBB je u pitanju...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od mlekadzija Ned 16 Jan 2011 - 3:53

да, али ја имам сбб-ов д3, а ту не могу да скремблују cool
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Sarlo Ned 16 Jan 2011 - 4:33

Skremblovace sto posto, nanu im jebem. Arena ima prava za Srbiju, pa SBB ne sme da pusti prenos. Medjutim nijedan drugi operater ne skrembluje kanale, samo sugavi SBB!!! bes
Sarlo
Sarlo
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Zemljoradnik Ned 16 Jan 2011 - 4:36

Skrembluje i Ikom...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 5. deo Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 5. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu