Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

+47
NikolaKG93
Tazz
ZuLuofVozdovac
wolfvaga
Imperator
Sensui
dane
sexdrogabodiroga
superhik
Hyperactive
Novica-Ubica
Junglezburn
familija
Macijauskas
Mark Madsen
maxisb
NenadBG
expert
Zemljoradnik
XXL
Anti-RTS
Geograf
markoo
mlekadzija
bigZ
Tenenac
Bodi Bond
Sergej
Ray Allen
Marko
Talicni Tom
Fiti
blagoje
Markos
Dule Kecman
Mihael
drexler
Koleman
Everton
slobokv83
Djole
Psycho
Gencha
Nolle
Kure
2bad4u
lazarminator
51 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 1 od 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sledeći

Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od lazarminator Sre 11 Jan 2012 - 23:15

ne poredimo klubove vec trenere koji su takodje nebo i zemlja. Partizanovom se zamera sve, a Zvezdinom, boga mi, nista
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od 2bad4u Čet 12 Jan 2012 - 0:47

Nolle ::Nije isto Zvezda i Partizan. Sami ste pričali Miljenović je duplo veći talenat od Cveleta, pregled igre na nivou Kida i Neša, Bogdanovića posle jedne dbre partije letos na prventsvu poredili ste sa jednim Danilovićem, Anđuštić najperspektivniji šuter u Evropi, itd, itd za ove ostale... Ne terajte me da tražim.

Ako je to tako, onda i trebaju da igraju, a ne da sede na tribinama. Verovatno onda to nije tako. Wink

Ja sve što pišem za Partizanove klince jeste na osnovu vaših pisanja, odnosno superstarovi budući.

Porediti u ovom trenutku Zvezdu i Partizan nije baš na mestu, razlika je nebo i zemlja trenutno.

Čitajući tvoje postove, neupućen bi rekao da Zvezda igra NBA finale, i da je kvalitetom jedno 3 puta bolja od Majamija (recimo).

A nivo takmičenja i kvalitet tima koji je potreban za EL i ABA nije isto. Bar ih ja ne vidim takvima. Milutinović je godinu dana mlađi od Milosavljevića, Lučića i Mačvana.
Nedović je generacija Anđušića, a prvi je kud i kamo bio i ostao veći potencijal, s tom razlikom što se Anđušiću povećava minutaža i uloga u timu a Nedoviću...!?
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Kure Čet 12 Jan 2012 - 1:12

2bad4u ::
Nolle ::Nije isto Zvezda i Partizan. Sami ste pričali Miljenović je duplo veći talenat od Cveleta, pregled igre na nivou Kida i Neša, Bogdanovića posle jedne dbre partije letos na prventsvu poredili ste sa jednim Danilovićem, Anđuštić najperspektivniji šuter u Evropi, itd, itd za ove ostale... Ne terajte me da tražim.

Ako je to tako, onda i trebaju da igraju, a ne da sede na tribinama. Verovatno onda to nije tako. Wink

Ja sve što pišem za Partizanove klince jeste na osnovu vaših pisanja, odnosno superstarovi budući.

Porediti u ovom trenutku Zvezdu i Partizan nije baš na mestu, razlika je nebo i zemlja trenutno.

Čitajući tvoje postove, neupućen bi rekao da Zvezda igra NBA finale, i da je kvalitetom jedno 3 puta bolja od Majamija (recimo).

A nivo takmičenja i kvalitet tima koji je potreban za EL i ABA nije isto. Bar ih ja ne vidim takvima. Milutinović je godinu dana mlađi od Milosavljevića, Lučića i Mačvana.
Nedović je generacija Anđušića, a prvi je kud i kamo bio i ostao veći potencijal, s tom razlikom što se Anđušiću povećava minutaža i uloga u timu a Nedoviću...!?
Baš tako. Seruckaš Nolle. Po tebi Pešiću je opravdanje za neigranje mladih želja za rezultatima (realno za Zvezdu dostižan rezultat je opstanak u ABA) i to je to- imuniutet za Pešića, naravno kad Vlade pravda izostanak mladih u rotaciji pritiskom da se ostvari bolji rezultat, to nije ok- na vešala sa njim, iako Partizan ima mnogo veće rezultatsko breme nego Zvezda (Top16, titule AbA, kup, prvenstvo). E sad, uporedi kojim to rezultatima teži CZBG, a kojima Partizan i dobićeš odgovor ko ima više opravdanja da zbog rezultata ne pušta mlade u igru Pešić ili Vlade. Stvarno preteruješ sa tom tezom o Karijevoj nepogrešivosti, skoro kao mi sa tezom o Duletovoj nepogrešivosti, samo što mi imamo argumente za to, a ti ne. plez1
Kure
Kure
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Nolle Čet 12 Jan 2012 - 1:17

Imam,

Pešić je mnogo veći i bolji trener od Duleta, o tome govore rezultati.

Kažem ti mladi su imali celu polusezonu da se nametnu, Nedović npr ima prosek 20 minuta, i sem četvrte četvrtine protiv Cedevite nažalost nije pokazao ama baš ništa. Bogdanović nije igrao toliko sve ukupno (jedna četvrtina) za ovih 15 utakmica. Ne govorim o EL, nego isljučivo o ABA ligi gde igrači poput Anđušića i Bogdanovića trebaju da igraju po 25 minuta, gde pored Kecmana, Milosavljevića, Mačvana i Raduljice, Lučića to sigurno mogu da iznesu. Partizan je i takav bolji 15 razlike od svake ekipe i siguran učesnik F4.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Kure Čet 12 Jan 2012 - 1:29

Nolle ::Imam,

Pešić je mnogo veći i bolji trener od Duleta, o tome govore rezultati.

Kažem ti mladi su imali celu polusezonu da se nametnu, Nedović npr ima prosek 20 minuta, i sem četvrte četvrtine protiv Cedevite nažalost nije pokazao ama baš ništa. Bogdanović nije igrao toliko sve ukupno (jedna četvrtina) za ovih 15 utakmica. Ne govorim o EL, nego isljučivo o ABA ligi gde igrači poput Anđušića i Bogdanovića trebaju da igraju po 25 minuta, gde pored Kecmana, Milosavljevića, Mačvana i Raduljice, Lučića to sigurno mogu da iznesu. Partizan je i takav bolji 15 razlike od svake ekipe i siguran učesnik F4.

Realno Kari nema neke rezultate već godinama (od 2003 i triple krune sa Bodiroginom Barsom), tako da kad pišeš o njemu i njegovim rezultatima piši u prošlom vremenu. O njegovim rezultatima u Zvezdi smešno je i pričati.
Kure
Kure
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Nolle Čet 12 Jan 2012 - 1:31

Prošla sezona ?

O njegovim rezultatima u Zvezdi... Finale kupa, majstorica prvenstva i F4 sa totalno renoviranim timom koje je imao 10 dana na pripremama Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od 2bad4u Čet 12 Jan 2012 - 1:35

Na derbiju (koji nije bio tako davno) si pretio, i hteo da se kladiš da će da dobijete... 'aj se ti prvo sa sobom dogovori... Very Happy
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Kure Čet 12 Jan 2012 - 1:41

Nolle ::Prošla sezona ?

O njegovim rezultatima u Zvezdi... Finale kupa, majstorica prvenstva i F4 sa totalno renoviranim timom koje je imao 10 dana na pripremama Smile
I koji je to rezultat? Ima li tu nekih titula. Ima li nekih titula na Karijevom kontu od 2003. godine? Zar nisu titule merilo vrhunskog rezultata? Batali tu priču o nekim zamalo uzetim titulama...
Kure
Kure
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Gencha Čet 12 Jan 2012 - 2:13

Sto se tice lansiranja mladih igraca i rasprave kome je duzi (Pesicu ili Vladi), ja bih i dodao da je Vlada prosle sezone u Evroligi lansirao Milosavljevica i Lucica, a ove Cakarevica, koji nisu bas klinci, ali su igraci koji debituju na tako jakom takmicenju, dok na drugu stranu, Milutinovica nije lansirao Pesic, nego Djurovic jos pre 2 sezone u jadranskoj ligi.


Poslednji izmenio Gencha dana Čet 12 Jan 2012 - 2:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Psycho Čet 12 Jan 2012 - 2:15

Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Čet 12 Jan 2012 - 2:19

E do mojega... Zna li se tacno, sta se desilo izmedju Pesica i Nedovica? Sta su to novinari upropastili?
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od slobokv83 Čet 12 Jan 2012 - 2:33

izlišno je stvarno upoređivati Karija sa Vujoševićem...

a to uvek rade Grobari kada god je Kari u Zvezdi (čitaj kada nema ni sistem, a pre svega igrače kojima bi prismrdeo Partizanu). To najčešće radi Tegeltija, pogotovo one prve godine kada je Kari bio u Zvezi, kada je rekao evo ga derbi pa ćemo videti ko je bolji trener, ne osvrćući se na činjenicu da je Partizan imao dosta bolje igrače, a da ne govorimo o atmosferi koju upravo Partizan kreira na ovim prostorima.

Najbolje se videlo prošle godine, kada je Dule otišao u CSKA i napravio najveći neuspeh od osnivanja kluba, a Kari preuzeo Valensiju (je li ipak je to tim i ipak su to vrhunski igrači) i bio je na pobedu do F4.

dalje se ne mora govoriti. O trofejima je takođe izlišno govoriti jer sve je na strani Pešića. Svaka čast Vujoševoću, ali Kari je bolji trener. Dule će moći da se upoređuje samo ako osvoji Evroligu.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Everton Čet 12 Jan 2012 - 2:49

Pesic postaje ziheras 2
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Koleman Čet 12 Jan 2012 - 2:54

Dule nikada nece biti trener van Srbije. On je rodjen za ovu zemlju gde moze da prosipa pamet na svim poljima od poljoprivrede do nuklearne fizike i da mu se 50% Srbije klanja i kaze da je u pravu. Kada je u pitanju samo suvo kosarkasko znanje on ne moze da prismrdi nijednom vrhunskom treneru i to govori svaki njegov pokusaj van Partizana. Na stranu sto ga ne volim, njegovi rezultati meni sve govore. Veliki demagog i preveliki egoista. Svaka cast za rezultate sa Partizanom ali za svaki poraz su krive sudije a za svaku pobedu je on cudotvorac koji je od govneta napravio pitu uz obavezno kukanje o parama itd. Da je Vlado imao upola takvih demagoskih sposobnosti sada biste kupovali karte za Arenu.

Nedovica nikada necu prezaliti ali njegova neozbiljnost je prevelika. Mnogo mi je bilo sumnjivo sto su Cova i Misko tako brzo zakopali ratne sekire...
Licno mislim da Pesicu pocinje da smeta stanje na tabeli i prozivke ljudi. On je jedan od najvecih trenera ali je prilicno primitivan lik i egoista. Ne voli on kada carsija prica Kari ovo, Kari ono... To je do sada pokazao bezbroj puta.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od drexler Čet 12 Jan 2012 - 2:57

Odeoše i Marinković i Nedović...

Od projekta Crvena zvezda Beograd polako ostaje samo Beograd. Cvele je posljednji mohikanac, a ne bi me iznenadilo kada bi i njega zahvatio sličan scenario.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od slobokv83 Čet 12 Jan 2012 - 2:59

ma dovoljno je pogledati kako Pešić vodi jedan tajma out i odmah će vam biti jasno koliko je iskusan i dobar trener, uvek zna šta da kaže, uvek sa najboljim skautingom te ekipe i iz svoje izvlači maximum.

Vlada i njegovi takm outi su mi krajnje sumnjivi, on ne ume da se snađe kada je važnost utakmice velika. To valjda pripisujem neiskustvu još uvek.


Poslednji izmenio slobokv83 dana Čet 12 Jan 2012 - 3:00, izmenjeno ukupno 1 puta
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Mihael Čet 12 Jan 2012 - 2:59

Evo i ja cu da se ukljucim u raspravu, iako ove rasprave ciji je veci ( bar da je pitanje ko je deblji, ne bi imali dileme ).

Odmah da kazem da smatram da je Pesic bolji trener od Vujosevica, pre svega na globalnom nivou, ima tu raznih faktora a jezik je sigurno jedan od njih.

Takodjer moram da dodam da sam od Pesica ocekivao mnogo vise od ove sezone i da ne vidim da je uradio nista pozitivno, vodeci igraci u timu su mu stranac i matorci a prakticno samo 2 mlada igraca dobijaju sansu. Igraci koji su trebali da imaju neku minutazu ne igraju ili su napustili klub, a ti igraci su prosle sezone igrali vise nego ove. Prosipa price kako pravi tim za naredne sezone, a od ovih igraca ce 3 ili 4 ostati u timu, od toga 2 teren prakticno ni ne vidjaju.

E sad, sto se tice Duleta, mislim da je on na ovim nasim protorima bolji trener ( valjda razumete sta hocu da kazem, mrzi me da objasnjavam ), u smislu da se bolje snalazi u takvim situacijama kada iz poluproizvoda mora da izvlaci maksimum. Smatram da bi sa ovom CZB imao bolje rezultate nego Pesic.

A sto se tice njegovog posla u CSKA, znao sam da ce biti dosta ljudi koji ga ne vole i koji ce jedva docetati njegov neuspeh u Rusiji. Kad vec pricate realno, kazite i da su tada Lengdon, Holden i Kaun bili povredjeni i da prakticno nisu ni igrali za vreme Vujosevicevog mandata, a da pojacanja tipa Krstic, Kirilenko, Teodosic nisu ni bila u planovima CSKA, koliko se meni cini, cilj im je bio smanjenje budzeta i forsiranje mladih igraca, mada, od toga su brzo odustali...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Čet 12 Jan 2012 - 3:00

drexler ::

Od projekta Crvena zvezda Beograd polako ostaje samo Beograd. Cvele je posljednji mohikanac, a ne bi me iznenadilo kada bi i njega zahvatio sličan scenario.

I Nikolic... mada i njega verovatno ceka slicna sudbina s obzirom na godine i minutazu koju ima...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Mihael Čet 12 Jan 2012 - 3:04

drexler ::Odeoše i Marinković i Nedović...

Od projekta Crvena zvezda Beograd polako ostaje samo Beograd. Cvele je posljednji mohikanac, a ne bi me iznenadilo kada bi i njega zahvatio sličan scenario.

Da, da, mada, polako odlazi i Pionir a dolazi hala u Zelezniku...

I te price vodjenje tajmauta, pre neki dan dok sam gledao CZB protiv Buducnosti umro sam od smeha, Pesic nesto serucka na sumnjivom engleskom, tajmaut prolazi, igraci ustaju a Lesic pita, sta igramo, koju napadacku akciju. I onda je to trener genijalac koji na tajmautima sve sredi a covek ni akciju nije pozvao. A kad se nesto slicno desi Vladi, pljuvanje sa svih strana...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od slobokv83 Čet 12 Jan 2012 - 3:06

Mihael ::Evo i ja cu da se ukljucim u raspravu, iako ove rasprave ciji je veci ( bar da je pitanje ko je deblji, ne bi imali dileme ).

Odmah da kazem da smatram da je Pesic bolji trener od Vujosevica, pre svega na globalnom nivou, ima tu raznih faktora a jezik je sigurno jedan od njih.

Takodjer moram da dodam da sam od Pesica ocekivao mnogo vise od ove sezone i da ne vidim da je uradio nista pozitivno, vodeci igraci u timu su mu stranac i matorci a prakticno samo 2 mlada igraca dobijaju sansu. Igraci koji su trebali da imaju neku minutazu ne igraju ili su napustili klub, a ti igraci su prosle sezone igrali vise nego ove. Prosipa price kako pravi tim za naredne sezone, a od ovih igraca ce 3 ili 4 ostati u timu, od toga 2 teren prakticno ni ne vidjaju.

E sad, sto se tice Duleta, mislim da je on na ovim nasim protorima bolji trener ( valjda razumete sta hocu da kazem, mrzi me da objasnjavam ), u smislu da se bolje snalazi u takvim situacijama kada iz poluproizvoda mora da izvlaci maksimum. Smatram da bi sa ovom CZB imao bolje rezultate nego Pesic.

A sto se tice njegovog posla u CSKA, znao sam da ce biti dosta ljudi koji ga ne vole i koji ce jedva docetati njegov neuspeh u Rusiji. Kad vec pricate realno, kazite i da su tada Lengdon, Holden i Kaun bili povredjeni i da prakticno nisu ni igrali za vreme Vujosevicevog mandata, a da pojacanja tipa Krstic, Kirilenko, Teodosic nisu ni bila u planovima CSKA, koliko se meni cini, cilj im je bio smanjenje budzeta i forsiranje mladih igraca, mada, od toga su brzo odustali...

jezik nikako nije Duletov problem, to je on prodao foru. Nije mu smetao kada je dobio Klivlend.


Sa ovom ekipom Zvezde, Dule ne bi imao ni dve pobede, to je moje mišljenje. Jer on može da se snađe u uslovima koje on nameće, tj. kada on kreira atmosferu, ocenjuje nečiji rad itd....u ovim uslovima (podređenim, jer u tim uslovima igra Zvezda trenutno) on ne bi znao gde udara...tako da ne bih rekao da postoji podela bolji trener na ovim prostorima, ili jesi ili nisi bolji trener, a Dule od Pešića nije...mada je mlađi 10 godina i ima vremena da ga stigne. Tu pre svega mislim na Evroligu, 2 Evropska i jedno svetsko prvenstvo, a po domaćim titulama mislim da su slični i Pešić je 10 godina zaredom osvajao sa Albom prvenstvo.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Dule Kecman Čet 12 Jan 2012 - 3:08

@Mihael
Pa ne znam bas, ja kad god gledam nas time out, cujem samo Vladu kako psuje i vice Luca, Luca.. Smile


Poslednji izmenio Dule Kecman dana Čet 12 Jan 2012 - 3:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od slobokv83 Čet 12 Jan 2012 - 3:11

Mihael ::
drexler ::Odeoše i Marinković i Nedović...

Od projekta Crvena zvezda Beograd polako ostaje samo Beograd. Cvele je posljednji mohikanac, a ne bi me iznenadilo kada bi i njega zahvatio sličan scenario.

Da, da, mada, polako odlazi i Pionir a dolazi hala u Zelezniku...

I te price vodjenje tajmauta, pre neki dan dok sam gledao CZB protiv Buducnosti umro sam od smeha, Pesic nesto serucka na sumnjivom engleskom, tajmaut prolazi, igraci ustaju a Lesic pita, sta igramo, koju napadacku akciju. I onda je to trener genijalac koji na tajmautima sve sredi a covek ni akciju nije pozvao. A kad se nesto slicno desi Vladi, pljuvanje sa svih strana...

i šta je bilo kada ga je pitao Lešić?

Pešić u sekundi odgovara šta da se igra...nije uvek na tajm autu najvažnije da se pozove akcije, prvo mora da se smiri ekipa i koriguju stvari koje greše, a Pešić je lepo rekao : gradite čoveka i za svakog je imao savet....a to što loše govori Engleski samo je još veći plus njega kao trenera, kada ti sa tako lošim Engleskim možeš da vodiš ekipu punu stranaca i uzimaš trofeje, e to je uspeh, a ne vađenje da ne znaš jezik.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Čet 12 Jan 2012 - 3:13

Ja ne znam sta je uopste rasprava ovde... jedini pokazatelj ko je bolji od koga su trofeji... nema tu neke filozofije... kako sada stvari stoje Pesic je bolji trener od Duleta, iako, moramo priznati da je Dule "vrhunski trener" tek od pre neku godinu... hocu reci, da je od skora napredovao tek, dok je Pesic vec odavno u svetu vrhunske kosarke... ima sanse da ga Dule pretekne, ali to nikako nece uspeti sa Partizanom, vec da se nada da ode u neki visemilionski evroligaski klub i tamo da se pokaze... Pesic je vec dokazan trener i to je to... mislim da je glupo porediti ta 2 trenera, jer je jedan duplo trofejniji od drugog...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Nolle Čet 12 Jan 2012 - 3:19

[quote="drexler"]

Mnogo dobar dečko, koga su u poslednje vreme razapeli na krst da je neposlušan, i sve to, a svako ko je popričao bar jednom sa njim, može da kaže totalno suprotnu stvar ! Uostalom evo večeras Pešića kod Vladana Tegeltije, pa možda i kaže nešto.

[quote]

I rekao je !!!


Poslednji izmenio Nolle dana Čet 12 Jan 2012 - 20:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Mihael Čet 12 Jan 2012 - 3:21

Jbg-a slobo, Pesic nikada u nasoj ligi ( a bogami ni u ABA ) ligi nece imai uspehe koje je imao Dule sa Partizanom. Kazem, ta prepucavanja mi nisu zanimljiva.

Mada, mene istorija u tom smislu nesto preterano ne zanima, pogotovo igraci koje su jedan i drugi trener imali. Jer onda bi mogli da kazemo da je Zeljko Obradovic najgori trener u nasoj istoriji jer je zasrao sa reprezentacijom redovno.

Ja govorim na osnovu onoga sto sam video ove sezone, a to je da CZB nema igru, u odbrani nesto i igraju poslednja 2-3 kola, ali oni po mom misljenju nemaju igru. Po mom misljenju Pesic za sada nije uradio nista, osim sto je izbacio iz rotacije igraca na cije ime je 90% zvezdasa svrsavalo na pocetku sezone, a "novog" Rakocevica odbacio i sada se prica da taj novi RAkocevic ne valja.

Jedina pozitivna stvar za mene u ovoj sezoni jesu Subotic i RAdetic pre povrede, i to mogu da prepisem Pesicu, ostalo nista nije uradio...

Pa ljudi pljuju po Vladi sto ne bacuje mlade igace kada se i dalje jure 3 trofeja, a niko ne pljuje po Pesicu sto ne ubacuje mlade igrace kada se pravi sistem i kada rezultati nisu prioritet. Pa vi u rosteru od 12-13 igraca imate 3 mlada igraca, ostalo su sve matorci ili igraci u zrelim kosarkaskim godinama...

Od mene dosta, rece ja da ne volim ovakve rapsrave ali se brzo uvukoh u jednu...

Ja zelim puno srece CZBG, ali u ovakvom sistemu trofeje nece videti bar jos 2-3 godine...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu