Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vladan Tegeltija

+51
Nightfall
maxisb
XXL
familija
markoo
Anti-RTS
Novica-Ubica
Djole
blagoje
Marko
PingPong
lazarminator
Tazz
slobokv83
Ray Allen
Maja
Danny Trejo
NenadBG
wolfvaga
Naissus
Koleman
dane
Everton
2bad4u
superhik
ZuLuofVozdovac
fizicar
Talicni Tom
Manu
Geograf
bigZ
Psycho
Nolle
Alexandar_81
Macijauskas
Markos
Sergej
Imperator
Junglezburn
Gencha
mlekadzija
Zoro
Dule Kecman
TheGodfather
KKP
drexler
Zemljoradnik
expert
vlada
Mihael
Bodi Bond
55 posters

 :: Novinari

Strana 1 od 26 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sledeći

Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Vladan Tegeltija

Počalji od Bodi Bond Sub 2 Okt 2010 - 2:26

Evo i teme o ovom objektivnom novinaru. Objektivno, navija za Partizan. Very Happy
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Mihael Čet 7 Okt 2010 - 11:43

Svaka cas Dodiku, sjajna hala, sve najlepse nasem 5 timu u NLB ligi, a i timu sa najvise Srba...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od vlada Pon 11 Okt 2010 - 19:25

tegi je zakon, bez njegove teme nema foruma, onog pravog sportskog neo
vlada
vlada
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 11.10.2010
Lokacija : Свршац

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od expert Uto 12 Okt 2010 - 4:51

Tegi opet zapenio u zakucavanju Very Happy Very Happy
meni on u poslednje vreme deluje kao novinar koji pise narucene tekstove, ako on sam ono sve drzi u glavi onda mu svaka cast Very Happy Very Happy
najmanje o kosarci pise..
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Zemljoradnik Uto 12 Okt 2010 - 19:06

Očigledno je puk'o. Ko zna šta njemu prolazi kroz glavu...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od drexler Sre 13 Okt 2010 - 1:25

koja je svrha glagola "prduckati" u kosarkaskoj, ali i u bilo kojoj drugoj kolumni?
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od KKP Pet 15 Okt 2010 - 23:48

"...Nema ni jednog stranca, samim tim ni Amerikanca, a najpoznatiji igraci su plej koji je stigao iz Zadra Moric!?..." Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=2lISLh7K2iA&feature=player_embedded Very Happy
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od expert Pet 15 Okt 2010 - 23:55

expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od TheGodfather Sub 16 Okt 2010 - 0:01

TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Dule Kecman Sub 16 Okt 2010 - 0:16

Gde ovo nadje... rofl
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od expert Sub 16 Okt 2010 - 0:24

nisu losi Very Happy
samo sto sam ubacio ovde, tek sada videh, prebacite u razno Very Happy
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Bodi Bond Pon 18 Okt 2010 - 12:00

Zakačih pola sata SOS KOŠ-a i pocepah se od smeha... Javlja se neki Susla ( valjda ) meni nepoznati košarkaški trener ( mada Tegi kaže da je poznat ) i kaže da vidi veliki potencijal kod Uvalina + da mu Uvalin i Pavlović liče na Danilovića i Vujoševića kada su počinjali. rofl
A javio se i još jedan biser koji je nahvalio Tegeltijine kolumne i predložio mu da postane predsednik KSS-a jer najbolje poznaje materiju. neo
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Gost Pon 18 Okt 2010 - 18:13

Cujem da se Vujosevic ukljucio u program i rekao da grobari ne brinu i da ce sve doci na svoje. Nekako sam momentalno miran Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Zoro Pon 18 Okt 2010 - 20:13

@Bodi
Susla je trener koji je svojevremeno imao reputaciju jednog od najboljih trenera za individualni rad i rad sa mlađim igračima. Ništa ozbiljno nije napravio vodeći neki klub.
Zoro
Zoro
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od TheGodfather Pon 18 Okt 2010 - 22:12

Rekao je Tegi da ce probati da dovede Bodirogu u cetvrtak!
Izgleda da nece putovati sa Partizanom....
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od drexler Pon 18 Okt 2010 - 23:34

naravno da je glupo porediti Pavlovica i Uvalina sa Partizanovim tandemom, ali meni nije jasno cemu toliki defetizam i negativno rasplozenje prema ovom treneru? Koja se to stvar moze zamjeriti Uvalinu pa da on ispada toliko smijesan?
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Zoro Uto 19 Okt 2010 - 0:15

drexler ::naravno da je glupo porediti Pavlovica i Uvalina sa Partizanovim tandemom, ali meni nije jasno cemu toliki defetizam i negativno rasplozenje prema ovom treneru? Koja se to stvar moze zamjeriti Uvalinu pa da on ispada toliko smijesan?
+1
Zoro
Zoro
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Bodi Bond Uto 19 Okt 2010 - 0:24

Možda si me pogrešno razumeo, meni nije smešan Uvalin, već ovo poređenje sa Duletom i Danilovićem...
A kada je Uvalin u pitanju, već sam pisao, drug kojeg je Uvalin trenirao nema lepu reč za njega. Malo sam odgledao i Zvezda-Radnički na SOS-u, igra mu ni na šta ne liči, a o povredama igrača da ne pričam... Možda je on perspektivan trener, vreme će pokazati, možda su ovo neke greške iz kojih će nešto naučiti.

@Zoro
Hvala za Suslu, aj malo bliže objasni njegov rad... Gde radi ili je radio i slične stvari, pošto je on moj propust očigledno, a kao pratim košarku... plač
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od drexler Uto 19 Okt 2010 - 1:35

uh kako mrzim kada ispadam da branim nekoga a to mi nije namjera...

elem, glede Uvalina, neozbiljno je donositi zakljucke na osnovu tri utakmice u sezoni. Predpostavljam da se igra Zvezde protiv KG nista vise nije raspadala nego Partizanova u Hercegovini, a opet niko ne govori da je Vlade Jovanovic zalutao u ovaj posao.

Ako uzmemo primjer njih dvojice, startne pozicije u nasim predrasudama su im neravnopravne. Uvalin je sticenik Miska Raznatovica, jedne od najneomiljenijih licnosti u srpskoj kosarci, a s druge strane Vlade je "sticenik" Duska Vujosevica, covjeka od prvoklasnog povjerenja nase kosarke.
E sad, kada Uvalin lose izvede utakmicu svi mu pisu otkaz, a kada Vlade zasere sve je OK, bice bolje, ekipa se jos uigrava, fale stranci itd...
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od TheGodfather Uto 19 Okt 2010 - 1:43

Pa nisu isti ljudi koji kritikuju Uvalina i koji hvale Jovanovica. Sa jedne strane su navijaci zvezde, a sa druge Partizana.
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od mlekadzija Uto 19 Okt 2010 - 2:00

куме, то нема везе са истином. ево рецимо боди је један од критичара, а никако није звездаш. ја навијам за звезду и дајем пуну подршку тренеру и играчима. чињеница је да припреме нису одрађене како треба и да је из тог лошег рада проистекло гро повреда, али да ли јето само и искључиво увалинова грешка или пак грешка кондиционог тренера? у таквој ситуацији када ти недостаје пар можда и најбољих играча, а чак и са њима си један од најлошијих у лиги, не можемо да сву кривицу сваљујемо на тренера. игра јесте лоша, резултата нема, али дајмо времена некад некоме. сети се дулетових резултата на почетку друге ере у партизану, сети се и тада гомиле повреда, али је после 2-3 год човек направио пола репрезентација која је 2. у европи и 4. на свету.
сачекајмо мало па ћемо видети шта може увалин. пре свега мислим на стварање играча, јер са оваквим тимом и условима око њега и дуда би се намучио да избори нлб Wink
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od TheGodfather Uto 19 Okt 2010 - 2:18

koliko sam ja video Bodi je samo pomenuo da ima druga kojeg je trenirao Uvalin i da nema nista lepo da kaze za njega, to je vise informacija... To je rekao jos na kosarka.rs i ne secam se da je jos nesto pisao...
Verovatno ima i grobara koji su ga kritikovali na kosarka.rs, nisam sve citao, ali ono sto sam ja video je da su to uglavnom bili zvezdasi.
Ja sam odgovarao na ono drexlerovo jer mi je ispalo da sad svi kritikuju Uvalina, a onda isti ti velicaju Jovanovica. Ima verovatno izuzetaka ali uglavnom nisu isti ljudi, a kritikuje se i Jovanovic i to dosta.
Ja nisam nista pisao jer posle Duleta (koji je postao odlican trener, jedan od najboljih evropskih) i Velickovica(kojeg nisam mogao da gledam koliko je los bio i koliko me je nervirao) sam shvatio da je sve moguce. Naravno uz trud i rad, a to koliko se Uvalin trudi i koliko je posvecen ne zna niko od nas, bar za sada.
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od mlekadzija Uto 19 Okt 2010 - 2:40

не бих да одмах пуцамо на звезда-партизан и водимо неку острашћену расправу. поента мог коментара је у томе да свако заслужује шансу.
јаћћу први ове год навијати за партизан у ЕЛ, јер имам огромно поверење у владу јовановића. нико не би био срећнији од мене када би он остварио неки завидан резултат већ у првој сезони, јер би то многима доказало да дуле није створио партизан већ је партизан створио дулета.

што се увалина тиче већ сам рекао, почетак никако не обећава, али и гробари су терали дулета, а и сада критикују владу, тако да ни они нису бајни и нису од оних који имају неограничено поверење.
треба му дати сезону две(мислим на увалина) па онда судити о урађеном. мени је жао што то није дато трифи нпр, али ето, надам се да ипак није касно.

а што се тиче бодија, ја сам мислио на ово:


Bodi Bond ::...i kaže da vidi veliki potencijal kod Uvalina + da mu Uvalin i Pavlović liče na Danilovića i Vujoševića kada su počinjali. rofl
...

подсмева се, а није ни свестан шта га чека palica
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od TheGodfather Uto 19 Okt 2010 - 2:45

Pa bas zato sto nisam hteo da se pretvori u tako nesto sam i napisao komentar. nije ni binto...

pa ja bi pre uporedio Pavlovica sa Tosom, zbog frizure Very Happy


sad bas gledam na balkansportu kako se postaje vip. Jedna od opcija je i pisanje po forumu... mogli smo se svi preseliti tamo kad smo odlazili sa kosarka.rs. Taman bi mogli da gledamo sve utakmice, a i oni koji nemaju sos (mislim da je Jungle rekao da nema) bi mogli da uzivaju u tegijevim emisijama Very Happy
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Zoro Uto 19 Okt 2010 - 2:47

Bodi Bond ::...

@Zoro
Hvala za Suslu, aj malo bliže objasni njegov rad... Gde radi ili je radio i slične stvari, pošto je on moj propust očigledno, a kao pratim košarku... plač
Verujem da će ti ime i prezime biti dovoljni (Dejan Srzić - Susla) da se setiš da si za njega već čuo. Ako ipak nije tako, da ja ne dužim sada jer bi spisak bio baš dugačak, na netu ćeš naći mnogo informacija o njemu. Bio je trener i u Partizanu i CZ, i u mnogim drugim klubovima, ali koliko ja znam, nikad nije imao (pravog) uspeha sa nekim timom, ali ga je zato uvek pratio glas da je odličan trener za individualni rad sa igračima i da košarkaši vole da ga angažuju.

Evo našao sam i njegov CV koji može da posluži: http://ukts.rs/TRENERI%20CV/CV%20Dejan%20Srzic.pdf
Zoro
Zoro
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vladan Tegeltija Empty Re: Vladan Tegeltija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 26 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh


 :: Novinari

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu