Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transferi i špekulacije širom Evrope

+55
Jaycee Carroll
bookmaker
Fiti
nikola tesla
maxisb
Sarlo
markoo
air slavkan
mlekadzija
NenadBG
Mark Madsen
Kure
slobokv83
Novica-Ubica
Hyperactive
Sergej
Tazz
srb
vlada
Djole
sexdrogabodiroga
lazarminator
Macijauskas
Imperator
blagoje
bigZ
Everton
dane
sarajlija
2bad4u
wolfvaga
Gale
fizicar
superhik
ZuLuofVozdovac
Sensui
Junglezburn
expert
Mihael
familija
Nolle
Koleman
Dule Kecman
lakovic.
Anti-RTS
Naissus
Markos
Zemljoradnik
zex88
Ray Allen
Gencha
Bodi Bond
Talicni Tom
drexler
Psycho
59 posters

Strana 35 od 38 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Koleman Pet 27 Jul 2012 - 0:31

Otisao Aleks Maric u Lokomotivu Kuban
http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&admyn=1&newsid=9055#.UBJ0nWbvdGA.facebook

Nista od moje zelje da pokida sezonu u PAO-u.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Djole Sub 28 Jul 2012 - 0:39

Gasper Vidmar potpisao za Besiktas... ipak se i oni pojacavaju...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Samoborska84 Ned 29 Jul 2012 - 22:19

I Soni Vims u CSKA

Samoborska84
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 26.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Ned 29 Jul 2012 - 23:29

Pao i Oly žele Krisa Andersena.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Macijauskas Pon 30 Jul 2012 - 6:10

Mačvan u Galatasaraju naredne 2 godine.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Everton Uto 31 Jul 2012 - 8:39

Saric u Bilbau Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 342805 , samo unistenje....
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Koleman Uto 31 Jul 2012 - 9:03

ja bas mislim da mu je to ok potez. Mozda bi najbolje bilo da je otisao u Cibonu ali mi Bilbao bolje zvuci nego Real, koji bi ga pojeo.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Samoborska84 Uto 31 Jul 2012 - 9:34

Koleman ::ja bas mislim da mu je to ok potez. Mozda bi najbolje bilo da je otisao u Cibonu ali mi Bilbao bolje zvuci nego Real, koji bi ga pojeo.
Slažem se.Imaće zemljaka Banića pored sebe a i naš čovjek je sportski direktor tako da ne sumnjam da će dobiti šansu.Opet s' druge strane nije tako veliki pritisak kao u Realu,Barsi..Mislim da sada sve zavisi od njega.

Samoborska84
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 26.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od expert Uto 31 Jul 2012 - 9:40

Banic je potpisao za UNIKS.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od bookmaker Uto 31 Jul 2012 - 9:45

Banic nije vise clan Bilbaa ali od skora jeste Pilepic Smile

bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Uto 31 Jul 2012 - 9:48

Kacikaris mi je jedan od najsimpatičnijih trenera mlađe garde u Evropi. Mislim da je Šarić napravio dobar potez.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Samoborska84 Uto 31 Jul 2012 - 9:52

bookmaker ::Banic nije vise clan Bilbaa ali od skora jeste Pilepic Smile

Jao da..To sam previdio :/ Naravno,kao što Bodi kaže,tu je i Kacikaris koji je nesumnjivo dobar trener tako da je na njemu da samo radi i pretoči talenat u kvalitet.

Samoborska84
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 26.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Everton Uto 31 Jul 2012 - 19:00

ne znam, moje neko misljenje da mu je najbolja varijanta da je ostao u CRo, i meni je simpatican kacikaris, ali ne vidim da je bilbao stvorio ili izbacio nekog mladog igraca,vcinom su predhodnih sezona igrali sa dokazanim igracima jos bilbao ove sezone ne igra EL
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od drexler Uto 31 Jul 2012 - 20:31

Pa Šarić će sigurno u Cibonu bar na jednu sezonu na pozajmicu, tako sam pročitao na par mjesta.

Uglavnom, mislim da je priča o njegovom talentu prenaduvana, ja recimo mislim da će on biti slim verzija Borisa Dijaoa. Uostalom, malo li je...
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od bookmaker Uto 31 Jul 2012 - 20:46

Takvi igraci poput Sarica , ranije Mirotic , Rudy Fernandeza , Rubia , Teodosica...nisu "stvarani" od Reala , Juventuda i Olympiakosa , vec im je data sansa i minutaza , a oni su je iskoristili.Tao je presjedio cijelu jednu sezonu u OLY.Bukvalno su odlicne partije u reprezentaciji natjerale OLY da mu pocnu vjerovati i daju mu minute na parketu kako bi pokazao sta zna.
Isto kao sto ima pregrst primjera gdje talenti nisu uspjeli iskoristiti sansu , pa su nastavili inrati kosarku na nivou prosjeka i ispod prosjeka.Ne bih rekao da su ih klubovi unistili vec da su najvise sami krivi.Tamo gdje im nije data sansa , tu je druga prica.
Bilbao je osnovan 2000. , a u ACB ligu je usao 2004. Smile Jedini mladi igrac koji je dosao kao talenat , kojeg sam upamtio u Bilbau kojeg pratim jer su mi najsimpaticnija ekipa u ESP , bio je Ivan Koljevic.Data mu je sansa u 2 navrata ali je on nije iskoristio ili nije bio materijal za vrhunskog kosarkasa.
Uzecu primjer Milenka Tepica.Ko je kriv za njegov protraceni talenat?PAO mu je dao sansu , jake meceve , imao prednost da ga trenira zemljak...Da je explodirao poput Tea svi bi ga svojatrali (Vojvodina , Partizan i PAO) , a ovako kada se on pomene svi "peru ruke" od njega.Po meni je sam krivac!

Poznavajuci Pedju Savovica , siguran sam 100% da ce Saric dobiti punu podrsku.Ako je ko prosao tezak put kroz igru pod obrucima ti je sadasnji direktor Bilbaa Smile
Evo mali razime o njegovim kosarkaskim koracima:
Poceo je u Primorju iz HN , nije bio toliki talenart , kao njegov mladji brat ali za razliku od Bobana (brat) bio je radan i imao strasne fizicke predispozicije.Dolazi u Partizan , vjerujem preko neke veze , mozda mu je Milenko neki rod , ne snalazi se nikako tu , Beovuk , Iva zorka farma , nista posebno partije , odlazi u Kanadu , pa USA , bataljuje kosarku i radi neki trenerski posao dok u isto vrijeme studira na Hawaiima.Tu se nakon pauze ponovo kosarkaski aktivira , sa koledzom dolazi do nekog F4 turnira , sad ne znam koji rang su Hawaii tada bili u NCAA , mislim da je proglasen MVPjem tog F4 turnira , Denver ga draftuje u drugoj rundi , potpisuje ugovor na 3 godine (mislim da je prvu sezonu odsjedio na klupi , a onda je otpusten i isplacen) , vraca se u evropu u belgijski Charleroi i solidnim partijama bude na raskrsnici Ventspils ili Bilbao koji je izborio opstanak u ACB ligi u debitantskoj godini.Ako se dobro sjecam pricajuci sa njegovim mladjim bratom koji mi je dobar drug , 300.000 ili 350.000 je dobijao u Bilbau , u Denveru je uzeo preko milion.Ima zavrsena 2 fakulteta i po rezultatima Bilbaa se vidi da radi odlican posao tamo!Da je mladji Savovic direktor rekao bih da je Saric vec propao jer ako bi se druzili Saric bi imao buran nocni zivot rofl Ovako sa Pedjom ce biti na pravom putu Wink
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od bookmaker Uto 31 Jul 2012 - 21:10

Avellino agreed with Nikola Dragovic, interested in Mustafa Shakur
The Italian team very active on the market

Sidigas Avellino agreed to terms with Nikola Dragovic, as reported by La Gazzetta dello Sport. The forward spent the last two years in Russia with Spartak SPB but in the last one was slowed down by an injury. The official announcement is expected soon. Marques Green will likely leave Avellino who is looking for a replacement. The first name is Mustafa Shakur. The American PG started last season with Pau-Orthez and then moved to AS Junior Casale in Serie A. With Casale, Shakur averaged 16ppg, 3.8rpg and 4.3apg.
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od superhik Uto 31 Jul 2012 - 21:25

A kakva je bila sudbina mladog Savovića? On je dobio šansu u Partizanu, nešto nije išlo kako treba sa Duletom, šta je posle bilo?

Predrag je bio prosečan igrač, verujem da je NBA angažman plod i nekih srećnih okolnosti, ali lepo je čuti da se posvećenost isplatila. Odličan posao radi u Bilbau.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od lazarminator Uto 31 Jul 2012 - 22:45

Mislim da je zaista za duboku analizu kako mladi igraci bivse SFRJ ne mogu da postanu igraci, iako su u mladjim uzrastima jedni od najdominantnijih. Vidim da se i Duda bavio tom tematikom. On kaze da, i kad imaju odredjenu sansu, budu prerano draftovani.
Ima i toga, medjutim, ranije se znalo: jesi li svetski U-19 prvak, jesi li najbolji na Nike Hoops samitu? Jesi li 3 godine za redom MVP gde god se pojavis, jesi li uzeo 2 juniorske evrolige za redom, jel imas zlata koliko tvoje kolege nemaju godina? Jesi, imas! Za tebe nema zime.

Imali smo, ne tako davno, svetske U-19 sampione, a sad imamo iz te generacije nekoliko propalih igraca i vecitih talenata. Nemamo cak ni "zvezdu u usponu", a o nekakvoj dominaciji da ne pricam. Cak su i Grci napravili zvezde iz svoje sampionske U-19 generacije koja je uzela svetsku titulu, pa su ih oni kasnije vodili do zlata 2005 i svetskog srebra 2006.

Evo, i prosle godine smo imali vice sampione sveta u istom uzrastu, a ove godine ni polu proizvode, pa ni medalju na evropskom prvenstvu.
Mario Delas je bio MVP U-19 svetskog prvenstva 2009, a danas jedva da ljudi i znaju gde igra.

Niko od tih momaka nije ni prismredeo draftu, tako da Dudina prica i ne pije bas vodu.

Ne znam kako i koliko ova deca treniraju, ali da mene neko pita rekao bih da je problem u: koncetraciji, nezrelosti, nedovoljnoj posvecenosti kosarci i besomucnom treniranju po 8 sati dnevno kao sto su radili Drazen i kompanija.
Jesi li brale batalio skolu, jel neces da ucis? Onda loptu u ruke, plati neko dete da ti dobacuje i besomucno tuci od 17:00 do 23:00, dok se ne ispovracas. Ne jedan dan, vec godinama, dok ti bale na dupe ne izadju.

Svi hoce odmah sve i sad. Na zalost imamo situaciju da onaj ko ima talenta ne trnira dovoljno, a onaj ko nema se ubija - al i njemu dzaba, od proseka ne moze vise.

Ovaj mali Bogdanovic se seta ko senka po terenu. Isprsio grudi, ima nekakav spor hod, ko da mu je metla u bulji i uvek, sta god da uradi, gestikulira, ima nesto da doda. Cuti i lomi kosti dok ne lipses, a kad lipses ispred kuce na kos da sutiras dok ti ne pozli.

Covek koji puno radi nikog ne potcenjuje. Covek koji je puno postigao sopstvenim trudom, svaciji trud postuje i svakom zadatku prilazi savesno. Takvom coveku ne moze da se desi da nekog potceni, da mu padne koncentracija ili da ne shvata vaznost trenutka.

To su ranije generacije imale, a ove nemaju. Ima i pametnijih od mene, pa ce i pametnije da objasne...
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od bookmaker Uto 31 Jul 2012 - 23:12

superhik ::A kakva je bila sudbina mladog Savovića? On je dobio šansu u Partizanu, nešto nije išlo kako treba sa Duletom, šta je posle bilo?

Predrag je bio prosečan igrač, verujem da je NBA angažman plod i nekih srećnih okolnosti, ali lepo je čuti da se posvećenost isplatila. Odličan posao radi u Bilbau.

Boban je nakon Beovuka isto posao u Kanadu , pa USA , igrao i studirao na Ohio State (sa Scoonie Pennom i Michael Reddom) , pa Francuska , Partizan i kraj karijere u FRA prije vremena zbog povrede sa ahilovom tetivom.U Zalgirisu je prije par godina bio 2. asistent Aci Petrovicu , a trenirao je ovdje u HN Primorje i to sasvim ok gledajuci kakav sastav su imali Smile
Trtenutno zivi u Podgorici gdje se ozenio.
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Tazz Uto 31 Jul 2012 - 23:38

@Lazarminator
Slažem se sa tobom, i rekao bih da ta priča sa puno rada i odricanja važi bilo kojom profesijom da se baviš. Ja bavljenje sportom posmatram kao bilo koju profesiju. Ako si odabrao time da se baviš, onda guraj do kraja, do maksimuma.
Ako uporedim sa inženjerskim naukama, to bi bilo od prilike ovako: Učenik je u osnovnoj školi pokazao talenat za matematiku, fiziku i sl. pa se odlučio da upiše neke tehničke nauke, studirao i diplomirao... Ako je bio šarlatan i neozbiljno predan svome pozivu, najviše što može da očekuje je da partijskom linijom bude inženjer održavanja neke posrnule fabrike. Samo onaj koji je vredno radio i usavršavao se može očekivati da radi na nečmu inovativnom, u nekom razvoju ili istraživanju. Radilice će uvek dogurati do nekog nivoa, i biće deo jednog sistema u kome se neće isticati.
Ako imaš za cilj da budeš među najboljima u svome poslu, onda moraš da radiš, bez stajanja. Ali ne prvi u selu svome, već u svetu celom. Smile
Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od drexler Sre 1 Avg 2012 - 23:00

Nakon Vidmara i Kurta u Bešiktašu. Nabudžiće oni opet masnu ekipu, mi, oni i Bamberg se borimo za 4. mjesto
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Samoborska84 Uto 7 Avg 2012 - 2:10


Samoborska84
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 26.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Bodi Bond Uto 7 Avg 2012 - 6:41

Nije Šalon već Roan.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od bookmaker Sre 8 Avg 2012 - 5:42

Besiktas to sign Jerrells, Markota and Vidmar
The Turkish team active on the market

Abdullah Ozer, manager of Besiktas, said to Haber 1903 that the club agreed to terms with Damir Markota, Curtis Jerrells and Gasper Vidmar. The Turkish champions are also looking for a foreign big man and 4-5 are the names on the list.
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od bookmaker Čet 9 Avg 2012 - 10:47

Zalgiris Kaunas officially signsKsistof Lavrinovic
The Lithuanian PF joins his twin Darjus in Kaunas

Zalgiris Kaunas officially announced the signing of Ksistof Lavrinovic to a two-year deal. Lavrinovic spent the last five seasons in Italy with Montepaschi Siena winning five Serie A championships, five Supercups and four Italian Cups.
Lavrinovic joins in Kaunas his twin Darjus and Rimantas Kaukenas who left Siena as well when the season ended.
Zalgiris also confirmed Tadas Klimavicius in the froncourt.

Kako se pojacavaju timovi iz grupe "C" EL , Olympiakos , kao sampion Evrope , ce imati problema izboriti TOP16 Smile
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Transferi i špekulacije širom Evrope - Page 35 Empty Re: Transferi i špekulacije širom Evrope

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 38 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu