Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije - 2. deo

+49
Sergej
NenadBG
lakovic.
Naissus
sexdrogabodiroga
mlekadzija
blagoje
Junglezburn
slobokv83
Hyperactive
Nolle
PingPong
superhik
markoo
Koleman
vlada
Sensui
Tenenac
Djole
familija
wolfvaga
Markos
Mihael
Novica-Ubica
fizicar
lazarminator
Manu
Anti-RTS
Gencha
dane
ZuLuofVozdovac
Gale
Geograf
bigZ
Macijauskas
Ray Allen
Bodi Bond
Zemljoradnik
Everton
drexler
Psycho
Tazz
2bad4u
mikoni
srb
sarajlija
Karadjordje
Talicni Tom
Dule Kecman
53 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od drexler Sub 3 Sep 2011 - 11:24

Macijauskas ::Nisam siguran da si mu lepo izgovorio ime rofl

broj 8 je za Šarenca Šafarcik, a za Dendu Šafarčik... eto nove teme za skauting Very Happy
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Everton Sub 3 Sep 2011 - 11:30

taj mali safarcik nas unistio prosle godine u turskoj, kad god bi se mi primakli on bi opalio neku frljotku sa osam metara i dovidjenja, treba njega i hamana sto vise udaviti pri prenosu lopte
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Mihael Sub 3 Sep 2011 - 12:07

Ja bas zbog Safarcika i mislim da bi bio dobar potez da se Teo odmori i da se da veca minutaza Markovicu, a i prebacilo bi se breme favorita na Nemce, a mi u takvim situacijama igramo mnogo bolje...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od 2bad4u Sub 3 Sep 2011 - 13:57

Mislim da će Duda da nametne taktiku da igramo sa jedno 60% mogućnisti.

Od Novickog napraviste invalida koji je M spor, M slab, M ima oačajne procente, ali eto siluje toliko da daje nekoliko koševa pa je reprezentativac. To je bre jedan od najboljih visokih igrača EVER. I dalje sam pri tezi da se igra Nemačke reprezentacije pokvarila, postala jednolična, predvidiva, sa ovom dvojicom, Drikom i Kamanom. Verujem da bi iole ozbiljniji trener sa njima mogao mnogo više, mada nije isključeno da oni i ove godine urade dosta. Neko reče da će bez njih dvojice Nemačka košarka da se "raspadne", ne bih se složio Benzing i Pleiß , predstavljaju ozbiljan potencijal za budućnost.

Razmišljam nešto, kako svako ima neku taktiku, ideju, predlog... Skloniji sam mišljenja da se prepustim utakmici i uživam u Dudinim čarolijama, taktikama, idejama, zamislima... Ali i dalje mislim da nećemo igrati jače od 60% mogućnosti.
Jurila me i misao da ćemo sa Francuzima lakše izaći na kraj no sa Švabama, ali s obzirom da su i dva NBA igrača u timu Švaba, nisam siguran više?!
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 3 Sep 2011 - 14:14

А да се очисти мало страна Савану да игра 1 на 1 са Дирком? Бржи је доста, има технику, окретан је а Дирк игра лошу одбрану, а често пусти кад се форсира на њега да се не напуни пеналима. Сутра наслов: Сава Вампир убио Диркенштајна. Барем од почетка треба тако напасти јер ће касније Немци свакако ставити зону. Гледао сам укупно 5 утакмица Немаца (припреме и на шампионату), и увек ми се чини да Дирк у некој јурњави по терену лако улази у проблем са пеналима. А кад добије 2 личне Дирк више не игра одбрану (јер он иовако доста маше рукама а слабо игра телом)...

Друго, не треба ни покушавати са Саваном у одбрани против Дирка, то је сасвим очигледно да не може да финкционише, преко њега ће Дирк да шутира као преко столице....

Бенцинг је добар играч, мислим да ће догодине играти за Далас, али јуче се видело против Француза да је још зелен и да после две ћушке од црнаца се завукао у ћошак и чекао да се утакмица заврши. Не мислим да може нешто више да уради у директном дуелу против било ког нашег играча, једино ме забрињава што ће бити доста сам по ћошковима јер ћемо скупљати у рекету. Али ту у шуту од њега не прети ниша већа опасност него од Хербера, Шафарцика...

Мислим да нам објективно највећа опасност прети из пик игре кроз средину, јер ем то генерално лоше бранимо, ем Немци имају такав тип бекова (мали, брзи) који нашима како се показало задају највеће проблеме и врло покретљиве високе играче који то мигу да искористе. Дакле ако нађемо решење за ту нашу највећу бољку, нека се Дирк после гузи до миле воље...

2bad4u :: Jurila me i misao da ćemo sa Francuzima lakše izaći na kraj no sa Švabama, ali s obzirom da su i dva NBA igrača u timu Švaba, nisam siguran više?!

Мени није баш најјасније који је смисао ове реченице. Што се мене тиче да идемо прво на Французе па на Немце не бих имао никакву сумњу да Французе добијамо, али овако сам у великој дилеми.

wolfvaga ::Kameni jeste centar u NBA, ali nista vise od Krleta

Све је то ОК, али Каман је ипак ''мало више НБА центрар од Крлета'', био је All Star, био је чак и ''играч франшизе'' док није дошао Грифин. Притом је одвалио Крстића у свим дуелима које сам гледао ове сезоне, нарочито у Крстићевом дебитанском за Бостон на мечу у Лос Анђелесу, дао му је 14 поена за четвртину...

Елем, ја сам оптимиста, Немци су ти који ову утакмицу играју под морањем, а ако им не дозволимо да убију темпо мислим да су наши. Добро би било да их добијемо да ми после не бисмо упали у проблем да још пре четфртфилана играмо утакмицу која је бити или не бити.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Zemljoradnik Sub 3 Sep 2011 - 20:47

Ajde kad smo već svi treneri, da buden i ja malo. Zulu je dobro primetio da će Savan pored Dirka imati prostora koliko voli. S druge strane, svi se slažemo da će Novicki dati svojih 20+ poena, pa nek ih da preko Savana ako hoće i Savan će pored njega isto toliko. Pošto ne pratim NBA, Kamana sam gledao samo malo ovde na prvenstvu i uopšte mi ne deluje kao neki vrhunski napadač. Krle jeste slab u odbrani, ali mi deluje da je napadački za klasu bolji, makar ovde po fibinim pravilima, u timu sa kojim se odlično poznaju i kad je pun samopouzdanja.

Kosta je odličan odbrambeni igrač i uopšte mu ne smeta ako je neko jači od njega. U napadu sam neće moći ništa, ali iz centralnog pika bi mogao kao i do sada. Ako i protiv Kamana uhvati 3-4 ofanzivna skoka, svi da mu se klanjamo. Smile
Mačvan u startu deluje kao loše rešenje protiv Novickog, ali Mačvan u startu deluje kao loše rešenje za košarku, pa svi znamo da to nije tačno. On ume da iznudi faulove i to bi trebalo da radi protiv Dirka. U odbrani bi možda mogao da ga udalji od koša (mada ni to nije od neke koristi), ne znam... Ali verujem da Duda zna, a da Mačvan ume.

Ergo, zaustavimo Šafarcika i opušteno...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od srb Sub 3 Sep 2011 - 21:00

drexler ::
Macijauskas ::Nisam siguran da si mu lepo izgovorio ime rofl

broj 8 je za Šarenca Šafarcik, a za Dendu Šafarčik... eto nove teme za skauting Very Happy

a ja ga zovem srafciger rofl
srb
srb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Gost Ned 4 Sep 2011 - 1:27

Stvar se svodi na zaustavljanje njihovog šuta za tri pooena i ofanzivnog skoka. Uz to potrebno nam je 75% sa penala i 35% za tri poena. Dirk može da da 20 poena ali je pitanje da li će ih dati sa 25% ili sa 50% šuta, a molim Boga da ne počne da asistira spoljnoj liniji pravovremeno jer smo onda nadrljali. Tepić, Paunić, Marković i Bjelica biće ključni jer će ishod pretežno zavisiti od njihove odbrane. Za pobedu nam je potrebno 75 poena, što znači da sa odbranom koja bi trajala 35 minuta dobijamo meč. Kada ne razigravaju spoljnu liniju Nemci postižu malo koševa.

Ako, pak, odbranu igramo 25 do 30 kao u prethodnim mečevima, primićemo preko 75 poena što je najverovatnije poraz.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Junglezburn Ned 4 Sep 2011 - 1:29

Loša vest za sve one koji veruju u maler! Sad
Dolazi mi burazer, i gledaćemo zajedno tekmu večeras! Volim ja njega i sve to, ali se ne sećam kada smo poslednji put zajedno gledali neki bitniji meč i pobedili... maler
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od fizicar Ned 4 Sep 2011 - 1:31

Ja sam skeptik pesimista. Ja uvek očekujem da će se desiti nešto loše bez obzira ko s kim šta gledao...
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Nolle Ned 4 Sep 2011 - 1:32

vi svi gledate Dirka i Kejmana, a zaboravili ste X faktor, ako i njega krene spolja 'eba*mo mi ježa.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od PingPong Ned 4 Sep 2011 - 1:46

Izvuci cemo se Smile


Poslednji izmenio PingPong dana Ned 4 Sep 2011 - 1:49, izmenjeno ukupno 1 puta
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Djole Ned 4 Sep 2011 - 1:46

Sto vise gledam vase pesimisticke postove, to ja vise verujem da cemo ih zgaziti... Smile pa ne mozemo 3 puta zaredom da izgubimo od njih valjda... "Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me"... Nece Duda valjda to dozvoliti... Smile
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od drexler Ned 4 Sep 2011 - 1:51

Djole ::Sto vise gledam vase pesimisticke postove, to ja vise verujem da cemo ih zgaziti... Smile pa ne mozemo 3 puta zaredom da izgubimo od njih valjda

+1

biće ovo laganica, između 5-10 razlike
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od lazarminator Ned 4 Sep 2011 - 2:02

sad kad pricate setim se jedne recenice koju moj kum cesto ponavlja: Slusaj burazeru, mene svako moze da zajebe 16 puta, ali 17 ne! Pa nisam ni ja ovca najgora...

lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Junglezburn Ned 4 Sep 2011 - 2:28

Ma mi da igramo protiv Španije ujedinjenom sa USA ja ću biti siguran u pobedu, ali rekoh za sujeverne da kažem samo da mi je brat tu... Very Happy
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Gale Ned 4 Sep 2011 - 2:56

lazarminator ::sad kad pricate setim se jedne recenice koju moj kum cesto ponavlja: Slusaj burazeru, mene svako moze da zajebe 16 puta, ali 17 ne! Pa nisam ni ja ovca najgora...

Aхахаха rofl Цар!
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Mihael Ned 4 Sep 2011 - 6:37

lazarminator ::sad kad pricate setim se jedne recenice koju moj kum cesto ponavlja: Slusaj burazeru, mene svako moze da zajebe 16 puta, ali 17 ne! Pa nisam ni ja ovca najgora...


Mozda je slucajnost ali cini mi se da tvoj kum ustvari citira jako poznatu recenicu pokojnog tenisera Vitasa Gerulaitisa koji je 16 puta zaredom izgubio od Dzimija Konorsa i kada ga je napokon pobedio rekao sledece " I neka to bude lekcjia za sve vas. Niko ne pobedjuje Vitasa Gerulaitisa 17 puta zaredom "
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od blagoje Ned 4 Sep 2011 - 6:49

Mihael ::
lazarminator ::sad kad pricate setim se jedne recenice koju moj kum cesto ponavlja: Slusaj burazeru, mene svako moze da zajebe 16 puta, ali 17 ne! Pa nisam ni ja ovca najgora...


Mozda je slucajnost ali cini mi se da tvoj kum ustvari citira jako poznatu recenicu pokojnog tenisera Vitasa Gerulaitisa koji je 16 puta zaredom izgubio od Dzimija Konorsa i kada ga je napokon pobedio rekao sledece " I neka to bude lekcjia za sve vas. Niko ne pobedjuje Vitasa Gerulaitisa 17 puta zaredom "

Знао сам да сам то негде скоро чуо. Одлично си се сетио.

"And let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row." -- post-match conference after beating Jimmy Connors after Connors had beaten him 16 times in a row.
blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Koleman Ned 4 Sep 2011 - 7:43

Za sada, cini mi se, sve po planu. Tepic pokazuje zasto ipak nije u mom avataru. Za sada on i Krle ispod nivoa. Macvan radi sjajan posao u odbrani a Savan u napadu Smile To govorim zbog Dirka, mislim da smo u duelu cetvorki u prednosti trenutno.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od fizicar Ned 4 Sep 2011 - 7:47

Dajte statistiku. Tepić igra sasvim dobro Koleman. Nemoj samo poene da gledaš.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Koleman Ned 4 Sep 2011 - 7:50

da to gledam bilo bi super. Covek je car. Ostaje na mis mecu sa Novickim svi mu otvaraju stranu on zove Krleta da mu pravi blok-majstor! Odbranu nema potrebe da igra, posto samo dva igraca igraju tamo tako da ni za to ne mogu da ga hvalim. Kada je dao onaj sut, Duda je sirio ruke. Zasto? Zato sto je imao celu stranu slobodnu, svi zivi kasne i on se dize na sut umesto da ide na lagan ulaz. Covek ima takva resenja da je to nevidjeno. Da i promasio je sut sa pola metra. Kakav ume da bude sada je super tako da...
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Junglezburn Ned 4 Sep 2011 - 7:50

fizicar ::Dajte statistiku. Tepić igra sasvim dobro Koleman. Nemoj samo poene da gledaš.
+1
http://live.fibaeurope.com/www/Game.aspx?acc=1&gameID=9634&lng=en
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Koleman Ned 4 Sep 2011 - 8:43

Super se zavrsilo kako je moglo! Tepic je popravio utisak Smile Imao je onaj mis mec i pokusao je da prodje sto je pozitivno. Imao je jos par dobrih poteza. Teodosic mi je malo kidao zivce ali opet njemu je sve oprosteno Very Happy Jedina zamerka je to sto su imali previse otvorenih suteva, to sto nisu dosta pogodili je druga stvar Smile Novicki zadrzan na tih 25 zeljenih. Sve je bas onako kao sto smo trazili Smile
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Ray Allen Ned 4 Sep 2011 - 8:46

Bravo momci!
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu