Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

London Invitational Tournament 2011

+25
Dule Kecman
Hyperactive
mikoni
Tazz
Mihael
Macijauskas
Talicni Tom
vlada
Everton
Ray Allen
bigZ
Junglezburn
dane
drexler
fizicar
lazarminator
Anti-RTS
sarajlija
Zemljoradnik
XXL
srb
superhik
Geograf
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
29 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Talicni Tom Ned 21 Avg 2011 - 5:48

Gledao sam sinoć i kombinovao sa Đokovićem.
Nama je Australija uvijek težak protivnik, igra agresivno na skoku, sa puno trčanja.
I dobro je da su nam ukazali na slabosti, a to je skok, zatim napad na četvorku, ko god je od njihovih bekova probao probio je preko naših četvorki i moraćemo tu pronaći bolja rješenja. Isto tako bekovi su šuterski bili loši i tako smanjili broj napadačkih opcija. Tu moramo mnogo bolje. Tepić, Tripko, Raške i Kešelj.
Volio bih da je Bjelica igrao malo više, vidjećemo u kakvom je stanju večeras.
Svakako najpozitivnija stvar je odlična saradnja bekova i centara, raznovrsna, nepredvidiva, sa puno opcija, naravno prednjači Teo ali i Marković se tu dosta popravio.
Pozitivno je i to da mi nismo, osim osnovnih kretnji za prijem lopte, vidjeli ništa postavljeno, a to govori da će nas timovi teško skautirati i da bi mogli vidjeti dosta iznenađenja u tom smislu.
Večeras staviti do znanja da se individualna odgovornost za skok mora popraviti i dati dosta više šuteva bekovima da uđu u šut.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Talicni Tom Ned 21 Avg 2011 - 8:38

Ima li gdje na netu prenos
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Macijauskas Ned 21 Avg 2011 - 8:40

Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Talicni Tom Ned 21 Avg 2011 - 8:49

Ne radi mi. Da idem na reload. Probao, nece.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Macijauskas Ned 21 Avg 2011 - 8:53

Nece ni meni vise..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Anti-RTS Ned 21 Avg 2011 - 8:57

Ostavio sam na temi za članove link.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Talicni Tom Ned 21 Avg 2011 - 9:02

Za onaj što si ostavio nedostaje mi neki plug in,a našao sam drugi preko kog je reklama, ne vidim ništa osim rezultata i onog vrištećeg francuskog komentatora.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Geograf Ned 21 Avg 2011 - 9:13

Raspadamo se..
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od mikoni Ned 21 Avg 2011 - 9:14

Probaj na sportlemon.tv

mikoni
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Macijauskas Ned 21 Avg 2011 - 9:15

Nasi ni u okean ne bi trenutno mogli da pogode.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Gost Ned 21 Avg 2011 - 9:18

Nema razloga za brigu, kakav crni raspad. Vidi se da Duda kombinuje, Teo i Kosta, pa Markovic i Krle. Zabrinjavajuce je jedino sto smo neverovatno tanki na cetvorci. Savan nece imati pravu zamenu. Macvan je pogubljen skroz, nista bolji nije ni Keselj kao zamena za Bjelicu, obojica ne igraju odbranu. Macvan kad je usao, od egala smo otisli na minus 15, direktno je preko njega dato 7 uzastopnih poena.

Nedostaje Novica dosta ovoj ekipi.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Geograf Ned 21 Avg 2011 - 9:21

Pa ja i mislim da na raspad na ovoj utakmici..Macvan sa svojom gradjom tesko da moze nesto korisno da uradi protiv ovih "zivotinja".
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od mikoni Ned 21 Avg 2011 - 9:22

Ako nastave ovoliko da forsiraju Krleta, covek ce da lipse do EP.. Svaka akcija ide preko njega. Od povratnih pasova nema nikakve vajde, niko da pogodi..

mikoni
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Talicni Tom Ned 21 Avg 2011 - 9:25

Izgleda stvarno loše. Ajde jedna loša utakmica, ali nikako da dovedemo neke igrače na pristojan nivo. Bekova i nema, Kešelj mnogo loš, a Mačvanova jedina šansa je boj ne bije svijetlo oružje nego bije srce u junaka.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned 21 Avg 2011 - 9:58

sarajlija ::Moze se desiti da neke ekipe iznenade kao sto i hoce pa da sve racunice padnu u vodu.
Al sad garantovat neka polufinala i nesto tako u ovakoj konkurenciji to ne moze niko.Realno po meni je cetvrtfinale i to je moje misljenje.
Ako bude nesto vise od toga imas cevape i pivo od mene .

Ма не кажем ја да ће бити боље од тога, можда ће бити и много горе, нико ништа не гарантује. Али просто ми је најмање вероватно да испаднемо у том четвртфиналу, пре тога или после тога ми је далеко логичније. Зато не могу да схватим зашто потенцираш баш то четвртфинале кад оно делује као најлакша препрека, чак лакша и од групе.

А кад су у питању ћевапи и пиво, ту ћемо се лако договорити, сада имам мотив више да желим медаљеу Smile
Иначе мени првом све ово што гледам делује јако мршаво, уопште не верујем да су много тога скрива, далеко смо ми од неке добре форме.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Everton Ned 21 Avg 2011 - 10:10

duda se ocigledno preracunao kod nekih stvari, a i ova univerzijada se lose poklopila da moze nekog keca iz rukava da izvuce, od samog starta sve ide traljavo samo nedaj boze da se tako zavrsi i na EP ali velika verovatnoca da hoce.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Hyperactive Ned 21 Avg 2011 - 10:16

Ja se sve nadam da Duda pravu igru i taktiku krije za prvenstvo... secret
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Bodi Bond Ned 21 Avg 2011 - 10:17

Ala mračite sunce vam vaše. Razliak između nas i Francuske se vidi u tome što naš selektor veruje u svih svojih 12 igrača, a Kole veruje u 5-6, pa ih vraća u igru čim zagusti. Ove dobijamo u Litvaniji sigurno.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od srb Ned 21 Avg 2011 - 10:21

E zato volim ovaj nas tim, jer znam da ce uvek da se bore do zadnje kapi znoja!! Ova petorka u zadnjoj cetvtini clapping
Samo sam potvrdio ono sto sam i mislio pre priprema da je Paun bolji od Milosava , a Raske od Tripa
srb
srb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Dule Kecman Ned 21 Avg 2011 - 10:23

Bodi Bond ::Ala mračite sunce vam vaše. Razliak između nas i Francuske se vidi u tome što naš selektor veruje u svih svojih 12 igrača, a Kole veruje u 5-6, pa ih vraća u igru čim zagusti. Ove dobijamo u Litvaniji sigurno.
Bravo, taman sam hteo to da napisem. Mislim da ce dvojac koji veceras nije igrao i otpasti sa spiska..
Sto se tice utakmice, francuzi su 30 minuta pogadjali sve, cesto i pod dobrom odbranom nasih i sta da se radi.. Mene najvise raduje sto i na -22 nismo krenuli kao neki da
guramo iste igrace i da krenu solo varijante. Petorka koja je donela preokret je igrala maestralno, steta sto nije na kraju krunisala sve eventualnim produzetkom pa i pobedom..
Hyperactice ::Ja se sve nadam da Duda pravu igru i taktiku krije za prvenstvo...
Naprotiv, pokazao im je da i sa drugom postavom nema zajebancije.. plez
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od 2bad4u Ned 21 Avg 2011 - 10:27

Francuzi uvek igraju isto, na snagu, na fiziku. Mi za razliku od njih imamo mnogo taktičko tehničkih varijacija, koje verujem da Duda ne prikazuje. I pored toga izgubismo sa koš-dva. Iako je bilo ~20 razlike popriličan deo drugog poluvremena (koje sam BTW, jedino i gledao) stigli smo ih, prestigli, ali na kraju i izgubili, mada smo imali šut za izjednačenje.

Sa onih ~20 razlike, kada je Francuska doduše i izvela nosioce (a složiću se sa Bodijem, oslanjaju se na igru 5-6 igrača), naše rezerve, nekadašnji trio Hemofarma, Rašić i Paunić, preokrenuo rezultat u potpunosti. Bobi i tek kako deluje na protivnike u odbrani, osim Parkera, kada je ušao u poslednjih par minuta, niko nije uspeo da ga probije, a i Parker je onim ružnim floterima (najviše mrzim te šuteve) pogađao.

Možda nisam gledao dovoljno od utakmice, ali utisak mi je da ćemo na EP, da ih razguzimo, ali i da će sve to biti ok uklopljeno u Litvaniji. (jbg, nepopravljivi sam optimista)
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Gost Ned 21 Avg 2011 - 10:29

Ako posle ovoga Mačvan ne proigra , nikad neće. Bilo bi lepo videti statistiku ako ima neko link. Ova petorka Marković, Paunić, Rašić, Mačvan, Marjanović je baš lepo iznenadila.

Pretpostavljam da će Gagi otpasti, zbog čega mi je strašno žao. Njemu najbliži su Kešelj i Tripko, a Novica očigledno ne putuje. Paun je pokazao sazrevanje u odnosu na prošlu godinu. U Rusiji je imao dosta prostora što je uticalo na njegovo samopouzdanje. Mislim da nam Bobi ipak treba na prvenstvu, ali ne znam kojom logikom će Duda sklapati roster.

Sve u svemu, u velikom smo raskoraku sami sa sobom. Nema jasnih uloga, sem Savana, Krleta i Tea. Rašić bi morao da dobije sva prava u igri jer nam treba četvrti igrač. Osim Rašića, Bjelica i Mačvan moraju da preuzmu ozbiljnije uloge jer ovako zaista delujemo kao tim koji će se boriti za plasman od 9. do 16. mesta. Tačno je da imamo 12 igrača ujednačenog kvaliteta, ali ti igrači sa manjim pravima moraju da preuzmu punu odgovornost umesto što ćoškare i bacaju alibi dodavanja. Primer petorke sa kraja meča protiv Francuza morao bi da bude okidač za promenu u glavama koja nam je neophodna.
EDIT
FRANCUSKA: Noa 4, Batum 14, Doa, Abisi, Parker 24, Traore 6, F. Pjetrus, De Kolo 11, Dijav 7, Sarafin 2, Lombae-Kaudi 1.

SRBIJA: Teodosić 3, Tepić 4, Rašić 11, Paunić 7, Bjelica 8, Perović 14, Mačvan 9, Savanović 5, Marjanović 4.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od sarajlija Ned 21 Avg 2011 - 11:11

Evo zavrsi se i ovaj turnir.Sam koncept turnira lijepo zamisljen ,sve pod pokroviteljstvom Fibe i kao odlicna reklama za OI.Medutim,ja nisam video goreg turnira od ovog tri dana nema prenosa ,nema ispisa statistike,procenata bas nista.Al et ,uce se ljudi i mi tako izgledamo za njih u nekim sportovima konjicke utrke,kajak,ragbi hehe.

Sta reci o nasoj reprezentaciji?
Tri poraza i dvije pobjede , da valja ne valja.Sta se moze ,sto kazu stari ljudi "od dva zla biraj koje je manje gore" bolje sad gubiti nego na EP.
Svako ko kaze da smo ovaj turnir dobro odigrali je pristrasan.Imamo evidentne probleme koji se manifestuju u svakoj utakmici a to su :skok,sut i odbrana plus povrede odranije.
Skok manje vise opravdano Novica bi dakako vise lopti pokupio a dobrinos krila u ova tri segmenta je mizeran.Koliko ih mozemo prodrmati do 31. i ne znam bas.Ne smijemo dozvoliti da nam neko izdominira u skoku kao Britanci .
Sut je krajnje los ,e sad da li je to preopterecenost ucestalim utakmicama ili je posljedica nedovoljne pripreme tog elementa na treninzima ostaje nam da se vidi.U svakom slucaju ako ovakav sut budemo imali na EP necemo nikog ozbiljnijeg moci pobjediti.Sut ispod trideset % je ravan skoro sigurnom porazu.
Odbrana ,od 2008 nas krasi .Koliko smo igrali tu odbranu prije toliko je sad ne igramo.Svi nam daju cca 80 poena .Ajd ovi specijalci i igraju odbranu ali Teo nikako ne igra uvijek njegov igrac stvara visak u napadu.
Odbranu moramo probuditi iz apatije koliko je sutra al to moze znaciti i jednostavno stvar motivacije ,vrlo vjerovatno da ce mo taj segment podici kroz takmicarske utakmice.Ako ne podignemko cao velika nadanja na EP.

Mnogo spominju skrivanje nekih karata.Veceras sam poseban akcenat posvetio tome u pracenju.Jednostavno mi nista nismo sakrili jer realno nismo ni imali.
Jedina stvar koju nismo je bila zona.Zonu ce mo 70% utakmice igrati protiv Francuza na EP jer moramo ih natjerati na suteve ne na onakva divljanja a napad ce biti sa max 10 izgubljenih ,skoro pa dirigovan pa ako hoce hoce ako ne nemamo drugog outa za pobjedit.
Duda je sve probao na Parkeru,stvarao je visak kad je htio i kako je htio.
Noa se vidi da je pao iz neke druge dimenzije bice on jos bolji , vidjecemo koga ce prikljuciti prekosutra selektor .Mianmi ce takodje igrati .Mada i sa tim svim i oni nisu nista sakrili pred nama.
Nemamo mi sta sakriti puno ,krila su nam ocaj Tripkovic je trebao biti prvi suter rekpe on postade prvi kandidat za otpis, Svi ocekuju povratak Novice jer nam skripi na 4 ,suteri ocajni.
Nadam se kad izadju protiv Italije da ce izaci neka druga reprezentacija a ne ova koja je ograla u Londonu.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned 21 Avg 2011 - 12:01

Имајући у виду да прошле године зону нисмо играли ни секунду, а и сад не видим баш нешто да је увежбавамо, не знам одакле претпоставка да ћемо је играти 70% утакмице против Француза на првенству.

Одбрана је идаље највећи проблем по мом мишљењу, не штима, а не верујем да им је Дуда рекао ''скривајте одбрану''... Коста јуче против Аустралије није могао да загради кош. Ајде што ниска крила не иду на скок, али они осим што не иду на скок окрену се и блену ка кошу, не граде играча и стално неко купи лопте из другог плана. Јуче се десило против Аустралије да после једног промашаја лопта се одбије у вис и падне на земљу у наш рекет и тек је онда неко покупио... Ја се не сећам кад сам то видео на озбиљној утакмици. Даље проблем је што доста времена на тројци проводе Паунић и Тепић, а они нису навикли то да играју и да граде баш толико у одбрани, ипак је бековска улога код скока мало другачија. Једино за Теа мислим да се оправдано не труди превише, кад је давао 100% у Словенији играо је много бољу одбрану. Та његова одбрана је једина ствар коју мислим да је рађена са пола гаса.

Bodi Bond :: Ove dobijamo u Litvaniji sigurno.

И ја нешто рачунам на ту победу
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od sarajlija Ned 21 Avg 2011 - 12:10

@ZULU

Zato jer je to najbolji i najlaksi nacin da pokusas pobijediti atletski najdominantniju reprezentaciju na sampionatu.
Igranje coveka je pogubljivo .Parker radi sta hoce stvara nenormalne viskove i pritom daje 20 plus poena.
Bez zone ih sigurno ne mozemo dobiti

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 6 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu