Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

London Invitational Tournament 2011

+25
Dule Kecman
Hyperactive
mikoni
Tazz
Mihael
Macijauskas
Talicni Tom
vlada
Everton
Ray Allen
bigZ
Junglezburn
dane
drexler
fizicar
lazarminator
Anti-RTS
sarajlija
Zemljoradnik
XXL
srb
superhik
Geograf
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
29 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od sarajlija Uto 16 Avg 2011 - 7:46

Ima li neko info jeli neki oslonac odmarao tipa Savanovic,Krstic,Teo ?

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Geograf Uto 16 Avg 2011 - 7:47

sarajlija ::Ima li neko info jeli neki oslonac odmarao tipa Savanovic,Krstic,Teo ?
Teo i Krstic igraju za Savana ne znam..opet promasujemo 2 bacanja..


Poslednji izmenio Geograf dana Uto 16 Avg 2011 - 7:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od drexler Uto 16 Avg 2011 - 7:48

ZuLuofVozdovac ::Жао ми је низа који траје још од 1995....

nije ovo prvi poraz od Hrvata, mislim da su i Mokini moskitosi izgubili jednu tokom priprema. Naravno, bitnije je da zadržimo niz na zvaničnim utakmicama
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od sarajlija Uto 16 Avg 2011 - 8:00

Izgubili smo 2007 godine od njih ,mislim na turniru u Turskoj.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od dane Uto 16 Avg 2011 - 8:01



Jeste upravu ste. Izgubili smo jednom.
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 16 Avg 2011 - 8:02

Simon 17, Dominik 12, Tomić 11, Tomas 10

Teodosić 18, Krstić 10

Не знам колико је ово тачно, али те бројке су пренете.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od sarajlija Uto 16 Avg 2011 - 8:06

Jebote popizdio sam totalno ,odoh se provjetrit malo.

83 kosa smo od Hrvata primila a nas rezultat se temelji na odbrani .Znaci Francuzi i Italijani nam hladno 80 mogu dati .

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Geograf Uto 16 Avg 2011 - 8:10

sarajlija ::Jebote popizdio sam totalno ,odoh se provjetrit malo.

83 kosa smo od Hrvata primila a nas rezultat se temelji na odbrani .Znaci Francuzi i Italijani nam hladno 80 mogu dati .
Mozemo i mi njima 81..
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Junglezburn Uto 16 Avg 2011 - 8:11

sarajlija ::Jebote popizdio sam totalno ,odoh se provjetrit malo.

83 kosa smo od Hrvata primila a nas rezultat se temelji na odbrani .Znaci Francuzi i Italijani nam hladno 80 mogu dati .
Previše pesimističan stav, da ne pričam za ovo koliko ko može da nam da...
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Anti-RTS Uto 16 Avg 2011 - 8:14

Pogotovo zbog pripremne utakmice, mislim stvarno...
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od bigZ Uto 16 Avg 2011 - 8:16

sarajlija ::Jebote popizdio sam totalno ,odoh se provjetrit malo.

83 kosa smo od Hrvata primila a nas rezultat se temelji na odbrani .Znaci Francuzi i Italijani nam hladno 80 mogu dati .

Ala si zapeo brale sa tim Italijanima. Moja prognoza za utakmicu protiv njih - ako nas ne bude islo dobijamo 5-6 razlike, ako krene sut idemo lagano na +15, 20 hladno London Invitational Tournament 2011 - Page 2 358450
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Geograf Uto 16 Avg 2011 - 8:22

http://www.hoopsfix.com/wp-content/uploads/2011/08/Serbia-Croatia-Box-Score-London-International-Basketball-Invitational.jpg
Statistika sa meca, nisu igrali Bjelica i Milosavljevic.
Promasili smo 12 bacanja, 12/24..Krstic 2/8.
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Anti-RTS Uto 16 Avg 2011 - 8:25

To za bacanja već treba da zabrinjava. Sistematski problem svih naših selekcija.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Junglezburn Uto 16 Avg 2011 - 8:30

Pa ne, sve je jasno, Gagi nije igrao! Smile
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 16 Avg 2011 - 8:33

Ако занемаримо бацања статистика није баш толико лоша, 50% за 2 и 33% за 3. Имамо више офанзивних скокова, мање изгубљених лопти, логично је да Хрвати имају више дефанзивних кад смо ми више промашивали.

Дакле проблем је поред бацања био у изузетно лошој одбрани (овако на основу статистике).


Poslednji izmenio ZuLuofVozdovac dana Uto 16 Avg 2011 - 8:35, izmenjeno ukupno 1 puta
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Junglezburn Uto 16 Avg 2011 - 8:34

Ne znam koliko je bitan podatak, ali nismo dobili nijednu četvrtinu...
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od bigZ Uto 16 Avg 2011 - 8:45

Macvan je izgleda bio dobar, to ohrabruje..
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Ray Allen Uto 16 Avg 2011 - 9:25

Naravno da porazi u pripremnim utakmicama ne znace nista. Setite se samo pred SP u Japanu izgubili smo samo 2 utakmice i to od Spanije i Argentine. Pred EP u Spaniji izgubili smo takodje 2 meca, vec pomenuti od Hrvata i jos jedan na turniru u Turskoj (cini mi se bas od domacina), a dobili smo vicesampione sveta Grke 30 razlike. Oba sampionata neslavno smo zavrsili.
Na Kosarka rs. stoji da je ovo nas prvi mec koji smo izgubili od Hrvata. Valjalo bi se to ispraviti.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Everton Uto 16 Avg 2011 - 9:46

ljudi nije nesto da mracim, ali treba se okrenuti brazilu i 2016, jbg u izlaznoj godini nam se potrefilo toliko toga lose od zreba pa do ostalih zajebancija.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od dane Uto 16 Avg 2011 - 10:24

Mislim da ste previše zabrinuti nakon ovog poraza. Jeste da imamo kadrovskih problema, jeste da su neki igrači roviti, neki igraju ispod proseka ali treba sačekati evropsko prvenstvo pa tek posle dati ocenu.
Ja sam blago optimističan pred prvenstvo. Znam da smo u najjačoj grupi. ali možemo sa svima da igramo. Pogotovo se ne bojim Italijana. Po meni oni su pokazali prethodnih godina da su gubitnička repka. Jesu opasni, igraju im tri NBA igrača s renomeom ali smatram da će protiv njih doći do izražaja naš timski duh i uigranost. Francuzi su klasična divljačka (neuigrana) ekipa, fizički dominantna, kad im je dan i kad su motivisani igraju sjajnu odbranu. Ali po meni previše zvezda, koji su malo u prošlosti igrali za repku. I tu je Duda za kog sam uveren da će naći leka za njih. Ako odigramo maksimalno koncentrisano i borbeno uveren sam da ih dobijamo. Nemci su mi velika misterija. Dirk i Kejman nam sami mogu dati dosta poena, a i drugi igrači su pokazali kvalitet. Biće to pogotovo teško protiv njihovih centara, a i čini se da nam ne odgovaraju, tako da ću to preskočiti. Od Letonije smo sigurno jači, Izraelu ako nebude igrao Kaspi neći biti nimalo problema.
Naravno nikada neznamo kad se može desiti neka povreda, loš dan, sudijska greška ali mislim da malo preterano brinete.
Po meni mi smo svakako favoriti u grupi. Ne znam možda sam ja previše optimističan Very Happy
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od vlada Uto 16 Avg 2011 - 10:53

polako bre, ima jos dosta do EP-a, moze tu jos dosta toga da se desi, ali jedno je sigurno, bicemo uz nase kao i uvek, pa sta bude, kvalitet imamo...
vlada
vlada
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 11.10.2010
Lokacija : Свршац

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od sarajlija Uto 16 Avg 2011 - 11:13

Sad ja jos nepopravljivi pesimista ,nisam .Samo nisam neka paljevina i realisticno sagledavam neke stvari.

Tomas je prije meca izjavio da su Hrvati individualno jaci i to se slazem,timski i trenerski smo mi.
Tomic ,Barac,Tomas,Bogdanovic,Drejper,Popovic svi su imali izvrsne sezone i vrlo je moguce da izguraju polufinale jer imaju laksu stranu EP.Da imaju boljeg trenera Spahiju gdje bi im kraj bio.

Ima jos 15 dana EP , trebali bi uci u tu fazu da kidamo .Duda se zalio da nam trebaju jaci protivnici i evo prvi jaci nas je ovjerio,ima jos generalna proba sa Framcuzima u nedelji tu ocekujem da pokazemo zube.
Imam osjecaj da nam odbrana nije na nivou,a trebala bi biti ustvari i mora biti.Odbrana se mora pojacati na 120%,jer ko god nam da 80 plus mi smo vjerovatno izgubili.

Igraci su dosli sa manje vise losim sezonama i Duda ide na tu neku svjezinu, to teoretski moze biti ali moze biti da se prenesu lose partije iz klubova pa da ode sve ....

Umjesto Novice je mogao zvati Ercega ,mozda i morao jer momak se uvijek redovno odazivao i bio je clan repke jos od cuvenih Moskitosa.
Ako se trazi neka pravda za Bobija onda je morala i za Ercega.
Cekati Novicu ovoliko je suludo pogotovo poslije sezone iz ocaja.Erceg je trosio jako puno minuta i zasluzio poziv.Ne vidim svrhu da Novica ide bukvalno sa jednom zdravom nogom ,al et.

Vidim da olako otpisujete Italijane ,u svim sportovima prva utakmica na velikim takmicenjima je najteza bez obzira ko je protivnik.
Jos jednom tipkam nisu oni Francuzi da nema hemije u ekipi i da se igra divlje.Cinjenica da NBA trio uzima najvise suteva ali ima tu solidnih igraca pogotovo Mancineli.
Odgledao sam sve njihove pripremne i svi govore 3 nba igraca ovo ono ,Mancineli je cesto bio drugi najbolji njihov igrac tako da osovinu ne cine NBA trio ,vec NBA trio i Mancineli.
Trener im nije karnevalcina tipa Moka,Sakota vec trener koji jako ozbiljno radi u EL i sigurno ima jako dobar skener.

Ne baksuziram nista al sto niko realno nekad ne postavi stvari
Jesmo li mi u ovoj konkurenziji zreli za medalju??

NISMO a i zreb nam je da se roknemo svi forumasi i kladionicari u testis.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Talicni Tom Uto 16 Avg 2011 - 11:16

Jeste jebeno i zato će biti bolje. Kidanje živaca u PM, ali šta ćeš nema poklona ni u sportu. Svaka medalja ima dvije strane.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od fizicar Uto 16 Avg 2011 - 11:21

sarajlija ::

Tomas je prije meca izjavio da su Hrvati individualno jaci i to se slazem,timski i trenerski smo mi.
Tomic ,Barac,Tomas,Bogdanovic,Drejper,Popovic svi su imali izvrsne sezone i vrlo je moguce da izguraju polufinale jer imaju laksu stranu EP.Da imaju boljeg trenera Spahiju gdje bi im kraj bio.


Opušteno ljudi. Ovaj poraz se ne važi. Drejper nije Hrvat plez1
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 16 Avg 2011 - 13:46

Па види Сарајлија, ако баш хоћеш реално да сагледавамо ствари (мада ми је тај појам ''реално'' увек сметао, боље рећи објективно) мени да дају да бирам да ли желим ову или супротну страну жреба ја бих се определио за ову где се налазимо. Јер ми до евентуалног четвртфинала ћемо одиграти много тешких мечева, међутим тај најважнији меч у којем немаш права на кикс ће ипак бити са неком репрезентацијом која није врх европске кошарке. За четвртфинале је како смо рачунали највероватније довољно добити 3 од 6 тешких мечева на шампионату, па екипа која не може ни то да уради мислим да не треба ни да прича о медаљама и олимпијади.

То је и још један од разлога зашто не могу да се сложим са твојом проценом да Хрвати могу до полуфинала, јер све репрезентације које имају и минималне шансе да се пласирају у четвртфинале са наше стране жреба су јаче од њих. Једини начин да они дођу до полуфинала је преко нас ако будемо имали лош дан, али о томе не желим ни да размишљам. Ја бих за противника у четврфиналу ипак радије изабрао Грке, Русе, а Словенци са Божом би били права посластица.

Ако хоћете баш да извлачимо прогнозе, не би ме изненадило да не уђемо у то четвртфинале, али очекујем да ћемо се тамо ипак наћи и искористити повољну страну жреба да одемо и степеник више. После тога очекујем да у оба меча забележимо поразе, јер мислим да ова екипа није за медаљу, за одличја је ипак потребно имати више од 2-3 квалитетна играча у тиму. За медаљу ти треба здрав Новица, бар једно расположено крило, бек који има и шут и улаз - а не ко ови наши или једно или друго и неко ко може да чува и Дирка, Гасола, Камана... (читај Миличић)

Што се Новице тиче, свеједно је да ли ће он играти на овом првенству, мене брине да ли ће он икада више играти за репрезентацију. Он је сам рекао да већ 2 године има проблема са тим мишићем, и сваке године је све горе и горе, а то може да га значајно омете у борби за позицију у самом клубу. Ако још једну сезону преседи на клупи он може лагано да тражи ново занимање...

fizicar ::Opušteno ljudi. Ovaj poraz se ne važi. Drejper nije Hrvat

Ма да, мислим да ми не би требали да размишљамо зашто смо промашили 12 бацања, зашто смо играли одбрану ко курац, него да ли би нам требао Дрејпер. Уосталом види шта је Новица рекао о ''случају Дрејпер'', према тону његове изјаве капирам да када би се нешто слично десило код нас, остали би играли са пола мотива...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

London Invitational Tournament 2011 - Page 2 Empty Re: London Invitational Tournament 2011

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu