Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+45
bigZ
Ninča
Samoborska84
sexdrogabodiroga
Kure
mlekadzija
Gale
Geograf
Sensui
familija
Imperator
Sepultura
nikola tesla
Dule Kecman
Mihael
Anti-RTS
markoo
2bad4u
Talicni Tom
wolfvaga
serbianhoops
Koleman
Fiti
Gencha
bookmaker
Junglezburn
Zemljoradnik
Macijauskas
Zolja
Naissus
expert
superhik
Novica-Ubica
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
Sergej
NenadBG
Djole
Everton
Nolle
drexler
dane
NikolaKG93
slobokv83
Tazz
49 posters

Strana 15 od 15 Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Ned 16 Sep 2012 - 1:13

Zato su nam svi ostali sve Rondo do Ronda pa bi Ratkovica kao prosek bio glup potez.
Ne vidim šta su Tepić, Kešelj, Paunić, Rašić, Anđušić, Štimac...nadprosčni igrači.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Gencha Ned 16 Sep 2012 - 1:18

Tepic je muski odigrao poslednju utakmicu, iznenadio me je.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Ned 16 Sep 2012 - 1:23

Ne, za to mu skidam kapu. Međutim, da se ne lažemo on odigra jednu pa ga nema 10. Stvarno protiv Izraela je uz Bjelicu bio najbolji igrač na terenu.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Ray Allen Ned 16 Sep 2012 - 1:43

Koleman ::Zato su nam svi ostali sve Rondo do Ronda pa bi Ratkovica kao prosek bio glup potez.
Ne vidim šta su Tepić, Kešelj, Paunić, Rašić, Anđušić, Štimac...nadprosčni igrači.
Lepo si ih nabrojao. I da neko od spomenutih nije igrao u ovim kvalifikacijama ne bi se osetilo ni na igri ni na rezultatu. Isto tako i da je Ratkovica igrao opet se ne bi nista drasticno promenilo.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Ned 16 Sep 2012 - 1:56

Lako je moguće da si u pravu. Ipak, nikada nećemo saznati, dok smo za ove saznali. Samo mislim da je Ratkovica zaslužio, pre mnogih, širi spisak. Neka i ne prođe u 14.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Fiti Ned 16 Sep 2012 - 2:18

Nasta nam je spala reprezentacija kad ovde komentarisemo o nekom Ratkovici da li ga je trebalo pozvati ili ne :/
Fiti
Fiti
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od NenadBG Ned 16 Sep 2012 - 4:57

bar u kvalifikacijama bi pavkovic takodje bio odlicna izmena teu za 10-15min... on nije vrhunski kosarkas,ali i te kako zna kosarku, a u konkurenciji izraela,cg,estonije sigurno ne bi bio los, tj bolji je igrac od mnogih u tim reprezentacijama, koje su nas namucile. pri tom siguran sam da bi na ovom nivou bio odlicna izmena, i siguran sam da ne bi imali padova kao sada kada je teo izlazio...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Bodi Bond Ned 16 Sep 2012 - 5:33

Mislim da se Pavković odlučio za CG, ali nisam siguran. Ratkovica je dobar plej, ne znam čemu potcenjivanje. Odgledao sam par utakmica prošle godine. Dev godine najbolji asistent nemačke, prošle godine 4. u Turskoj... Nije Medžik, ali nije ni neozbiljan igrač, naprotiv.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od bigZ Ned 16 Sep 2012 - 5:44

A sta je sa Markom Ljubicicem, bese MVP pre 2 sezone...Gde je i ima li sta od njega?
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Bodi Bond Ned 16 Sep 2012 - 5:45

Bio u Ikarosu ili u Ilisijakosu, tako nešto i raspao se tamo..
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od NenadBG Ned 16 Sep 2012 - 5:48

bodi,nije pavkovic nikada igrao za cg,da se odlucio za njih,to bi samo uradio na nagovor njihovog saveza,i u tom slucaju bi ga sigurno zvali... iako se cesto po forumima provlaci info da on ima cg kosarkasko drzavljanstvo poprilicno sam siguran da nije tacno.uz to sutirao bi se nogama u bulju da ga mi pozovemo,i s obzirom da nije igrao za njih,pa cak i da ima njihovo kosarkasko drzavljanstvo, a rodjen je ovde ne bi imao nikakvih problema da zaigra za nas,a cg se ne bi ni pitala nista...

nije los ratkovica,ali upravo se o tome i radi da nama za ove kvalifikacije nije trebao drugi plej da bude ne znam kakva klasa od igraca,samo nam je trebao solidan igrac,koji zna da organizuje igru,a da se ne izgubi,nisu nasi protivnici bili ne znam kakva klasa da je nama trebao vrhunski igrac,a mi cak ni to nismo imali...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Gale Ned 16 Sep 2012 - 9:39

Боди
Не кажем да је Дуда невин. Пре свега, када репрезентација игра овако како је играла наша, очигледан је проблем односа, хемије - а за креирање добрих односа, добре хемије - искључиво је одговоран Дуда. Ту ја видим његову грешку.

Али, када се најчешће замерке на рачун Дуде - што није позвао овог или
оног ? - мало анализирају, видиш да ту много материјала и нема. Сем Миличића и Мицова, "проблематични" играчи и нису нека класа, и
последње што треба да да их чуди је што су неком приликом са списка
отпали. Место да ударају ногама у буљу, трчећи на први позив, они су увређени, и још, у Лабовићевом случају, крећу у напад. pop1

Да додам још, да си ти писао негде да Даркан неће да игра, да буде
замена Крлету. Да ли је то тако или није, не знам, али до сада сам био
под утиском да је проблем пре у њему, него у Дуди.

Допуна : Не покушавам да идолопоклонички браним Дуду, јасно ми је да је односе у репрезентацији довео на
најнижи ниво, потезима о којима ја знам јако мало, или ништа. Али, у конкретном сукобу Лабовић- Дуда или
Радуле - Дуда, немам дилему око тога ко је у праву.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Mihael Pon 17 Sep 2012 - 1:51

Nacuo sam mnogo prica o Dudi, tesko mi je da pokusam da ga okarakterisem nekako, ipak je on jedan od retkih koji se prihvatio ovog posla. Ali, ono sto je sigurno, Milicic zbog njega sigurno nije odbio da dodje da igra za reprezentaciju, mozda to koristi kao izgovor, ali Milicica je mrzelo da leto provodi igrajuci za reprezentaciju kada moze da ide da peca i da odmara i to je 100% tako...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Pon 17 Sep 2012 - 2:00

Daleko da je bezgrešan i daleko od toga da nemam kritika na njegov račun, ali u duelu Duda vs Labović, Duda vs Miličić, Duda vs bilokojiigračseronja sa takvim vokabularom, uvek sam na starni Dude.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Nolle Pon 17 Sep 2012 - 5:59

Moka je 1 car hahahaha Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od lazarminator Pon 17 Sep 2012 - 22:28



MOKA SLAVNIĆ: Teo je valjevsko đubre, a Krstić kraljevački seljak!


"Teodosić se zahvaljuje Ivkoviću što mu je otvorio vrata Evrope, a u tome sam mu ja pomogao, i zato valjevsko đubre ne sme da se javi pet godina. Labović je u pravu, taktika "Teodosić-Krstić" je jalova", bez dlake na jeziku priča bivši selektor

Atmosfera oko košarkaške reprezentacije posle jedva preživljenih kvalifikacija za Evrobasket u Sloveniji je uzavrela, a sve je dodatno zakuvalo otvoreno pismo Dragana Labovića selektoru Dušanu Ivkoviću.

U razgovoru za Telegraf.rs, nekadašnji selektor “orlova” Zoran Slavnić kaže da se slaže s Labovićem, a u kritikama na račun Miloša Teodosića i kapitena Nenada Krstića ide korak dalje.

- Odavno sam rekao da je Teodosić umro u svojoj narcisoidnosti, ali nije u pravu kad krivi medije da su napravili lošu atmosferu tokom kvalifikacija. Naprotiv, novinari se odavno plaše i ne smeju da kritikuju. Ne znam što se javlja, i on i Krstić, seljak iz Kraljeva. Teodosić se zahvaljuje Ivkoviću što mu je “otvorio vrata Evrope”, a u tome sam mu ja pomogao, i zato valjevsko đubre ne sme da se javi u proteklih pet godina – ponovo je bez dlake na jeziku Moka.

Košarkaška legenda smatra da je Dragan Labović u pravu za oštre kritike, koje je uputio selektoru Ivkoviću.

- Skoro nisam pročitao da neko ko je bio reprezentativac tako izvređa selektora reprezentacije. Pošto je tako nešto retko, ne znači da onaj koji je to uradio nije u pravu. Ne interesuje me način kritike, nadam se, bivšeg selektora, već njena suština. Labović nije koristio uvrede – “Politika”, golubovi i filozof nisu ružne reči. Ali je otkrio neke druge stvari – kaže Slavnić, pa nastavlja:

- Ivković ima ime i rezultate, kao i godine, ali on zaista nije ispoštovao Labovića na pravi način. Nije mogao da kaže da mu se dečko ne uklapa u koncept igre. Ne, nego da je debeo i da je predugo slavio rođenje deteta. Labović je otkrio dve stvari: da i reprezentativci umeju da proslave i da je taktika “Teodosić-Krstić” jalova, za koju je sto odsto u pravu – nastavlja Moka.

Bivši selektor smatra da reprezentaciju košta nedostatak Darka Miličića, koji je bio u sastavu njegove ekipe 2007. godine.

- Imam maksimalno pozitivno razmišljanje o Darku kao igraču. Ja jesam s njim završio s lošim iskustvom, ali ga nikad nisam otpisao. S Ivkovićevih priprema je otišao misteriozno, ali je pokazao da je slaba ličnost jer nije izašao i rekao u čemu je bio problem. Navodno, on nije mogao da se rve pod košem s centrima drugih reprezentacija. Meni je žao, on je stvarno talenat. Objektivno, mi nemamo “peticu” osim Krstića, a to nam je veliki problem – zaključuje Slavnić.
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Djole Pon 17 Sep 2012 - 22:32

Kakav licemer prokleti... Reprezentacija Srbije - Page 15 342805 On nekom kaze da umire u svojoj narcisoidnosti... Very Happy kada padne kisa, crvi i gliste isplivaju na povrsinu...

Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sergej Pon 17 Sep 2012 - 22:36

Mislim da se Moka pogubio odavno. Nekako mi deluje da stvarno ponekad potrazi strucnu pomoc. Legenda kosarke nase , steta.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Kure Pon 17 Sep 2012 - 23:11

Parapsihopatologija. Moka je već poodavno trebao da potraži stručnu pomoć. Ne znam da li mi se više gadi ovo njegovo trabunjanje, ili novinari koji ga malo malo intervjuišu nadajući se "eksluzivnoj pljuvačini".
Kure
Kure
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Fiti Pon 17 Sep 2012 - 23:15

Lik je prso
Fiti
Fiti
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Mihael Čet 28 Feb 2013 - 3:46

Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 15 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 15 Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu