Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije - 2. deo

+49
Sergej
NenadBG
lakovic.
Naissus
sexdrogabodiroga
mlekadzija
blagoje
Junglezburn
slobokv83
Hyperactive
Nolle
PingPong
superhik
markoo
Koleman
vlada
Sensui
Tenenac
Djole
familija
wolfvaga
Markos
Mihael
Novica-Ubica
fizicar
lazarminator
Manu
Anti-RTS
Gencha
dane
ZuLuofVozdovac
Gale
Geograf
bigZ
Macijauskas
Ray Allen
Bodi Bond
Zemljoradnik
Everton
drexler
Psycho
Tazz
2bad4u
mikoni
srb
sarajlija
Karadjordje
Talicni Tom
Dule Kecman
53 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Dule Kecman Pet 9 Sep 2011 - 3:44

Idemo, zato sto ih dobijamo u direktnom duelu.
E pa onda mi stav nekih nije jasan.. Nadam se da je svima jasno da cemo u slucaju prolaska 1/4 finala ponovo igrati sa ekipama iz nase grupe, to su izgleda neki zaboravili.. Znamo kako je Spanija igrala finale proslog EP, kao i razlog, Duda na sve misli Wink
Ne zelim da kazem da su nasi namerno izgubili ove 2 utakmice, daleko od toga, protiv Litvanije pogotovo, ali danas se iz aviona videlo da Duda ne zeli zalizanom da pruzi sve na izvolte..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od slobokv83 Pet 9 Sep 2011 - 3:49

slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Junglezburn Pet 9 Sep 2011 - 4:12

Manu ::Covek koga vise ne treba zvati je Macvan, konkurencija Perovicu po pogubljenosti i mlitavosti.
Uh, uplaši me, ja reko Duda ovo napisao, kad ono samo Manu...
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od drexler Pet 9 Sep 2011 - 4:18

u meni se nakupilo toliko toga da može stati u jedan post za cijelu stranicu. Ipak, neću pisati ništa.

Jedina nada za nas je da igrači imaju sposobnost "samoreseta", tj. da mogu zaboraviti sve i shvatiti utakmicu sa Turskom za stvarni početak ovog prvenstva.

Takođe, na kraju prvenstva ću se posebno osvrnuti na ono što je pisao sarajlija prije mjesec dana, tj. o razlozima zašto neki igrači nisu tu. Ja se stvarno izvinjavam, ne želim ovo da prenesem u ventil, možda i rizikujem ban, ali želim ovde da napišem - KOSTA I BOBAN SU ISPOD SVAKOG NIVOA, i držim da je sramota za srpsku košarku što oni igraju za reprezentaciju. Od svakog smo tokom ovog turnira vidjeli bar jedan minut kvalitetne košarke, osim njih dvojice. Ipak, o detaljima, i to debelo argumentovanim - pisaću nakon turnira.

Za sada ova ekipa i dalje ima 100% moju podršku, kao i svaki pojedinac. Ali teško je, mnogo mi je teško
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Hyperactive Pet 9 Sep 2011 - 4:25

Manu ::Covek koga vise ne treba zvati je Macvan, konkurencija Perovicu po pogubljenosti i mlitavosti.

Ja se sa ovim nikako ne slazem. Po meni, Macvan je potpuno opravdao svoje mesto u 12. Igra sasvim solidnu odbranu i to uglavnom protiv igraca koji su visi od njega, u napadu ume da pogodi, a i ima dobru kretnju.
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od expert Pet 9 Sep 2011 - 4:47

Kako se i kroz ovaj forum vidi mentalitet naseg naroda, juce je 80% forumasa bilo za to da se puste Spanci, odmore glavni igraci, a onda da se krene na Turke sa svim snagama i izbori cetvrtfinale, a vec danas komentari totalno suprotni. Smile

U prevodu, da se podigne malo rucna, da se ne trosimo preterano na utakmici ako lose krene, da se rasterete glavni igraci. Ovo sve se i moze videti u statistici, minutaza je podeljena na sve igrace, najvise na terenu je proveo Paunic 23 minuta!
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od drexler Pet 9 Sep 2011 - 4:54

expert ::Kako se i kroz ovaj forum vidi mentalitet naseg naroda, juce je 80% forumasa bilo za to da se puste Spanci, odmore glavni igraci, a onda da se krene na Turke sa svim snagama i izbori cetvrtfinale, a vec danas komentari totalno suprotni. Smile

U prevodu, da se podigne malo rucna, da se ne trosimo preterano na utakmici ako lose krene, da se rasterete glavni igraci. Ovo sve se i moze videti u statistici, minutaza je podeljena na sve igrace, najvise na terenu je proveo Paunic 23 minuta!

sve stoji, očito je da smo ovu utakmicu pustili niz vodu jer nam sistem takmičenja omogućava tako nešto. Jednostavno, ovaj roster ne može da izgura 11 utakmica u punom ritmu. Ali upravo zbog toga sam ispižđen. Srpska košarka ima kapacitet da sebi ne dopušta tako nešto, nikad tako nešto nismo radili. Jbga, svi smo mi ljudi, i mi navijači i igrači, i bez obzira što smo svi svjesni prirode ove utakmice, ne može se tek tako izbaciti iz glave, živi smo ljudi. Zato kažem da i igračima neće biti lako da se "samoresetuju". Izgubili smo 25 razlike, nisu izgubili Paunić i Marjanović, već reprezentacija Srbije. To stoji i to se piše.

Nadam se da je Krstić spreman, činjenica da smo prvi krenuli sa pripremama treba sad dati rezultate, jer nam Krle treba 35 minuta na parketu.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od fizicar Pet 9 Sep 2011 - 4:57

Perović će lakše igrati protiv Turskih centara, nego protiv Španskih i Litvanskih jer su tromiji.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od expert Pet 9 Sep 2011 - 5:08

Drex slazem se ja sa tobom, ali da smo mi i dobili ovakve Spance sada, niko ne moze da garantuje da bi bolje usli u utakmicu sa Turcima nego posle ovakvog poraza (ovde ne mislim samo na psihologiju vec i na fizicku iscrpljenost i pominjem opet nas mentalitet).
Nikad se ne zna, ovakvi porazi bole ali ja bih uvek pre odmorio igrace (posebno protiv ovako napaljene Spanije, i Spanije koja ima nikada jaci roster) nego gurao nosioce da igraju po 35 minuta a za dva dana je odlucujuca utakmica.

Za nasu kosarku i kapacitet se naravno slazem, ali o tome cemo drugi put. Bole ovakva dva poraza, ali jos uvek nije vreme za te price, to cemo ostaviti posle EP Wink
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Geograf Pet 9 Sep 2011 - 5:08

fizicar ::Perović će lakše igrati protiv Turskih centara, nego protiv Španskih i Litvanskih jer su tromiji.
Ali zato ako uspe da skoci jednom pored Asika bice dobro..Ne bi bilo lose da cuvamo Kostu za finale.. Smile
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Koleman Pet 9 Sep 2011 - 5:12

Nesto se i nisam nervirao specijalno. Ono sto sam video:
1.Bjelici treba vise lopti. Ne postoji igrac koji ima takvu kontrolu iste a da je tako visok. Pritom odusevljen sam agilnoscu i igrom u odbrani s obzirom da je toliko pauzirao.
2.Sudija je govno. Da prostite. Ja onakvu tehnicku nisam video u zivotu, zaista. A tek da neko 2 puta dosudjuje ranije ulazenje jer je otac, majstor i bog Gasol jebiga promasio 2. Ne moze to tako. Drugi put je pobedio. Bjelica hvata loptu nigde zive duse ali ipak je on usao u reket ranije. Kao slag na tortu kompenzacije krecu na 26 razlike. Bravo majstore!
3.Spanci su stvarno dobri. Braca Gasol su objektivno jednu svetlosnu godinu tehnicki ispred svih centara na prvenstvu i to ce im verovatno, nazalost doneti finale sa cenim Litvancima(ili nama xD ) gde cemo ih mi dobiti tako sto cemo odigrati perfektno ili Litvanci koji ce da bacaju kamena sa ramena bez koske. Realno su igracki iznad svih na prvenstvu tako da su se moje tvrdnje obistinile.
4.Paunic sasvim ok rola. Bobi je pokazao zasto je odigrao...bese 0 sekundi(?) do sada. Njemu lopta ispada iz ruku covece Very Happy Perovicev sut na drugi obruc je vrhunac genijalnost. Zamalo(jedno pola metra) pa da pogodi obruc. Ja ono u zivotu nisam video.

Na kraju mislim da ne mozemo Spance nikako da dobijemo ali isto mislim da nisu toliko bolji kako je danas izgledalo. Sada juris na Turke. Oooo Turci!!!
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od slobokv83 Pet 9 Sep 2011 - 5:16

Ovaj, samo da Dirk nema 4 faula, bio bih siguran da će da dobiju Turke, jer Turci u odlučujućim momentima ne znaju da igraju, a ovamo je Dirk specijalac za te stvari...
Hoću reći, ako uđemo u egal završnicu sa Turcima, kidamo ih.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Sensui Pet 9 Sep 2011 - 8:56

1- Sudija kreten.
2- Spanci su po meni dostigli Turke po ljigavosti i odbojnosti.
3- Gasol nije ni do kolena Nowitzkom a ipak je 200 puta vise zasticeniji od Nemca.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Tenenac Pet 9 Sep 2011 - 9:06

Ma одиграли смо очајно, али нисам оптимиста ако се сретнемо опет са њима, а по свему судећи у полуфинале иде победник Србија - Русија на Шпанце! Имамо доста рупа. Не видим како би могли да одиграмо боље у нападу, они су одбрану играли феноменално, фаулови су били у право време и на прави начин. Против зоне играмо као да никад нисмо видили зону. Французи су ме одушевили како су нама разбили зону СВАКИ ПУТ!
Tenenac
Tenenac
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Београд

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Pet 9 Sep 2011 - 9:15

Tenanac, a da mi prvo pobedimo Turke. Smile
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od fizicar Pet 9 Sep 2011 - 9:16

Anti-RTS ::Tenanac, a da mi prvo pobedimo Turke. Smile

+1
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Tenenac Pet 9 Sep 2011 - 9:33

Хехе... може и тако! Smile а ако не победимо нема калкулација Smile
Tenenac
Tenenac
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Београд

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od vlada Pet 9 Sep 2011 - 12:19

први сам почео да причам о суђењу још на самом почетку и управо сам на овакве глупости и мислио делегирање неких дебила који ће ти свирати свакакву глупост и помоћи одређеном противнику да се врати у живот... очигледно је да је друго полувреме искоришћено да се одморе главне полуге и разиграју неки играчи који су имали малу или никакву минутажу... и још једна ствар да је Савановић погодио против Француза играли би као змајеви целу другу фазу, а пошто није то нас убија у појам, донекле, тако је то код нас, али сачекајмо важно је како ћемо завршити... тренутно ми је у глави Индијанаполис 2002. и очајне игре али то сад нико не памти, памтимо злато, зато разјебимо Турке pilot
vlada
vlada
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 11.10.2010
Lokacija : Свршац

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od slobokv83 Pet 9 Sep 2011 - 20:00

mislim da je Mile Ilić trebao da ide na EP Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Tenenac Pet 9 Sep 2011 - 21:38

slobokv83 ::mislim da je Mile Ilić trebao da ide na EP Very Happy

Kaд видим како игра Перовић... +1
Tenenac
Tenenac
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Београд

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Sub 10 Sep 2011 - 5:48

Veličković je juče igrao za Real i postigao 14 poena. Nemoguće da je samo povreda bila problem, već nešto drugo, a to ne valja. Bar bi bio spreman za drugu fazu i čak bi više značio samo na klupi nego Bobi na terenu...
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od srb Sub 10 Sep 2011 - 5:53

Anti-RTS ::Veličković je juče igrao za Real i postigao 14 poena. Nemoguće da je samo povreda bila problem, već nešto drugo, a to ne valja. Bar bi bio spreman za drugu fazu i čak bi više značio samo na klupi nego Bobi na terenu...
Samo zbog povrede, 100%
srb
srb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od markoo Sub 10 Sep 2011 - 5:58

Ja vam napisah da ima problem u glavi....niko mi ne veruje.
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Sub 10 Sep 2011 - 6:02

srb ::
Anti-RTS ::Veličković je juče igrao za Real i postigao 14 poena. Nemoguće da je samo povreda bila problem, već nešto drugo, a to ne valja. Bar bi bio spreman za drugu fazu i čak bi više značio samo na klupi nego Bobi na terenu...
Samo zbog povrede, 100%

Kako je onda juče odigrao meč za Real i dao 14 poena?
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od familija Sub 10 Sep 2011 - 6:09

@anti
I ja sam iznenadjen, gde si nasao taj podatak?

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 39 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu