Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jan Vesely

+30
Everton
blagoje
TheGodfather
dane
Sensui
Koleman
Anti-RTS
Sergej
Psycho
ZuLuofVozdovac
Tazz
Dule Kecman
Markos
Bodi Bond
Junglezburn
2bad4u
Ray Allen
superhik
Nolle
Talicni Tom
Mihael
Danny Trejo
familija
air slavkan
Maja
Zemljoradnik
Hyperactive
bigZ
drexler
markoo
34 posters

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Jan Vesely Empty Jan Vesely

Počalji od markoo Ned 27 Feb 2011 - 9:34

Otvaram ovu temu gde cemo se dogovarati kako da se oduzimo nekome ko ja kao stranac dao mnogo vise nego mnogi nasih koji nisu imali u srcu Partizan kao on!
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Gost Ned 27 Feb 2011 - 9:42

markoo ::Otvaram ovu temu gde cemo se dogovarati kako da se oduzimo nekome ko ja kao stranac dao mnogo vise nego mnogi nasih koji nisu imali u srcu Partizan kao on!

Sjajna ideja,moramo neko lepo iznenadjenje za Jana da smislimo ako si na to mislio. Ima nas dovoljno..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od drexler Ned 27 Feb 2011 - 9:44

evo, Jane, ja ti dajem dozvolu da muvaš i povališ svaku moju bivšu i buduću djevojku Cool ... kada mene vidiš možda ti to i ne liči kao neki naročit poklon, ali vjeruj mi, bilo je tu i nekoliko mnogo dobrih komada. A nadam se da će ih biti ubuduće. Embarassed

Do prije par godina sam mislio da niko nikad neće nadoknaditi Miloja velikog, ali jarane, ti si mu jebao kevu.

Respect legendo, toliko za sada, dirljivije govore ću ostaviti za jun plač
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od markoo Ned 27 Feb 2011 - 9:53

Koliko nam je srece pruzio ove godine ,sa koliko snage i emocija igra za nas.....moramo neki transparent da razvijemo,da mu se svi poklonimo ,da ga propisno ispratimo i da nas NIKADA ne zaboravi kao sto ni mi njega necemo!
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od bigZ Ned 27 Feb 2011 - 10:01

Hm, bas sam mu na temi KK partizan dodelio epitet najbolje trojke u istoriji kluba:)
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Hyperactive Ned 27 Feb 2011 - 22:23

Odlicna ideja Markooo. I taman na vreme otvorena, imamo vremena da smislimo nesto dobro.
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Gost Pon 7 Mar 2011 - 5:07

Dokle je stiigla ova ideja,jel se pravi neki transparent ili slicno ? Ja dolazim u junu tako da se pridruzujem bilo kojoj akciji Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Zemljoradnik Pon 7 Mar 2011 - 5:59

Kad pre se vraćaš? Kako je u Njujorku?

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od markoo Pon 7 Mar 2011 - 9:11

Ja umesto transparenta imam sada bolju ideju.....kupimo bele majce i na svakoj napisemo slovo i u zavisnosti koliko nas je (plus mozemo da dodamo ako nam fali)
VESELY HVALA !
I VRATI SE!
znaci trba nam 21 dobrovoljac sa sve uzvicnicima Wink
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Hyperactive Pon 7 Mar 2011 - 21:43

Samo da sednemo negde blizu terena. Smile
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Gost Uto 8 Mar 2011 - 5:20

Zemljoradnik ::Kad pre se vraćaš? Kako je u Njujorku?

Vracam se u junu kao sto sam i planirao 6 meseci da ostanem. Cale mi radi ovde malo vise od godinu i po,pa umesto da on stalno dolazi u Srbiju,bio je dogovor da ja odem u SAD i na kraju smo se dogovorili da ostanem kod njega i njegovog prijetelja da radim do juna... Tako da do dolazim tacno na vreme da barem jos malo vidim uzivo Veselog Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Maja Čet 10 Mar 2011 - 0:59

https://www.youtube.com/watch?v=3zlB5w08_Es&tracker=False

Neki Veseljkovi potezi u dresu Ceske reprezentacije....

Maja
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od air slavkan Čet 10 Mar 2011 - 4:14

На којој позицији игра у репрезентацији?
air slavkan
air slavkan
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od markoo Sre 30 Mar 2011 - 3:21


Čeh u Šarlotu: Veseli ide Divčevim stopama!

Čeh bi mogao da zaigra u timu u kojem je svojevremeno sa velikim uspehom igrao Divac

Krilo Partizana Jan Veseli na predstojećem draftu u NBA ligi mogao bi da bude izabran od strane Šarlot Bobketsa ili Milvoki Baksa, smatraju američki mediji specijalizovani za tržište igrača u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu!

Mada su mu prošle sezone predviđali znatno bolju poziciju na draftu nego ove godine, tamošnji skauti i dalje imaju velika očekivanja od češkog internacionalca, koga najčešće porede sa legendarnim Majkom Danlivijem i sve popularnijim Blejkom Grifinom (pobednik u zakucavanju na „ol-star" vikendu)!
Jan Veseli

Mesto rođenja: Ostrava (Češka)
Datum rođenja: 24. april 1990.
Visina: 211cm
Pozicija: krilo
Klubovi: Slovan, Partizan MTS
Titule: prvenstvo Srbije (2009, 2010), Kup Srbije (2009, 2010, 2011), NLB liga (2009, 2010.)
Nagrade: najbolji mladi evropski igrač za 2010. godinu (u izboru FIBA)

Mogao i u prvih pet
Ovogodišnji draft trebalo bi da se održi 23. juna u Nju Džerziju, ali još nije izvesno da li će do njega doći, budući da NBA ligi preti novi kolaps, odnosno famozni „lok aut". Ukoliko se draft ipak održi, smatra se da će Veseli jako teško naći svoje mesto među prvih 10 pikova, mada neki skauti ne isključuju ni tu mogućnost.

Na kraju prošle sezone, podsetimo, talentovani Čeh mogao je da bude i među prvih pet igrača, ali je odlučio da ne izađe na draft kako bi se još godinu dana u Partizanu pripremao za NBA izazove.

Pojedini američki internet sajtovi u ovom trenutku predviđaju da bi Jan Veseli mogao da bude izabran od strane Milvokija, kao deveti pik na draftu, ili pak od Šarlot Bobketsa, koji bi njegovim angažovanjem svakako dobili na atraktivnosti. Štaviše, ugledni kolumnista Erik Bol, novinar ESPN-a i „Blečer reporta", navodi da su Bobketsi „ubedljivo najdosadniji tim u NBA ligi", te da bi „Veseli sa svojim monstruoznim zakucavanjima sasvim izvesno popravio imidž Šarlota i uneo preko potrebnu svežinu u ekipu".

Tako bi krenuo stopama Vlada Divca koji je od 1996. - 1998. igrao u Šarlotu, ali ne za Bobketse već za Hornetse.
Budući da Jan nije poznat široj američkoj javnosti, tamošnji mediji ga najčešće porede sa Majkom Danlivijem, Blejkom Grifinom, Galinarijem ili čak Andrejom Kirilenkom...

Pozivajući se na skaute specijalizovanog sajta Draftexpress.com, mediji prenose da je Veseli imao sasvim solidnu sezonu u Partizanu, mada konstatuju da se od njega očekivalo još više. U poslednje vreme, međutim, „Čeh je opustio ruku, povratio samopouzdanje i zaigrao na očekivanom nivou", tako da će u svakom slučaju biti jedan od zanimljivijih stranih igrača na predstojećem draftu u najjačoj ligi na svetu.

Oduševio ih u Sijeni
Sredinom februara ove godine skauti San Antonija, Detroita, LA Lejkersa, Minesote, Nju Orleansa i još nekoliko drugih NBA klubova doputovali su u Sijenu kako bi uživo gledali Veselog na utakmici između Montepaskija i Partizana u četvrtom kolu top 16 faze Evrolige. Crno-beli su poraženi rezultatom 77:74, ali je češki reprezentativac postigao 17 poena uz sedam skokova, pruživši jednu od najboljih partija na evrosceni.
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Hyperactive Sre 30 Mar 2011 - 7:00

Dokle se stiglo sa ovim projektom markooo?
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od markoo Ned 24 Apr 2011 - 7:04

Danas je nasem Janu 21 rodjendan....e pa srecan mu bio....
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od familija Ned 24 Apr 2011 - 8:26

SRECAN RODJANDAN za naseg JANA!!!!
Puno zdravlja i srece u daljoj karijeri, da dosegnes svetske visine u kosarci!!!

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Danny Trejo Ned 24 Apr 2011 - 17:22

Sećam se da je Vlade hteo da završi karijeru kada je trebalo da napusti Lejkerse i krene put Šarlota.Baš je bio razočaran.Sva sreća što to nije uradio.
P.S...To nije isti tim.Tada je Vlade igrao za Šarlot Hornetse,koji su sada u Nju Orleansu.Ovo su Bobcats....Ok,u svakom slučaju puno sreće za Jana i hvala markoo na zanimljivom tekstu,legao mi je uz jutarnju kafu. cheers
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od markoo Pon 2 Maj 2011 - 5:24

markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Mihael Pon 2 Maj 2011 - 5:52

Jadna li je Juta sa ovim Dejvidom, covek nema blage veze sa zivotom...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od markoo Pon 2 Maj 2011 - 6:21

Budala..analizira igraca na osnovu jedne utakmice
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Talicni Tom Pon 2 Maj 2011 - 6:35

markoo ::Budala..analizira igraca na osnovu jedne utakmice

I ja to često radim... Very Happy Very Happy Very Happy
Znači budala.
Samo da nije Draganče...
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Nolle Pon 2 Maj 2011 - 6:46

pa pazi, nije da je nešto specijalan sa loptom u rukama, i da je Ray Allen sa linije bacanja, koliko sam primetio samo mu je to zamerio, čak ga je i pohvalio za kretnju bez lopte, stalno je u pokretu, skakće, što je za lika od 210 koji igra nisko krilo dosta dobro Wink

Ima Jan mnogo mana, koje će ispraviti individualnim radom u Americi sigurno !
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od markoo Sre 4 Maj 2011 - 23:31

Košarkaš Jan Veseli uskoro odlazi u NBA ligu
Dorćolac Jan Veseli: Nedostajaće mi beogradski život u Americi
Marko Tašković | 05. 05. 2011. - 12:15h izmena vesti 12:26h | Foto: J. Vučetić/A. Dimitrijević | Komentara: 1

BEOGRAD - U srpskoj prestonici je već tri godine, a nijednog trenutka nije se osetio kao stranac. Kad mu obaveze dozvole, zna da se, u skladu sa svojim prezimenom, veseli, ali najviše voli da uživa u baštama dorćolskih kafića.
Nikada nije odbio poziv za fotografisanje

Čeh Jan Veseli, košarkaš Partizana i ljubimac navijača crno-belih, uveseljavaće košarkašku publiku u Srbiji još mesec dana pre odlaska u NBA ligu, međutim, kako kaže, radovaće se svakom ponovnom dolasku u Beograd.


Jan kaže da u šetnje Kalemegdanom, Ušćem ili Dunavskim kejom odlazi samo na nagovor, jer se po taktu popularnosti šetnja neretko pretvara u besomučno bežanje u anonimnost. Naravno, molbu za slikanje nikad nije odbio, tim pre što je zakucavanjem u “Pioniru” naučio da pozira i pritom pozdravlja najboljeg prijatelja Zvezdaša.

Clatronic toster
1 499 din
-32%
popust

Obožava sarmu i musaku

- Prve sezone mi je bilo najteže pošto mi je sve bilo novo i nepoznato pa me je u početku čak nervirala buka kolone vozila zbog koje nisam mogao da spavam u Bulevaru despota Stefana. Ubrzo sam se sprijateljio sa saigračima i počeo da upoznajem grad. Naredne godine sam živeo na Vračaru, u Nebojšinoj ulici, gde mi je možda bilo i najlepše pošto je kraj izuzetno miran, a ima puno kafića. Sada sam u Strahinjića bana, a taj deo grada me podseća na jednu ulicu u rodnoj Ostravi duž koje su poređani sve sami klubovi - tečno srpski priča Jan koji je 2008. godine došao u Srbiju iz Slovenije.

„Roditelji stalno hoće da
ih vodim na Kalemegdan“
Janovi roditelji nekoliko puta su dolazili u Beograd. Prošlog septembra Jan ih je vodio u “Arenu” na Dejvis kup meč Srbija - Češka. - Mama najviše voli Kalemegdan pa tamo idem samo kad ona dođe. Njoj toliko prija moja popularnost ovde da me tera da se slikam pre nego što to prolaznici i zatraže to od mene - ističe Veseli koji je nedavno dobio sestru, ali će je prvi put videti tek u julu.



Na spominjanje “silikonske doline” i beskompromisnih udvaračica, Jan samo sramežljivo vrti glavom i kroz šalu objašnjava u kakvoj “koži” se trenutno nalazi.


- Za sada me uglavnom presreću deca koja žele da se slikaju ili da im dam autogram. Ipak, dogodilo mi se, na primer, u Kragujevcu da mi je jedna devojka prišla i zatražila posle utakmice da je oženim. Počela je da plače, nisam znao kako da je smirim - čudi se Veseli.


Za najpoznatiju ulicu na Dorćolu mladog Čeha, ipak, vezuje veliko prijateljstvo.
- Po dolasku u Partizan najviše sam se družio sa saigračem Lukom Bastom, a preko njega sam upoznao sada najboljeg druga Andreja. On mi je trenutno i prvi komšija pa često igramo “soni”, gledamo filmove, slušamo muziku, a ponekad ne mogu da ga isteram iz kuće - smeje se Jan i dodaje da u stanu ima čak i posebnu sobu za drugara.
Krilo od dva metra i 12 centimetara

Kada je sunčan dan, dva metra i 12 centimetra visoki košarkaš gotovo ne ulazi u stan i vreme provodi u baštama pre svega dorćolskih kafića.


- Sviđa mi se što su kafići tokom celog dana puni, a ljudi opušteni i nigde ne žure, za razliku, na primer, od Čeha ili Slovenaca. Nedostajaće mi takva “bleja” u Americi - prihvatio je i žargon ljubimac navijača Partizana koji od srpskih specijaliteta najviše voli da jede sarmu i musaku.


U poslednje vreme Veseli je imao mnogo razloga, a malo vremena za slavlje. Noćni život prestonice nije mu, ipak, baš toliko stran.


- Kada dobijem slobodno veče, izađem sa prijateljima u neki od brojnih klubova na Dorćolu i uglavnom se lepo provedemo. Slušamo svaku vrstu muzike, ali najbolje se opuštamo uz narodnjake. Ponekad pravimo žurku i kod mene u stanu, što najviše iritira komšije Kineze - priča Veseli.


U gradu Jana najviše opterećuju saobraćajne gužve, pa u “šetnju” van Dorćola ide pre svega nedeljom kada na ulicama nema mnogo vozila.


- Idemo uglavnom na kuglanje ili u bioskop u Tržni centar “Ušće”, a ponekad i na šetalište pored reke. U kuglani Jan razbija, jednom je čak pokvario uređaj koliko je jako bacio kuglu - “pecka” druga Andrej, student druge godine finansija i bankarstva na Univerzitetu “Singidunum”.
Osvojio srca navijača spektakularnim zakucavanjima


Iako su gotovo nerazdvojni, Jan i Andrej znaju i da se posvađaju naročito tokom košarkaškog derbija.


- Pošto navija za Zvezdu, a sedi odmah iza koša prilikom svakog “kucanja” ja mu pokažem ili dobacim nešto. Na primer, na poslednjem derbiju sam se nekoliko puta “obesio” o koš i doviknuo mu “strašno” - kaže Veseli i ističe da mu je Andrej veliki kritičar posle svake utakmice pa i zbog toga ponekad “zarate”.
Za nešto više od mesec dana Veseli odlazi u Ameriku, međutim Beograd i prijatelje neće zaboraviti.


- Gledaću da u svako slobodno vreme, makar nakratko, dođem u Beograd. Sa Andrejem sam se već dogovorio da ga na leto vodim u rodnu Ostravu - obećava Veseli.
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Danny Trejo Čet 5 Maj 2011 - 0:04

Njemu bi najpametnije bilo da ostane u Partizanu i ode kasnije u NBA.Otišao bi kao kompletan igrač.Ovo što već zna mu je dovoljno za Evropu a za NBA treba više da bi bio konkurentan.On ima moć da u jednom koraku stigne od trojke do table ali nema arsenal finti koje imaju ostala krila tj tehniku.
Ovaj rani odlazak u NBA ipak odgovara i njemu i Partizanu.Njemu iz finansijskih razloga i prvenstveno želje za igranjem u NBA,nama isključivo sa finansijske strane jer imamo negarantovan budžet...
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Jan Vesely Empty Re: Jan Vesely

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu