Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NCAA - Koledž košarka

+21
dane
skepticar
Djole
Junglezburn
bigZ
Macijauskas
serbianhoops
Zemljoradnik
fizicar
Ray Allen
familija
Talicni Tom
Gencha
Imperator
Mark Madsen
ZuLuofVozdovac
blagoje
Bodi Bond
Nolle
drexler
Mihael
25 posters

Strana 1 od 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty NCAA - Koledž košarka

Počalji od Mihael Sre 23 Mar 2011 - 13:29

Evo za sve ljubitelje koledz kosarke tema na kojoj mozete ostaviti svoja misljenja, igrace koji su vam zanimljivi kao i sve drugo sto mislite da je prikladno za ovu temu...

Tema je otvorena malo kasno, ali iskreno, nije mi ni palo na pamet da je otvorim jer se sve pisalo na temi NBA, mislim da je ovako bolje i da ova tema zasluzuje da bude samostalna. Ipak, martovsko ludilo jos traje, a i ubuduce cemo moci da raspravljamo o raznim stvarima vezanim za koledz kosarku.

Za sve one koji hoce malo vise da se upoznaju sa nekim stvarima bi bilo dobro da odslusaju zanimljiv podcast Edina i Ivana koji je vec ostavljen na temi NBA, sigurno je da vredi da se odslusa.

Takodjer, na sledecim linkovima mozete videti mnogo stvari vezanih za NCAA, od rasporeda utakmica, intervjua, statistike, itd.

http://www.ncaa.com/sports/basketball-men/d1

http://espn.go.com/mens-college-basketball/tournament

PS: Hvala Junglu na podsetniku...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od drexler Sre 23 Mar 2011 - 19:48

eto, da bi oživjeli temu, ovu možemo koristiti i posle F4 turnira, tako što ćemo ovde prebacite rasprave o narednom draftu i igračima koji će se tamo pojaviti.

Inače, za ovu sezonu meni je Ohajo Stejt prvi favorit. Za sada igraju jako dobro, spolja su jako dobro pokriveni, igru drže Vilijam Baford, Dejvid Lajti i Džered Salindžer. Salindžer je i jedan od kandidata za Top 10 na predstojećem draftu, 92 je godište, fizički dominantno krilo, za sada već u frashmen sezoni ima 17+10 prosjek.

Realno gledajući, najjaču ekipu ima Djuk, igraju najsigurnije, međutim u NCAA praksi se jako rijetko dešava da neka ekipa odbrani titulu, tako da očekujem da će se negdje okliznuti do finala. Uz to, njima je tek prije 10-ak dana počeo igrati najeksponiraniji igrač, Kajri Irving, i pitanje je koliko im može pomoći do kraja. Inače, na Djuku igra meni jedan od najdražih NCAA igrača, Nolan Smit.

Treba napomenuti da ovaj march madness protiče potpuno bez Srba, što nije bio običaj ranijih godina. Ipak, treba reći da je prošle godine diplomirala jedna veća grupa naših igrača koji su igrali na jakim školama, Dragović (UCLA), Knežević (Kalifornija), Čohadarević (Teksas Tek), Drča (Juta), Koprivica (Vašington Stejt), Ćalasan (Purdju), sada je nastao mali vakuum, ali već sledeće godine očekujem veću ulogu naših igrača
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Nolle Sre 23 Mar 2011 - 22:50

iskreno ove godine nisam pratio previše NCAA, poslednje 2 godine tj,a pre sam pratio mnogo više, moraću malo da se vratim, 90% igrača ne znam, ne znam ni ko je trenutni favorit ni ništa. Sad

drex jel znaš gde je Ćalasan možda ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od drexler Sre 23 Mar 2011 - 23:22

Gaz Metan, Rumunija.

Inače, što se tiče naših u NCAA ove godine, mrka kapa.

Nikola Kecman je senior Ohajo Stejta, ali ima tešku povredu koljena, i vjerovatno je završio karijeru.

Tu su još i Nikola Bundalo (Južni Ilinoj) 10p. + 6sk.
http://sports.espn.go.com/ncb/player/profile?playerId=42582

Luka Mirković (Nortvestern) 7.4 poena, 5.2 skokova
http://sports.espn.go.com/ncb/player/profile?playerId=41741

Nikola Cvetinović (Ekron) 11.9p. + 6.9sk.
http://sports.espn.go.com/ncb/player/profile?playerId=41216

Nikola Malešević (Rod Ajlend) 10.3p + 4.9 sk.
http://sports.espn.go.com/ncb/player/profile?playerId=47033

itd. itd.

za narednu sezonu svakako najviše očekujem od Aleksa Dragićevića (Notr Dejm) i Stefana Nastića (Stanford) koji su odradili frashmen sezone i imali su teže povrede, za narednu sezone je za očekivati da dobiju nešto značajniju ulogu. Tu posebno mislim na Nastića koje može biti neočekivani veliki dobitak za našu košarku
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Nolle Sre 23 Mar 2011 - 23:34

šteta, Ćalasan je sasvim ok PF/C igrač, bar za EC u krajnjoj liniji, navodno trebao u Zvezdu ovo leto, Zalizani mu je menadžer.

čuh za Alexa, ali nisam za Nastića iskreno, možeš li da mi kažeš nešo više o njemu ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Bodi Bond Sre 23 Mar 2011 - 23:43

Nastić je igrao prošle godine za U19 selekciju ako se ne varam, to su oni klinci koje je Vlade vodio. Bio je prvi centar, pre Bešovića i igrao sasvim ok. Dobro se nosio i sa Valanačijunasom. Dobio je punu stipendiju Stanforda, a onda valjda polomio nogu. Sad
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od blagoje Čet 24 Mar 2011 - 5:36

Ја сам запазио два Србина који су додуше имали занемарљиве улоге, а пропратио сам доста утакмица што преко ЕСПН Америка што преко стримова. Морам признати да нисам чуо раније за ове момке. Гледао сам Notre Dame - Akron пре неколико дана и овај мали Цветиновић је играо сасвим добро. Игра бека, ушао је са клупе и у првом и у другом, играо доста агресивно, покупио доста скокова, имао 6 поена. Међутим, Нотр Дам је то на суви квалитет добио, а млађи брат Tyler-а Hansbrough-a Бен је ту главни играч. За разлику од брата игра плеја, има сасвим добар шут и добар преглед игре и углавном му предвиђају пласман на крају друге рунде драфта.
Други играч који је играо јесте Илија Милутиновић, центар 2.13 висок из Оakland-а. Нисам гледао целу утакмицу против Теxas-a већ добар део другог полувремена и ушао је у игру неких 3,4 минута пред крај када се ломио резултат. Иако у box score-у стоји да није улазио у игру заправо се ради о томе да статистичари не стављају играче који нису имали никакав статистички учинак (макар било и направљени фаул). То са друге стране говори о његовом потенцијалу. Заправо, нити један од ове двојице тешко да би имао места и у европској кошарци, остаће им дипломе.


Штета што раније није отворена ова тема с обзиром да су одигране већ две (или три) рунде, односно читаве 52 утакмице. Међутим, ја перем руке од тога plez јер сам још пре недељу дана на НБА теми споменуо да је почело мартовско лудило, али мене нико и не слуша.
Very Happy
И онај Авдићев подкаст је снимљен пре свих ових утакмица, чисто да не буде забуне код оних који га нису одслушали, а вреди га послушати. Неки фаворити су већ испали тако да ће бити занимљиво до краја, а већ вечерас почиње sweet 16 -практично осмина финала. Ко нема ESPN America или Арену може на оном првом линку којег је Михаел оставио да гледа све утакмице у високој резолуцији.

За крај прилажем костур турнира и досадашње резултате и тимове који су прошли даље, све читко попуњено у Photoshop-у с моје стране. plez


NCAA - Koledž košarka Ncaamarchmadness2011rez.th

blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 24 Mar 2011 - 9:14

-Да ли jе Пери Џонс играо за Бејлор у плејофу?
-Како процењујете шансе BYU-а у плејофу, да ли је могуће да један играч сам освоји првенство?
-Да ли би неко могао да објасни како се прави овај плејоф костур у НЦАА? Канзас игра у делу костура који се зове Југозапад а Канзас стејт игра у делу костура који се зове Југоисток? Конектикет игра на западу а екипа је која се налази на крајњем истоку Сједињених америчких држава?
-Људи, гледајте ове мечеве колико вас занима, али меч Охајо-Кентаки морате да одгледате, то је за мене апсолутни дерби ове фазе. А победник иде највероватније на Северну Каролину. У том делу костура се по мени налази шампион, осим ако се моеђусобно толико не покољу и истроше да на фајнал фору већ испаду из форме....
-Навијао сам за Мичиген против Дјука али јебига... Већ сам писао да за мичиген игра Хардавеј јуниор и сјајни плеј Даријус Морис
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od drexler Čet 24 Mar 2011 - 22:07

kao što sam najavio Djuk pakuje kofere cool . Odlična utakmica, i dva igrača koji su sigurno u Top 10 na ovogodišnjem draftu (Kajri Irving i Derik Vilijams). Žao mi je što je Nolan Smit okončao karijeru na Djuku jako lošom tekmom, ali Arizona ih je bukvalno oduvala!

e sad čekamo Ohajo Stejt - Kentaki
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Bodi Bond Pet 25 Mar 2011 - 17:09

Kakva utakmica Ohajo - Kentaki! shock
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Mihael Ned 27 Mar 2011 - 12:43

Evo ako nekog zanima trenutno moj omiljeni NCAA igrac Smile . U pitanju je Dzejms "Dzimer" Fredet, slucajno sam ga primetio pre 2-3 meseca, odusevio me je, pogledam sta pisu o njemu na netu, vidim ne nesto narocito dobro, ipak, meni je stvarno jako dobar. U poslednje vreme je u velikom usponu forme, trojke sutira kao lud, po mecu zna da sutne i vise od 10 trojki, zato je njegov procenat suta od 40% stvarno dobar. U proseku sutne preko 8 trojki po utakmici ali zato pogodi preko 3 sto je stvarno jako dobro, pogadja ih sa 7, 8, 9, 10 metara bez problema, stvarno uzivam da ga gledam... U proseku postize 28.9 poena po utakmici, stvarno je uzivancija gledati ga kako igra, nikad nisam voleo da neko siluje sut, ali kad on to radi, uopste mi ne smeta Smile .

Naravno, suter je u pitanju i to neverovaran, evo, pogledajte i sami, u pitanju je klip sa utakmice protiv Gonzage od pre 7-8 dana, pogledajte kakav je bio:



E, njega bih voleo da vidim u Partizanu ... Smile
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Mark Madsen Ned 27 Mar 2011 - 13:17

Gledao sam BYU protiv Floride, Fredet je stvarno strasan! Iako na ovoj utakmici i nije bio bas raspolozen, ubacio je 32 poena. Odlican sut, ali za jednog belog pleja ima neocekivano dobar dribling. Neverovatno je koliko ekipa BYU-a zavisi od njega, cini mi se da Edin rece da on uzima preko 50% suteva cele ekipe. Prognoziran je za lottery picka i porede ga sa Markom Priceom i Eddiem Houseom.
Mark Madsen
Mark Madsen
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Mihael Ned 27 Mar 2011 - 13:33

Moram da priznam da mene najvise podseca na Stiven Karija iz GS, bar iz onog perioda dok je bio na kolezdu, slicne su visine a slicno igraju, a i statisticki podaci su im dosta slicni, takodjer obojica nisu sa nekih velikih koledza...

U trenutku kada sam ga ja prvi put primetio mu je prognozirano mesto oko 50 pozicije na draftu, negde krajem 2010 godine, sada mu prognoziraju poziciju izmedju 15 i 20...

Ima on mana naravno, ali sutem dosta njih ispravlja...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Mark Madsen Ned 27 Mar 2011 - 13:45

Malo je kvalitetnih sutera koji dolaze u NBA sa koledza poslednjih godina. Vecina igraca radi na sutu nakon dolaska u NBA. Frenet je jedan od retkih igraca za koje moze da se kaze da su vec sada vrhunski suteri, zato mislim da ce u NBA imati solidnu karijeru.
Zanimljivo je da je u poslednjih nekoliko godina u NBA dosao ogroman broj kvalitetnih plejeva i tesko je naci ekipu koja je deficitarna na ovoj poziciji. Koliko ja vidim, 5-6 plejeva su prognozirani da ce ove godine biti draftovani u prvoj rundi i ne treba da cudi ako vecina njih ne bude imala veliku minutazu na pocetku karijere.
Mark Madsen
Mark Madsen
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Mihael Ned 27 Mar 2011 - 13:54

Slazem se sa tobom u potpunosti, stvarno je porastao broj plejeva, bas sam o tome razmilsljao pre neki da...

Evo recimo, sada mi je na pamet pao i Dz Dz Redik iz Orlanda kao igrac slican Fredetu, u perspektivi po meni Fredet bi trebao biti bolji ( mada ga ja vec sada vise volim ), plus, i on se kao i Redik moze koristiti na poziciji SG...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Imperator Pon 28 Mar 2011 - 7:07

Rasan suter thumbsup
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Gencha Pon 28 Mar 2011 - 7:16

O tome sam i ja razmisljao u poslednje vreme kako u NBA ima sve manje i manje dobrih dvojki, bekova. Sada se forsira ta neka filozofija da plejmejker uzima najvise suteva i da radi sta hoce na terenu, a da na poziciji 2 bude neki odbrambeni specijalac, a to se meni uopste ne svidja. Imam utisak da ce kada se budu penzionisali Alen, Brajant, Karter...svaki tim imati nekog svog Bogansa, ili Sefolosu kao startera :/
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon 28 Mar 2011 - 7:22

Bodi Bond ::Kakva utakmica Ohajo - Kentaki! shock

Реци! Мене је мрзело да предходних дана пишем много о тој утакмици јер капирам да сам толико седео на глави са тиме да је већина вас то на крају и погледала. Али колико је био луд онај шут Џона Диблера десетак секунди пред крај за изједначење! Ја бих пре њега, првенствано због грађе поредио са Редиком, иако тај момак вероватно неће бити изабран, тј ако буде биће 55-60 места али јако тешко.

Додао бих да ми се плеј Кентакија, Брендон Најт који се помиње чак и у топ 10 на овом драфту баш не свиђа. На овом мечу погодио је шут за победу после поменуте тројке Диблера, али ја у њему једноставно не видим озбиљног играча. Разочарао ме играч Охаја који је после Нактовог коша прешао пола терена и исхитрено шутнуо из немогуће позиције уместо да је додао лопту неком од слободних саиграча које је имао на линији за 3, било је сасвим довољно времена, чак 2-3 секунде до краја а он се бацио у напред и са 10 метара шутирао док су 3 противничка играча скакала на њега (а саиграчи који су били ближи кошу слободни)

Пратећи НЦАА већ ми се други пут десило у последње две недеље да видим, да једна екипа ухвати лопту после промашаја противника, крене у напад 5 секунди пред крај меча, заостаје пола коша и да играч пређе пола, шутне и да кош али да тренер истовремено чим он пређе центар тражи тајмаут и да кош накнадно буде поништен а да екипа после за 2-3 преостале секунде после тајмаута не успе да постигне кош.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Bodi Bond Pon 28 Mar 2011 - 7:41

Mene Brendon Najt podseća na Luisa Buloka i slažem se sa tobom, mislim da nije za NBA.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 30 Mar 2011 - 16:29

http://probasketballtalk.nbcsports.com/2011/03/26/jared-sullinger-wont-be-available-in-2011-draft-will-return-to-ohio-state/

А ја баш планирао да ако Кливленд добије првог пика се правиим паметан па прогнозирам да ће изабрати баш њега, поново момка рођеног у Охају, да не правим неке даље паралеле са Леброном...

Једно место бољи пласман за Веселог...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Bodi Bond Sub 2 Apr 2011 - 2:28

Je l navija još neko za buldoge? Smile Generalno za njih, a u drugom polufinalu za Kembu.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Talicni Tom Sub 2 Apr 2011 - 2:33

Jel se to igra sutra ili danas?
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Bodi Bond Sub 2 Apr 2011 - 2:37

U ponoć Virdžinija-Batler, a u 15 do 3 Kentaki-Konektikat.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 2 Apr 2011 - 10:29

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=04&dd=01&nav_id=503529

Још један у низу текстова са ''големом извалом''

Glavni favorit Konektikat je do Fajnal fora stigao tesnom poedom nad Arizonom, što je "Haskisima" bila najteža pobeda u sezoni

Конектикет пре почетка плејофа није био ни у прва 3 фаворита. Сигурно да су Охајо, Северна Карлолина, Дјук, Канзас... по мишљењу стручне јавности колико сам ја слушао били већи фаворити, мада верујем да су што се тиче кладионица и Питсбург, Флорида, итд. били већи фаворити.

Моје мишљење је да Конектикет није фаворит ни у вечерашњем мечу са Кентакијем. Кентаки је ипак прошао сито и решето, избацили су две можда најзајебаније екипе - Северну Каролину и Охајо, тако да очекујем њихову победу вечерас. Ја ћу навијати за UKONN наравно, али не очекујем чудо, Кентаки има Брендона Најта који ме уопште не одушевљава, али може да чува Вокера, а Кентаки има и доста других оружја којима може да припрети, очекујем да Теренс Џонс (по мојој процени њихов најбољи играч) вечерас направи дар мар.

VCU се пласирао у завршницу изненађујућом победом над Канзасом, да је Канзас прошао гледали би вероватно квалитетнији меч у полуфиналу. Ипак не мора да значи да би тај квалитетнији меч био и занимљивији за гледање, јер ће Вирџинија да крене од првог минута да пуца из свих оружја и са свих позиција... Очекујем да ако Вирџинија не добије напад мега просеравања у шуту за 3 поена, Батлер однесе победу.

Окрени-обрни мени је Кентаки најизразитији фаворит, делују ми најкомплетније, Батлер је доста квалитетна екипа и могу да играју утакмицу свих 40 минута на истом нивоу постепено градећи победу... А Конектикет је 'one man team', максимум им је да одржавају егал док прва звезда 'не проради' и серијом поена или шутем за победу реши меч... Иако се најчешће стављам на страну екипа које играју тимску кошарку, некако ми је овог пита занимљиво да видим како би се евентуална титула UKONN-а одразила на Вокерову позицију на драфту, јер он по мом мишљењу ако мало промени стил има квалитет за НБА али, да дефинитивно не може да буде у првих 7-8 пикова.


Poslednji izmenio ZuLuofVozdovac dana Sub 2 Apr 2011 - 10:33, izmenjeno ukupno 1 puta
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Mihael Sub 2 Apr 2011 - 10:31

Vec kad je ispao Fridet, ja navijam za Kembu... Smile
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NCAA - Koledž košarka Empty Re: NCAA - Koledž košarka

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu