Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za članove 1

+41
Tazz
zex88
Imperator
Karadjordje
Koleman
Naissus
Ray Allen
Gencha
Hyperactive
2bad4u
Marko
mlekadzija
NenadBG
fizicar
familija
dane
Novica-Ubica
Markos
Danny Trejo
Junglezburn
Psycho
bigZ
superhik
Talicni Tom
Everton
Zemljoradnik
Sensui
ZuLuofVozdovac
Mihael
wolfvaga
Maja
Dule Kecman
drexler
Anti-RTS
lazarminator
Nolle
air slavkan
Macijauskas
markoo
Sergej
Bodi Bond
45 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Mihael Uto 17 Maj 2011 - 12:19

Koliko ja znam, Rasko ostaje i to kao backup, znaci, trazice se prvi centar...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Sensui Uto 17 Maj 2011 - 19:05

Cekaj malo, kako prelazak Caka Eidsona u Kahu je los za Bjelicu kad oni ni ne igraju na istoj poziciji? Eidson igra 1 i 2 a Bjelica 3 i moze 4.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Zemljoradnik Uto 17 Maj 2011 - 19:44

Eidson igra 2 i 3, a to što mu treneri povremeno povere da prenese loptu ili čak organizuje napad je nešto sasvim drugo. Uostalom i Kecman radi nešto slično u Partizanu. Mada meni nije jasno zašto bi on odlazio iz Makabija... Mada negde sam pročitao da traži veći ugovor, a Izraelci se stisli...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Nolle Uto 17 Maj 2011 - 21:08

Svaka cast Omaru Cook-u, bila je cast i privilegija gledati jednog od najboljih plejmejkera Evrope u crveno belom dresu, nadam se da ce uzeti EL

auuuu, jedino da Bjelica igra keca Smile, kakva ce to biti ekipa Uertas, Logan, Emeterio, Eidson, Bjelica, Teletovic, Barac, da nadju jos neku combo 5-icu i bice opasna ekipa, mada otvorice se Makabi, Pargo i on uslovljavaju jer nece da igraju NLB ligu.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Everton Uto 17 Maj 2011 - 21:49

Turci na interbasketu pisu da Pargo verovatno prelazi u Fener,tako da Makabi ocekuje totalni remont ekipe.
a ovo za Bjelicu nema veze sto ga je Tau masno platila, tako su i Ukica iskesirali a on nije odigrao nista pa su ga prodali Barci, kao sto kaze @Zulu moze sutra da izadje iz ugovora i zapali za Minesotu.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Nolle Uto 17 Maj 2011 - 22:04

ne verujem da će u Oly tamo su Kešelj, Teodosić, verovatno Novica i Krle dolaze, bilo bi malo previše i Bjelica da dođe, uz to Kostas Papanikolau je njihov veliki talenat na poziciji SF, i Marko će se boriti za minute, Pelekanos je tu isto, ali on je mator, Vasilopulos... ali cenim da će Papanikolau biti prva opcija na SF.

Bjelica je iz Zvezde treba pravo u NBA, bolje da je tamo otišao, imao bi jače treninge, a igrao bi verovatno isto, iako je konkurenciju imao u cariniku Bizliju
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Talicni Tom Sre 18 Maj 2011 - 8:03

Kakav tim je Minesota ne vjerujem da bi se usrećio.
Neka ode kod Pešića u Valensiju ako uspije da se izvuče iz ugovora, to je ekipa koja ima šmeka, nije rudarska, naš trener, a nema zvono imperativa rezultata.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od wolfvaga Čet 19 Maj 2011 - 22:01

Vidim da je Radnicki potpisao sponzorski ugovor sa FIATom danas. Zanima me zna li neko pod kojim uslovima (na koliko godina, koliko kinte itd...), posto nije objavljeno?
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Macijauskas Čet 19 Maj 2011 - 22:04

Ja sam samo cuo da je na godinu dana, sa opcijom produzetka, ne znam koja je cifra u pitanju.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od superhik Čet 19 Maj 2011 - 22:08

Vrednost finansijskog ugovora nije saopšten, ne zbog tajnosti, već što tako nešto nije praksa, rekao je Ivan Grujin, predsednik kragujevačkog kluba.

''Ja bih voleo da znam u Srbiji koliko drugi klubovi dobijaju od javnih preduzeća, jer mi to ne dobijamo, nismo u situaciji da se finansiramo na taj način. Mi to radimo isključivo od svojih sponzora, multinacionalnih kompanija ili od manjih kompanija. Mi se ne oslanjamo ni na jedno javno preduzeće. Kada svi drugi budu objavili koliko stvarno dobijaju od javnih preduzeća, mislim da više niko neće imati razloga da nešto krije. Ovo nije skrivanje informacija, verujte'', rekao je Grujin i dodao da je zadovoljan potpisanim ugovorom.

Možda sutra nešto i saznam o visini ugovora ali teško će to ići, mislim da je dobra stvar to što kriju koliko je, znači nije zanemarljivo.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od bigZ Čet 19 Maj 2011 - 23:03

Bojim se da je ovaj ugovor nacin da smrdinkic naplati svoju proviziju od prodaje Zastave.
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Everton Čet 19 Maj 2011 - 23:40

pa od prilike koliko bi mogo da iznosi taj jednogodisnji ugovor, ne verujem da je manji od 300k, jel sve ispod te cifre bi bilo mazanje ociju kragujevcanima.


Poslednji izmenio Everton dana Pet 20 Maj 2011 - 2:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od wolfvaga Pet 20 Maj 2011 - 0:35

Ne znam, meni je sve ispod 1M malo, da ne kazem ne vredno ovolike medijske pompe...

Svakako, voleo bih da Radnicki postane stabilan NLB ligas, koji ce napadati Evropu dogodine, sa dobrim rosterom i trenerom, nesto bar poput Hemofarma proteklih 10ak godina...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Talicni Tom Pet 20 Maj 2011 - 4:28

Ako se razmišlja marketinški dres Radničkog bi mogao za par godina postati dobro mjesto za reklamu Fijata koji je došao na krilima politike u Srbiju uz izvjesne kontraverze i mnogi će tražiti prostora i priliku da im kvare imidž na taj način. Saradnjom sa Radničkim mogli bi se pokazati kao firma odgovorna za društvo, naročito na lokalu, a podrškom i u drugim sferama života u Kg mogli bi steći regionalnu lidersku poziciju u odnosu na Niš, Kraljevo, Kruševac. I mislim da je to prije svega ono čemu se nadaju u Kg.
Kada je riječ o samom ugovoru, ne treba biti maliciozan i pametovati, finansije su siva zona u svim klubovima, zašto bi sada oni bili izuzetak. I 1 milion nije sigurno iznos, toliko ni Partizan ne može da dobije, a ne Radnički koji ozbiljno postoji možda godinu i po.
A naravno da se neće propustiti prilika da se razglasi na sva zvona ova priča, čista win-win kombinacija za sve.
Druga je priča što nema zainteresovanosti za ulaganje u košarku pa nam se i desilo da je neša reprezentacija izreklamirala neku Metal-cinkarnu, Peak i slične gigante, vjerujem za više nego mizernu sumu, jedino je Telekom dobio ćuške od svih, a sigurno je dao najviše. Još gori su primjeri kurvanja Zvezde prethodnih godina kada su se prala imena i obrazi Slobe, Drakule, Kolaroa i ne znam sve kojih ne moralnih veličina i to vjerovatno za dž, odnosno ispašće još da im je i plaćeno kada se uzmu u obzir kamate.
Imam osjećaj da se za nekih 100-200 hiljada evra u košarci danas može uletjeti na mjesto nekog jakog sponzora, a onda uz dva tri novinara omogućiti maksimalno pozitivan spin u medijima. Pravi marketing eldorado.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od markoo Pet 20 Maj 2011 - 8:17

Koliko znam Partizn je dobio 800k od Telekoma.....tako da Radnicki nema sanse da je dobio 1M....
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Sensui Pet 20 Maj 2011 - 8:53

Mislim da nema sanse da je Radnicki dobio vise od 300k.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Bodi Bond Pet 20 Maj 2011 - 11:12

Ivan Zoroski se uvredio zato što na kosarka.rs nije objavljeno da je 6. strelac italijanske lige. Very Happy

Izgleda da Čakarević dolazi u Partizan.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Mihael Pet 20 Maj 2011 - 11:23

Ha, ha, ha, ha, ha, ha, Ivan Car.... Mada, nije to ni toliko los rezultat... Kada bi se gledala NBA statistika cini mi se da bi Stefan Markovic bio najlosiji strelac ako se uzme koliko je provodio na terenu...

Ako Cakarevic dodje, bice to odlicno, nadam se da to ne znaci da ce Lucic igrati na poziciji 4, voleo bih da njih dvojica dele minutazu na poziciji 3 a Kecman i Dragance na poziciji 2...

Inace, mislim da je Jaramaz pokazao da bi sledece sezone ipak mogao biti bar treca opcija na pleju, da Miljenovic bude druga a Bozicu se treba zahvaliti bez obzira na ulogu koju bi imao u timu ( mozda nesto nalik Sarpu u Makabiju ), ipak ni njegova plata cini mi se da nije bas mala...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od wolfvaga Pet 20 Maj 2011 - 11:34

Mihael ::Ha, ha, ha, ha, ha, ha, Ivan Car.... Mada, nije to ni toliko los rezultat... Kada bi se gledala NBA statistika cini mi se da bi Stefan Markovic bio najlosiji strelac ako se uzme koliko je provodio na terenu...

Ako Cakarevic dodje, bice to odlicno, nadam se da to ne znaci da ce Lucic igrati na poziciji 4, voleo bih da njih dvojica dele minutazu na poziciji 3 a Kecman i Dragance na poziciji 2...

Inace, mislim da je Jaramaz pokazao da bi sledece sezone ipak mogao biti bar treca opcija na pleju, da Miljenovic bude druga a Bozicu se treba zahvaliti bez obzira na ulogu koju bi imao u timu ( mozda nesto nalik Sarpu u Makabiju ), ipak ni njegova plata cini mi se da nije bas mala...

Ne znam, meni se cini da bi tu negde morao da se uglavi i Bogdan, i podeli malo minutaze sa ostalima...

Pitanje i za ostale: ostaju li Kec i Pera i dogodine?
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od wolfvaga Pet 20 Maj 2011 - 11:36

Bodi Bond ::Ivan Zoroski se uvredio zato što na kosarka.rs nije objavljeno da je 6. strelac italijanske lige. Very Happy

Izgleda da Čakarević dolazi u Partizan.
A ti onda objavi, ti dodjes neko mudo tamo jos uvek (novinarsko, ako nista drugo) plez1 Very Happy...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Psycho Pet 20 Maj 2011 - 11:53

Mihael ::Inace, mislim da je Jaramaz pokazao da bi sledece sezone ipak mogao biti bar treca opcija na pleju
Po onome sto vidim cini mi se da o Jaramazu kao pleju vise niko u KKP ne razmislja, sto je po mom misljenju dobro. Nema on stofa za pleja. Tu su Pesakovic, Miljenovic, a i sad kad ih nema u igri, igru organizuju Jerrells, Kecman i Bogdan pre Jaramaza.
Na pleju se potpuno gubio. Veceras nije bio los.
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Mihael Pet 20 Maj 2011 - 11:58

Znam, trebalo bi biti mesta i za Pesakovica... Ja bih najvise voleo da sledece sezone u vecoj meri damo priliku mladim igracima, da ne dovodimo pojacanje na poziciji 1, da se oslonimo na ove klince koje imamo, eventualno dovedemo Vujanica da igra 20 minuta po utakmici...
Kako stvari stoje bice previse igraca na pozcijiama 1,2,3, Miljenovic, Jaramaz, Bozic, Pesakovic, Bogdanovic, Dragance, Kecman, Cakarevic (ako dodje ), Lucic ( ako bude igrao na pozicji 3 ) i jos jedno pojacanje na poziciji 1 koje se planira, to je 10 igraca a to je puno, neko mora da ode...

Po onome sto sam ja cuo, racunaju se i Kecman i Bozic za sledecu sezonu...

Kazem, bez obzira sto sam mu stvarno mnogo zahvalan i sto ga mnogo cenim ( jedan od najdrazih igraca u poslednjih nekoliko sezona ) mislim da sa Bozicem ne treba obnavljati ugovor, mislim da bi njegovu minutazu trebao uzeti neko od mladjih, Pesakovic, Bogdanovic, Jaramaz...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Psycho Pet 20 Maj 2011 - 12:09

Objektivno, koliko god i ja voleo mlade domace igrace, a volim, nemaju svi oni kvalitet da igraju za KKP i da pri tom budu ostvareni evropski (i lokalni) ciljevi.
A cilj za sledecu godinu ne sme da bude manji od top16. Meni bar nije prihvatljiv, al ne pitam se ja mnogo Very Happy.
Prema tome...morace neki od njih (dosta) na kaljenje... i ne mislim da je to mnogo lose. Igranjem srpske lige mogu da dobiju preko potrebni kvalitet kroz utakmice...vise nego u KKP. Lose je ako ko ove sezone budemo imali pun qrac prosecnih stranaca...to ne vodi nigde.
A jos je losije sto Partizanova omladinska skola nije ni za qrac...ali to je vec druga prica.
BTW
Cakara (ako dodje...odmah se setim Damira pa mi bude smesno) mozes slobodno da podignes za poziciju vise...on ce pre na 3/4.


Poslednji izmenio Psycho dana Pet 20 Maj 2011 - 12:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Mihael Pet 20 Maj 2011 - 12:10

Aco, kud stavi da se od starijih istakao Bozovic Samo za članove 1 - Page 2 358450 , pa covek je bio smesan, slobodna nije mogao da pogodi, bio je izgubljen, jos da nisu igrali klinci koji su ga par puta bez veze faulirali, ucinak bi mu bio jos losiji... Bolje da si spomenuo Jeremica Samo za članove 1 - Page 2 358450 ...

Mora da si i ti previse vremena gubio gledajuci cirlidersice pa nisi obracao paznju na utakmicu... Mada, ko zna, kakav si ti, mozda si gledao i Misu Tumbasa... Samo za članove 1 - Page 2 315282 Samo za članove 1 - Page 2 315282 Samo za članove 1 - Page 2 87967 Samo za članove 1 - Page 2 87967
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Bodi Bond Pet 20 Maj 2011 - 12:17

A okačio sam statistiku za one koje to zanima, a u vesti sam morao da napišem nešto. Možeš da zamisliš koliko je zanimljivo napisati nebitnu vest, posle smor utakmice... Pažnju sam obratio samo na klince i trebali su d aih puste celu utakmicu.

Inače, utisak u ovoj našoj ligi... Čini mi se da smo dotakli dno. Partizan odskače kvalitetom, a ostalo žali Bože. Jbt, jedna Zvezda je spala na to da je dobiju dva polovna igrača (Radivojević i Ilić). Daj Bože da se nešto promeni u Zvezdi i da FIAT uđe ozbiljno u Radnički, kada kažem ozbiljno mislim da ulože dosta da se igra bar Evrokup, ako ne može da se napadne Partizan. U suprotnom...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 1 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 1

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu