Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Crvena zvezda 2012/2013

+34
Dark MCZ
Ninča
mlekadzija
Anti-RTS
Djole
Fiti
zex88
Samoborska84
Imperator
slobokv83
Sergej
expert
Mihael
vlada
bigZ
superhik
Jaycee Carroll
Macijauskas
2bad4u
Dule Kecman
drexler
Kure
Marko
Bodi Bond
Gale
Novica-Ubica
Talicni Tom
Koleman
Zemljoradnik
Nolle
ZuLuofVozdovac
NenadBG
bookmaker
Junglezburn
38 posters

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Sergej Čet 13 Sep 2012 - 10:23

Pa PAO je totalno renovirao ekipu ,tesko da tu moze da se vidi nesto specijalno sutra. Imaju 10 novih igraca , valja to uigrati.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Čet 13 Sep 2012 - 10:50

Bas zbog toga, ako dobijemo PAO bice tu prevelike euforije, a to je komplet nova ekipa. Tolika euforija ako se desi pobeda je nepotrebna. Naravno ekipa se nece naguziti. Uradice sve da bi pobedili.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od 2bad4u Čet 13 Sep 2012 - 13:28

PAO bez Žoca nije ni upola PAO, pa sve i da ima duplo jači roster.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Čet 13 Sep 2012 - 20:00

Lepo sam rekao u Evropi, PAO je PAO. Prvaci Evrope, tim koji pobedjuje, igra F4. To su termini koje vecini navijaca Zvezde znaci, i dalje smo mi daleko od kosarkaske publike generalno, a jos manje da sada prate ko igra za PAO, kada vide par crnaca i Sofoa, za njih je to jak tim. Valjda razumete o cemu pricam,tj sigurno razumete. Za vecinu je i Bajern bio jak tim proslog leto, pa se stvorilo nesto nepotrebno.

Klupu je valjda preuzeo asistent, koji je dosta dugo sa Zocom bio.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Djole Čet 13 Sep 2012 - 22:07

Ma daj... PAO nije ni 1/4 ekipe kao sto je bila... mislim da su oni najslabiji nosioci grupa u Evroligi...

Schortsanitis, Sofoklis
Bramos, Michael
Panko, Andy
Mačiulis, Jonas
Armstrong, Hilton
Ukić, Roko
Tsartsaris, Kostas
Diamantidis, Dimitris
Kitchen, Derwin
Xanthopoulos, Vassilis
Giannopoulos, Charis
Skordilis, Gaios

A ova ekipa bez Diamantidisa je jos upola slabija, a bez Ukica dodatno... i jos sve ovo bez Obradovica... ovo po meni nema veze sa Panathinaikosom iz prethodnih sezona...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Čet 13 Sep 2012 - 22:29

Ti stvarno misliš da debili sa tribine koji napamet znaju starnih 11 Metalca iz Gornjeg Milanovca, jer ih samo fudbal zanima, poznaje razliku između PAO-a pre 3-4 godine, i sad ? Za njih je PAO, PAO, prvak Evrope, jedna od najboljih ekipa u Evropi, redovan učesnik završnica. Veruj da je takvih na tribini mnogo. Njihova košarkaška svest tek treba da se gradi, to je brale moj proces. Nisu ni Grobari odmah postali najbolji navijači u Evropi.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Dule Kecman Čet 13 Sep 2012 - 22:40

PAO nije preuzeo Zeljkov asistent, on je valjda zajedno sa njim napustio klub..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Djole Čet 13 Sep 2012 - 22:41

Nemoj govoriti kao da je to nesto dobro... ljudi zive u iluziji onda, sto svakako nije dobro... a samo da zele, mogu da se informisu i da vide kakva je ekipa Donja Pampukovica, a kamo li PAO... ali tako ti je... ograniceni ljudi...

A na kraju krajeva, ovo je kosarkaski forum, gde su svi jako dobro upoznati sa vecinom ekipa u Evropi... to sto tamo neki zadrti lik veruje da je PAO najbolji na svetu, ne treba da bude nasa stvar...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Čet 13 Sep 2012 - 22:42

Znači da stavljam crvenu na Zvezdu ? Very Happy
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od superhik Čet 13 Sep 2012 - 23:00

Lično očekujem pobedu zvezde. Dugo traju pripreme, svi su na okupu, zdravi i uigraniji od PAO. Zeleni će za mesec dana biti bolji tim, ali verujem da je motiv crveno-belih trenutno veći, kao što verujem da im je ova utakmica jedna od najbitnijih u pripremnom periodu za stvaranje kompletnog utiska. Igrači koji su u periodu da karijere gledaju kroz dolar (Braun, Almond, Savović, Simonović) žude za ovakvim protivnicima da se što bolje pokažu, takođe i mlađim igračima samo ime Atinjana daje veliki motiv.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Fiti Čet 13 Sep 2012 - 23:00

Nolle ::Ti stvarno misliš da debili sa tribine koji napamet znaju starnih 11 Metalca iz Gornjeg Milanovca

Nolle ti sa sjevera i juga ne znaju da nabroje igrace svog kluba,a ne nekih drugih.
Da ne bude off,ekipa u kojoj igra jedan Roko Ukic nije ekipa,jer Ukica smatram za prevaru od igraca.
Sto se mene tice,volio bih da ih pobedite da padnete u jos vecu euforiju Smile
Fiti
Fiti
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Čet 13 Sep 2012 - 23:03

Mene zanima kako će Raško & Elton protiv Hiltona & Sofoa. Kako će odigrati Elton pogotovo. Takođe igranje protiv Dijamantidisa bi mnogo značilo našoj spoljnoj liniji, ali avaj.

Biće 99% snimnjeno i stavljeno na YT ova utakmica, kao i sutrašnja.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od superhik Čet 13 Sep 2012 - 23:06

Sad' sam u liftu mrko pogled'o Sofa!!!:-)

to je milovanovićev tvit, verujem da sofo neće ni igrati od straha plez
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Čet 13 Sep 2012 - 23:10

Može samo da ga mrko gleda u civilu sa klupe... 13-o je prase :-)

Šalu na stranu

Ovoj ekipi bi zaista značilo da igra i sa Panatom i sa Barsom, tu zaista nema pogovora.

EDIT:
Jel se zna ko igra za Barsu, tj koji igrači su otišli u Sofiju ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Bodi Bond Čet 13 Sep 2012 - 23:23

A u kojoj kladionici ima da se igra Zvezda - PAO?
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od superhik Čet 13 Sep 2012 - 23:29

Da je bilo više hrabrosti, a mislim i mudrosti, u stručnom štabu CZ, Milovanović, Mitrović i Cvetković bi ove sezone mogli da imaju 35 minuta po meču. Krajnji rezultatski ishod bi bio isti po klub, ali bi dobijeni kapital bio mnogo veći.

Izbegavam da pišem o potezima zvezde da ne bih bio pogrešno shvaćen, jer je euforija prevelika. Neki potezi su mi ostali nejasni, a nije mi jasno ni kako posle toliko godina se prave iste greške, odnosno ja mislim da su greške...

superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Novica-Ubica Čet 13 Sep 2012 - 23:49

Nolle :: Nisu ni Grobari odmah postali najbolji navijači u Evropi.

no comment rofl Very Happy
Novica-Ubica
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Čet 13 Sep 2012 - 23:50

Super,

koje greške po tebi ? Zaista vi voleo da navijač nekog drugog kluba kaže svoje mišljenje o ovoj ekipi Zvezde. Kao što sam i ja pre neki dan uradio i za Partizan. Naravno ne mora onako opširno.

Bodi,

šalio sam se, pošto su spomenili da možemo da dobijemo Panatu.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od superhik Pet 14 Sep 2012 - 0:42

Ekipa ima previše novih igrača i veliki broj stranaca, novog trenera, a rezultat se traži odmah. Prošla sezona nije iskorišćena onako kako su najavljivali, nije bila selekciona jer svi koji su prošli Karijevu selekciju više nisu u timu (izuzetak su Čović i Lazić). Takva ekipa je data u ruke neiskusnom stručnjaku (podržavam, ali hoćete li ga i vi podržati kad počne da donosi bolne odluke ili će on biti najslabija karika)

Na početku prelaznog roka su dovedeni igrači oko kojih će se vrteti igra: Rakočević, Savović, Braun i Simonović.

E sad, šta zameram, na par mesta u timu se moglo ukalkulisati sa novcem i igračima. Pre svega pod košem, mislim da su nepotrebni Braun i Katić, Za te pare je bolje rešenje bio jedan koji pravi razliku uz Milovanovića, sa varijantom Savovića na petici određen broj minuta i još par varijanti... Samim tim bi se otvorilo i mesto za Mitrovićeve minute. Sad bi mi Marko rekao, ali šta kad taj centar napravi 5 ličnih brzo... pa ništa izgubili biste utakmicu, dve, ništa manje nego ranije, ali biste imali jasnu sliku koliko možete računati na mlade igrače, vredi li ulagati u njih.

O plejmejkeru da ne govorim, Čović je "bure baruta", ne mislim na igračke kvalitete, u slučaju da nešto krene loše može biti deo razdora između kluba i navijača.

Almond, nisam upoznat sa njegovim kvalitetima toliko dobro, ali da li će on praviti razliku kao što je pravio Tomas? Po meni je bilo mnogo bolje pružiti šansu Milutinoviću, koji je uz to i produžio ugovor, da iskoristi Rakočevića, prvu opciju u napadu, i rešeta iz mnogo boljih pozicija nego prošle sezone. Mislim da je Milutinović u perspektivi bolji igrač od Almonda, mogli ste ga unovčiti na kraju sezone masnije nego sada, sačuvati pare od Almonda, a na kraju krajeva ponovo videti isplati li se ulagati u mlađe igrače ukoliko on ne pokaže kvalitet.

Velika greška je nepoverenje u igrače koje sam pomenuo, jer imate osnovu tima koja garantuje sigurne brojke i pobede. Znači mislim da bi ovakav tim zvezde bio jači (najmanje podjednako jak), a mnogo perspektivniji u nekom budućem periodu:

PG: Amerikanac skuplji za Almonda, Cvele
SG: Rakoč, Vuk, Lazić
SF: Simonović, Milutinović
PF: Savović, Subotić, Mitrović
C, Zver (braun+katić), Milovanović

Ja ne znam kakav rezultat bi imala ovakva ekipa, ali sam siguran da ne bi bio lošiji od onog kakav ćete imati sa aktuelnim sastavom. Ono što bi bio dobitak jesu mladi igrači i kontinuitet, reč koja zvezdi nedostaje decenijama.

Instant rezultat može doći i ove sezone, ali imali su ga i Zagreb prošle sezone, imaće ga Cedevita ove sezone, imali su ga i imaće brojni španski, grčki, turski, italijanski klubovi i svi su isto prošli. Pogledajte na košarkaškoj mapi koliko se klubova već dugi niz godina održava na sceni i šta je ono što ih održava, samo kontinuitet rada.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Pet 14 Sep 2012 - 1:03

- Milutinović nije u ekipi zbog nekih drugih razloga, a ne igračkih. POčev od nekih bljuvotina na twitteru koje je pisao, preko ponašanja na treninzima, nije on džabe, tek tako pušten niz vodu.

- Sa centrom nije htelo da se rizikuje. Uostalom Raško je i tu dogodine čak, kao i Simonović, Savović i Igor. Inače slažem se, ne baš Milovanović, ali Nik je sigurno mogao da bude back up centar, ako već nisu tražili neku 210+ opciju za back up, nego su doveli Raška.

- Što se tiče pleja, nije se znalo da li Cvele fizički može da izdrži celu sezonu od 15ak minuta konstantno, nije on fizički još 100%. Zato je verovatno i Čović ostao. Samo mi je nejasan 3godišnji ugovor.

Inače što se tiče Milutinovića. On je i u juniorima bio ovakav igrač, samo natrpavao je obično i prvim četvrtinama, kada se lomilo uvek se krio i sakrivao od lopte, nije ju želeo u rukama.

Da smo doveli takva 2 igrača, na 1 i 5. Almond + Nelson je cirke oko 350,a centar Brown + Katić je oko 400. Dule bi povileneo, i proradila bi mu žučna kesa, ovako je raspoređeno na više mesta, i imamo 8 solidnih/dobrih igrača u rotaciji koji mogu da iznesu sezonu
+ Cvele/Čović u zavisnosti od protivnika
+ Mitrović koji će polako dobijati šansu
+ Smiljanić koji se forsira da verovatno bude back up opcija dogodine (godinu dana stariji od Milutina)
+ Lazić i Subi koji će biti tu za borbenost igrači sistema takoreći i naravno
+ Milovanović koji će trebati da se nametne, jer će za godinu dve na pragu prvog tima biti klinci iz FMP-a (bar se nadam)

Ne znam takođe što se spominje instant rezultat, kada nijedan igrač sem crnaca nema ugovor na 1 godinu.

EDIT
Inače u potpunosti se slažem sa pozicijama 1 i 5 što si napisao, samo ne sa pozicijom 3 i Milutinovićem.


Poslednji izmenio Nolle dana Pet 14 Sep 2012 - 1:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Junglezburn Pet 14 Sep 2012 - 1:05

Dule je kriv.
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Nolle Pet 14 Sep 2012 - 1:10

Zvezda je išla malo i na senzacionalizam, stranci, Igor, Simon, Savović, Raško... preko novina Mitrović je napravljen najvećim talentom na svojoj poziciji u zemlji, Cveleta svi Zvezdaši vole, itd...

Ovo sve treba da se uigra, jer Zvezda još uvek nije tim, Zvezda je skup dobrih pojedinaca.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od superhik Pet 14 Sep 2012 - 1:18

Nolle ::Sa centrom nije htelo da se rizikuje. Uostalom Raško je i tu dogodine čak, kao i Simonović, Savović i Igor. Inače slažem se, ne baš Milovanović, ali Nik je sigurno mogao da bude back up centar, ako već nisu tražili neku 210+ opciju za back up, nego su doveli Raška.

to i rekoh, nisu hteli da rizikuju, a mislim da bi bilo korisno.

Nolle ::Što se tiče pleja, nije se znalo da li Cvele fizički može da izdrži celu sezonu od 15ak minuta konstantno, nije on fizički još 100%. Zato je verovatno i Čović ostao. Samo mi je nejasan 3godišnji ugovor.

nikad nećete ni znati za Cveleta dok mu neko ne dopusti da igra. Isto kao i mi, ne znamo za Miljenovića dok ga ne vidimo na delu. Dajte mu šansu da ga pljujemo makar.

Nolle ::Da smo doveli takva 2 igrača, na 1 i 5. Almond + Nelson je cirke oko 350,a centar Brown + Katić je oko 400. Dule bi povileneo, i proradila bi mu žučna kesa, ovako je raspoređeno na više mesta, i imamo 8 solidnih/dobrih igrača u rotaciji koji mogu da iznesu sezonu

Mislim da ovde Dule uopšte ne bi trebalo da je bitan. U sastavu koji sam predložio postoji 6 mladih igrača sa izuzetno pristojnom minutažom, u sastavu koji imate postoje tri mlada igrača od kojih dvojica potencijalno imaju malu minutažu (ako Simonović igra i na 4, onda samo jedan).

Instant rezultat pominjem jer ga stvarno jurite, zamisli još jednu sezonu bez trofeja sa ovoliko ulaganja? Drugo, tri crnca imaju jednogodišnji ugovor, ali nemoj mi reći da misliš stvarno kako će igrači sa 1+1 ili 1+2 ugovorima ostajati u timu ukoliko stigne njikma dobra ponuda a zvezdi obeštećenje? Prvenstveno mislim na Savovića i Simonovića, koji uz crne igrače čine pet bitnih bez kojih ostajete naredne sezone i u lošem scenariju, a pogotovo u dobrom.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od sexdrogabodiroga Pet 14 Sep 2012 - 5:27

sexdrogabodiroga
sexdrogabodiroga
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Anti-RTS Pet 14 Sep 2012 - 6:53

Je l' se ovo Cvele opet povredio? Sad
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2012/2013 - Page 10 Empty Re: KK Crvena zvezda 2012/2013

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu