Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije - 2. deo

+49
Sergej
NenadBG
lakovic.
Naissus
sexdrogabodiroga
mlekadzija
blagoje
Junglezburn
slobokv83
Hyperactive
Nolle
PingPong
superhik
markoo
Koleman
vlada
Sensui
Tenenac
Djole
familija
wolfvaga
Markos
Mihael
Novica-Ubica
fizicar
lazarminator
Manu
Anti-RTS
Gencha
dane
ZuLuofVozdovac
Gale
Geograf
bigZ
Macijauskas
Ray Allen
Bodi Bond
Zemljoradnik
Everton
drexler
Psycho
Tazz
2bad4u
mikoni
srb
sarajlija
Karadjordje
Talicni Tom
Dule Kecman
53 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od 2bad4u Pet 9 Sep 2011 - 2:41

Utisak dosadašnjeg toka utakmice: Krstić se na klupi igra balonima... Smile
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Djole Pet 9 Sep 2011 - 2:46

Zar se nece gledati neka kos razlika? Ovi ce da nas zveknu 50 razlike... besan
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od PingPong Pet 9 Sep 2011 - 2:46

Ok, dobijemo Tursku i sta onda? Da li nam znaci pobeda nakon poraza od FR, LI, i ne daj, Boze, ovih?

Ekipa od prosle godine i pretprosle i sa pocetka ovog sampionata (mada, meni nisu blistali u one 2. utakmice, to mi je izgledalo kao da hvataju zalet, neki lagani trening odradise, i ovo sada nakon i ove 3. utakmice kao da ih je nesto opalilo po glavi, kutlaca, oklagija, kokos,.. Ne mogu da se sastave, da se organizuju, da izvrse pritisak, da sve sto je lose pretvore u dobro, okrenu u svoj u korist, da bes prenesu na loptu i kos i cepaj, puni, lomi, kidaj, gazi.).


Poslednji izmenio PingPong dana Pet 9 Sep 2011 - 2:49, izmenjeno ukupno 1 puta
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Sergej Pet 9 Sep 2011 - 2:47

Dobijemo Turke , u sta licno ne verujem , i osvajamo 4. mesto idemo u 1/4.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od PingPong Pet 9 Sep 2011 - 2:48

Aham. ^ Hvala Smile
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Sergej Pet 9 Sep 2011 - 2:51

Evo covece ovo je stvarno bruka i sramota. Ja koji sam prilicno miran , stvarno sam se uzrujao. Mi nismo bonus iskoristili a primili smo preko 25 p ako sam dobro izracunao. SRAMOTA !

Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Everton Pet 9 Sep 2011 - 2:53

slobo realno za neki bolji rezultat potrebna ti je bolja odbrana a mi to ne znamo i jako smo losi, moje izvinjenje svim navijaci CZ igra mo kao Tadijina zvezda i posle ovog debakla Duda treba da se zapita sta je radio celo leto. , i jos nesto forumas Sarajlija je pisao da se na trenizima radilo lose i njegove reci dobijaju tezinu


Poslednji izmenio Everton dana Pet 9 Sep 2011 - 3:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od slobokv83 Pet 9 Sep 2011 - 2:55

ovaj, meni nije jasno zašto se ocena daje pre završenog posla?
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od PingPong Pet 9 Sep 2011 - 2:57

Bolje kuditi dok traje, kad se zavrsi onda sledi pohvala. U suprotnom, opustice se deca i nece uciti. Very Happy Pored zamerki, ide i ono- ovo treba ovako, a ne onako. (ahhahaha kako zvucim na... jooj)
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Djole Pet 9 Sep 2011 - 3:00

Ja verujem u Dudu i dalje... iako u sebi imam dozu pesimizma... ali i dalje mu slepo verujem... Nadam se da zna sta radi...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od slobokv83 Pet 9 Sep 2011 - 3:02

ne sumnjam ni jedan posto da dobijamo Turke, pa onda i Makedonce u cetvrtfinalu...
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Sergej Pet 9 Sep 2011 - 3:06

Pa znas kako igra nam je kriminal. Odbrana ne postoji i normalno je da se kritikuje. Posebno sto je borbenost misaona imenica. Igrajte za ponos !
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od PingPong Pet 9 Sep 2011 - 3:07

Ostaje da vidimo.
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Junglezburn Pet 9 Sep 2011 - 3:08

Molim vas da za svoje eventualno nezadovoljstvo koristite ventil, izuzev ako imate nešto konstruktivno da kažete...
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od slobokv83 Pet 9 Sep 2011 - 3:09

meni je smešno kako Španci drže Gasole do kraja a nama igra Bobi, jasno je koja je šta time žele Španci Wink
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Psycho Pet 9 Sep 2011 - 3:10

Nemam nameru da pljujem, već samo realno da sagledam situaciju.
U grupi smo objektivno imali dve ozbiljne utakmice. Italijani trenutno nisu ni bili tim za drugu fazu (bar ne u našoj polovini žreba). Prve tri pobede su bile koliko-toliko rutinske. Protiv Nemaca smo pružili dosta dobru igru.
Onda dolaze ove tri utakmice (zaključno sa današnjom) u kojima prema mom mišljenju gubimo zbog kombinacije dva razloga - užasne odbrane i nemogućnosti da se odupremo ritmu protivnika. U napadu smo veoma dobri. U samom vrhu po broju postignutih poena. Tu se nema šta prigovoriti.
Zato sa druge strane terena prikazujemo jednu od najgorih odbrana na prvenstvu (do sad su samo BiH i GB primali više poena, a moguće da ćemo danas "ozbiljno popraviti" prosek).
Duda izjavljuje kako ne smemo da igramo na veliki broj koševa, a od FR smo primili 97, od LTU 100, od ESP 70 za 3 četvrtine.
Protiv Španaca nemam priliku da gledam meč, ali vidim da ponovo primamo po 20+ poena po četvrtini, a skoro da ne izlazimo iz bonusa. Nikako ne uspevamo da držimo nit utakmice u našim rukama.
FR nas je jedino mogla dobiti tako što će nas nabiti u reket i upravo su to uradili. Ljudi su imali svega par pogodaka van reketa, a dali su nam 97 poena!
Litvance svi prepoznaju kao naciju šutera...znali smo šta nam najviše preti, a onda od njih dobijemo 7/10 trojki u prvom poluvremenu, a čini mi se 11 za celu utakmicu uz procenat od 50 i kusur za 3. Posle su nas potpuno rašrafili na delove.
Od Španaca se ne zna odakle više preti opasnost, ali se do sada na turniru pokazalo da su braća Gasol i Navaro ubacili 60% poena ekipe...sada gledam - nama 55 od 74 (trenutno)...to je 74+ procenata.

Meni ovo dovoljno govori o našoj pripremi i postavci utakmica.
Nadam se da ćemo uspeti da se oporavimo od još jednog šamara i pripremimo za Turke, pa da im vratimo za ispadanje od prošle godine.
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Pet 9 Sep 2011 - 3:25

Moje mišljenje je da ovo nije bilo toliko loše. Duda je očigledno pustio. Sa druge strane, dobili smo Bjelicu i Savan se malo vratio. neki igrači dobili minute. Sada u boj sa Turcima, pa ako ih ne dobijemo i ne treba da idemo alje. Oni sigurno nisu sposobni da nas dobiju pod košem. Ne sumnjam u pobedu, a onda ko god da dođe u 1/4 finalu favoriti smo.

Svaka čast za Bjelkana. Sjajna blokada i brutalna 3 faula. Žao mi je samo što svi nisu tako odigrali.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Geograf Pet 9 Sep 2011 - 3:30

Druga utakmicu zaredom igramo kao pickice (izuzev Bjelice)..
Nego sta mislite da mi batalimo ove rotacije i odigramo utakmicu sa 7-8 igraca od kojih ce najvazniji igraci igrati po 35 minuta?
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od familija Pet 9 Sep 2011 - 3:31

E deco moja ja pisah neki dan sta ce da bude a nekoliko vas na mene Ma gde Spance da pustamo!?!?!?!

I sat sad?!
Ne kazem ja da smo mi hteli da pustimo Spance (u stvari u ovoj situaciji ko god da se zadesio kao protivnik), ali je OCIGLEDNO da je Duda nekako pustio niz vodu, u stilu igracemo pa ako u toku meca bude egal i neizvesno onda cemo pokusati da dobijemo, a ako se odlepe mi cemo polako pa sta bude bude...
EDIT:
Naravno ne tbrdim da cemo mi dobiti Tursku, ali jednostavno to ce biti pravi rat pa ko prodje, ode u cetvrtfinale....


Poslednji izmenio familija dana Pet 9 Sep 2011 - 3:33, izmenjeno ukupno 1 puta

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od fizicar Pet 9 Sep 2011 - 3:32

Bjelici skidam kapu. Da ništa nije uradio rekao bih svaka čast. Video sam želju. Ostali kao da je pripremna utakmica.

Meni je očigledno da mi ne igramo odbranu i ne izlazimo iz bonusa već drugu utakmicu. Videćemo taj meč s Turcima... Ja očekujem da nas Turci glatko dobijaju.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Dule Kecman Pet 9 Sep 2011 - 3:34

Jel mi ne idemo dalje cak i sa pobedom prekosutra, ako Turska dobije danas ?
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Hyperactive Pet 9 Sep 2011 - 3:34

Ja sam ubedjen da mi prolazimo u polufinale, a za dalje videcemo.

Ovo je ocigledno utakmica koju nismo bili sposobni da dobijemo sa Turcima u glavi, sto je i normalno.
Prekosutra ocekujem da vidim koliko dobro realno mozemo da igramo, i da dobijemo Turke sa 12-18 poena razlike.

P.S. Za bananu Bjelice super

@kecman
Idemo, zato sto ih dobijamo u direktnom duelu.
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Zoro Pet 9 Sep 2011 - 3:36

Ovo je bilo mučno gledati.
Ova utakmica nije pokazatelj, ali sve dosadašnje utakmice su pokazale da imamo premalo razigranih igrača u napadu. Čak ni jednu celu petorku ne možemo da skupimo, a kada krenu izmene, svari postaju još gore.
Mene manje brine odbrana, jer je odbrana stvar volje, i uveren sam da će odbrana biti odlična, kada to bude najbitnije. Ali... Na dobru odbranu mora da se nadoveže barem solidna igra u napadu, a toga ima samo u tragovima.
Zoro
Zoro
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Manu Pet 9 Sep 2011 - 3:40

Takodje odusevljen Bjelicom, prvi put u zivotu...Uz Keselja i moze se reci Rasica i Markovica je najvise napredovao od proslog SP. Svi se sada mnogo bolje krecu i mnogo su cvrsci igraci...
Covek koga vise ne treba zvati je Macvan, konkurencija Perovicu po pogubljenosti i mlitavosti. Tepic je takodje davno potrosio sve kredite, ima on i brzinu i tehniku, ali sta to vredi kad nema nikakav osecaj za igru i jos gore nema muda.
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od dane Pet 9 Sep 2011 - 3:40

Jeste Duda ovo pustio ali ipak mi izgledamo vrlo lose, pogotovo u odbrani. Danas jedini koji moze dobiti prelaznu ocenu je Bjelica. Drago mi je da se polako vraca, trebace nam protiv Turaka. Ne znam, ne znam sve se nadam da Duda ima neki kec u rukavu, nesto sto jos nismo vidjeli od naseg tima, jer ovo sto smo do sada pokazali ne izgleda dobro. Imao sam utisak da Spanci mogu da nas nabiju 50 razlike samo da malo jace zapnu. Teo mora malo da se uozbilji, Macvan mora da bude agresivniji. Fakini je idiot. Momcima i Dudi zelim puno srece i pameti protiv Turaka. Jebite im mamu zbog proslogodisnje kradje!!!
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 38 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu