Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U16 reprezetacija - leto 2012

+16
serbianhoops
drexler
Anti-RTS
slobokv83
Djole
Zemljoradnik
Koleman
sexdrogabodiroga
vlada
lokid
2bad4u
Macijauskas
Presretac
superhik
košarka je život
Bodi Bond
20 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Bodi Bond Ned 10 Jun 2012 - 21:09

Evropsko prvenstvo ua U16 selekcije se održava od 19. do 29. jula u Litvaniji i Letoniji, a kandidati za nacionalni tim Srbije su:

Jovan Starinčević (Hemofarm Štada)
Nikola Pavlović (Hemofarm Štada)
Stefan Simić (OKK Šabac)
Jovan Anđelković (Mladost Zaječar)
Ilija Đoković (Maraton Jagodina)
Bojan Nešić (Kris kros Pančevo)
Stefan Lazarević (Crvena zvezda Diva)
Vojislav Stojanović (Crvena zvezda Diva)
Ivan Daskalović (Crvena zvezda Diva)
Vuk Karadžić (Mega Vizura)
Radovan Đoković (Mega Vizura)
Andrija Matić (Mega Vizura)
Vukan Stojanović (Nibak Niš)
Slobodan Jovanović (Zemun)
Stefan Peno (Barselona, Španija)
Boriša Simanić (Budućnost Bijeljina)
Miloš Glišić (Partizan mt:s)
Jovan Grujić (Partizan mt:s)
Marko Radovanović (Mladost Čačak)
Luka Radović (Borac Čačak)
Aleksa Koračin (Flash, Beograd)
Vasilije Vučetić (Olimpija Ljubljana)
Dušan Kovačević (Rabun Gap Boys Basketball, SAD)

Selektor: Marko Ičelić

Reprezentacija se okupila 10. juna
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od košarka je život Pon 18 Jun 2012 - 2:15

Bodi, ja bi voleo da čujem tvoje mišljenje.

moje je sledeće:
Starinčević, ok, za sada, nadam se da će se razvijati u dobrom pravcu, Pavlović, po meni najbolji trenutno, diskutabilno u razvoju da li će moći da igra to što igra sada, Simić, vrlo korektan, back-up play,zahvalan, Anđelković, dosta stagnirao, ili su ga drugi stigli ove godine, Đoković, nekada apsolutna zvezda, sada samo kao ispomoć - krajnje dostignuće - srpska liga, Nešić, prerano, a i na ovaj način, njegovim pozivanjem, ističu se pogrešne vrednosti, Lazarević, ok za sada, treba da ide na prvenstvo, koristan, Stojanović, nikako, nigde i nikada, katastrofa, sve na silu, Daskalović, on je svoje odigrao, nema prostor za napredak, a perspektiva nula, Karadžić, igrač bez emocija i truda, zalaganja, odbrambeno - stolica, Đoković, odličan, samo forsiran na lošoj poziciji, klasična dvojka, koja nam tako treba, ali ga guraju na jedinicu, Matić, ovo stvarno ne bih komentarisao, bilo bi degutantno, Stojanović Vukan, ok, može da se proba, zaslužio je, pa ako se dokaže, super, Jovanović, odličan, samo napred, okosnica za sledeću generaciju, obavezno mora da ide na prvenstvo, Peno, isto kao i Jovanović, Simanić, ne bih se ja tu baš puno zadržavao, Glišić, budućnost srpske košarke, obavezno mora da ide na prvenstvo i da se istrpi, Grujić, nekako, bez emocije, sjajna građa, ali mora mnogo više, treba da ide na prvenstvo, ali mora mnogo da odradi i da se oduži, Radovanović, onako, ništa posebno, ali kada nema ništa bolje i on je ok, Radović, veoma solidan, motorički napredan, dobre brzine i snalažljivosti za svoju visinu, ali, od njega ima mnogo boljih u 97 godištu u Srbiji, pa zaključite sami, Koračin, solidan, igrač za zadatak i back-up, korektan, Vučetić, ako je razlog samo da ne bi igrao za sloveniju, onda ok, ali ako nije za reprezentaciju, a po kvalitetu sigurno nije, onda ga treba pustiti da igra za Sloveniju, a ne držati ga veštački, i Kovačević, njega nisam gledao.
To je moje mišljenje, ajmo sada sa stavovima, argumentima i korekcijama.
čišćenje
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Bodi Bond Pon 18 Jun 2012 - 6:00

Stvarno nisam gledao ove igrače.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od superhik Pon 18 Jun 2012 - 6:09

Najviše sam gledao Vukana Stojanovića, koliko znam on će teško proći širi spisak, a po meni ima štofa za ozbiljnu košarku. Razume igru, prepoznaje stvari na terenu, precizan šuter. Moja pretpostavka da neće proći je iz razloga što su tek polovinom sezone počeli da obraćaju pažnju na njega, mislim da im nije u prvom planu, nego da mu je poziv podsticaj da nastavi da radi.

Pratio sam kadetsku ligu prošle sezone, ali je ova generacija mlađa od noseće pa su mi samo neka imena ostala u sećanju. Koračin iz Fleša je odigrao dobro utakmicu koju sam gledao. Ako ga nisam pomešao sa nekim, pamtim i Radovanovića iz Čačka, po dobroj igri. Nisam merodavan, ali nije mi drago kada čujem ljude koji su upućeniji u dešavanja u mlađim selekcijama šta se sve radi....
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Presretac Pon 18 Jun 2012 - 11:28

košarka je život ::Bodi, ja bi voleo da čujem tvoje mišljenje.

moje je sledeće:
Starinčević, ok, za sada, nadam se da će se razvijati u dobrom pravcu, Pavlović, po meni najbolji trenutno, diskutabilno u razvoju da li će moći da igra to što igra sada, Simić, vrlo korektan, back-up play,zahvalan, Anđelković, dosta stagnirao, ili su ga drugi stigli ove godine, Đoković, nekada apsolutna zvezda, sada samo kao ispomoć - krajnje dostignuće - srpska liga, Nešić, prerano, a i na ovaj način, njegovim pozivanjem, ističu se pogrešne vrednosti, Lazarević, ok za sada, treba da ide na prvenstvo, koristan, Stojanović, nikako, nigde i nikada, katastrofa, sve na silu, Daskalović, on je svoje odigrao, nema prostor za napredak, a perspektiva nula, Karadžić, igrač bez emocija i truda, zalaganja, odbrambeno - stolica, Đoković, odličan, samo forsiran na lošoj poziciji, klasična dvojka, koja nam tako treba, ali ga guraju na jedinicu, Matić, ovo stvarno ne bih komentarisao, bilo bi degutantno, Stojanović Vukan, ok, može da se proba, zaslužio je, pa ako se dokaže, super, Jovanović, odličan, samo napred, okosnica za sledeću generaciju, obavezno mora da ide na prvenstvo, Peno, isto kao i Jovanović, Simanić, ne bih se ja tu baš puno zadržavao, Glišić, budućnost srpske košarke, obavezno mora da ide na prvenstvo i da se istrpi, Grujić, nekako, bez emocije, sjajna građa, ali mora mnogo više, treba da ide na prvenstvo, ali mora mnogo da odradi i da se oduži, Radovanović, onako, ništa posebno, ali kada nema ništa bolje i on je ok, Radović, veoma solidan, motorički napredan, dobre brzine i snalažljivosti za svoju visinu, ali, od njega ima mnogo boljih u 97 godištu u Srbiji, pa zaključite sami, Koračin, solidan, igrač za zadatak i back-up, korektan, Vučetić, ako je razlog samo da ne bi igrao za sloveniju, onda ok, ali ako nije za reprezentaciju, a po kvalitetu sigurno nije, onda ga treba pustiti da igra za Sloveniju, a ne držati ga veštački, i Kovačević, njega nisam gledao.
To je moje mišljenje, ajmo sada sa stavovima, argumentima i korekcijama.
čišćenje

Iako si se obratio Bondu ja bih da se ukljucim. Zanima me na osnovu cega si formirao svoje misljenje i da li si ispratio turnire u Turskoj i Francuskoj koje su neki od ovih momaka igrali? Za vecinu sto si rekao bih se mogao sloziti a neke stvari ocito nisi upucen. Rece za Simanica da se ne bi puno zadrzavao. Zbog cega? Jer je dvije godine mladji ili nemas blage veze o kome se radi?
Koji su bolji od Radovica u 97' a nisu pozvani?
Djokovic mora i na jedan kad je Andjelkovic kao drugi plej sav perplasen i ne gleda na kos..
Sta fali Vuceticu? Sem toga sto nije atleta (sto i nije strasno za bucu od 204cm koji je jos u razvoju za razliku od Pavlovica i Daskalovica). Sta mu jos fali? Tehnika? Sut? Talenat? Hajde malo mi napravi paralelu Grujic - Vucetic, posto si rekao da Grujic treba da ide na evropsko, a do sad je Vucetic zajedno sa Pavlovicem bio najbolji igrac reprezentacije.
Presretac
Presretac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od košarka je život Pon 18 Jun 2012 - 23:29

Ok, obratiosam se Bodiju, zato što je započeo temu, a svi ostali ste dobrodošli da komentarišete dalje, sa mnom.
Nadam se, pre svega, da ćemo voditi jednu konstruktivnu i argumentima potkrepljenu raspravu, na ovu temu.
Pa da ti odgovorim:
7Da, ispratio sam turnire u Turskoj i Francuskoj, kao i prijateljske utakmice u Zrenjaninu, protiv Španije. Mišljenja sam formirao na osnovu dosadašnjeg praćenja ove generacije, ovih turnira i utakmica, njihovih igara u klkubovima i perspektive, za koju sebi uzimam slobodu da je procenim.
Kao što si i sam rekao, za većinu možeš da se složiš. Oko onih malobrojnih, gde se razmimoilazimo, želim da kažem sledeće:
Simanić - tačno je da ga nisam gledao, ali, gledali su ga ljudi u koje imam poverenja i čije mišljenje poštujem. Nije problem što je mlađi, po informacijama koje imam, kažu da je klasičan primer akceleranta, koji je već sada blizu svog maksimuma, otud onakav moj komentar. Ako je tvoje mišljenje drugačije, molim te da ga izneseš sa argumentima, opisom i nema razloga da ga ne prihvatim.
Radović - koji su bolji a nisu pozvani? Stefan Nikolić, Filip Aničić, David Miladinović, Veljko Stanković... ovo je samo na visokim pozicijama, a inače, od 97, ovde može 80% da igra pre ovih iz 96.
Đoković i Anđelković - Ne mora Đoković na jedinicu zato što je Anđelković preplašen, ili loš, može da se pozove neko ko je prava jedinica. Problem plejmejkera je u tome što je filozofija klubova takva, da ne prave plejmejkera, već, ko uzme loptu, on je glavni i sve je na njemu. Imamo Starinčevića i Iliju Đokovića, koji su ceo svoj igrački vek igrali na poziciji plejmejkera, a realno su "dvojke" u glavi. U 97 ima par igrača koji su na dobrom putu, samo ako ih pravilno budu usmeravali, da budu pravi plejmejkeri. To su svakako, plejmejkeri prve tri ekipe u Srbiji, Zvezda - Luka Petrović, Partizan - Stefan Jevđenijević i Zemun - Aleksandar Milićević. Tada Gojko Đoković ne bi morao da ide na sebi neprirodnu poziciju.
Vučetić - trom, dežmekast, spor. Da li je još u razvoju? Nisam siguran. On mnogo treba da radi na sebi, da bi došao u situaciju da bude jedan od privilegovanih. Razlika između njega i Grujića je samo u tome što je Grujić veći atleta, i što se u njemu vidi da ima ono nešto što treba za fajt pod koševima. Vasilije više beži od duela, što je nespojivo sa pozicijom na kojoj igra. Ne bih se složio da je on do sada sa Pavlovićem bio najbolji, mislim da je to bio Peno i Lazarević, uz Gojka Đokovića.
Nadam se da smo otvorili kvalitetnu raspravu. write Pišite dalje.
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Macijauskas Pon 18 Jun 2012 - 23:40

@Kosarka je zivot proveri inbox, imas pp.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od 2bad4u Pon 18 Jun 2012 - 23:59

Peno po onome što sam video u Zrenjaninu, je zalutao u košarku. Osim toga poredeći ove klince sa Špancima, protiv kojih su igrali u Zr-u, su za par lestvica ispod.

Simić mi je delovao (dok se nije povredio) najbolje na terenu. Imao ideju šta sa loptom i to umeo da realizuje.

Od visokih igrača jedino je Pavlović odavao neku sigurnost i jedino se kod njega primećivao kvalitet. Umeo je i leđima, pod košem da odigra, i da prodre, ali i da šutne spolja.

Sa dve odgledane utakmice, sigurno nemam dovoljan uvid u sve igrače, ali sve su ovo klinci kod kojih su amplitude u kvalitetu igre najveće, i ne mora viđeno da bude odraz onoga što će biti za par godina, važno je kvalitetno raditi sa njima i naterati ih da zavole košarku, jer klinci od 15-6 godina još nemaju formirane vizije onoga što sutra treba da im donese (osim ako ih već neko nije kvario, ubacivanjem raznih "crva" u glavu)
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Macijauskas Uto 19 Jun 2012 - 0:43

Eurohoops će uskoro izbaciti rang listu top 50 najtalentovanijih igrača iz generacije '97. Peno će biti u top 10.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od košarka je život Uto 19 Jun 2012 - 1:47

Mala ispravka, pišem Gojko Đoković, a sve vreme mislim na Radovana.
Izvinjavam se. crazy
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od košarka je život Uto 19 Jun 2012 - 1:48

Macijauskas, ju got a mesidž.
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Presretac Uto 19 Jun 2012 - 3:27

košarka je život ::Ok, obratiosam se Bodiju, zato što je započeo temu, a svi ostali ste dobrodošli da komentarišete dalje, sa mnom.
Nadam se, pre svega, da ćemo voditi jednu konstruktivnu i argumentima potkrepljenu raspravu, na ovu temu.
Pa da ti odgovorim:
7Da, ispratio sam turnire u Turskoj i Francuskoj, kao i prijateljske utakmice u Zrenjaninu, protiv Španije. Mišljenja sam formirao na osnovu dosadašnjeg praćenja ove generacije, ovih turnira i utakmica, njihovih igara u klkubovima i perspektive, za koju sebi uzimam slobodu da je procenim.
Kao što si i sam rekao, za većinu možeš da se složiš. Oko onih malobrojnih, gde se razmimoilazimo, želim da kažem sledeće:
Simanić - tačno je da ga nisam gledao, ali, gledali su ga ljudi u koje imam poverenja i čije mišljenje poštujem. Nije problem što je mlađi, po informacijama koje imam, kažu da je klasičan primer akceleranta, koji je već sada blizu svog maksimuma, otud onakav moj komentar. Ako je tvoje mišljenje drugačije, molim te da ga izneseš sa argumentima, opisom i nema razloga da ga ne prihvatim.
Radović - koji su bolji a nisu pozvani? Stefan Nikolić, Filip Aničić, David Miladinović, Veljko Stanković... ovo je samo na visokim pozicijama, a inače, od 97, ovde može 80% da igra pre ovih iz 96.
Đoković i Anđelković - Ne mora Đoković na jedinicu zato što je Anđelković preplašen, ili loš, može da se pozove neko ko je prava jedinica. Problem plejmejkera je u tome što je filozofija klubova takva, da ne prave plejmejkera, već, ko uzme loptu, on je glavni i sve je na njemu. Imamo Starinčevića i Iliju Đokovića, koji su ceo svoj igrački vek igrali na poziciji plejmejkera, a realno su "dvojke" u glavi. U 97 ima par igrača koji su na dobrom putu, samo ako ih pravilno budu usmeravali, da budu pravi plejmejkeri. To su svakako, plejmejkeri prve tri ekipe u Srbiji, Zvezda - Luka Petrović, Partizan - Stefan Jevđenijević i Zemun - Aleksandar Milićević. Tada Gojko Đoković ne bi morao da ide na sebi neprirodnu poziciju.
Vučetić - trom, dežmekast, spor. Da li je još u razvoju? Nisam siguran. On mnogo treba da radi na sebi, da bi došao u situaciju da bude jedan od privilegovanih. Razlika između njega i Grujića je samo u tome što je Grujić veći atleta, i što se u njemu vidi da ima ono nešto što treba za fajt pod koševima. Vasilije više beži od duela, što je nespojivo sa pozicijom na kojoj igra. Ne bih se složio da je on do sada sa Pavlovićem bio najbolji, mislim da je to bio Peno i Lazarević, uz Gojka Đokovića.
Nadam se da smo otvorili kvalitetnu raspravu. write Pišite dalje.

Hvala ti na iscrpnom odgovoru. Simanic daleko od toga da je akcelerant, nije cak ni blizu toga... Fizicki izgleda bolji od citave te generacije 96' kad ih gledas pojedinacno. Ako pogledas Pena pa kazes "to je kosarkas" e ovaj je dva puta to. Prvo vec sada je blizu 2 metra, nogu ima br 50, ima ogromne poluge i rasce sigurno bar do 205cm a igra od 1 do 3, u perspektivi je trojka. Tehnicki je dobro obucen i ima solidan sut. Jednostavno kada zamislis kosarkasa zamislis nekoga ko je tako gradjen. Ja samo kad ovo pogledam ne znajuci da je 98' smatram da nije ok reci "ne bih se zadrzavao" https://www.youtube.com/watch?v=gc1A1Zb3WEA&feature=relmfu Mozda nema za njega mjesta sada u ovoj 96' ali u perspektivi to je jedan od nasih najboljih igraca ako se bude razvijao kako treba...
Ovo bih ti mogao objediniti za Radovica i Djokovica, hajde onda da izbacimo sva 96' i napravimo samo 97' reprezentaciju Smile Cinjenica da 96' nije neko godiste ali ti bi izgleda ubacio sve 97 Smile
Kad uzmes rjecnik i nadjes rijec dezmekast to oznacava nekog zdepastog i malog. Vasilije je veliki i cini se da ce jos rasti posto je bebast, i nije dezmekast sa 204cm. Ako naraste 210cm onda i n treba da bude Bog zna kakav atleta... Grujic apsolutno nije fajter nego je anemican a Vasilije vecinu koseva daje igrajuci ledjima iz kontakta posto ima dobru ledjnu tehniku a i talenat za bavljenje kosarkom. Po meni Grujic nece ni biti u reprezentaciji jer ce ga izgurati taj Kovacevic koji je fizicki jak. Ne treba da mislis ko je bio najbolji evo ti link sa turnira u Turskoj (koji je izmedjuostalog imao i live stream pa sam gledao) i uporedi brojke http://www.tbf.org.tr/ttt/ttten2012.nsf/BSV1_Takim_Form?OpenForm&Takim=4040 ne znam da li je igrao na ostalim turnirima ove godine.
Polako, pred nama je evropsko pa cemo da vidimo ko ce koga demantovati Smile Sve u sportskom duhu naravno... Pozdrav


Poslednji izmenio Presretac dana Čet 21 Jun 2012 - 5:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Presretac
Presretac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Bodi Bond Sre 20 Jun 2012 - 18:29

Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od košarka je život Sre 20 Jun 2012 - 20:49

Koja povreda je zadesila Đokovića?
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od lokid Pet 22 Jun 2012 - 9:58

klinci izgubili od francuza par koseva..............vukan stojanovic pokazao kvalitet...............superhika za skauta Smile)
lokid
lokid
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 21.06.2012
Lokacija : bg

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od superhik Pet 22 Jun 2012 - 18:31

Jesi li siguran da je Vukan? Nemam priliku da gledam, a nisam našao nigde da piše? Da nije reč o Stojanoviću iz zvezde?
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od lokid Sub 23 Jun 2012 - 2:31

superhik ::Jesi li siguran da je Vukan? Nemam priliku da gledam, a nisam našao nigde da piše? Da nije reč o Stojanoviću iz zvezde?
gledao,uzivao
br.7 vukan stojanovic?
7 najbolji
odlican ukus
lokid
lokid
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 21.06.2012
Lokacija : bg

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od superhik Sub 23 Jun 2012 - 2:59

baš mi je drago što je dobio priliku da se pokaže, na nekim ranijim okupljanjima sam stekao utisak da je u zapećku.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od lokid Sub 23 Jun 2012 - 5:34

ima li ovd igde da neko prati univerzitetsku i u18?
lokid
lokid
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 21.06.2012
Lokacija : bg

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Bodi Bond Sub 23 Jun 2012 - 6:03

lokid ::ima li ovd igde da neko prati univerzitetsku i u18?
Otvorena je tema za Univerzitetsku selekciju, a za U18 će biti kada se okupe.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od lokid Sub 23 Jun 2012 - 6:18

[quote="Bodi Bond"]
lokid ::ima li ovd igde da neko prati univerzitetsku i u18?
Otvorena je tema za Univerzitetsku selekciju, a za U18 će biti kada se okupe.[/quot
hvala...........u18 okupljena..misljenje o miljenovicu]
Koliko ja znam za U18 selekciju će igrati Milutinov, Anđušić, Ristić, Rebić, Đukanović, nisam video na sajtu KSS-a da su se okupili?

Miljenović je ispričana priča, treba da ga puste u Partizanu da igra. Smile
lokid
lokid
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 21.06.2012
Lokacija : bg

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od lokid Sub 23 Jun 2012 - 10:37

za bodi bonda i kosarka je zivot(jer mi se do sad Vase misljenje najvise svidelo):
univerzitetska i u18 ,molim ako moze Vase misljenje,ponaosob.
Licno,najzanimljiviji
univerzitetska:Jovic,Dundjerski(lazni Teodosic),Bircevic
u18:Ristic,Rebic,Tejic,Zagorac
molim ako moze Vase misljenje,ponaosob i o ostalima koji su mi manje poznati ali sam cuo(nesto i sam video)o njima
lokid
lokid
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 21.06.2012
Lokacija : bg

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Bodi Bond Sub 23 Jun 2012 - 10:57

Nažalost, za Jovića nisam čuo, a od Dunđerskog ne treba očekivati nešto mnogo, maksimum da igra neku ulogu u nekom slabijem ABA ligašu ili neka Rumunija, Poljska, ako dogura do neke slabije Nemačke ekipe puna kapa.

Birčević je bio mnogo veći potencijal nego što je do sada napravio karijeru. Mislim da još nije kasno za njega, imao je solidnu sezonu.

Što se tiče Ristića, vrhunski potencijal u svakom smislu. Fin, miran dečko, voli da radi, a telenat je neosporan. Tip centra kao Gasol, malo mekan, mada ne treba o tome suditi još, pošto momak još nema ni 17 godina, rođen je krajem '95. Sjajna leđna tehnika, dobar šut sa poludistance, sa visokim lukom. Dobra visina, već je na 210-211. Sa Milutinovim, koji je fizički, trenutno, stabilniji, jači, čvrst, sigurno velika budućnost naše košarke na toj poziciji.

Tejić četvorka koja šutira, levoruk ako se ne varam, videćemo.

Rebić plej koji je nizak, sve solidno, ali ništa ekstremno dobro.

Zagorca nisam gledao.

Kao što rekoh, o tome ćemo više kada ta reprezentacija počne sa radom i na posebnoj temi.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od lokid Sub 23 Jun 2012 - 11:12

Hvala na odgovoru,Jovic izuzetan ali bas izuzetan, sa svim bubicama u glavi koji veliki igrac mora imati
p.s.
odstranjen sa spiska zbog izlaska u 4:30 i kupovine soka???????????ludilo
potreban pravi pristup ali se bojim da ,osim totalirizma i autokratije,malo trenera zna za neke druge metode i pristupe igracima...u ostalom,riba smrdi od glave,zar ne?
lokid
lokid
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 21.06.2012
Lokacija : bg

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od lokid Sub 23 Jun 2012 - 11:14

za bodi bonda
elem,za malog Ristica,jos dok je bio u ns,predvidjah veliki uspeh kao i za Tejica......samo rad (dobri treneri-koji su to????) i Srbija opet u vrhu
lokid
lokid
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 21.06.2012
Lokacija : bg

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu