Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA liga 2012/2013

+29
bookmaker
Ninča
Dule Kecman
Anti-RTS
Junglezburn
Novica-Ubica
Imperator
Zemljoradnik
Talicni Tom
markoo
Sepultura
Gencha
Koleman
slobokv83
Djole
serbianhoops
nikola tesla
Fiti
Mihael
Nolle
skepticar
lazarminator
Mark Madsen
Everton
Bodi Bond
Macijauskas
Ray Allen
ZuLuofVozdovac
drexler
33 posters

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Uto 26 Jun 2012 - 5:41

The Houston Rockets have traded Chase Budinger to Minnesota for the #18 pick. Confirmed.

takođe se priča...

Sources say Houston has an offer of Lowry, the #14 and #16 picks for Tyreke Evans and the #5 pick on the table. Up to Sacramento to decide.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 26 Jun 2012 - 8:53

Мани делује да Хјустон чисти селери и скупља аквизиције да прави неки значајнији посао. Сад имају 14, 16, и 18. пика и преко 30 милиона слободно (нарочито ако се захвале Даламберу коме је гарантовано само 1.5 милиона наредне сезоне, мада њега због тако доброг уговора исто имају у намеру да укључе у трејд).

Ајде дајте још информација, да имамо о чему да причамо. Smile

Ја сам чуо да је Драмону Портланд обећао да ће га сигурно покупити са шесте позиције ако до тада не буде изабран, тако да он неће ићи ниже од тога.

Око Бредли Била се дигла халабука, многи га пореде се Вејдом, заинтересовани су Кливленд и Вашингтон за њега. Вашингтон има боље пласираног пика па се прогнозира да би Кливленд могао да направи неки посао са Шарлотом са којим би заменили пикове. Бобкетси би послали другог пика Кливленду а за узврат би добили 4. и 24. пика.

Вашингтон ће озбиљно размотрити трејдовање пика ако се Кливленд докопа друге позиције.

Бобкетси су у дилеми Барнс или Томас Робинсон (а свакако ће бар један од њих бити расположив на четвртој позицији, па има смисла да покупе још једног пика прве рунде на овако дубоком драфту и спусте се две позиције са којих ће моћи да узму оно за шта су заинтересовани)

Штерн казнио Оклахому јер је Џеф Грин трејдован а имао је срчане мане. Пика друге рунде за наредну сезону којег је Оклахома добила од Шарлота комесар је доделио Бостону (нисам знао да и то може да ради). Very Happy
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Ray Allen Uto 26 Jun 2012 - 8:56

ZuLuofVozdovac :: Пика друге рунде за наредну сезону којег је Оклахома добила од Шарлота комесар је доделио Бостону (нисам знао да и то може да ради). Very Happy
Sad znas za fantasy naredne sezone Very Happy
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Macijauskas Uto 26 Jun 2012 - 8:59

Sad znaš, pa iskoristi u fantaziju Very Happy
Šalu na stranu, slažem se da se Hjuston sprema za neki veliki trejd.

No pročitah sad da je Amare kažnjen sa 50k zbog neke direktne poruke na tviteru?
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 26 Jun 2012 - 9:16

Већ сам рекао за Томаса Робинсона да сматрам да нема висину за позицију PF а то је једино што може да игра. Стога сматрам да он неће бити првокласни играч у будућности. Са друге стране он је најспремни играч од свих на овом драфту тако да очекујем да ће имати највећи утицај на игру тима који га буде изабрао (у поређењу са осталим рукијима).

Ипак, да је лош избор поред мале висине говори и број његових година. Он има 21 годину, а остали попут Дејвиса, Била, и Драмона 19. Ипак то није занемарљива ствар, дајте овима две године да тренирају, напредују, слика би била потпуно другачија.

Код Била ми се не свиђа та напаљеност, рекао човек да ће радити само са представницима прва 4 тима на драфту остало га не занима (мада је то можда последица чињенице да је добио ааранције од Кливленда да ће га покупити).

Ајде дајте ви неко мишљење о овогодишњој класи, генерално и појединачно, кога видите у ком тиму након драфт вечери, а од кога очекујете највише у блиској и даљој будућности?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 26 Jun 2012 - 9:18

Macijauskas :: No pročitah sad da je Amare kažnjen sa 50k zbog neke direktne poruke na tviteru?

Ма то ти је брате показатељ како функционишу ствари у ''земљи слободе''. Кажњен је јер је користио реч геј у негативном контексту приликом дописивања на твитеру....
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Bodi Bond Uto 26 Jun 2012 - 9:20

Ja nisam nešto mnogo pratio NCAA ove sezone, pratio sam malo "martovsko ludilo" i F4. Prošle sezone mi se jako svideo Salindžer, ali on ove godine gotovo da nije napredovao. Vidim da mu čak predviđaju da neće biti ni u 15. Od Jaganjca očekujem dosta, a videćemo kako će Dejvis napredovati. Rekao bih da njemu, za početak, treba tim sa dobrim plejmejkerom, što NO nema.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 26 Jun 2012 - 9:37

Салинџер је за мој укус увек имао нешто мању висину и нешто више килограма. Видећемо он је енигма и што се тиче здравља и што се тиче квалитета. Генерално му је грешка што није прошле године изашао на драфт, барем би обезбедио респектабилну кинту. Спада у ретке играче који већ у тим годинама имају играђену пост игру.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Ray Allen Uto 26 Jun 2012 - 9:38

Iako verujem da ce neki drugi momci napraviti bolje karijere moji pikovi su Lenard, Robinson, Harkles i naravno Rivers.
Zbog Lenarda sam ove sezone gledao 10ak puta Ilinoj. Poseduje
izvarednu tehniku, vrlo dobre fizikalije, ume fino i da asistira... Nedovoljno je snazan za NBA, ali opet se nadam da bi mogao da napravi lepu karijeru. Ako neki tim odluci da se kocka uzece njega ili Harklesa.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Uto 26 Jun 2012 - 10:32

nesretni Golden Stejt se upire svim silama dati svoj 7. pik za živo meso. Traže igrača na poziciji 3 koji bi im kompletirao petorku Kari, Klej Tompson, .........., Li, Bogut.

Meni lično se ne sviđa put kojim su krenuli Voriorsi. Nezadrživo srljaju u prosjek. Oni su za tu poziciju zamislili igrače poput Igudale, Denga, T. Princa, a čak i da dobiju takav neki "bingo", stvorili bi ekipu koja bi se eventualno borila za ulazak u plej of na Zapadu, ništa više.

Da je Čikago siguran da može sa 7. pika uzeti Barnsa dao bi im Denga sigurno, ovako teško će to ići.

Inače meni je jako teško predvidjeti draft nakon 1. pika, od 2. do 8. sve mi je otvoreno. Bil, Barns, Robinson, Dramond, Kid-Gilkrist, Damjan... Sve je moguće, pa čak i neka iznenađenja.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 26 Jun 2012 - 10:46

Морам да се сложим око овога да од 2 до 8 места ће бити никад неизвесније. Слично је било и 2003 када су бирани Џејмс, Миличић, Кармело, Бош, Вејд (први се знало ко ће бити а остало је све било отворено). А додатну неизвесност уноси што су готово сви пикови на добошу, увек може неко да улети и поремети све планове.

Мислим да ће се Голден Стејт и Чикаго тешко договорити јер осим што је је Чикагу 7. место много ниско и знају да неће моћи тек тада да узму Барнса, Голден Стејту се не узима баш масан Денгов уговор ако не пошаљу нешто у супротном правцу (а гурају Ричарда Џеферсона). Опет, Чикагу не пада на памет да узму тако јак уговор, трејдовање Денга се и спроводи да би се смањили трошкови у сезони у којој ће тешко бити да се нападне титула... Оно што је мене зачудило је да Чигако уопште преговара са другим тимовима о евентуалном трејдовању Ное.

Са друге стране не слажем се око Голден Стејта, имам високо мишљење о потезима које вуку (а које сам често најављивао, тј да се они спремају за нешто велико што се и десило довођењем Богута и сада меркањем Денга). Просто газдама је јасно да то није тим који ће се борити за титулу и хоће да створе екипу која може одмах да игра равноправно и буде ако ништа друго сигуран учесник у плејофу. Имајући у виду да су у последњих 15 година само једном били у плејофу, мислим да је паметније постављати неки реални циљ - нпр. да се у њега пласирају а не да још 15 година проведу чекајући да извуку свог Џордана или Леброна на драфту...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 26 Jun 2012 - 10:54

drexler ::Da je Čikago siguran da može sa 7. pika uzeti Barnsa dao bi im Denga sigurno, ovako teško će to ići

Ово ће сад бити висок ниво спекулације али ајде и то да напишем. Ако Кливленд договори трејд са Шарлотом па искочи на другу позицију (а то ће радити да би драфтовали Бредлија Била) могуће је да Вашингтон трејдује свог пика Чикагу.

Вашингтон се налази у сличном моду као управо оспоравани Голден Стејт - једни довели Лија и Богута, други Ненеа и Окафора. Једни имају Џеферсонов уговор којег хоће да се ослободе, други Блечов. Међутим позиција Вашингтона је нешто боља јер он могу да користе амнестију (а ГС је већ искористио а не знам ни да ли би могли на трејдованог играча).

Из мог угла Вориорси би сигурно направили добар потез ако доведу Денга, за Вашингтон већ нисам сигуран, они могу да узми Барнса или Гликриста а Вориорси на седмој позицији вероватно неће бити у прилици.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Everton Uto 26 Jun 2012 - 11:19

pisi slobodno zulu vise , nemogu da ispratim sve pa tvoji postovi dodju kao neki rezime
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Uto 26 Jun 2012 - 11:59

što se tiče GS... nikako ne podržavam njihove poteze.

Uzmimo ovu petorku koji sam gore hipotetički sastavio. Pa to je toliko nesigurnog materijala da nikad ne bih prihvatio raditi sa njima.

Kari i Bogut na nekom svom maksimumu i hipotetičkom zdravlju ne garantuju ništa više od eventualnog vođenja svoje ekipe od 6-10 mjesta na zapadu. E sad, uzmimo u obzir da je Bogut totalno uništen raznim povredama, a već mu je 28 godina. Stef s druge strane jeste mlađi, ali i njegovi zglobovi su prilično nagrizeni, u najmanju ruku toliko da ne može baš spokojno čekati budućnost.

Uzmimo k tome da je i Klej Tompson svoju "klasu" pokazao tek u drugom dijelu ruki sezone, uglavnom u nebitnim utakmicama, tako da ne možemo baš 100% reći da je on kvalitet za NBA startera.

Previše, ali baš previše sumnjivih stvari.

Meni se baš nikako ne sviđaju potez GS-a. Prije svega mislim da su mogli pametnije "unovčiti" Montu. Na kraju su za njega dobili sumnjivog Boguta, a kasnije za Captain Jacka očajan Jeffersonov ugovor.

Ne znam, nisam pratio glasine koje su tada išle, ali siguran sam da je bilo boljih paketa.

I na kraju, suština. Nikako mi se ne sviđa ta politika "daj šta daš" i pravljenja tima samo za ulazak u plej of, i da se pritom zarobiš lošim ugovorima na 4-5 godina. Ako već učestvuju u toj ligi, red bi bio da naprave neki plan za velike stvari. Zašto uzeti Tejšona Prinsa samo da bi te doveo do 8. mjesta i metle protiv San Antonija kad npr. možeš sa 7. pika uzeti Lamba ili Kid-Gilkrista i za 2-3 godine dobiti Tejšona Prinsa kakav je bio 2004. godine i možda loviti prednost domaćeg terena u plej ofu.

Mislim da je više puta pokazano da nisu potrebni LeBron ili Džordan da bi se napravila kompetetivna i jaka ekipa. Memfis i Indijana mi prvi padaju na pamet kako jedan GM u par sezona solidnim potezima može napraviti čudo. Potrebna je samo ideja i hrabrost.

Mislim da ova garnitura GS-a to nema
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Mark Madsen Uto 26 Jun 2012 - 13:48

The Houston Rockets have traded Chase Budinger to Minnesota for the #18 pick. Confirmed.

Još jedan belac stiže u Minnesotu.
Mark Madsen
Mark Madsen
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Mark Madsen Uto 26 Jun 2012 - 13:49

Pistonsi poslali Bena Gordona u Charlotte, u Detroit stiže Correy Maggette i zaštićeni pik prve runde.
Mark Madsen
Mark Madsen
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 26 Jun 2012 - 16:17

Врло лош посао Детроита из моје перспективе, превесходно зато што су дали јако вредног пика. Да разјасним: у питању је заштићени пик, али заштита је следећа - топ 14 2013, топ 8 2014, No.1 2015 и незаштићен у 2016. години. То је јако лоша заштита, може да им се деси да 2015 године изгубе врло високо пласираног пика, можда чак и на другој или трећој позицији...

Детроит је дао пика да смањи трошкове, то је сва филозофија овог трејда, Гордону би морали да плате 25 милиона за наредне две сезоне, Магетију морају да исплате само 10 а вероватно ће бити и мање ако прихвати неки раскид. Што се пара тиче уреду, али мислим да Детроит неће бити много бољи у годинама које долазе, а управо пик којег су дали би могао да се испостави као шанса коју су пропустили.

Шарлот је са друге стране ''купио'' пика, биће важан играч и на драфтовима следећих година (што би били и да нису направили трејд). Они су свесни да сигурно неће моћи да привуку квалитетног слободног агента, једини излаз им је драфт, а када је тако није им тешко и да пробају да ''оживе'' Гордона, нити да га толеришу ако не успеју, добили су оно што им је требало.

Дрекс је вероватно одушевљен што ће Гордон добти ниву шансу. Smile

Изгледа да ће Реј Ален у Мајами.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 26 Jun 2012 - 17:26

Што се Голден Стејта тиче- ја Дрекс поштујем твоје мишљење само морам да кажем да се не слажем. Чак и када би било све тако као што кажеш ја бих пре одабрао играче сумњивог квалитета него осведочене шабане и губитнике који су до сада тамо играли.

Богут ми није ни мало симпатичан играч имајући у виду да потиче из породице усташких миграната који су управо због прошлости у Другом светском рату побегли из Југе, он се ни не труди да се дистанцира од тога, чак се готово тиме и поноси, има на телу тетоважу посвећену свом претку (ваљда деди) који је био баш у усташкој војсци, познаје Томпсона, иде на концерте истог а сви знамо каква је иконографија на њима присутна... Елем, какав год он био, он спада у квалитетније центре НБА лиге (кад је здрав) а нарочито ће бити добар у комбинацији са Лијем који има нешто бољу офанзиву (где је Богут лимитиран) и нешто слабију дефанзиву (где Богут царује). Ако буде био на нивоу партија у Милвокију (када је тај осредњи тим водио и до трећег места конференције) мислим да ће бити велики добитак за Голден Стејт. За Монту (циркуског играча који не може да чува ни једног SG-а у лиги) више од Богута сигурно није могло да се добије, још када узмемо у обзир да оперативци у НБА често слушају старо правило - никада не треба давати високе играче за ниске, можемо да кажемо да је Голден Стејт одлично прошао.

У сваком случају, мислим да је Стеф Кари на како кажеш ''свом максимуму и хипотетичком здрављу'' фантастичан играч који може свако вече да постигне по 30 поена. Можда је ово мало субјективно мишљење, али ја да бирам између здравог Вестбрука и здравог Карија, оном малоумном лику бих одмах показао врата...

Џеферсон није доведен као појачање, већ као део трејда којим су се отресли Стивена Џексона кога су добили као ''пртљаг'' уз Богута. Он ће уз Бидринса бити највећи терет Вориорсима и тешко да ће моћи да га се отарасе. Ако би направили посао у којем би неког Џеферсона или Бидринса заменили за квалитетно крило (попут Денга) све заједно плативши драфт пиковима (а управо тако нешто покушавају да ураде јер имају 4 комада), па то би био посао из снова. На крају крајева сви играчи сем Лија имају уговоре на само две наредне сезоне. То није дугачак период, таман да се види да ли се може нешто више са том екипом, ако не буду успели лако ће свима да покажу врата, а на дно лиге и у врх драфта увек могу да оду...

Немам високо мишљење о Клеју Томпсону, а по ономе што сам ја до сада чуо, мете Вориорса су Џејсон Кид (рођен управо у Оукледну) као бекап плеј, било које квалитетно ниско крило у лиги почевши од Денга до Џош Смита (''само'' треба наћи тим који би узео Бидринса или Џеферсона), враћање Квома Брауна као бекап центра. Циљ им је да потпишу дугорочан уговор са Брендоном Рашом и драфтују барем једног ако не и два висока играча (ако доведу двојицу наће враћати Брауна). Тим Кари-Кид-Томпсон-Раш-Денг-Рајт-Ли-Богут + два бекап висока, је најбоље што они могу да сањају и у влажним сновима...

Досадашње јурење талената преко драфта очигледно није уродило плодом, чим су у претходних 15 година само једном играли плејоф. Наставак тог пута им убеђен сам ништа не би донео, овако можда иду ка просеку, али до сада су били на дну, тако да је и просек за њих премија.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od lazarminator Uto 26 Jun 2012 - 19:27

Pokusavam da nadjem negde ko je vlasnik NBA lige. Odnosno, jesu li klubovi vlasnici, ili ima neki bord koji rukovodi ligom. I ako je bord, ko je Predsednik borda? Uopste mi nije jasna ta vlasnicka struktura. Da li postoji jedan covek koji za sebe moze da kaze: da, ja sam vlasnik ovog cirkusa; kao Eklston na primer u F1.
NBA pripada USAB-u (USA Basketball), i kontam da je to profesionalna liga odvojena od saveza, po principu ACB lige, ali nigde ne mogu da nadjem da li David Stern bilo kome odgovara, odnosno da li covek ima sefa. I ako ga nema, ko je njega postavio na tu funkciju?
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Uto 26 Jun 2012 - 21:38

što se tiče GS, zaista imamo različite stavove Smile , biće interesantno vidjeti kako će se dalje razvijati.

Takođe, drago mi je da je Ben Gordon otišao iz Detroita, možda ovo bude neki pozitivan šok za njegovu karijeru pa izvuče još bar dvije pristojne sezone. Čini mi se da ovo znači da Bredli Bil sigurno otpada kao 2. pik?
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od skepticar Sre 27 Jun 2012 - 6:06

NBA liga je u vlasnistvu svih 30 timova, to jest vlasnika svake franchise. Vlasnicki sistem je takozvani franchise sistem

http://en.wikipedia.org/wiki/Franchising

Ovo su vlasnici

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_NBA_team_owners

David Stern je obican zaposlenik i ima da slusa vecinu vlasnika.

Za Robinsona i uopste, u NBA niko ne gleda visinu, ama bas niko, nijedan scout, nijedan operativac.

Raspon ruke je vazno, Robinson je 202 bos ali je zato wingspan 222 a to je iznad proseka za visokog igraca.

skepticar
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 27 Jun 2012 - 7:01

skepticar ::Za Robinsona i uopste, u NBA niko ne gleda visinu, ama bas niko, nijedan scout, nijedan operativac.

Ја искрено мислим да гледају, појам у енглеском језику undersized player нисмо смилили ми него они. Али чак и кад би било тачно да не гледају висину, ја сам давао своју процену квалитета играча, рекао сам да је по мојим стандардима он сувише низак за своју позицију. А те генерализације не волим - сви гледају дужину руку, нико не гледа висину...

Не мислим ја да је Робинсн апсолутни крш од играча, чак мислим да ће краткорочно он вероватно бити играч који ће се најбрже прилагодити на НБА и дати највећи допринос тиму који га буде изабрао (у поређењу са свим осталим рукијима). Али он је ипак две године старији од осталих, нема висину и мисим да у перспективи сигурно од њега неће бити играч највишег калибра.

Изгледа да то уочавају и у Шарлоту, акције Бредлија Била скачу из дана у дан, изгледа да Џордан озбиљно размишља о њему иако до сада је дилема била Робинсон или Барнс. У сваком случају, за мене Робинсон није играч за првих 5 позиција на овако јаком драфту.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Nolle Sre 27 Jun 2012 - 7:11

Ja uopšte ne pratim, koliko sam shvatio ovo je draft u nivou generacije 2003 !?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Ray Allen Sre 27 Jun 2012 - 7:12

A koliko je visok Mailmane?
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Nolle Sre 27 Jun 2012 - 7:14

Did you say Sir Charles ? Very Happy
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu