Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Radnički Kragujevac 2011/2012

+41
wolfvaga
Everton
lakovic.
dane
Fiti
Junglezburn
Novica-Ubica
lazarminator
Marko
sexdrogabodiroga
2bad4u
slobokv83
Kure
Anti-RTS
Markos
expert
markoo
Sensui
Dule Kecman
NenadBG
Djole
fizicar
maxisb
mlekadzija
Sergej
Psycho
Ray Allen
Macijauskas
Naissus
superhik
Gencha
Koleman
Zemljoradnik
bigZ
Talicni Tom
blagoje
drexler
Nolle
Mihael
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
45 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 19 od 21 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći

Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od NikolaKG93 Sub 10 Mar 2012 - 9:27

Tesko da ce Radnicki i Krku da dobije. Pavkovic danas igrao 40 min. (zamenjen tek u poslednjem minutu utakmice), a Scott igrao 33 min. Plus izgleda da Stiven nije dovoljno spreman. Sad
NikolaKG93
NikolaKG93
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 08.03.2012
Godina : 31
Lokacija : Kragujevac

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Psycho Uto 13 Mar 2012 - 8:33

Toliko o Evropi swear
Eeeeeee, selektore...
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Macijauskas Uto 13 Mar 2012 - 8:36

Mislim da sam pre kupa rekao da kad god treba da se napravi iskorak ka nečemu, oni useru..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Zemljoradnik Uto 13 Mar 2012 - 8:36

Voleo bih da vidim Maksimovića kao prvog trenera Radničkog sledeće sezone.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Macijauskas Uto 13 Mar 2012 - 8:38

Ja bih voleo da vidim Radnički u Kragujevcu i sledeće sezone. A to da Maksa bude prvi trener mislim da neće biti dugo je on sa Mutom, ne verujem da je to moguće.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od familija Uto 13 Mar 2012 - 8:49

Gledao sam Helios Makabi na Areni 2..Makabi igrao bez 4 igraca - Papalukas, Smit, Skorcijanidis i Blu...
Raspored Makabija:
15.03 Makabi - Zvezda
17.03 Makabi - Radnicki
21.03 Pao - Makabi
23.03 Pao - Makabi
Ne bi me cudilo da naredne dve u ABA odmaraju puno igraca...i eto sanse za Zvezdu ili Radnicki....naravno ako odigraju na gornjoj granici svojih mogucnosti...

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od wolfvaga Čet 15 Mar 2012 - 11:38

Evo nešto baš gledam tabelu ABA lige, gornju polovinu. Naletim na Radnički sa skorom 12-131 i odmah se setim da su u poslednje vreme kod kuće izgubili od Širokog i Heliosa, a u gostima od Krke. Da se to dobilo, Radnički bi bio cementirano 5. (gde mu je po sastavu ekipe možda i mesto). Tuga Božja, neko bi za to trebalo da odgovara...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Gencha Čet 15 Mar 2012 - 11:41

Ono sto je jos gore od same pozicije u ligi je to sto oni ove sezone nisu lansirali apsolutno nijednog mladog, talentovanog igraca.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od 2bad4u Čet 15 Mar 2012 - 15:09

E to je suština! Nisu imali Evropske utakmice, nisu imali posebne imperative, nisu imali pritisak, rezultate na moranje...
Ipak nisu uspeli da iznedre ni jednog mladog igrača. Neki će reći da je to Birčević, ali niti je on dobio neku bitnu ulogu, niti je pokazao neki poseban kvalitet.

Zamerao sam na temi Hemofarma, da "matorci" igraju previše, a ne postoji rezultat koji se mora juriti (bar ne u domaćoj lizi). Radničkom zameram još više jer su sa ozbiljno većim sredstvima napravili spoj iskusnih igrača i stranaca. Pretpostavljam da je i Švedo otpušten jer je bio prekobrojan stranac, a otpušten je upravo pred kup. Od sadašnjih stranaca troje ima minutažu od po 30 i kusur minuta, a Bakić je ponovo specijalac.

Sa takvim budžetom, i zaleđem, kakve ove godine ima Radnički, a bez imperativa rezultata, i sa samo jednom utakmicom nedeljno, MORALI su da ubace i nekog klinca u igru. Prvi mi pada na pamet Luka Igrutinović. Igrao je u Proleteru (zato ga i navodim) i odličan je klinac, radan, sa smislom za igru, '92. (mlad) je, povrh svega iz Kragujevca je. Ali nije ni on, ni bilo koji drugi klinac dobio šansu.

Šta se čeka sa klincima? Da neki budući Gavrilović, postane Čantekin, pa da kukamo, ili pak nosimo deo odgovornosti!?
Gde je mutavi stručnjak? Koja su mu opravdanja za sprdanje sa Srpskom košarkom? Osim što je ugrozio mesto Srpskom timu sledeće sezone u ABA ligi, nije uradio ništa za tu Srpsku košarku (bar ne ove godine).
Hoće li na leto ponovo biti glasan da PLJUJE po Dudi, po reprezentaciji, da se busa u grudi, kako on zaslužuje mesto na čelu nacionalnog tima? Gde je obraz? Pa i za ove rezultate su mu krivi drugi. U kupu je već pronašao krivca u sudijama. Ko je sledeći krivac? Kada će se stručnjaci okrenuti sebi, i pogledati malo u ogledalo? SRAMOTO.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Bodi Bond Čet 15 Mar 2012 - 15:19

Muta nije rekao da su mu dije krive za poraz u Kupu, čak suđenje nije ni pominjao na KZŠ, koliko sam čuo. A imao je i te kako razloge da pominje suđenje.

@2bad4u
Tvoj post mi je samo dao šlagvort da napišem ovo, nikako nije samo tebi upućeno, mada ste ANTI-RTS i ti čini mi se prvi tu da pljunete, kod tebe pre svega mislim na to što misliš da svud amladi treba da igraju.

Prvo, jebe se svakom treneru, u bilo kom klubu, kao i ljudima u bilo kom klubu za srpsku košarku i srpskog mladog igrača, ali bukvalno svakom.

Drugo, kada pljuješ Vrščane, kada pljuješ Mutu, koji to mladi igrač u Hemofarmu ili Kragujevcu imaju takav talenat da bi mogli da igraju seniorsku košarku? Dangubić, Mitrović i Krstić u Vršcu i niko u Kragujevcu. Ovi iz Vršca, s obzirom na godine, igraju taman koliko treba, a možda i više nego što treba.

Treće, gde je "tvoj" Partizan u celoj to priči? Zašto Partizan Muti nije dao Miljenovića kada ga je tražio na pozajmicu? Zašto šansu ne dobijaju Miljenović i Bogdanović, naša dva najtalentovanija igrača na pozicijama 1 i 2. Partizan i njegov trener, kao i rukovodstvo kluba, imaju najveći kredit i najviše mogućnosti za davanje šanse mladima, a oni to najmanje rade.

Ljudi koji vode Partizan su najnesposbniji od svih onih koji su načelu ABA ligaša u smislu proizvodnje igrača i kritikovanje ostalih klubova od strane simpatizera/navijača Partizana, a da pre toga ne pomenu nikada onaj klub koji im je drag, je besmisleno.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od 2bad4u Čet 15 Mar 2012 - 15:38

Ne dajem amnestiju Partizanu, daleko bilo. Ali pominjam ostale klubove, koji nemaju taj imperativ pobede, kao Partizan. Ne igraju Evro-kupove. Igraju po jednu utakmicu nedeljno. Svakako da imaju više prostora da daju šansu klincima.
Niko više od mene ne pljuje tamo gde može da se čuje, a to je "moj" Proleter, jer klinci ne igraju, a davno se izgubila mogućnost opstanka. Rađe bi mi bilo da bilo koji klinac (pa makar i manjeg potencijala) igra, nego neki poluigrač da se vuče po terenu.
Pljunuo sam po Hemofarmu jer žele da dovedu starijeg Bakića. Zašto? Sa koliko su nekada igrači postali bitni šrafovi neke ekipe. Ne kažem da je to i sada moguće, ali ako ne igraju neće ni postati igrači. Ako ne postanu igrači NAŠA KOŠARKA odlazi tamo odakle nema povratka. Ako se ovim putem nastavi, za koju godinu nećemo ni imati o čemu da raspravljamo na forumu, jer neće biti košarke, bar ne one koje interesuje ljude (gledaoce, zaljubljenike), nego će se igrati rekreativno po par meseci, kao što je to sada slučaj sa KLS...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Sergej Čet 15 Mar 2012 - 21:08

Ljudi u Partizanu godinama imaju imperativ samo pobede. Shvatam ja situaciju da mladi igraci su zapostavljeni , ali tesko da na ustrb rezultata ce toga biti u Partizanu. Andjusic je svoju priliku iskoristio na pravi nacin , a i Bertans je tu. Shvatam da Miljenovic i Bogdan zasluzuju mnogo vise i nadam se da ce u KLS koja je drasticno slabija od ABA dobiti svoje minute. Partizanov greh je sto su pokupili sve sto iole valja od mladih igraca.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od slobokv83 Pet 16 Mar 2012 - 0:24

je l Radničkom utakmica sa Makabijem ništa ne znači? Mogu li pobedom u Evropu?
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Koleman Pet 16 Mar 2012 - 0:43

Hemofarm, Radnicki i Zvezda nemaju imperativ pobede?
Oni igraju da bi popunili broj timova u ABA ligi?
Ne kazem, Partizan mora da ima takmicarsku ekipu ali realno i ima najvise prostora za razvoj mladih igraca. Oni redovno trpaju ABA ligase kod kuce sa po 20-30 razlike pa ne vidim zasto ne bi pola 4/4 mogao da igra Bogdanovic ili Miljenovic pa u skladu sa zaslugama da odigra i vise. Dodatan plus im je sto bi i odmarali igrace za Evroligu.
Radnicki realno nema igraca koji bi trebao da igra vise, tako je selektiran tim. Sigurno da su i oni vise ocekivali od ove sezone. Hemofarm daje pristojnu minutazu igracima i svaki drugi pokusaj bi znacio mozda i ispadanje iz ove lige.
U Zvezdi jako bitne uloge imaju mladi Milutinovic i Subotic, Nedovic dobija dosta minuta u poslednje vreme(moze i vise) a Cvetkovic dobija priliku u situacijama u kojima Bogdanovic ne.
Ja ne zelim da pljujem ni po jednom timu. Svako ima prava da vodi svoj tim kako zeli pa da na kraju svodi racune. Samo hocu da kazem da svaki tim igra za nesto. Neko za vise, neko za manje i cilj svakog tima je da pobedi u svakom mecu, bar se ja tako nadam.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od familija Pet 16 Mar 2012 - 0:44

slobokv83 ::je l Radničkom utakmica sa Makabijem ništa ne znači? Mogu li pobedom u Evropu?
Racunao sam jos pre par dana..
Ima sanse ako pobedi Makabi (mada to izgleda totalno nerealno..)
Ako Olimpija izgubi od Buducnosti i dobiju Cibona, Zagreb i Radnicki krug je sledeci:

6. Radnicki 4:2 (medjusobni susreti)
7. Cibona 3:3
8. Olimpija 3:3
9. Zagreb 2:4

Ako Olimpija dobije, u svakoj varijanti je Radnicki sedmi jer je bolji u medjusobnom duelu i od Zagreba i od Cibone....
(Eventualni krug)
7. Radnicki 3:1
8. Zagreb 2:2
9. Cibona 1:3

Ako Olimpija i Zagreb izgube a dobiju Cibona i Radnicki krug je sledeci:

6. Cibona 3:1
7. Radnicki 2:2
8 Olimpija 1:3

I poslednja varijanta ako izgube Olimija i Cibona a dobiju Zagreb i Radnicki:

6. Olimpija 3:1 (kos kol +8)
7.Radnicki 3:1 (kos kol +4)
8. Zagreb 0:4

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Zemljoradnik Pet 16 Mar 2012 - 0:56

Ako je tačno ono što su rekli iz Širokog, da oni neće igrati evrposka takmičenja zbog nedostatka novca, onda bi i 8. mesto moglo da vodi u Evrokup, ali da li iko može i da mašta da će Radnički, koji je u poslednje dve nedelje izgubio od dva slovenačka fenjeraša, dobiti Makabi...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Anti-RTS Pet 16 Mar 2012 - 1:01

Bodi Bond ::Muta nije rekao da su mu dije krive za poraz u Kupu, čak suđenje nije ni pominjao na KZŠ, koliko sam čuo. A imao je i te kako razloge da pominje suđenje.

@2bad4u
Tvoj post mi je samo dao šlagvort da napišem ovo, nikako nije samo tebi upućeno, mada ste ANTI-RTS i ti čini mi se prvi tu da pljunete, kod tebe pre svega mislim na to što misliš da svud amladi treba da igraju.

Prvo, jebe se svakom treneru, u bilo kom klubu, kao i ljudima u bilo kom klubu za srpsku košarku i srpskog mladog igrača, ali bukvalno svakom.

Drugo, kada pljuješ Vrščane, kada pljuješ Mutu, koji to mladi igrač u Hemofarmu ili Kragujevcu imaju takav talenat da bi mogli da igraju seniorsku košarku? Dangubić, Mitrović i Krstić u Vršcu i niko u Kragujevcu. Ovi iz Vršca, s obzirom na godine, igraju taman koliko treba, a možda i više nego što treba.

Treće, gde je "tvoj" Partizan u celoj to priči? Zašto Partizan Muti nije dao Miljenovića kada ga je tražio na pozajmicu? Zašto šansu ne dobijaju Miljenović i Bogdanović, naša dva najtalentovanija igrača na pozicijama 1 i 2. Partizan i njegov trener, kao i rukovodstvo kluba, imaju najveći kredit i najviše mogućnosti za davanje šanse mladima, a oni to najmanje rade.

Ljudi koji vode Partizan su najnesposbniji od svih onih koji su načelu ABA ligaša u smislu proizvodnje igrača i kritikovanje ostalih klubova od strane simpatizera/navijača Partizana, a da pre toga ne pomenu nikada onaj klub koji im je drag, je besmisleno.

Jeste da si me prozvao ( plez1 ), ali si popuno u pravu, potpisujem tvoj post.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od slobokv83 Pet 16 Mar 2012 - 1:23

Zemljoradnik ::Ako je tačno ono što su rekli iz Širokog, da oni neće igrati evrposka takmičenja zbog nedostatka novca, onda bi i 8. mesto moglo da vodi u Evrokup, ali da li iko može i da mašta da će Radnički, koji je u poslednje dve nedelje izgubio od dva slovenačka fenjeraša, dobiti Makabi...

-Radnički bolje igra na strani
-ekipa Indijanaca
-nemaju ama baš nikakav pritisak
-Blat 3 dana kasnije izvodi tim na megdan Panatanaikosu, za očekivati je da će da odmara neke igrače (protiv Heliosa je odmarao 4oricu)
-setimo se kako su odigrali Olimpija i Cedevita u Izraelu
-nosioci igre Radničkog Skot i Sajmon će imati mnogo motiva jer igraju protiv jednog od najjačih evropskih klubova, a oni će sve uraditi da se dobro prodaju
-Muta će da naloži ekipu

sa druge strane, to je ipak Makabi.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Ray Allen Pet 16 Mar 2012 - 2:30

slobokv83 ::
sa druge strane, to je ipak Makabi.
Dovoljno Very Happy
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Gencha Pet 16 Mar 2012 - 2:32

Bodi Bond ::Muta nije rekao da su mu dije krive za poraz u Kupu, čak suđenje nije ni pominjao na KZŠ, koliko sam čuo. A imao je i te kako razloge da pominje suđenje.

@2bad4u
Tvoj post mi je samo dao šlagvort da napišem ovo, nikako nije samo tebi upućeno, mada ste ANTI-RTS i ti čini mi se prvi tu da pljunete, kod tebe pre svega mislim na to što misliš da svud amladi treba da igraju.

Prvo, jebe se svakom treneru, u bilo kom klubu, kao i ljudima u bilo kom klubu za srpsku košarku i srpskog mladog igrača, ali bukvalno svakom.

Drugo, kada pljuješ Vrščane, kada pljuješ Mutu, koji to mladi igrač u Hemofarmu ili Kragujevcu imaju takav talenat da bi mogli da igraju seniorsku košarku? Dangubić, Mitrović i Krstić u Vršcu i niko u Kragujevcu. Ovi iz Vršca, s obzirom na godine, igraju taman koliko treba, a možda i više nego što treba.

Treće, gde je "tvoj" Partizan u celoj to priči? Zašto Partizan Muti nije dao Miljenovića kada ga je tražio na pozajmicu? Zašto šansu ne dobijaju Miljenović i Bogdanović, naša dva najtalentovanija igrača na pozicijama 1 i 2. Partizan i njegov trener, kao i rukovodstvo kluba, imaju najveći kredit i najviše mogućnosti za davanje šanse mladima, a oni to najmanje rade.

Ljudi koji vode Partizan su najnesposbniji od svih onih koji su načelu ABA ligaša u smislu proizvodnje igrača i kritikovanje ostalih klubova od strane simpatizera/navijača Partizana, a da pre toga ne pomenu nikada onaj klub koji im je drag, je besmisleno.
Sa nekim stvarima se slazem, ali mislim da si previse otisao u krajnost.

Ne zelim da budem drveni advokat Partizana i cesto sam kritikovao neke poteze kluba, ali ne moze se reci da su oni najnesposobniji u smislu proizvodnje igraca. Partizan je ove godine u Evroligi dao sansu Macvanu, Raduljici, Milosavljevicu, Lucicu, Andjusicu i Cakarevicu. To su sve igraci koji bi mogli da igraju za reprezentaciju. Oni nisu bas klinci, ali nisu to ni neki iskusni igraci koji odmah mogu da igraju Evroligu, a Partizan im je dao sansu. Slazem se da su Miljenovic i Bogdanovic morali malo da igraju vec ove sezone, jer su ta dva decka supertalenti koji imaju neku sportsku drskost koja nedostaje mnogim nasim igracima, ali ta greska bi mogla da bude ispravljena vec sledece sezone, ako bi im se otvorio prostor da igraju.

Ne kazem da je Radnicki trebalo ove godine da igra sa 12 juniora. To nije resenje - bolje da klub izbaci 1-2 odlicna igraca, nego 10 prosecnih, ali oni su morali ove sezone da lansiraju makar 2-3 klinca, bez ikakvih opravdanja. Nije to samo zbog interesa srpske kosarke, nego bi i klub imao koristi od visegodisnjih ugovora, na osnovu kojih bi ili mogli da uzmu novac od obestecenja, ili bi imali solidan broj igraca pod ugovorom za sledecu sezonu.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od 2bad4u Pet 16 Mar 2012 - 3:02

Igrači koji bi se uslovno mogli svrstati u mlade (klince) ali samo uslovno, a koji imaju neku ulogu u timu.
Radnički (skor u ABA 12:13): Birčević '89(23).
Zvezda (skor u ABA 11:14): Lešić '88(24). Čović '89(23). Lazić '89(23). Milutinović '90(22). Nedović '91(21).
Partizan (skor u ABA 18:7): Raduljica '88(24). Čakarević '88(24). Milosavljević '89(23). Lučić '89(23). Mačvan '89(23). Anđušić '91(21).

Ako vam ovo liči kao svetla budućnost Srpske košarke, onda priznajem da sam pogrešio, i da grešim, ali ja bih i dalje voleo da gledam u NAŠIM klubovima NAŠE igrače, a kako stvari stoje za godune-dve-tri ćemo gledati NAŠE, kako greju klupu i mašu peškirom, a neke Sajmone, Skotove, Stivene, Džejmsove, Tomase, Gistove, Džerelse kako reprezentuju našu košarku...
Još malo, pa očekujem i da neki volim crnce počne da igra za reprezentaciju i da se na taj autu priča Engleski...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Macijauskas Pet 16 Mar 2012 - 3:21

Još malo, pa očekujem i da neki volim crnce počne da igra za reprezentaciju i da se na taj autu priča Engleski...
rofl rofl rofl
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od 2bad4u Pet 16 Mar 2012 - 4:01

Neki feget, što vole crnce mi ispravlja postove... Very Happy
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Macijauskas Pet 16 Mar 2012 - 5:41

Aleksej Nešović u Radničkom.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Djole Pet 16 Mar 2012 - 6:55

Samo da mi je znati šta će im... em što je loše pojačanje, em što su popunjeni na tim pozicijama... jedino ako Strahinja Stojačić izvisi...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Radnički Kragujevac 2011/2012 - Page 19 Empty Re: KK Radnički Kragujevac 2011/2012

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 21 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu