Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

+40
Samoborska84
bigZ
Sarlo
Mihael
expert
Koleman
nikola tesla
Hyperactive
Imperator
superhik
Marko
Sergej
markoo
Novica-Ubica
slobokv83
Nolle
vlada
Junglezburn
Gencha
wolfvaga
Talicni Tom
Ninča
2bad4u
Fiti
Macijauskas
NenadBG
Djole
Bodi Bond
maxisb
drexler
Dule Kecman
Kure
Everton
Anti-RTS
dane
bookmaker
ZuLuofVozdovac
Naissus
Zemljoradnik
Jaycee Carroll
44 posters

Strana 2 od 24 Prethodni  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Sledeći

Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od dane Sre 8 Avg 2012 - 10:52

Ne znam šta se čudiš, da nisi očekivao drugačije ???
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od NenadBG Sre 8 Avg 2012 - 11:16

posteno i nisam.ali jos jednom se na delu pokazuju da padaju totalno u vodu price velikog broja grobara,kako je zvezda zla,pravi sranja,dize tenziju i sl,a partizan fin samo se brani.tj kako je zvezda sve pocela,pravili sranja,hteli na silu da dobiju nesto sto im ne pripada,pa se partizan branio samo.
pokazuje se ono sto sam pricao i u prvoj karijevoj sezoni da je dule najodgovorniji za odnose izmedju zvezde i partizana i najveci deo tenzija.naravno ni jedna strana nije nevina,ali i kada je zvezda htela da relaksira odnose dolaskom pesica i opace,koji nisu nista lose rekli o partizanu,na pocetku pazili da ga ne spomenu u nekom losem kontekstu,partizan,i dule pre svega je nastavio po svom.evo sada se prosli put todoric javio,niko mu nije odgovorio,sada i dule,videcemo dal ce biti odgovora.ali ne sumnjam da covic ceka pravi trenutak,i sigurno nije neko ko ce pustiti da se pljuje po nama,a da on cuti...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Bodi Bond Sre 8 Avg 2012 - 11:28

NenadBG ::vidim da je trener partizana standardno nastavio da grokce svoje...
Ubuduće ovakvi postovi neće biti tolerisani.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od dane Sre 8 Avg 2012 - 11:40

Jbg. toliko je bilo tih prepucavanja da sam pogubio konce, i ko je počeo i ko je kome odgovorio itd. Uglavnom možda jedina stvar koju Tegeltija stalno ponavlja, a da je istinita i nepristrasna, je ona da kada god neko priča o interesima srpske košarke da laže.

Nikada nećeš naići na tekst u novinama u kojima neki funkcioner KK Partizana preispituje svoju odgovornost, zašto klub nije podignut na viši nivo, ili zašto klub nije uspeo nakon ovoliko titula i uspeha u Evroligi, da obezbedi normalan i stabilan izvor finansiranja, umesto da svake godine prodaje nosioce tima ili da gata da li će da upadne u Top 16 fazu zbog Arene . Uvek je lakše tražiti izgovore i opravdanja, nego pogledati prvo u svoje dvorište.

Stvarno me čudi to što se članovi ovoga foruma čude na takve izjave. Barem sve vas smatram da ste iole upoznati u stanje u našoj košarci, kao i to da ste makar malo više objektivniji od članova drugih foruma.
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Kure Sre 8 Avg 2012 - 18:56

Radnički potpisao i Borisova. http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=9173
Jel' to Muta rešio da za promenu igra i odbranu, pošto Miloš može fino da se upotrebi u tu svrhu? Naravno možda ga je uzeo kao još jednu dalekometnu opciju u napadu, samo plašim se da se ne guraju na trici on i Mijatović. Very Happy
Kure
Kure
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od dane Čet 9 Avg 2012 - 2:19

Da li je istina da je Zvezda dovela Rakočevića ?

http://super-sport.org/2012/08/igor-rakocevic-konacno-potpisao/

Čisto sumnjam da će Čović dati ovakav tim treneru početniku.
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Macijauskas Čet 9 Avg 2012 - 2:42

Istina je.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Fiti Čet 9 Avg 2012 - 2:47

A sve neka kriza ,nema se para Smile
Fin tim na vidiku
Fiti
Fiti
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Djole Čet 9 Avg 2012 - 3:24

Bice Zvezda paklena ove godine... napad na Eurokup bez problema...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Macijauskas Čet 9 Avg 2012 - 3:28

Slažem se da su imena zvučna, ali sve to treba postrojiti na terenu. Drugo petorka sa Braunom i Rakočem nije baš defanzivno nastrojena.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Djole Čet 9 Avg 2012 - 3:32

Pa dobro, uvek moze nesto da se iskombinuje... da Braun i Rakoc ne igraju u istoj petorci... mada, Zvezda sada i nema defanzivce bas, koji bi mogli da popune te rupe... Petorka: Rakovcevic, Radivojevic, Simonovic, Savovic, Braun nije ni malo defanzivna i tu bi mozda bio glavni problem... rezerve su isto iskljucivo ofanzivno orijentisane...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od 2bad4u Čet 9 Avg 2012 - 3:39

Radivojević i Simonović su više nego dobri odbrambeni igrači, Savović upotrebljiv, Rakočević može da se skriva, ipak ima on mnogo drugih kvaliteta, a Brauna ne znam kako igra, pa ne bih da ocenjujem. Ali vidim u nekim igračima odbrambene kvalitete.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Djole Čet 9 Avg 2012 - 3:46

Radivojevic je po meni prosecan odbrambeni igrac, a Simonovic mi se uopste ne dopada, jer mu je voljni momenat poprilicno los.. Edit: ok, ima igraca koji nisu tragicni u odbrani, ali mislim da to nije dovoljno da se pokrpe rupe koje prave pojedini igraci... potreban je igrac koji moze da igra odbranu za dvojicu, da bi to licilo na nesto...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Macijauskas Čet 9 Avg 2012 - 3:51

Radivojević je bio jako dobar defanzivac. Nažalost mislim da nakon povreda Vuk nije za ozbiljnu košarku. Da prošle godine nije potpisao dvogodišnji ugovor sigurno ni bi ni bio u rosteru.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Ninča Čet 9 Avg 2012 - 4:38

Dobrodosao nazad Igore, donesi nam toliko zeljenu titulu delsever
Ninča
Ninča
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 16.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Aleksinac

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Zemljoradnik Čet 9 Avg 2012 - 5:42

Ja sve više naginjem onoj filozofiji da je važno imati igrače koji mogu da daju koš, a ne drvoseče koji igraju dobru odbranu, iako sam do skoro bio pobornik ideje da je odbrana najvažnija. Mišljenje sam promenio najviše gledajući reprezentativnu košarku, pre svega našu reprezentaciju poslednjih nekoliko godina. Imamo prilično ograničene igrače, rekao bi čovek da odbrana treba da nam bude glavno oružje, ali uglavnom pobeđujemo dobrim napadom. A sad, gledajući olimpijski turnir, vidim da američka reprezentacija, kao dominantna ekipa, prima verovatno najviše poena po utakmici, ali daje ubedljivo najviše.

Sve u svemu, ako ovo išta znači, mislim da je Zvezdino potpisivanje dobrih napadača odlična strategija.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od drexler Čet 9 Avg 2012 - 6:05

+1
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od bookmaker Čet 9 Avg 2012 - 6:10

Upravo je proslosezonska Zvezda dokaz da se napadacki suficit ne moze nadoknaditi Smile
Na pocetku sezone smo imali suficit i u napadu i u odbrani.Zavisili od raspolozenja Morrisona.Kasnije , kada je Thomas dosao , odbrana i pozrtvovnost se popravljala iz meca u mec ali ofanzivni segmenat je i dalje bio limitirano skroman!
Bolje imati igrace koji su efikasni u napadu , a na defanzivi poraditi , nego obrnuto Smile
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Macijauskas Čet 9 Avg 2012 - 6:18

Petar Popović neće produžiti ugovor. I da se zna ja sam uvek za koš više, ako imaš tim za tako nešto.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od bookmaker Čet 9 Avg 2012 - 6:20

Bez Petarda nam drasticno skace prosjecni IQ tima Very Happy Pretpostavio sam taj rasplet kada sam procitao da je Urosu ponudjen novi ugovor Wink
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Zemljoradnik Čet 9 Avg 2012 - 6:23

bookmaker ::Upravo je proslosezonska Zvezda dokaz da se napadacki suficit ne moze nadoknaditi Smile
Ako te neko pita, hteo si da kažeš "deficit". Wink

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od bookmaker Čet 9 Avg 2012 - 6:26

Jeste Smile moja greska...pobrkah pojmove Very Happy Toliko puta dnevno cujem rijec "deficit" gledajuci skupstine CG i SRB da mi je to postala pozitivna rijec rofl
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Talicni Tom Čet 9 Avg 2012 - 6:40

Bravo za dovođenje Rakočevića, sjajna stvar. Koliko god da mi je drago što je Igor došao, iskreno nisam vjerovao, još ako je istina da ga je i RKG htio.
Ne možemo se porediti sa prošlom godinom, i ovako nekompletirani dosta smo jači. Nadam se da ćemo povoljno riješiti pitanje odlaska Juniora, a da ćemo riješiti pitanje prvog pleja. Ako mora i B. Popovićem bih bio zadovoljan, a nadam se da cvele pokaže da zna znanje.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Djole Čet 9 Avg 2012 - 7:04

Slazem se da je najbolje igrati na kos vise... Zvezda ce moci komotno to da igra...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od wolfvaga Čet 9 Avg 2012 - 8:18

Zemljoradnik ::Ja sve više naginjem onoj filozofiji da je važno imati igrače koji mogu da daju koš, a ne drvoseče koji igraju dobru odbranu, iako sam do skoro bio pobornik ideje da je odbrana najvažnija. Mišljenje sam promenio najviše gledajući reprezentativnu košarku, pre svega našu reprezentaciju poslednjih nekoliko godina. Imamo prilično ograničene igrače, rekao bi čovek da odbrana treba da nam bude glavno oružje, ali uglavnom pobeđujemo dobrim napadom. A sad, gledajući olimpijski turnir, vidim da američka reprezentacija, kao dominantna ekipa, prima verovatno najviše poena po utakmici, ali daje ubedljivo najviše.

Sve u svemu, ako ovo išta znači, mislim da je Zvezdino potpisivanje dobrih napadača odlična strategija.

Dobra opaska. Ipak, ja sam misljenja da je problem nase kosarke upravo "specijalizacija" koja dolazi na pocetku "kosarkaskog" skolovanja. Nekada su momci koji su igrali kosarku bili jaki u svim njenim elementima, pa su, u zavisnosti od potrebe ekipe, igrali ulogu koja im je dodeljivanja. Cinejnica je da vec duze postoji oseka kompletnih igraca (najbolji primer je Kecman, koji u mladjim danima nije mogao ni prici reprezentaciji, dok je pod stare dane postao nezamenjiva karika u ekipi, a i svoju univerzalnost duguje ulicnom skolovanju u kosarkaskom smislu), ne zbog nedostatka talenta ili potencijala, vec zbog loseg rada sa klincima u najmladjem, pocetnom nivou bavljenja kosarkom. Dakle, nije problem u igri na rezultat (akcenat na odbrani), vec odsustvu igraca koji u takvoj igri mogu konstantno da izmisljaju kos, tj daju napadacke bravure.
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013 - Page 2 Empty Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2012/2013

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 24 Prethodni  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu