Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedinstvena juniorska i kadetska liga

+19
Marko
dane
Ray Allen
Psycho
NenadBG
2bad4u
lazarminator
expert
superhik
drexler
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Mihael
Nolle
Koleman
Bodi Bond
Zemljoradnik
Naissus
Macijauskas
23 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Zemljoradnik Sre 21 Mar 2012 - 21:08

Ono što meni pada na pamet je da su hteli da, i igračima koji neće igrati plej of, omoguće da osete turnirski sistem takmičenja - mnogo ekipa na jedno mestu, dve utakmice u dva dana. A i za publiku je privlačno. Mislim, regularnost takmičenja je tu manje bitna, bitno je iskustvo koje igrači stiču kroz ovu ligu. A sigurno da ni ušteda nije zanemarljiva.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Pet 30 Mar 2012 - 6:17

Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Zemljoradnik Pet 30 Mar 2012 - 10:32

Upravo smo Jungle, Maci i ja bili na poslednje dve utakmice, Sloboda - Mladost i Vojvodina - Beovuk. Odgledali smo ukupno tri produžetka. U prvoj utakmici nije moglo da se vidi ništa posebno. Sloboda organizovanija, napravili su i solidnu prednost, ali Čačani su dovoljno dobro prangijali spolja da je malo nedostajalo da preokrenu. Na kraju su Užičani ipak uspeli da se provuku posle jednog produžetka.

U drugoj utakmici je bila mnogo bolja košarka, Vojvodina izgleda odlično. Imaju odlično tehnički obučene igrače i, što je Jungle primetio, i trener i igrači su smireni. Problem je što su napravili 20 razlike i onda stali, a Beovuk je kontrama i individualnim akcijama uspeo da se vrati i da dođe do produžetka. Onda je Vojvodina izborila drugi produžetak, ali pošto im je veći deo prve petorke izašao zbog pet ličnih, nisu više imali igrača koji može da postiže poene u kontinuitetu i izgubili su. Beovuk mi deluje kao slabija ekipa od Vojvodine, ali sad su uspeli da pobede na inspiraciju.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Pet 30 Mar 2012 - 10:47

Ja sam žurio na ručak kod druga, neko društvo se okupilo, pa nisam mogao da ostanem na pomenutim utakmicama, ali sam odgledao drugo poluvreme meča Zdravlje-Partizan i celu utakmicu Hemofarm-Zvezda.

Na prvoj utakmici sve ukupno nisam video nijednog talentovanog igrača. Za Partizan nisu igrali plej Đorđević, Majić i Radičević. Najzanimljiviji je centar Dušan Bogdanović. Ima visinu, reklo bi se i ruku, ali sve ostalo ne liči ni na šta, a čini mi se i da ima jako, jako spore noge. deset centimetara niži igrači od njega su ga okretali kako su hteli.

Utakmica Hemofarm-Zvezda pravi melem za oči posle pomenute košarkaške destrukcije. O juniorima Zvezde se sve manje-više zna, Ristić je, moj utisak (nisam gledao statistiku), bio najbolji na terenu. Dečko je zaista pravi biser. Njegova igra je igra Pau Gasola. Jako lepo prati igru, jako mekana ruka, dobro razmišlja, sve igra košarkaški kako treba. Jedina mana mu je možda to što meni deluje mekano, mada što ga više gledam sve mi se čini da možda i nije tako. Ipak je to dete od 16 leta. Đukanović i Rebić nisu ništa ubacili...

Kod Hemosa sjajan Jovan Novak. Levoruk, dobar plej, na onom juniorskom turniru u Železniku kada sam ga gledao nije ostavio neki utisak, ali sada kao da je drugi igrač igrao. Problem ka profesionalnim vodama možda bi mogla da mu pravi visina. Dobro je trčao, koristio mnogo grešaka Zvezde u prvom poluvremenu i iz tranzicije postigao skoro sve poene. Na kraju meča kada je Zvezda prišla ponovo odlepio Hemose sa dve vezane trojke.

Dobar i Anđušić, od njega se to i očekuje, ali i momak koga sam pominjao i posle turnira u Železniku, Ognjen Vasiljević, odličan šuter.

Moram priznati da je u nekoliko navrata bilo zaista lepo gledati duele pod koševima između Milutinova i Ristića, neka im Bog da zdravlja i mislim da nam uskoro stižu dva strašna centra, ukoliko se budu razvijali kako treba. dodao bih i to da su obojica ovaj meč igrali roviti, i jedan i drugi su bili bolesni i tek su se oporavili.

Madarić danas nije toliko urlao. rofl
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Pet 30 Mar 2012 - 10:56

Kod Hemosa sjajan Jovan Novak. Levoruk, dobar plej, na onom juniorskom turniru u Železniku kada sam ga gledao nije ostavio neki utisak, ali sada kao da je drugi igrač igrao. Problem ka profesionalnim vodama možda bi mogla da mu pravi visina. Dobro je trčao, koristio mnogo grešaka Zvezde u prvom poluvremenu i iz tranzicije postigao skoro sve poene. Na kraju meča kada je Zvezda prišla ponovo odlepio Hemose sa dve vezane trojke.

Ne znam da li se secas da sam ti ga pomenuo u Basket Sitiju iako nije nista specijalno pokazivao. Jednostavno mi se dopao kako izgleda na terenu uprkos greskama koje pravi.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Pet 30 Mar 2012 - 11:03

Novak je izuzetno brz i čini mi se da ima dobar šut sa polu distance.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Pet 30 Mar 2012 - 11:11

Koleman ::Ne znam da li se secas da sam ti ga pomenuo u Basket Sitiju iako nije nista specijalno pokazivao. Jednostavno mi se dopao kako izgleda na terenu uprkos greskama koje pravi.
Sećam se, naravno. up
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Pet 30 Mar 2012 - 11:28

Inače Bodi je danas dokazao da on voli hranu više od svega. Nije hteo da gleda košarku. ispalio je drugove forumaše, druga iz Kragujevca je ispalio zbog hrane. down
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od 2bad4u Pet 30 Mar 2012 - 12:28

Macijauskas ::Inače Bodi je danas dokazao da on voli hranu više od svega. Nije hteo da gleda košarku. ispalio je drugove forumaše, druga iz Kragujevca je ispalio zbog hrane. down

Nemoj da se lažemo, sigurno je bilo i nekog alkohola!
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od slobokv83 Pet 30 Mar 2012 - 20:09

ma uvek je žena u pitanju Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Zemljoradnik Pet 30 Mar 2012 - 20:38

A da je samo znao kakvu smo kafanicu sa sve pevaljkom našli odmah pored Šumica...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 22 Apr 2012 - 1:52

Pionirski prvak je Zvezda, Partizan drugi, Zemun treći.
Finalni turnir igrao se u Kraljevu ovog vikenda.


Turnir je trebalo da se održi u Mataruškoj banji. Zapravo tamo je i započet, ali su se čelnici Partizana žalili na parket da lopta ne odskače dovoljno dobro, pa je turnin premešten u Kraljevo.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Ned 22 Apr 2012 - 10:43

Izvlačenju parova za finalni turnir prisustvovao je Dejan Tomašević i još neki bitni ljudi iz KSS. Bila je lepa manifestacija, u uvodnom govoru Tomašević je istakao kako je Pionirsko takmičenje pokazatelj da se u Srbiji radi na decentralizaciji, a odmah zatim se pristupilo izvlačenju gde su sve beogradske ekipe stavljene u posebne grupe, da se ne bi sastale pre finala. Tako da ta njegova priča i nije imala smisla, iako su Bg klubovi stvarno daleko po kvalitetu i radu ispred ostalih
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Pet 27 Apr 2012 - 5:59

Zvezda ispala u četvrtfinalu kadetske lige od Zemuna, iznenađenje. Partizanprošao Star iz Novih Ledinaca. Trenutno igraju niški Nibak i domaćin Mladost iz Čačka, gusto....
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Naissus Pet 27 Apr 2012 - 7:13

Kraj! Bravo za Nibak! 63-67, standardno Andrija Simovic najbolji 28 poena.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od drexler Pet 27 Apr 2012 - 7:22

Naissus ::Kraj! Bravo za Nibak! 63-67, standardno Andrija Simovic najbolji 28 poena.

šta bi sa tim dečkom, je l ono trebao ići negdje u inostranstvo. Žalgiris? Odustao?
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Pet 27 Apr 2012 - 7:24

Bio je tamo, navodno je zadovoljio i žele da potpišu ugovor sa njim, ali su problem neki propisi našeg saveza.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Pet 27 Apr 2012 - 7:42

Stvarno velika pobeda Nibaka. Mladost je, ako se ne varam, dobila sve mečeve na domaćem terenu.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Naissus Pet 27 Apr 2012 - 7:51

Izgubili su samo od Zvezde i Hemofarma.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Sub 28 Apr 2012 - 8:57

Finale kadetske lige: Partizan - Nibak. Oba tima su sigurnim igrama savladali protivnike u polufinalu (Zemun i Fleš). Dal se košarka u nišu popravlja ili se košarka u Srbiji polako gasi, u svakom slučaju veliki pomak za Niš ove sezone. Ova generacija koja igra kadetsko finale osim često spominjanog Simovića ima još par momaka koji su materijal za ozbiljnu košarku. Njihova igra na početku sezone i sada je kao Partizanova sa Mekejlebom nekad i Džejmsom danas. Trener tima je napravio ogroman posao sa ovim momcima koji su od grada dobili tri termina od sat vremena nedeljno za treninge. Na njihovu sreću, a nesreću košarke u Srbiji, i ovaj klub čine deca bolje stojećih roditelja koji su obezbeđivali dodatne termine za rad bez kojih ne bi bilo uspeha, a ovaj rezultat je veliki uspeh.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Sub 28 Apr 2012 - 8:59

Svaka čast za Nibak. Jedino im zameram mali broj poena Smile
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Naissus Sub 28 Apr 2012 - 15:32

Veliki uspeh, s obzirom u kakvim uslovima rade, u kakvoj je situaciji niska kosarka, a i sport uopste. Pogotovo mi je drago sto sam tu poceo da treniram kosarku, to mi je prvi klub Smile
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 29 Apr 2012 - 6:54

Šteta za Nibak, posustali u finalu. Bolji bio Partizan 3 razlike..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Ned 29 Apr 2012 - 7:22

U borbi za treće mesto Vasilije Pušica iz Zemuna 15 poena, 10 skokova, 9 asistencija i 8 ukradenih lopti shock
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Naissus Ned 29 Apr 2012 - 10:13

- Presrećan sam što vodim ove momke! Evo, svi nam prilaze i govore kako smo igrali najlepšu košarku na turniru. I mislim da je bilo tako. Deca su dala sve od sebe, u finalu je nedostajalo malo više sreće. Ipak, prezadovoljan sam – rekao je za TV5 trener Nibaka Milan Josić.
http://www.rtv5.rs/sport/2561/kadeti-nibaka-vicesampioni-drzave.html
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 6 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu