Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

+11
Bodi Bond
Sepultura
bookmaker
drexler
Djole
nikola tesla
Nolle
Gencha
Koleman
Junglezburn
ZuLuofVozdovac
15 posters

Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 4 Sep 2012 - 12:23

Ој јунаци

Прошле сезоне играо се НБА фантази, многи би рекли поприлично успешно. Истовремено, многи људи са стране видели су наш ентузијазам и добар принцип по коме смо функционисали па су одлучили да се придруже од наредне сезоне. Како је тај број људи већ премашио четрдесет (ако сви прошлогодињши учесници буду желели да играју поново) неколико људи који се баве овим фантазијем већ више сезона одлучило је да направи посебан сајт посвећен томе и степенасти систем такмичења.

Ипак, протеклу сезону у којој сам у финишу издувао ја памтим по сјајним дуелима, константној дискусији на форуму о мечевима и учинцима играча тако да не бих желео да се тога одрекнемо, волео бих да и даље имамо лигу у којој ћемо бити сви са Земље кошакре.

Имајући све наведено у виду, мој предлог је да имамо два паралелна такмичења. Овим људима сам још средином прошле сезоне обећао да ћу им помоћи колико је у мојој моћи (дати им систем бодовања, позвати вас да учествујете и на крају крајева и сам бити учесник те нове лиге). Они су послу релативно озбиљно проступили, направили сајт и форум који ће служити да се преко њега корисници региструју (сајт не изгледа Бог зна како, људи су га сами правили а нису баш неки експерти, али ок има времена да се поправи). Елем, пошто ће у том новом такмичењу бити спојене чак три лиге од прошле сезоне, било је неопходно да поделимо места што смо одавно урадили тако да сам вам још средином прошле сезоне рекао да ће седморица првопласираних из наше лиге ићи у прву лигу, сви остали у другу (договорили смо дакле да нама иде 7 места од 14). Такође сам понудио да неко од вас учествује у петочланој екипи која ће организовати све лиге заједно (а биће их бар три), а до дана данашњег ми се нико није јавио и изразио жељу да се цима.

Разлог због кога пишем пост баш сада је тај што у петак крећем на летовање и нећу се вратити до 1. октобра. До петка бих волео да знам да ли су сви учесници који су прошле сезоне заузели неко од првих 7 места заинтересовани да учествују. Питање је дакле упућено: Слоби, Бодију, Краговићу, Колету, Реј Алену и Андердогу. Истовремено волео бих да се и остали прошлогодишњи играчи изјасне да ли желе да буду учесници друге лиге из које ће две првопласиране екипе ући у прву (без обзира да ли су се накнадно прикључили или у неком моменту тим предали другоме). Ту мислим да Благоја, Дрекса, Нолета, Млекаџију, Николу Теслу, Ђолета, Мација, Генчу (и све остале које сам можда заборавио у овој журби па им се извињавам али нека се слободно јаве). Нека се јаве и остали који би играли, а до сада нису учествовали.

То велико такмичење имаће исти систем бодовања као наша лига прошле године на чему сам инсистирао, али ће са друге стране имати плејоф и сви слободни играли ће бити под вејвером, на чему су они инсистирали. Правила нисмо још до краја договорили, али то није толико битно, јер ипак има још 2 месеца до почетка сезоне.

Са друге стране, ми ћемо играти ''домаћу лигу'' и ове сезоне, ту су такође сви позвани да учествују. Ипак, ко ће учествовати у нашој лиги није толико битно да се овог момента изјасните, то ћемо договарати у наредном периоду. Дакле свако нека процени у којој мери жели и може да учествује, да ли хоће да учествује у обе, само у овој великој (у којој ће можда бити и награда) или само у луги на овом форуму. Имајући у виду да већину форумаша чине губидани мог калибра не сумњам да ћемо имати велики број учесника у оба такмичења. И сами знате да праћење само по себи одузима неко време, али када већ пратите све једно је да ли управљате двема или једном екипом.

У нашој лиги ћемо пре почетка сезоне преиспитати сва правила по којима је прошле године функционисала како би је унапредили и учинили занимљивијом. Плејоф, број ангажовања играча, трејдова, вејвери слободних агената, о свему ћемо дискутовати. Ипак овог момента је само битно једно - да кажете ко хоће да игра велику лигу а ко не жели. Ако неко од првих седам не буде хтео, место се попуњава првим следећим учесником на табели. Они који су позвани да играју другу лигу ако се не изјасне одмах моћи ће да се пријаве и касније али ће тада друга лига (за коју бих до петка требао да пошаљем имена) бити већ попуњена, па ће се упадати у трећу. четврту....

Што се наше лиге тиче, за њу ће први и основни принцип бити потпуно обрнут од оног који важи у ''Фантазирању''. Дакле принцип ће бити ''у се и у своје кљусе''. Пратите, предсезону, прикупљајте податке, али их задржите за себе! Што мање преписивања - то боље. Календар је следећи: 2. октобра отварамо тему о НБА Фантазију, почиње дискусија о правилиам и систему такмичења. Око 12. октобра правимо лигу према правилима које смо договорили, почињу пријаве. пријаве трају негде до 20. октобра. Драфт заказујемо 5 дана пред почетак лиге (мислим да је велика предност наше лиге што ће касније бити направљена, када добро проучимо распоред па према број утакмица у недељи одредимо колики ће бити ростери и колики ће број измена бити дозвољен).

Стога, људи изјашњавајте се. Мој савет вам је да капаришете место у новој лиги (па чак и ако неко касније одустане није смак света). Пратићемо лигу, гледати утакмице, све једно је колико тимова имате (два или један). А на крају крајева, ова велика лига неће бити толико интензивна као ова наша у њој вам нико неће седети на глави да намештате редовно тим или радите измене, тамо је циљ само један - победити противника.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Junglezburn Uto 4 Sep 2012 - 12:38

Ae da probam.
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Koleman Uto 4 Sep 2012 - 12:54

Ja sam zainteresovan.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Gencha Uto 4 Sep 2012 - 20:47

Necu igrati tu veliku ligu, ali cu mozda ovu "forumsku", ali to cu javiti vec kada bude bilo vreme...
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Nolle Uto 4 Sep 2012 - 23:20

Igraću samo ovu našu ligu, ali kao i Gencha, javiću se kada bude vreme, da ne smetam sada vama koji će te igrati tu drugu veću i ozbiljniju.

Ovu veliku ne mogu zaista. Meni je ovo više zezanje i peckanje sa vama. Very Happy Ono od prošle sezone mi je bilo super, još ako nas se skupi više nego prošle godine, biće još bolje, meni lično je ovo sa vama sasvim dovoljno.

Samo jedna molba, da ova naša od ove sezone bude keeper liga.

Eto to je jedini moj predlog, sve ostalo mi je svejedno, i način bodovanja, i broj učesnika, dužina waiver perioda, broj tradeova po nedelji, itd...
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od nikola tesla Uto 4 Sep 2012 - 23:50

Ja cu da ucestvujem svuda gde moze da se ucestvuje Smile
nikola tesla
nikola tesla
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 30
Lokacija : BG-Karaburma

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Djole Sre 5 Sep 2012 - 0:24

Ja cu da igram samo ovu nasu...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 5 Sep 2012 - 1:25

Само да напоменем да ова велика лига није ништа напорнија. Чак напротив у нашој лиги има много више трејдова, цимања, чак се и други играчи буне кад се не намести постава. Ова велика лига је једноставнија ту ко хоће може да се логује једном недељно.

Друго, обе екипе правите преко истог јаху профила, нема неког додатног цимања, само кад се улогујете видите два тима, изаберете у којем ћете вршити измене и то је то. Чак ће вам праћење две лиге олакшати посао, кад видите да не неко ангажовао одрађеног играча у једној лиги можда да вам падне на памет да баш ту ствар ви урадите у другој.

За сада:
-прва лига: Џангл, Коле, Зулу
-друга лига: Тесла
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Junglezburn Sre 5 Sep 2012 - 1:39

Daj da bar odradim najbolji deo fantazija - DRAFT! Pa posle palim... Very Happy
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od drexler Sre 5 Sep 2012 - 3:09

ja sam samo na domaćici
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od bookmaker Sre 5 Sep 2012 - 6:06

Tek sada vidjeh da je ovdje fantazi tema , ocekivao sam je u temi "fantasy igre" Smile Valjda sam jos na vrijeme da se prijavim!

Naravno gdje god ima mjesta tu sam Smile Nije mi problem odvojiti vrijeme za fantazi...ako slucajno budem opravdano odsutan ostavicu potrebne podatke nekome da me zamjeni tih nekoliko dana!
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 5 Sep 2012 - 7:14

Без бриге, сви који се пријаве до петка су у комбинацији, или за прву или за другу лигу овог великог такмичења, већ према прошлогодишњем учинку (наравно и сви који касније буду хтели да играју моћи ће али ће вероватно упасти у трећу лигу)

Пријаве за ''домаћу лигу'' крећу почетком октобра, а да отворим тему у оквиру фантази подфорума нисам могао јер само овде имам модераторска овлашћења. Са друге стране то и није проблем, јер се тема везана за ово наше такмишење отвара тек у октобру да би се дискутовало о правилима, о играчима нећемо у јавности. Ова тема је отворена смо до петка да би се људи пријављивали за фантази на другом сајту, у петак ћу у да је затворим (или обришем) и то је то, нека зато стоји овде.

Ајде јунаци, што нико неће у другу лигу, као да је испод части, па да знате каквих играча ту све има, неки полуфиналисти прошлогодињег плејфа играју другу лигу... (јер ови остали имају само по 3 места у првој). За сада:

-прва лига: Џангл, Коле, Зулу
-друга лига: Тесла, Букмејкер

Шта ћемо са Реј Аленом, човека нема већ 10 дана на форуму, а треба ми одговор од њега? Има неко неки контакт са њим?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 6 Sep 2012 - 9:43

Људи, петак је сутра, а Боди, Слоба и Реј никако да се јаве.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Sepultura Pet 7 Sep 2012 - 1:56

Tek sad vidim temu. Ja sam zainteresovan za obe! Smile
Sepultura
Sepultura
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.04.2012
Godina : 32
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Bodi Bond Pet 7 Sep 2012 - 2:40

Ja nemam vremena.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Fiti Pet 7 Sep 2012 - 3:35

Probacu za pocetak sa tom drugom ligom Smile
Fiti
Fiti
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Ninča Pet 7 Sep 2012 - 5:12

I ja bih voleo da igram, ali drugu ligu posto sam ruki.
Ninča
Ninča
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 16.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Aleksinac

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Macijauskas Pet 7 Sep 2012 - 6:11

Ja cu igrati samo domacu ligu. Necu da unistavam srpsku kosarku, odlaskom u regionalnu ligu :-P
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Ninča Pet 7 Sep 2012 - 9:34

A ko ucestvuje u toj vecoj ligi, raja iz okolnih zemalja?
Ninča
Ninča
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 16.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Aleksinac

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 7 Sep 2012 - 13:28

Ninča ::A ko ucestvuje u toj vecoj ligi, raja iz okolnih zemalja?

Да.

-прва лига: Џангл, Коле, Зулу
-друга лига: Тесла, Букмејкер, Сепултура, Фити, Нинча

Ајде контактирајте на неки начин Слобу и Реја
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od slobokv83 Sub 8 Sep 2012 - 5:18

Probaću da počnem oba, nisam siguran da imam vremena, ali uvek mogu nekome da prepustim.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 8 Sep 2012 - 10:22

Коначна листа:


-прва лига: Џангл, Коле, Зулу, Слоба, Тесла, Букмејкер, Андердог (за њега још једино не знам, ако не буде хтео питаћемо, Реја да ускочи на његово место кад се вратим)
-друга лига: Сепултура, Фити, Нинча

Надам се да ће Бук и Тесла оправдати поверење.

Довиђења.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije) Empty Re: NBA Fantasy Head 2 Head 2012/2013 (konsultacije)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu