Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U16 reprezetacija - leto 2012

+16
serbianhoops
drexler
Anti-RTS
slobokv83
Djole
Zemljoradnik
Koleman
sexdrogabodiroga
vlada
lokid
2bad4u
Macijauskas
Presretac
superhik
košarka je život
Bodi Bond
20 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od košarka je život Pon 25 Jun 2012 - 21:16

lokid ::za bodi bonda i kosarka je zivot(jer mi se do sad Vase misljenje najvise svidelo):
univerzitetska i u18 ,molim ako moze Vase misljenje,ponaosob.
Licno,najzanimljiviji
univerzitetska:Jovic,Dundjerski(lazni Teodosic),Bircevic
u18:Ristic,Rebic,Tejic,Zagorac
molim ako moze Vase misljenje,ponaosob i o ostalima koji su mi manje poznati ali sam cuo(nesto i sam video)o njima

Jovića stvarno ne poznajem, pa ne mogu ništa pametno da ti kažem za njega.
Dunđerski, meni lično "niti smrdi, niti miriše". Pomisliš, posle par nekih stvari koje uradi, da je vrhunski igrač, a onda uđe u takvu seriju gluposti, da ni mlađi pioniri ne bi napravili isto. Malo je, poslednje dve godine, zreliji, ali, kada je bitno, kada se lomi, nema "kohones" da preuzme odgovornost i reši.
Birčević je odličan igrač. Nešto između 4 i 5, po meni. Vrlo dobar šut za igrača njegove visine. Nije slučajno bio nosilac igre u Metalcu. Opet, ima i nekog razloga zašto ga Muta nije puštao baš mnogo da igra u Radničkom, ali, od ovih navedenih, on mi je broj jedan.

Ristić je vrhunski potencijal, i što reče Bodi, sa Milutinovim, najveća nada naše košarke, pogotovo na poziciji koja je tako deficitarna u zadnje vreme kod nas. Sve ima, i šut, i skok, i motoriku, baš mi se sviđa.
Rebić je po meni, najbolji plej u ovom godištu, ima vrhunsku lucidnost i rešenja, veoma precizan šut, posebno sa poludistance. Odbrambeno i nije nešto spektakularan. Mali problem je to, što za poziciju koju pokriva, ne koristi grlo, tj, mora mnogo više da priča na terenu, i organizuje ekipu.
Tejić mi se sviđa, četvorka, prava, sa odličnim šutem za 3 poena, zna da skoči kada treba, zna da odigra leđima kada je u prilici. Dobar u odbrani. Problem su česte povrede, koje je imao tokom ove sezone, i nadam se, da je to iza njega. On može da bude veliko iznenađenje i da iskoči u prvi plan.
Zagorac je veliki potencijal, ali, do sada nije mnogo pokazao. Fizička konstitucija mu je slaba i na tome mora u budućnosti dosta da radi, ako bude želeo da igra ozbiljnu košarku. Zna da iznenadi rešenjima, a zna i da uđe u gluposti. Ove godine je igrao kadetsku ligu Beograda, što nije baš pomoglo njegovom razvoju, a ono malo što je igrao za juniore, nije vredno pomena.
Eto, toliko. bball
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od superhik Pon 25 Jun 2012 - 21:31

Nisam pitan, ali to me nikad nije sprečavalo plez

Stefan Jović je nišlija, član generacije 90 Ergonoma koja je bila prvak SCG i vicešampion Srbije. Igrom slučaja nije završio u FMP-u kao dobar deo njegovih saigrača, kako sam načuo neko ga je šikanirao iz kluba, da li ga nisu vodili na neki turnir nakon kog su pozvani svi ti igrači nisam 100% siguran, znam samo da nisu ispali skroz korektni prema njemu. Igra u Slogi iz Kraljeva i ima sjajnu sezonu iza sebe, igra na poziciji beka, može postati jak klupski igrač, nije potencijal za A reprezentaciju.

Birčević nikako ne može igrati poziciju 5. U radničkom je poslednji deo KLS i plejof uglavnom igrao na poziciji tri, a veći deo sezone je igrao četvorku što mu je prirodna pozicija. Telo za kakvim plaču košarkaši, savršena motorika, brzina, šut. Problem mu je košarkaška inteligencija, ima materijala za A reprezentativca, ali mislim da to nikad neće postati.


Poslednji izmenio superhik dana Pon 25 Jun 2012 - 21:37, izmenjeno ukupno 1 puta
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Macijauskas Pon 25 Jun 2012 - 21:37

Plus za sada nije pokazao da ima hrabrost da pogodi kad je važno. Naravno pričam za Birčevića.
Slažem se da on nikako ne može na 5.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Bodi Bond Sre 27 Jun 2012 - 17:15

Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od 2bad4u Pon 9 Jul 2012 - 3:33

Tek sinoć ugrabih vremena da odgledam meč. Jeste poslednji u nizu, sa Rusima, nisam ogdledao ni sekunde sa Ukraincima i Grcima, ali s obzirom na obaveze ovog vikenda zadovoljan sam i sa ovim.

LM, Peno je za razliku od prethodnog puta, kada sam gledao klince, konačno počeo da liči na košarkaša. Odlično je šutirao ovog puta, posebno ohrabruje što je preuzimao odgovornost u kritičnim momentima utakmice i po pravilu pogađao. Sjajno je igrao i odbranu, neretko je ostavljao sam pod obručem da brani visoke Ruske igrače i ne da nije zaostajao snagom, već je često uspeo i da ih izgura iz reketa, u najmanju ruku, nisu mogli da ga uguraju leđima!

Đoković, kao i prošlog puta kada odgledah klince, vrlo siguran, izuzetno racionalan. Uvek koristan timu, možda ne sa najviše talenta kod nas, ali definitivno jedan od najvrednijih igrača. Daje sve od sebe uvek i na oba kraja terena. Siguran je sa loptom, ume da promeni ritam, solidnan mu je pregled igre (koliko sam mogao da primetim), i ume da povuče i predre do kraja, kada se ne izgradi bolja pozicija nekom drugom igraču. I sinoć je imao par skokova u napadu, bitnih slobodnih bacanja (u izvođenju kojih je jedan od nasigurnijih, koje sam video inače... (mislim da je samo jedno promašio, i to sam stekao utisak na sugestiju Ičelića, inače ne bi)).

Pavlović, ovog puta nije imao neki poseban učinak, ali me je oduševio Ičelić u jednoj situaciji, upravo sa Pavlovićem: U jednom napadu, kada Pavlović pod košem, nije dobio loptu na vreme, složio je "facu negodovanja" okrenuo se suprotno od od igre i počeo nešto da se "kurči"... Ičelić je toliko popizdeo na njega da je uleteo na teren (iako je akcija još trajala) zgrabio mu dres sa leđa (ni malo nežno, naprotiv) i počeo da viče na njega, navijao sam i da ga udari, jer ne podnosim takvo ponašanje...

Inače primetio sam da se 14 naših klinaca skidalo, pa ne znam da l' se to prihvatila ona promena koja se spominjala prošle godine o 14 igrača, koju je htela FIBA da ubaci pred "Litvaniju", pa se ipak nije dogodila...?!
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Presretac Sub 14 Jul 2012 - 6:54

2bad4u :: Tek sinoć ugrabih vremena da odgledam meč. Jeste poslednji u nizu, sa Rusima, nisam ogdledao ni sekunde sa Ukraincima i Grcima, ali s obzirom na obaveze ovog vikenda zadovoljan sam i sa ovim.

LM, Peno je za razliku od prethodnog puta, kada sam gledao klince, konačno počeo da liči na košarkaša. Odlično je šutirao ovog puta, posebno ohrabruje što je preuzimao odgovornost u kritičnim momentima utakmice i po pravilu pogađao. Sjajno je igrao i odbranu, neretko je ostavljao sam pod obručem da brani visoke Ruske igrače i ne da nije zaostajao snagom, već je često uspeo i da ih izgura iz reketa, u najmanju ruku, nisu mogli da ga uguraju leđima!

Đoković, kao i prošlog puta kada odgledah klince, vrlo siguran, izuzetno racionalan. Uvek koristan timu, možda ne sa najviše talenta kod nas, ali definitivno jedan od najvrednijih igrača. Daje sve od sebe uvek i na oba kraja terena. Siguran je sa loptom, ume da promeni ritam, solidnan mu je pregled igre (koliko sam mogao da primetim), i ume da povuče i predre do kraja, kada se ne izgradi bolja pozicija nekom drugom igraču. I sinoć je imao par skokova u napadu, bitnih slobodnih bacanja (u izvođenju kojih je jedan od nasigurnijih, koje sam video inače... (mislim da je samo jedno promašio, i to sam stekao utisak na sugestiju Ičelića, inače ne bi)).

Pavlović, ovog puta nije imao neki poseban učinak, ali me je oduševio Ičelić u jednoj situaciji, upravo sa Pavlovićem: U jednom napadu, kada Pavlović pod košem, nije dobio loptu na vreme, složio je "facu negodovanja" okrenuo se suprotno od od igre i počeo nešto da se "kurči"... Ičelić je toliko popizdeo na njega da je uleteo na teren (iako je akcija još trajala) zgrabio mu dres sa leđa (ni malo nežno, naprotiv) i počeo da viče na njega, navijao sam i da ga udari, jer ne podnosim takvo ponašanje...

Inače primetio sam da se 14 naših klinaca skidalo, pa ne znam da l' se to prihvatila ona promena koja se spominjala prošle godine o 14 igrača, koju je htela FIBA da ubaci pred "Litvaniju", pa se ipak nije dogodila...?!

A kako ti se dopala igra reprezentacije?
Presretac
Presretac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od 2bad4u Sub 14 Jul 2012 - 10:43

Gledajući ih pre par meseci protiv Španaca, bio sam skeptičan u domete, jer odbrana gotovo da nije postojala, a u napadu, ko šta individualno uradi i to je to. Sada je to izgledalo mnogo ozbiljnije. Protiv Španaca nije postojala kolektivna obrana, svako je čuvao samo svog igrača, ako ga probije, tu je kraj, jer nije postojalo preuzimanje ni u tragovima. Sada osim u prvoj četvrtini, kada nije izgledalo sjajno, sve ostalo je bilo sasvim OK. Napad sa Đokovićem ima organizaciju i smisao, bez njega mi deluje stihijski, ali sada je bilo relativno dobrih procenata šuta, pa nije toliko smetalo (delovalo je kao da tako treba).
Slobodna bacanja moraju da se popave, tu pre svega mislim na Pavlovića, koji prosečno od 10 slobodnjaka ubaci dva ili tri.

Generalno sam video napredak u ovih par meseci i mogu biti zadovoljan, mada ima tu još mnogo mesta za napredak, ipak su baš-baš klinci.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Presretac Ned 15 Jul 2012 - 8:06

Ok, ja sam ih gledao u Beogradu protiv Francuske i izgledalo je ocajno. Igrali su bez ikakve ideje, nikakve ravnoteze u igri, kretnje su bile uzasne... Ocigledno su napravili neki pomak.
Presretac
Presretac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od vlada Pet 20 Jul 2012 - 1:19

prenos kadeta sa litvancima Klikni me

jos jedan link za gledanje Klikni me 1


Poslednji izmenio vlada dana Pet 20 Jul 2012 - 1:40, izmenjeno ukupno 1 puta
vlada
vlada
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 11.10.2010
Lokacija : Свршац

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od sexdrogabodiroga Pet 20 Jul 2012 - 1:28

Hvala Vlado!
sexdrogabodiroga
sexdrogabodiroga
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Koleman Pon 23 Jul 2012 - 6:52

Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Presretac Pon 23 Jul 2012 - 9:22

Nekako guraju ali sad se grupa bas bas zakomplikovala... Izgubise Svabe od Poljske a Litvanija dobi Francusku...
Presretac
Presretac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od superhik Pet 27 Jul 2012 - 3:00

Odraše nas španci u trećoj četvrtini
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od sexdrogabodiroga Pet 27 Jul 2012 - 3:32

Bravo klinci!
sexdrogabodiroga
sexdrogabodiroga
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od 2bad4u Pet 27 Jul 2012 - 3:34

DA. A na kraju ih dibijemo 1 razlike. Gledajući ih u Zrenjaninu, ne bih nikada to pomislio, jer su bili bar za klasu bolji od nas, ali eto.
Posle izjednačenog prvog poluvremena, početkom treće četvrtine su nas razmontirali, stigli do +12-3, i držali tu prednost. Krajem treće smo malo smanjili razliku, Do polovine posldnje četvrtine smo potpuno, malo po malo smanjili razliku, da bi u klackalici dobili na kraju slobodnim bacanjima Đokovića.

Svaka čast klinci.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Zemljoradnik Pet 27 Jul 2012 - 5:26

Koliko sam shvatio, dečko se preziva Doković, a ne Đoković.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Djole Pet 27 Jul 2012 - 5:30

Jel mi igramo sa Italijom u polufinalu?
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od 2bad4u Pet 27 Jul 2012 - 6:23

Zemljoradnik ::Koliko sam shvatio, dečko se preziva Doković, a ne Đoković.

http://www.kss.rs/Reprezentacije/U16%20kadeti.htm

Skroluj, pronađi ćelavog, to je taj...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Zemljoradnik Pet 27 Jul 2012 - 11:55

Znam, ali mislim da je to greška, jer se u njihovom izveštaju sa utakmice nekoliko puta pominju i svugde piše Doković.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od 2bad4u Pet 27 Jul 2012 - 15:20

Ako sam ga prekrstio, živeće duže... Smile
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od slobokv83 Pet 27 Jul 2012 - 19:11

Jbt da nije ovaj Peno naturalizovan, vidi ga al je preplanuo Smile
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Anti-RTS Pet 27 Jul 2012 - 21:10

Nije, majka mu je valjda iz Venecuele, a otac iz Beograda.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od drexler Pet 27 Jul 2012 - 23:01

Peno (ili Pena) je prezime poznato u okolini Mrkonjić Grada i Šipova. Već smo izgubili jednog velikog talenta koji vodi porijeklo iz tih krajeva (Darkan), nadam se da će Stefan biti bolje sreće
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od serbianhoops Sub 28 Jul 2012 - 6:27

Decko se preziva Djokovic.

Polufinale U16 prventsvo izmedju Srbije i Turske pocinje za par minuta.
http://www.fibatv.com/live/id/747467
serbianhoops
serbianhoops
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 15.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Djole Sub 28 Jul 2012 - 6:42

Djokovic definitivno... to mu na dresu pise...

Vucetic dominira za sad...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

U16 reprezetacija - leto 2012 - Page 2 Empty Re: U16 reprezetacija - leto 2012

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu