Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

+6
Ray Allen
NenadBG
Naissus
bookmaker
Zemljoradnik
Bodi Bond
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Bodi Bond Čet 28 Jun 2012 - 4:23

Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Zemljoradnik Čet 28 Jun 2012 - 7:06

Bodi Bond ::Inače, danas sam se zaljubio u Anu Dabović. love
Tek sad? Smile

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Bodi Bond Sub 30 Jun 2012 - 0:49

Je l ide neko večeras u "Halu sportova"?
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od bookmaker Sub 30 Jun 2012 - 12:29

Niko da prokomentarise pobjedu nad CG Smile Pogotovo sto je Mike odvalila Smile Ocekivao sam puno vise od Ane ali je od malena bila povucenija i mekanija od Milice Wink Fali joj bezobrazluka i inatnosti za ovakve meceve...

http://www.eurobasketwomen2013.com/en/default.asp?cid={BC65AC9E-1C7D-401E-83D4-AE6E0031D9BB}&compID={CF1BFB60-1462-4EB7-ABFD-6769D7079803}&season=2013&roundID=8842&gameID=8842-B-11-6

bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Naissus Uto 10 Jul 2012 - 2:22

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 524050_398747593515802_445565203_n
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od NenadBG Uto 10 Jul 2012 - 8:10

koliko iz ove grupe idu na ep?ako ide samo jedna ekipa koliko znam to je onda fakticki gotovo i cg ce ici...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od bookmaker Uto 10 Jul 2012 - 9:06

Dvije Smile
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Bodi Bond Uto 10 Jul 2012 - 10:07

I da ide jedna mi bismo sa +9 sutra bili prvi.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od NenadBG Uto 10 Jul 2012 - 10:09

a da cg je bolja u medjusobnom i od nas i od poljske,ali se izgleda pravi krug od 3reprezentacije...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Bodi Bond Sre 11 Jul 2012 - 11:21

Nijedan komentar na veliku pobedu večeras... plez

Sjajna atmosfera, sjajna Ana Dabović!
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od bookmaker Sre 11 Jul 2012 - 11:56

Od Ane sam ocekivao i protiv CG da bude najbolja ali nije bila na nivou , pa sam se malo prepao kod posljednja 2 slobodna hoce li izdrzati pritisak ali me i to iznenadila samo pozitivno svojom hladnokrvnoscu Smile

Kao klinka , prije 15-ak godina , kada je bila debeljuskasta i zbog toga malo sporija vidjelo se da je inteligentnija kosarkaski od svih Dabovicki...ko ne zna najstarija Jelica Dabovic je igrala u Partizanu ali je okoncala karijeru vrlo mlada zbog incidenta sa suigracicom koja se ubila , cini mi se , rucnom bombom , a Jelica je prezivjela sa povredama i nemogucnoscu nastavka bavljenja sportom!Da se vratim Ani Smile Od malena je pokazivala ogromni talenat i potencijal samo me kod ovih slobodnjaka plasilo to sto je , na znam kako ukratko to da opisem , mekana? Neiskvarena tj bez bezobrazluka i namazanosti u svom karakteru Smile Za razliku od Milice koja je uvijek bila kosarkaski fanatik.Nakon treninga ostajala i sa nama muskima igrala basket , nije isla na plazu jer sunce iscrpljuje i nije dobro za sportiste...
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Zemljoradnik Sre 11 Jul 2012 - 18:41

bookmaker ::nije isla na plazu jer sunce iscrpljuje i nije dobro za sportiste...
Osim što joj je svaka druga fotka na netu u bikiniju. plez

Želeo sam da odem u Halu sportova, i sad i protiv Crne Gore, ali jednostavno nisam stigao. Drago mi je što su uspele da preguraju ove kvalifikacije kako treba. Kad su igrane prethodne kvalifikacije, valjda pre dve godine, gledao sam nekoliko utakmica na tv-u, bilo je očigledno da se sa reprezentacijom ne radi kako treba. Nisam nikad gledao ni jednu ekipu koju je vodila Marina Maljković, ali sam se nadao da će ona preuzeti reprezentaciju jer je nekako iz rezultata bilo očigledno da zna šta radi. Samo me strašno nervira što je karakterom povukla na oca... No dobro, važno da se u ženskoj košarci ponovo radi kako treba.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od bookmaker Čet 12 Jul 2012 - 0:39

Te fotke su nakon Crvene Zvezde tj Rusije , kada je vec dosla do ugovora karijere...Mislim da je imala ugovor na 2 godine u Rusiji oko 125.000 dolara po sezoni Smile

Toliko odricanja i zrtve u mladosti je negdje moralo puci , pa je sada "malo" razuzdanija plez Vjerovatno se ni ona nije slagala sa time da nema plaze , izlazaka i sl. stvari ali joj je trener bio otac koji je odradjivao pravila Smile
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Ray Allen Pet 13 Jul 2012 - 3:23

Nije bilo lako plasirati se na EP, jer za reprezentaciju nisu igrale najbolje. Matovic, Petrovic, Butulija, Cadjo, Milovanovic...
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Mihael Pet 13 Jul 2012 - 3:27

Adrijana Knezevic...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Djole Pet 13 Jul 2012 - 3:32

A sta je sa Sonjom Petrovic?
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Ray Allen Pet 13 Jul 2012 - 3:36

Namerno sam izostavio Knezevicku. Nimalo mi se ne svidja kako igra. Previse solira.
Sonja vec trece leto ne igra za reprezentaciju zbog povrede (nadam se).
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Djole Pet 13 Jul 2012 - 3:44

Ray Allen ::Namerno sam izostavio Knezevicku. Nimalo mi se ne svidja kako igra. Previse solira.
Sonja vec trece leto ne igra za reprezentaciju zbog povrede (nadam se).

Ne bi me cudilo da ju je otac savetovao da ne igra...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 13 Jul 2012 - 4:49

Djole ::Ne bi me cudilo da ju je otac savetovao da ne igra...

Ко јој је отац? Иначе, колико је мени познаот она има баш озбиљну повреду ове године - за раније стварно не знам.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od NenadBG Pet 13 Jul 2012 - 5:07

njoj je povreda dovela karijeru u pitanje.imala je ozbiljnu povredu mislim kolena,pauzirala preko godinu dana,vratila se i brzo je obnovila povredu.dugo nisam cuo nista o njoj,posto bas i ne pratim previse zensku kosarku,ali videh sada da je sada u wnba,verovatno zato i ne igra,imala je uspesnu sezonu i u evropi...
otac joj je rade petrovic bivsi sudija,a cini mi se da je jedno vreme bio i neki komesar za sudjenje kod nas,bio je i neki clan skupstine ili nesto slicno u kss.ne znam da li sada ima ikakvu funkciju...

sto se tice ivane matovic ona godinama ne igra za reprezentaciju i glupo ju je i ubrajati u one koje su izostale,jer ocigledno nikada nece ni igrati...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Djole Pet 13 Jul 2012 - 5:45

Otac joj je bivsi sudija Rade Petrovic
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Junglezburn Pet 13 Jul 2012 - 6:04

Djole ::Otac joj je bivsi sudija Rade Petrovic
Sudija?! Pa taj ne mož da bude dobar čovek... plez
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Djole Pet 13 Jul 2012 - 6:21

Junglezburn ::
Djole ::Otac joj je bivsi sudija Rade Petrovic
Sudija?! Pa taj ne mož da bude dobar čovek... plez

Vecite predrasude... plez
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Ray Allen Pet 13 Jul 2012 - 7:08

NenadBG ::
sto se tice ivane matovic ona godinama ne igra za reprezentaciju i glupo ju je i ubrajati u one koje su izostale,jer ocigledno nikada nece ni igrati...
Nazalost tako je, a u pitanju je jedan od boljih centara u Evropi. Spominjalo se da je trebala da zaigra na proslogodisnjim dodatnim kvalifikacijama, ali nije.
Sonja Petrovic je bolje partije pruzala u klubu (a igrala je za veliki Spartak) nego za reprezentaciju. Sramotno lose je odigrala poslednje EP na kojem su kosarkasice ucestvale i dozivele debakl.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013 Empty Re: Ženska košarkaška reprezentacija Srbije - kvalifikacije za EP 2013

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu