Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom

2 posters

 :: Intervjui

Ići dole

Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom Empty Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom

Počalji od Gost Ned 30 Jan 2011 - 2:18

Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom 179428_136650903063758_100001565475449_224717_5942351_n
AEK - OLIMPIJAKOS 74-79
(Čohadarević 15poena+4skoka - Teodosić 11 poena+5asistencija, Erceg 14 poena, Kešelj 3p)

Zemlja Košarke: Darko, prenesi nam prve utiske. Vratio si se u AEK na velika vrata...
Darko Čohadarević: Sa novim trenerom novi početak...igrači imaju više energije i želje....kao da smo se preporodili. Ja sam počeo u petorci i ukupno igrao 30 minuta. Kod rezultata 11:8 za nas naši navijači su bacili neku pirotehniku na teren i vrlo brzo je žuti dim bio svuda u hali...Duda je poveo svoje igrače u svlačionicu i svi su istrčali sa terena. Stekao se utisak da su nasi navijaci vise dosli da navijaju protiv Olimpiakosa nego za nas, što je sramno ali istinito. Posle 15 minuta utakmica se nastavila i bilo je gusto sve vreme..Oni su vodili 8 razlike u nekim trenutcima ali je na kraju treće četvrtine bilo opet 1 ili 2 razlike. Dva minuta pre kraja bilo je nerešeno, isto tako i pred sam kraj. Onda su poveli dva razlike i Teodosic je dao trojku nekoliko sekundi pre kraja kraja za konačnih 5 razlike.[b]

Zemlja Košarke: Kog igrača Olimpijakosa si čuvao i kakav je duel bio
Darko Čohadarević: Burusisa sam čuvao...stavljaju me na peticu ovde pošto AEK nema igrača koji bi visinom i snagom mogao da odradi taj posao. Iako mi je matična pozicija 4 , kao što vidite, dosta dobro se držim se i na petici:)

Zemlja Košarke: Šta je cilj tima: opstanak ili možda nešto više? Za sada imate samo pobedu više od Iraklisa i Ilsijakosa?
Darko Čohadarević: Za sada opstanak samo....a posle ako moze nesto vise onda super:)

Zemlja Košarke: Da li imaš ugovor do kraja sezone?
Darko Čohadarević: Ja imam ugovor na 2+1 godinu ali mislim da ću ako treba moći da idem s obzirom da ni u Grčkoj klubovi ne stoje baš najbolje kada su u pitanju finansije.

Zemlja Košarke: Da li si iskoristio priliku da malo popričaš sa Srbima iz Olimpijakosa?
Darko Čohadarević: Pa ja sam prijatelj sa Rašom Nesterovićem...i pre utakmice sam pričao sa njim...a sa ostalima i ne baš..sa Teom se uvek pozdravim kao i sa ostalim našim igracima u Grčkoj.

Zemlja Košarke: Kakve šanse daješ Olimpijakosu u borbi sa Panatinaikosom sada kada si odigrao meč protiv njih? Pretpostavljam da si stekao bolji utisak...
Darko Čohadarević: Što se tiče PAO i njih..biće tesno...Ja mislim da je Olimpijakos malo bolji...za trunku .

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom Empty Re: Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom

Počalji od Nolle Ned 30 Jan 2011 - 5:40

steta sto nije dosao u neki nas klub, da je Dule ostao u KKP, kod njega bi se dosta dobro razvio...

kada ce intervju sa Bolicem ???
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom Empty Re: Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom

Počalji od Mihael Čet 28 Feb 2013 - 3:56

Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom Empty Re: Izjava Darka Čohadarevića posle odličnog meča sa Olimpijakosom

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 :: Intervjui

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu