Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

+48
superhik
Anti-RTS
PGR93
wolfvaga
Imperator
lakovic.
Naissus
Junglezburn
slobokv83
Tazz
Zoro
lazarminator
Tenenac
Danny Trejo
Gencha
bigZ
Ray Allen
TheGodfather
dane
ZuLuofVozdovac
NenadBG
Macijauskas
markoo
sexdrogabodiroga
Dule Kecman
Maja
Geograf
Manu
air slavkan
Sarlo
Markos
drexler
Bodi Bond
Everton
XXL
fizicar
Sergej
mlekadzija
Psycho
KKP
2bad4u
Mihael
Novica-Ubica
Koleman
Zemljoradnik
Talicni Tom
Nolle
Sensui
52 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 1 od 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sledeći

Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Gost Sub 22 Jan 2011 - 6:25

Au kakvo gazenje.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Sensui Sub 22 Jan 2011 - 6:29

Svaka cast komsije.Kad smo mi nesposobni bili da pobedimo ovakav skup amatera zvan KK Zadar onda mi je drago da ste vi to ucinili.

Nikako ne bi voleo da sam u kozi igraca i strucnog staba Zadra jer poznajuci njihove navijace samo se nadam da ne bude povredjenih.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Sub 22 Jan 2011 - 6:42

Ponosan sam sto sam cigan bre !!!
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Talicni Tom Sub 22 Jan 2011 - 6:46

Bravo pobjeda, i to +23.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Gost Sub 22 Jan 2011 - 6:47

Koliko ti malo treba za ponos,cudo jedno. Very Happy
Bravo za razvaljivanje "onih sto su stvorili kosarku"

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Zemljoradnik Sub 22 Jan 2011 - 6:48

Svaka čast! Koliko sam uspeo da vidim, užasna utakmica, ali je Zadar u njoj bio mnogo gori. Opet bih pomenuo da Cvetković pokazuje mnogo za svoje godine, a dobija i minute.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Sub 22 Jan 2011 - 6:50

hazarder ::Koliko ti malo treba za ponos,cudo jedno. Very Happy
Bravo za razvaljivanje "onih sto su stvorili kosarku"

Ovakav inat moze da pokaze samo ZVEZDA !

Kad niko ne ocekuje, oni... ma bez texta sam !

rakija rakija rakija rakija
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Gost Sub 22 Jan 2011 - 6:52

Sada se postavlja pitanje da li će Zadar dobiti neku utakmicu do kraja. Koliko sam ja video Zvezda ima ''lak'' meč jedino protiv Širokog...dok Zadar ima mnogo bolji raspored. Zadar deluje kao bivša ekipa, tako da verujem da je ovo kraj priče. Ipak, ukoliko dodje do nekih smena i promena verujem da bi im 3 pobede do kraja bile dovoljne za opstanak.

nolle oladi malo brate, šta slaviš koj moj?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Koleman Sub 22 Jan 2011 - 6:54

Idemo bre!!!! Jedini optimista ovde sam bio Smile
BRAVO ZVEZDO! A sada neka padaju glave.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Sub 22 Jan 2011 - 7:00

sharga ::Sada se postavlja pitanje da li će Zadar dobiti neku utakmicu do kraja. Koliko sam ja video Zvezda ima ''lak'' meč jedino protiv Širokog...dok Zadar ima mnogo bolji raspored. Zadar deluje kao bivša ekipa, tako da verujem da je ovo kraj priče. Ipak, ukoliko dodje do nekih smena i promena verujem da bi im 3 pobede do kraja bile dovoljne za opstanak.

nolle oladi malo brate, šta slaviš koj moj?

moram malo, ionako cemo ispasti, ali ova pobeda mi je sladja nego svih ovih 5 zajedno Very Happy
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Novica-Ubica Sub 22 Jan 2011 - 7:25

bravo komsije Wink
Novica-Ubica
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Mihael Sub 22 Jan 2011 - 8:43

Cestitke Zvezdi, sad samo ovako da nastave...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od 2bad4u Sub 22 Jan 2011 - 8:47

Čestitke Zvezdi. Nisam verovao u pobedu, sudeći po njenim igrama u dosadašnjem delu sezone, ali očigledno da je tek Zadar loš. Sve u svemu važna pobeda, za eventualnu borbu za opstanak!
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Talicni Tom Sub 22 Jan 2011 - 9:03

Par mojih zapažanja.
Pobjeda je iznenađenje, a s ovolikom razlikom je prosto nevjerovatna. Nisam vjerovao da ovolikom razlikom možemo dobiti i drugoligaša, a kamo li Zadar, kakav god da je, u gostima.
Utakmicu sam gledao, kao i većina na onom linku, a pošto je prenos bio očajan ne može se ništa ozbiljno reći. Jedno se potvrdilo, kada Jang pogađa mi možemo da pobijedimo. To pozitivno djeluje ni na tim i na njega koji znatno smanji solo akcije kada je pri šutu. Igrali su dobro i drugi, a kako i koliko stvarno ne mogu da ocjenim. Jedino što mogu da tvrdiim je a se jedna crna mrlja - Majls valjala oko linije za tri i čekala da pripali. To je postalo toliko iritirajuće i s njegove a i Uvalinove strane, koji to odbrava da u ovom slavlju moram pomenuti. Dečko tako hladno upućuje te šuteve, kao ošutaću pet onako da see upucam pa ću poslije i pogađati. Mi vodimo sa 20 razlik a on opet u petoj sekundi šutira. A o skoku i ne misli. Pod hitno treba dati priliku Lešiću, mora da može bollje od Majlsa odigrati se drugo sem šuta.
Na kraju još jedno veliko hvala momcima što su odigrali i za nas, za sebe, za klub i istoriju.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Koleman Sub 22 Jan 2011 - 9:47

Mene najviše raduje pored svega primljenih 63 poena. Da se ne lažemo nije bila to neka vrhunska partija u odbrani, mašili su oni i zicere i otvorene šuteve ali DALEKO najbolja ove sezone. Momci su grizli, jurili, bacali se...PREVIŠE SU HTELI OVO!
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od KKP Sub 22 Jan 2011 - 13:26

Čestitke Zvezdi i njihovim navijačima ovde. Sjajna pobeda. Razbijen je direktan konkurent i to na njihovom terenu. Opstanak je sada realniji i realan. Zadar je pokazao da mu nije više mesto u NLB ligi, još bez Vladovića, oni su k.... od ekipe...
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Ned 23 Jan 2011 - 0:21

Прво, да изразим једну велику сатисфакцију и задовољсто, што је тим за који навијам, који је ту где се налази, добио један Задар (ма какав он био) у гостима, под оваквим притиском, какав су имали они у последња 2-3 дана. Свестан сам да још има много до краја, да у Пиониру дочекујемо Партизан, Олимпију, Крку, Широки, да идемо Цибони, Хемофарму, Цедевити, Загребу. И да неће бити лако, али много јаче екипе Звезде су падале у Јазинама, на Вишњику, да сам ја заиста пријатно изненађен, и могу да кажем и даље под малим утиском, наше заиста битне победе пре свега.

Па да кренемо, као и после сваке утакмице

Александар Цветковић – прво да похвалим Увалина, ово је један од његових ретких потеза добрих током ове сезоне. Дати клинцу од 17 година, да игра у Задру, када има толики притисак цео клуб на себи, а уз то и да одиграш тако зрело, заиста је за сваку похвалу. И даље прави непотребне фаулове, из те велике жеље коју поседује, нападачки се још није довољно опустио, али у последње време наш најбољи асистент, што довољно говори, бар мени. Можда нема предиспозиције као Недовић, али има радну етику, жели да научи, и труди се, само што ће касније доћи проблем, што можда неће имати од кога да научи неке финесе, да му пружи шансу за ту завршну обраду са 19-20годна, што се управо види и код Недовића и Увалина

Лука Дрча – није добио неку минутажу,а можда је требао када су Недовић и Цветковић ушли у проблеме, али очигледно Увалин није хтео да ризикује са тим неким његовим бубицама, асистенције из скока, исхитрени шутеви за 3 поена (довољан је дежменкасти)

Џамар Јанг – Who said my nigga cab’t play away ? И даље је ту пуно пропуста, залетања, индијанисања, али је погађао, дуге двојке, ишао на двокорак, погодио и 2 тројке, нападачки је био веома расположен, очигледно му треба више конверзације са тренером, мотивације,итд... Нисам примећивао неке његове одбрамбене испаде, јер није чувао ни Мејсона ни Цара, чувао је Марчинковића и Батура који су комбиновано имали шут 4/17 тако да и то није тако лоше

Лазар Радосављевић – ушао пред крај првог полувремена, да би направио блок за Марша који је завршио акцију, мишљења сам да је он требао да остане у Бг,а да у Зд иде Балабан, због њихових центара којима је само могао Николић да парира синоћ

Сава Лешић – Штета што не добија бар 10-ак минута, јер Маршу треба пауза понекад,а Мајлсу буквица на клупи

Немања Недовић – пред ову утакмицу његов ФБ је нестао, као и Јангов (нисам споменуо), лично не верујем да је то у толикој мери утицало на његову партију, али ипак погодио је једну тројку (веома битну), дугу двојку, закуцао (мајко какав први корак дечко има). У одбрани поново прави иста срања, јер чува човека, он је играч за зону, који чува бека шутера и прати га кроз блокове, и треба да буде на линији додавања,а не да игра човека и чува играча са лоптом, зато је потребно да игра са Бакићем, Дрчом или Цвелетом, где би неко од те тројице чувао играча са лоптом, а Недовић играча БЕЗ ЊЕ. А касније у нападу он играо плеја ако већ то хоће. Када Јанг и он заједно играју одбрану, то је заиста благи очај и бију,а немају појма где. Звезди је потребно понекад и да игра са 2 плеја, управо из тог разлога. И да код оне дуге двојке и тројке коју је дао, видео сам доста поправљену механику шута,е сада да ли је то само тренутак инспирације, видећемо !

Страхиња Милошевић – то је Браца који нама треба, зајеби преношење лопте и дриблинге, није то за тебе, скок, трчање у транзицији, понека тројка, јака одбрана, и то је то,а не глуматање point forwarda и нечега што он генерално не може. Када он и Урош имају добар скакачки учинак, ми изгледамо много боље у транзицији, брже отварамо контру, него када бољи скакачки учинак имају Мајлс и Марш,а дешавало се, али Милошевић и Николић не могу константно да имају заједно око 15ск по утакмици и то је наш велики проблем, јер немамо тако атлетски добре играче који могу да покупе скок, и повуку контру без лопте. И свидело ми се то што је чувао Мејсона, и није му дозвољавао да иде на офанзиван скок, али то нам је дозволило ростер Задра, који нема неку 205 тројку, па је те њихове тројке и лажне тројке, могао да чува Јанг

Урош Николић – слично као и Милошевић, наш најбољи одбрамбени играч на 4-5 позицији, добро излази на линију помоћи. У нападу је добро играо пик, солидно се отварао, у одбрани поново залепио једну лепу банану. Дечко игра пуним срцем, сваки пут када изађе на паркет, ето шта добијете када имате једног навијача на терену, још само да Лешић добије бар неку мању ролу

Рикардо Марш – већ је проваљен, многе екипе га затварају, туку, синоћ је имао и много изгубљених лопти,а Увалин и не помишља да га извади, и убаци Лешића, или у тандему да проба са Мајлсом и Николићем, заиста више не може, и то се види, иако Звезда игра једну утакмицу недељно, ипак је то превелики напор, а уз то је и једнодимензијалан играч, и лако може да се сачува, ставиш неког секираша типа Иванов синоћ, 2-3 дандаре и то је то. Да му није пукла аркада, он би поново одиграо свих 40 минута !!!

Ентони Мајлс – Дежменкасти се много опустио, сада шутира много више (Увалин му је дао вше слободе), али зар не можеш мало да сачекаш, него у 5 секунди напада, мени не смета да шутне 5 тројки по утакмици, јер човек уме да погоди, мени смета начин на који то ради, зар не можеш да поставиш неку акцију, неке рогове где се Марш соушта, а Мајлс извлачи на 3, или обичан пик енд поп, али не. Он из закаселог дотрчавања, када чувар не може да изађе на 7 метара, опали тројку, па шта буде, при том не дозволивши нашим играчима да бар опкушају да се наместе на офанзиван скок. У одбрани је за дивно чудо урадио посао за прелазну оцену по мени, није насео на неке финте, добро је градио.

Вујадин Суботић – Без старца нема ударца, својом серијом од 8-0 (пресечена лопта за полагање „јако до самог краја“ и две тројке) дао нам је још већу предност и сигурност на почетку полувремена. Касније је на основу тог самопоуздања које је добио, покушавао неке нереалности, које ни Коби не може да изведе. Она акција са Маршом очигледно уиграна, тројка постави основни блок, четворка уђе у рекет и покушава да изнуди фаул или заврши, 2 пута је то прошло. Али мислим да би та акција била боља са Николићем, јер је много покретљивији од Марша, а и може да заврши са закуцавањем.

Борис Бакић – није улазио у игру, али се видело у неким тренутцима како је бодрио, мотивисао, чак и на +25, Бака КАПИТЕН !!! Надам се да ће у Пиониру против Крке ући на терен и добити аплауз !

Прво полувреме је било за заборав, једино је трећа четвртина личила на нешто,а четврта је била одрађивање посла :-) Утакмица је била катастрофа, али ми смо се у таквој утакмици боље снашли. Очигледно је да ако ништа друго, имамо доброг мотиватора на клупи,а ваљда ће и временом нешто научити (чисто сумљам), јер ће нам вероватно он и наредне сезоне бити тренер. Мада се код ККЦЗ то никад не зна.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Koleman Ned 23 Jan 2011 - 7:52

Mislim da je realno da dobijemo 3 utakmice do kraja, eventualno 4 a ja se nadam i više Smile
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Psycho Ned 23 Jan 2011 - 9:43

Crvena zvezda : Krka
Cibona : Crvena zvezda
Crvena zvezda : Partizan mt:s
Hemofarm STADA : Crvena zvezda
Crvena zvezda : Široki TT Kabeli
Cedevita : Crvena zvezda
Crvena zvezda : Union Olimpija
Zagreb CO : Crvena zvezda

Zvezda ima jako zajeban raspored do kraja...ja sam zadovoljan ako bude vise od dve dobijene
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Talicni Tom Ned 23 Jan 2011 - 9:56

Najveće šanse su Krka i Široki. Mada bih volio da se prvo su ove dvije utakmice zamijenjene. Široki je trenutno u padu i bilo bi dobro to iskoristiti, a Krka jeste u lošijoj formi ali znaju iskoristiti svaki propust protivnika, pa ne bi bilo loše kad bi ih mogli dočekati još uigraniji i iskusniji.
Sigurni porazi su Partizan i Zagreb, a protiv ostalih šanse su nam od 30-50%. I u suštini 2 pobjede su realne, mada se i za njih moramo dobro namučiti.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od mlekadzija Ned 23 Jan 2011 - 9:57

Реално, фаворити смо само против широког, а против Крке и ХФ-а мођемо да јуримо победе.
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Psycho Ned 23 Jan 2011 - 10:04

mlekadzija ::Реално, фаворити смо само против широког, а против Крке и ХФ-а мођемо да јуримо победе.
Slazem se...i racunam eventualno na jedan skalp iznenadjenja...zato sam i napisao da sam zadovoljan sa vise od dve pobede
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Gost Ned 23 Jan 2011 - 13:02

i ja bih voleo da nadjem tu drugu pobedu jer ona bi značila opstanak....Široki je sigurica i gde je druga...rreaalno jedino mogu da dobiju Krku na kompleks malog tima...ali to teškoooooooooooooooo!!!!!!!!!
Ako Zvezda dobije 2 utakmice onda Zadar mora 4. što se, verujem, neće dogoditi... Dakle, tipujte koje 2 bi Zvezda mogla da dobije Smile
možda Široki i Partizan Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Novica-Ubica Ned 23 Jan 2011 - 14:18

sharga ::i ja bih voleo da nadjem tu drugu pobedu jer ona bi značila opstanak....Široki je sigurica i gde je druga...rreaalno jedino mogu da dobiju Krku na kompleks malog tima...ali to teškoooooooooooooooo!!!!!!!!!
Ako Zvezda dobije 2 utakmice onda Zadar mora 4. što se, verujem, neće dogoditi... Dakle, tipujte koje 2 bi Zvezda mogla da dobije Smile
možda Široki i Partizan Smile

e necemo tako.. kolege!
Novica-Ubica
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Ned 23 Jan 2011 - 22:47

ja sam misljenja da moramo 3 da dobijemo, zbog Zadra, oni ce na kraju nesto zesce da smuljaju...

Veceras kod Tegeltije, gost je Uvalin
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu