Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

+37
mlekadzija
Hyperactive
Karadjordje
Fiti
nikola tesla
Danny Trejo
Anti-RTS
Geograf
serbianhoops
familija
Sensui
NenadBG
Everton
drexler
Talicni Tom
dane
Junglezburn
Koleman
Gencha
Novica-Ubica
Sergej
Mihael
Djole
Dule Kecman
slobokv83
Naissus
expert
Macijauskas
Zemljoradnik
Marko
Tazz
superhik
2bad4u
Ray Allen
Nolle
sexdrogabodiroga
Bodi Bond
41 posters

Strana 12 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Geograf Ned 19 Feb 2012 - 10:26

Cestitke navijacima Partizana na ovom forumu. Posteno i zasluzeno.
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Mihael Ned 19 Feb 2012 - 10:27

drexler ::da ne bude da uvijek kritikujem reklamacije zvezdaša na suđenje, mislim da su obe nesportske (Mile, Omar) prestrogo dosuđene.

Drex, bez uvrede ali nepotreban post, evo nisam bio na forumu skoro ceo dan, citam sad postoce i uzivam, nema kritikovanja sudija i sad vidim tvoj post za koji ce se odmah zalepiti Zvezdasi i pricati da je Partizan osvojio kup zahvaljujuci sudijama...

Evo garantujem da ce prvi Marko pricati kako su nam sudije pomogle...

Ja sam bas zadovoljan sudjenjem, s obzirom na pritisak, sudije su sudile korektno... pogotovo ako se uzme nacin na koji se sudi recmo u Spaniji ili Grckoj, pa tamo je tek sudjenje ocajno...

Zvezda je igrala dobro ali joj je falilo iskustva... Moram da priznam da sam od Tomasa ocekivao vise, mada, svaka cast Cakaru koji ga je odlicno zaustavio...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Anti-RTS Ned 19 Feb 2012 - 10:29

Kompenzovano je na obe strane, Džejmsu su svirali dva faula u napadu bez ikakve potrebe, kao i još neke stvari, na kraju se sve ispeglalo.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od slobokv83 Ned 19 Feb 2012 - 10:30

Čestitke Partizanu, pobedio je bolji tim!

Takođe, čestitam Kličku Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od drexler Ned 19 Feb 2012 - 10:33

možda je nepotreban, ali meni je tako došlo da napišem. Mogu se zvezdaši hvatati za šta god požele (a ovde nemaju za šta), kup je otišao boljoj ekipi, ali meni su te dvije odluke baš ostale upečatljive
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Koleman Ned 19 Feb 2012 - 10:35

Falili poeni Milutinovica i 2. normalan plejmejker. Svaka cast Ilicu i B.Popovicu. Jebes ti to kada nam jedinu trojku daje centar.
Sve cestitke Partizanu, nema sta, bolja ekipa.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od dane Ned 19 Feb 2012 - 10:35

Da li je moguće da je u našoj košarci toliko zle krvi i toliko mržnje, da se toliko pažnje pridaje najmanjim sudijskim odlukama ?

Ljudi uživajte u prazniku naše košarke, vi grobari uživajte na trofeju, a vi zvezdaši uživajte zato što ste konačno postali tim koji ima glavu i rep.
Uživajte zato što imate Karija, jer dok vam je on na klupi biće radosti i za vas i za srpsku košarku.

Andjušiću lutko svaka ti čast. Na ovakvim utakmicama se postaje igrač i pokazuje se petlja, a Andjuša ima muda do poda i uveren sam da će biti igračina.

Ja jedva čekam plej off naše lige, jedva čekam da ponovo uživam u pozitvnom naboju pred tekme sa Radničkim i Zvezdom.


Poslednji izmenio dane dana Ned 19 Feb 2012 - 10:36, izmenjeno ukupno 1 puta
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od drexler Ned 19 Feb 2012 - 10:36

je l ovo Plećaš predstavljen kao "legenda srpske košarke" ili mi se učinilo?
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Hyperactive Ned 19 Feb 2012 - 10:37

Rovovska borba na obe strane, Partizan dobio utakmicu na kvalitet i to je to.
Iskreno, vise bih voleo da sam gledao leprsavu igru sa vise poena, ali razumem, ipak se ovde radi o utakmici za trofej.

Sto se Partizanovih igraca tice, Cakar daje znake zivota, ali onaj Gagi je teska nula... Andjusic polako postaje sraf u masineriji. Smile Zadovoljstvo mi je da gledam kako taj momak sutira. Da ne duzim dalje, KUP JE NAS! kkpšal

@slobo
KLICKO!!! Very Happy
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Everton Ned 19 Feb 2012 - 10:40

drexler ::je l ovo Plećaš predstavljen kao "legenda srpske košarke" ili mi se učinilo?

jugoslovenske
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Karadjordje Ned 19 Feb 2012 - 10:43

Sam Pesicev gest pre pozdrava sa Vladom je objasnio sve. Potpuno zasluzeno, igra kontrolisana manje vise od pocetka. Bravo za MVP-a, neka nastavi u tom stilu Smile
Karadjordje
Karadjordje
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od mlekadzija Ned 19 Feb 2012 - 10:47

Nolle ::...Andjusa takodje moze da bude taj X faktor, ali iskreno ne verujem u to...

Е малеру један Very Happy

Јачи су јбм им миша, али смем сада паре да ставим да са једним квалитетним играчем под кошем Кари узима лигу. Скроз смо им близу, веровао сам у то и пре меча, а с обзиром да смо имали егал 35 минута, и сама утакмица ми је то показала. Фали нам разиграни Недовић, Милутиновић са мудима и један Марш под кошем и сигуран сам да идемо у 5. меч, а тамо...
Суђење са пуно грешака, а како сам ја звездаш, логично да сам примећивао само грешке на штету мога тима. Опасно сам веровао да можемо да добијемо па су ме неке грешке тотално удаљиле од праћења кошарке па тако приметих и да смо у другом полувремену шутнули 4-5 бацања само и да у задњој четвртини они излазе из бонуса тек после мало јаче од 7 минута. Наравно да то нинје утицало на пораз колико Чакаревић и његова сјајна одбрана и Анђушић и Лучић са невероватним кошевима у задњим секундама напада, али морам да нађем макар неки алиби Very Happy


Искрене честитке скоро свим форумашима који навијају за Партизан!
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od slobokv83 Ned 19 Feb 2012 - 10:50

mlekadzija ::

Искрене честитке скоро свим форумашима који навијају за Партизан!

ali oni nisu zaslužni ni za šta Very Happy

treba nama više od jednog dobrog igrača da bi parirali...
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Djole Ned 19 Feb 2012 - 10:50

Svaka cast svima, nije bilo vecih incidenata, sve je proslo u najboljem redu... ovo se zove derbi i treba da smo ponosni na njega... svaka cast svima... najvise je profitirala srpska kosarka...

Posebno cestitam Daci Andjusicu, koji je dokazao kakav to igrac moze da postane... samo da Vlada jos neke stvari shvati i to ce biti to...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Nolle Ned 19 Feb 2012 - 10:51

Prvo i osnovno, Grobarima čestitke na kupu.

Iskreno zahvalan sam na ovome što je Zvezda trenutno, jer znam i svestan sam da bolje od ovog u ovom trenutku ne možemo. Ovo je neki naš top-vrh, kao i što od početka pričamo svi mi (Zvezdaši) back up plej (Vuk) i četvorka nam fale za ozbiljan basket.

Anđuši svaka čast. On i Milutin moraju igrati kvalifikacije na leto... Milutin danas podbacio, velika šteta za momka. Subotić je odigrao dosta dobro kao i Mile. Bojanu ponestalo snage, a mi nemamo back up pleja.

Vuče vrati se, Fiću da gledam više ne mogu (ovo je vrele glave).
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Zemljoradnik Ned 19 Feb 2012 - 10:52

Talicni Tom ::@Zemljoradnik
Ako je meni upućeno pitanje, na Bodijevom odgovoru.
Ne, upućeno je Bodiju. Zašta je Kari kritikovao novinara koji je vodio KZŠ?

Odlična utakmica do poslednje četvrtine kada se Zvezda raspala u napadu. Sjajna postavka igre sa obe strane, većina igrača je odlično odradila svoje role koliko god neke od njih izgledale male. Igrale su se kvalitetne odbrane i nije bilo mnogo gluposti, ali većinu gluposti su napravili Zvezdi igrači i zato su izgubili. Ipak, za ovakav tim Zvezde, ovakva igra je uspeh. Drago mi je i što igrači nisu postali nervozni i pored pritiska sa tribina i posebno pored velikog broja glupih grešaka sudija. Slažem se da ne treba pominjati sudije u smislu uticaja na konačan rezultat (a ovde ga nije ni bilo), ali ne vidim zašto ne bismo komentarisali loše suđenje. Loš osećaj za igru i preveliki broj previda za sudije takvog renomea.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od mlekadzija Ned 19 Feb 2012 - 10:53

Djole ::Svaka cast svima, nije bilo vecih incidenata, sve je proslo u najboljem redu... ovo se zove derbi i treba da smo ponosni na njega... svaka cast svima... najvise je profitirala srpska kosarka...

Потпис
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Dule Kecman Ned 19 Feb 2012 - 10:57

@Z
Novinara je kritikovao jer je poceo recenicom, 'kao sto smo se nadali u finalu ce igrati Partizan i Zvezda..'
To je Karija iznerviralo jer vredja ostale ucesnike, konkretno Hemofarm.
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Talicni Tom Ned 19 Feb 2012 - 11:00

E ovako.
Prvo treba naglasiti, spektakl u Nišu. Praznik košarke, navijanje odlično zanemarimo li baklje i rolne. Ipak, treba pohvaliti ovaj napredak o sedam milja.

Drugo, Partizanu, njegovim igračima i treneru treba čestitati. Bili su na nivou, tim, ginuli su u odbrani, zatvorili sve udarne opcije Zvezde, mljeli, mljeli i zasluženo samljeli do trofeja ovaj put.

Čestitke i našim (da se prisjetimo Milojka), momci su se borili na nivou svog trenutnog maksimuma, jednostavno nije bilo dovoljno. Uvijek je falilo nešto, kontrola skoka u prvom, a napad u drugom, uz požrtvovanje i čvrstinu igrača Partizana presudilo je odsustvo kvaliteta u napadu, nema priče da put do zvijezda vodi preko trnja.

Utisak o samoj utakmici jeste da su ekipe bile maksimalno spremljene na utakmicu, da je svaka imala svoju igru, plan kako doći do trofeja i igrači Partizana su imali bolju egzekuciju. Mi smo se odlično držali, za mene je to satisfakcija. Vjerujem da je ovo bila utakmica u kojoj smo ove godine najduže izdržali u igri kost u kost.

Kako se igra odvijala, shvatao sam da nam se broj napadačkih opcija sužava, visili smo u egalu, ali smo vrlo teško pronalazili puteve do koša, nismo imali ni koncentracije da malo onih prilika u kontri realizujemo lakim poenima i barem sebi oborimo malo pritisak. Igra u odbrani je bila odlična, ali nismo imali najbolju kontrolu skoka i nismo smjeli da rizikujemo sa ranijim otvaranjem kontranapada, i tu nam je Partizan potpuno odsjekao krila. Da ne pričam o uništavanju Andreje i Tomasa, i na tome svaka čast. To nam je uz samouštopavanje Nedovića, loš šut za tri smanjilo broj napadačkih opcija na Mileta.
Da se ne lažemo, igranje na Mileta je već bilo iznuđeno rješenje. Moga bih čak reći, Pešić je pribjegavao par puta Mutinom rješavanja problema, pobjegni od kontakta, omogući igraču priliku za najčistiji mogući šut pa ako upali upali. A morao je jer naš plej Popović nije mogao da napravi višak danas, ali nijednom da je to uradio smišljeno, borio se koliko je mogao, ali to nije njegov stil. On je više poor man Saša Obradović iz uloge u našoj reprezentaciji. Za nešto više, nama treba još kvaliteta na pleju. Bottom line.

I da, da ne zaboravim, Anđušić je odigrao utakmicu karijere, sjajno, sjajno. Prvi put je pobjegao od uloge čistog šutera i odigrao baš ono što je i nama trebalo. Kada god je bilo prilike davao je 100%. Šutevi u zadnjim sekkundama, dobro čitanje igre i odbrane protivnika. Nema šta, svaka čast.
Odigrao je sve ono što naš x faktor, Nemanja (ne još Nedović) ne može ni u snu. Povremeni tajfuni briljantnosti ne prave te igračem. Pružati maksimum kada se to od tebe traži, a ne onda kada se zvijezde poklope je nešto za šta će Nemanja morati još da ispiša krvi. Mada vjerujem da je na putu.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Macijauskas Ned 19 Feb 2012 - 11:04

Da se upisem i ja u putopis iz Niša..
Nekako stigoh juče malo pred mečeve, srećom pa je Marko bio ljubazan da me pokupi na stanici, pa sam svuda stigao na vreme.
Tokom vožnje sa Markom upoznao sam čari o kojima mi je Hik pričao da svakodnevno gura automobile iz snega, morali smo 2 puta da "zasučemo" rukave.
Nekako posle borbe sa niškim ulicam stigosmo do dvorane, gde su nas sačekali Kole,Karađorđe i Bodi( koji je imao stajling "krenuo sam na svadbu", ljubičasti dzemper i kosuljica, kako posle da ga Karanović ne zajebava).

Prvi meč, već se na zagrevanju osećao naboj, nervoza kod trenera, a pre svega igrača Radničkog koje nikad pre nisam video da onoliko promašuju na zagrevanju.
Kvalitet meča jako jako loš, očajna igra i jednih i drugih. Radnički gubi meč na samom početku, kada promašuju 3 zicera i 3 bacanja. Protiv ekipe kao što je Partizan to je fatalno.
Partizan je dobio taj meč pre svega zbog skoka u napadu, a i da se ne lažemo svirali su Sajmonu svašta, bar 2 faula nisu bila. A za nas je to previše. Partizan nije znao da koristi Mačvana u momentima kada ga je čuvao Bratić i to je meni bilo ne shvatljivo. Bilo kako bilo, Muta nedovoljno dobar(kao što sam najavio), igrači preplašeni, ono što je trebalo da bude prednost za nas Pavković bio očajan, Stiven dobar dok nije dobio 2 penala, morao na klupu i više se nije vratio u pravi ritam, Partizan čvrst, borben i Radnički nije imao šta tu da traži. Ocena za kvalitet meča 2-.
Na konferenciji za štampu ljudi iz stručnog štaba Radničkog su imali izraz lica kao da su videli da ih žena vara, pa sam odustao od ideje da ih pitam da se sa njima vraćam kući.

Meč dva, rapsodija Zvezde u prvom poluvremenu, odlična igra. Odbrana, šut, atkrakcije Save Lešića. Zvezda je igrala onako kako samo može da igra tim koji je limitiran kvalitetom. Spartanska odbrana, tranzicija, trčanje, trcanje, borbra. Osokoljeni prvim poluvremenom, porasla im m**a, pa su sve prosuli. Hemofarm nije imao šta da traži u tom meč, pa nek je trajao još dva dana, a ne tih 5 minuta.
Posle toga Kari imao svoj mini šou na konferenciji.
Što se tiče same košarke i kvaliteta iste, žali bože pređenih kilometara, jedino prvo poluvreme Zvezde vredi. Sreća Hik me izgladnelog posle mečeva vodio na odličnu pljeskavicu..

Jutros sam imao prilike da vidim kako se radi na televiziji i radi emisija uživo i kako to Hik komanduje tamo i odličan je Hik, moramo da ga ubacimo u Arenu nekako.
Nažalost zbog toga što nije bilo autobusa za Kragujevac posle 18h i toga što je Radnički nije bio finalu (Muto flip) sam propustio prvo premijeru filma u Žućku, za koju mi je Hik našao kartu, zatim i finale.

Što se tiče finala Partizan zasluženo pobedio, pre svega zbog kontinuiteta treninga i tog takozvanog sto puta pominjanog sistema. Dakle u ovakvim mečevima to je presudno, kao i kvalitet koji je na strani Partizana. Odličan meč Čakarevića možda se to ne vidi kroz poene, ali Čaki je bio odličan večeras.
Zvezda je strahovito napredovala od početka sezone kada sam ih prvi put gledao ove godine, protiv Cedevite čini mi se.
Igraju odličnu odbranu, Kari ih je naučio da veruju u sebe, tako da Sava Lešić zakucava, baca flouter.
Hvala Hiku za super provedeno vreme i sve, takođe hvala Bodiju i Marku,a Kole i Karađorđe šteta što nismo imali više vremena da se družimo.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od 2bad4u Ned 19 Feb 2012 - 11:08

Čestitke i jednom i drugom timu na čvrstoj, muškoj, ali poštenoj utakmici, KOŠARKA JE POBEDILA!
Partizan od prvog sekunda kontrolisao utakmicu, tako da ni jednog trenutka nisam sumnjao u pobedu. Odlične odbrane na obe strane, s tim pto je Partizanova zrelija i konkretnija, što je i izvuklo par kontri.
Napadi i jedne i druge ekipe kontrolisani, sa pokušajima realizacije u poslednjim sekundama, što mislim da je i Zvezdina najveća greška, jer su do sada igrali brže i na veći broj poena.

Moram da pohvalim i Jovanovića! Od Pešića se i očekuje da taktički bude superioran, ali večeras Vlada ni jednog trenutka nije zabagovao, u napadu ni na jednu odbranu se nije lutalo već se uvek znalo šta, ko, kad, kako. U odbrani je odlično postavio igrače, tako da ni jedan od predviđenih opasnih Zvezdinih igrača nije imao poenterski učinak.
Još jedna pohvala Vladi je, što u drugom poluvremenu gotovo da nije koristio Gagija, što je otvorilo minuta Anđušiću, koji nije odigrao ništa lošiju odbranu od ostatka tima, ali je u napadu i tek kako bio opasan i efikasan.

Sve je bilo na sjajnom nivou osim sudija! Ako su nam ovo bile najbolje sudije, jadni li smo. Najlošiji akteri večerašnje predstave! Nisu navlačili ni na jednu stranu, ali toliko loših odluka, kompenzacija, u prvom poluvremenu nepotrebnog seckanja utakmice, strašno.


Poslednji izmenio 2bad4u dana Ned 19 Feb 2012 - 11:09, izmenjeno ukupno 1 puta
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Nolle Ned 19 Feb 2012 - 11:09

mlekadzija ::
Nolle ::...Andjusa takodje moze da bude taj X faktor, ali iskreno ne verujem u to...

Е малеру један Very Happy


al sam ga ubo... cool

Iako je bila "ružna" utakmica, ponavljam bilo mi je zadovoljstvo da gledam ovu Zvezdu, jer i pored svih mana, mi smo igrali protiv jednog uigranog tima, jednog sistema koji traje, koji pokazuje da vredi raditi, egal utakmicu. Kom ciganu glava padne dole, ima da mu dolazim na kuću i lupam šamare hahahahahhahhaha, šala naravno. Mi bolje od ovog zaista ne možemo, i sigurno je da postoji u ovom trenutku gorak ukus u ustima, ali sve ovo je jedna nova škola za ove momke, VELIKA škola !!! U školi se koliko ja znam ono što voliš i nauči na kraju, ili se varam!? A (znam da nije gramatički tačno početi rečenicu sa A - Zulu i Kole Smile ) ovi momci još uče. Biće bolje, ekipa je enormno napredovala za samo pola godine rada sa Pešićem. Fale 2 kvalitetna, to vidi i Zeka, ali Pešić je napravio od ove ekipe nešto što napokon počinje u naznakama da igra ozbiljnu košarku (Lešić, Lazić, Subotić, Čović, a ni B.P i P.P nisu toliko kvalitetni koliko neki to hoće da predstave, imamo 2 talenta koji uče (jedan brže, jedan sporije), jednog koji trenira, Mileta koji napokon počinje da igra). Da bi se kockice sklopile onako kako mi hoćemo treba rada, vremena i STRPLJENJA ! Danas sam rekao, da bi mi došil do onog nivoa da igramo košarku protiv ozbiljnih ekipa, kao protiv HF I pol juče, moraće da prođe još dosta vremena.

Još jednom bih čestitao Partizanovcima na forumu, i zasluženo treba da se ponapijate i slavite večeras Wink

Živeli cheers
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Ray Allen Ned 19 Feb 2012 - 11:15

Talicni Tom ::Odigrao je sve ono što naš x faktor, Nemanja (ne još Nedović) ne može ni u snu. Povremeni tajfuni briljantnosti ne prave te igračem. Pružati maksimum kada se to od tebe traži, a ne onda kada se zvijezde poklope je nešto za šta će Nemanja morati još da ispiša krvi. Mada vjerujem da je na putu.
Ali veceras je igrao samo 5 minuta.

Partizan zasluzeno osvojio kup, ali u ova cetiri dana, na 7 utakmica gledali smo groznu kosarku.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od bigZ Ned 19 Feb 2012 - 11:21

Bravo momci na svim postovima. Zavidim svima koji su bili u Nisu, samo momci nemojte da vas roditelji vracaju sa utakmica, ne znam ko koliko godina ima, niste bas tolika deca bre!!!

Partizanu cestitke, CZBG takodje na dobrom otporu, ali moram da konstatujem da je najveci krivac Vaseg poraza doticni Filip. Sramno je da njega Kari trpi i siguran sam da on ne moze da igra u ovakvoj ekipi a da nema podrsku u vidu tate. U to ne moze niko vise da me ubedi.
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Talicni Tom Ned 19 Feb 2012 - 11:33

Ray Allen ::Ali veceras je igrao samo 5 minuta.

Zato što u ovoj utakmici nije mogao da ni doprinese više.
Možda se moglo rizikovati da se odigra na njega kada su sve opcije pred kraj iscrpljene, ali vjerovatno bi ga Partizan neutralisao, a ne bi ginulo 15 razlike 3 minuta do kraj u tom slučaju.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 12 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu