Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA liga 2012/2013

+29
bookmaker
Ninča
Dule Kecman
Anti-RTS
Junglezburn
Novica-Ubica
Imperator
Zemljoradnik
Talicni Tom
markoo
Sepultura
Gencha
Koleman
slobokv83
Djole
serbianhoops
nikola tesla
Fiti
Mihael
Nolle
skepticar
lazarminator
Mark Madsen
Everton
Bodi Bond
Macijauskas
Ray Allen
ZuLuofVozdovac
drexler
33 posters

Strana 8 od 16 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Ray Allen Čet 5 Jul 2012 - 8:17

Koliko znam Lauiri ima problema sa zakonom. Hjuston ce za njega dobiti pika prve runde i G. Forbsa ( jos jedno krilo, dijabeticar).
Za Dzejmisona se interesuju Lejkersi i Bobketsi.
Nelson blizu potpisivanja novog ugovora sa Orlandom.
Pau Gasol s oduševljenjem je dočekao vest o dolasku Nesa u Lejkerse te istaknuo kako bi želeo ostati u ekipi.
Kejmana zele Indijana (u slucaju da ostanu bez Hiberta) i Dalas...
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Macijauskas Čet 5 Jul 2012 - 9:01

Bio sam stava da Lejkersi ne treba da trejduju Bajnama za Dvajta, no u sadašnjoj situaciji sa Nešom, smatram da bi im Dvajt bio korisniji.
Naravno ako uopšte mogu da dobiju Dvajta za neku normalnu cenu.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od slobokv83 Čet 5 Jul 2012 - 9:58

Maci,

Bizli je potpisao sa Sansima 18 miliona na 3 godine.

Edit: @Rej
za Džejmisona se interesuju i Voriorsi, meini jako zanimljiva ekipa, koja pravi jako zanimljiv roster. Takođe, kao i mnogi, pokušavaju da dovedu Roja.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Ray Allen Čet 5 Jul 2012 - 11:12

Dobar je Dzejmison bio u Vasingtonu, ali rekao bih da je najbolje partije pruzao upravo u GS.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 5 Jul 2012 - 15:35

http://www.ibtimes.com/articles/359238/20120703/lebron-james-love-child-sharon-reeed-rumors.htm

А Рој је изгледа све договорио са Минесотом, две године, 10 милиона укупно. Од свих клубова који су му нудили уговор, сузио је избор на два, Голден Стејт и Минесоту и на крају се одлучио за Вукове.

Хјустон је дао басословну понуду Лину, али ће Њујорк изједначити. Још један лош потез након данашњег довођења Кида. Не знам како нико не капира да је Сешнс бољи плеј од свих њих заједно, на крају ће Далас вероватно да испадне најпаметнији и да га покупи за ок лову пошто су се сви већ истрошили на ове кршеве. А Хјустон ће се након несхватљивог трејдовања Лаурија и пуштања Драгића вероватно задовољити Ароном Бруксом.

Веза Џејмисона и Голден Стајта је актуелни генерални менаџер Вориорса Боб Мајерс који је пре неких десетак година био Џејмисонов агент.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od slobokv83 Čet 5 Jul 2012 - 23:17

ZuLuofVozdovac ::

Веза Џејмисона и Голден Стајта је актуелни генерални менаџер Вориорса Боб Мајерс који је пре неких десетак година био Џејмисонов агент.

Upravo to.

Baš navijam da Voriorsi naprave paklenu ekipu. Žao mi što Roj nije potpisao za njih.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Nolle Pet 6 Jul 2012 - 0:41

Voleo bih nekako da obradimo svaki tim do početka sezone, jer nekako najviše se fokusiramo na Bruklin, New York, Miami, pa i Atlantu i Utah-u zbog prostora u cap-u. Mene npr zanima kako mogu ekipe poput Sakramenta da se pokrenu malo... Imaju dosta loše ugovore, incidentne igrače, a mnogo bi voleo njih ponovo da gledam nekako u play off-u. Ima li neke nade za njih !?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 6 Jul 2012 - 2:00

Голден Стејт трпи критике јер нису довољно ангажовани при довођењу слободних агената. Пример ради били су у најужем избору Брендана Роја али док су нпр. представници Минесоте у најјачем саставу (власник Глен Тејлор, ГМ Кан и тренер Аделман) сви заједно се покупили и отишли на ноге Роју у Сијетл, указали му поштовање и гарантовали му добар третман, представници Голден Стејта су му понудили уговор и чекали да чују шта ће да им каже...

Голден Стејт је имао жељу да ангажује и Џејсона Кида као подршку Карију, предвидели су му битну улогу у тиму (какву је прошле године имао Робинсон) а велика предност била је то што је Кид родом управо из Оукленда где и живи током паузе у НБА лиги, и то му је била једна од преферираних дестинација за завршетак каријере али поново Голден Стејт није био довољно агилан.

Остаје да видимо шта ће урадити са Џејмисоном за кога су такође заинтересовани али за кога је врло заинтересован и Шарлот. Да су довели поменута три играча (Џејмисона, Кида и Роја) били би готово сигурни учесници плејофа.

http://www.tmz.com/2012/07/05/kris-humphries-girlfriend-pregnant-myla-sinanaj/

Има ли човека са горим имиџом у Америци? Шта још може да уради да га додатно поквари?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Pet 6 Jul 2012 - 3:21

NBA liga 2012/2013 - Page 8 8659448
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 6 Jul 2012 - 4:25

Иначе релативно неприметно пролази одлично лето Филаделфије (што каже Ноле да поменемо још некога). Прво су драфтовали два одлична играча, запали су им Харклес и Мултри и продужили уговор са Хејсом по врло повољним условима (две године по 7,5 милиона). Данас су направили још два добра потеза, довели су Ника Јанга - годину дана за 6 милиона долара и одлучили да амнестирају Елтона Бренда. Дакле у следећу сезону улазе још млаћи и још комплетнији, остаје им само још један важан задатак - да обнове уговор са Луом Вилијамсом али не сумњам да ће то и урадити када су створили простор амнестирањем Бредна.

Ник Јанг има ту несрећу да као и прошле године потпише само једногодишњи уговор, нико нема веће поверење у њега да му понуди дужу сарадњу и финансијку сигурност.

Бренд сигурно неће постати слободан агент, очекујем да га неки клуб покупи са вејвера, ипак је то истичући уговор.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Macijauskas Pet 6 Jul 2012 - 4:30

Tako sada Filadelfija ima dva igrača sa USC koledža, Janga i Vučevića.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Sepultura Pet 6 Jul 2012 - 4:33

Šta će biti sa Bullsima? Hoće li raditi nešto tokom ljeta ili će opet ganjati samo play-off?!
Sepultura
Sepultura
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.04.2012
Godina : 32
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Pet 6 Jul 2012 - 8:11

Ja bih na mjestu File odustao od Lua Vilijamsa. OK je igrač, ali mislim da je prošao period stabilizacije franšize kada se igralo sa 9-10 podjednakih igrača, mora se polako praviti neko jezgro za veći iskorak.

Mislim da su oni spremni da za naredne sezone povećaju uloge i odgovornost Holideju i Tarneru, tu je Jang kao rezerve, možda još neko za minimalac i to je to što se tiče pozicija 1 i 2, nema potrebe za pretrpavanjem.

Ostaje sad da se vidi šta će sa pozicijom krila/kr. centra. Igudala je najskuplji igrač ekipe, ali sličan profil igrača imaju u Tadijusu Jangu i Mou Harklsu. Možda je rješenje da pokušaju utopiti Igudalu za nekog provjerenog kr. centra koga će upariti sa produženim Housom, na klupi pod ruki ugovorima imaju Vučevića, Lavoj Alena i Moultrija...

To bi bio neki moj izbor, novac od produženja Lua bih radije čuvao za Holideja i Janga
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od slobokv83 Pet 6 Jul 2012 - 8:34

koji dobar krilni centar je slobodan?

Da dovedu Džoša Smita, jedino mi on pada na pamet, a da je u rangu Iguadale.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 6 Jul 2012 - 9:08

@drex

Не морају они да одустају од Лу-а. већ је он одустао од њих, чим је Ник Јанг потписао уговор, Вилијамс је на твитер профилу објавио да ће прећи у неку другу средину. Очекујем да Тадеус Јанг буде стартер на PF. Мислим да ФИладелфији треба бекап плеј, на том месту до сада је играо Лу Вилијамс иако је био више поентер него асистент.

@Sepultura
За Чикаго не бих имао баш много шта да кажем, има људи који прате више ту франшизу од мене. Не свиђа ми се што ништа не раде, Роуз ће вероватно играти тек у другој половини сезоне а Чикаго није нашао достону замену (причало се о Киду, Нешу на крају ништа). Ноа ће ући у сезону ровит а Денг такође пропустити прва два месеца због операције након Олимпијаде. Тако да они сигурно неће почети сезону комплетни, а кад видимо Бузерову и Хамилтонову историју повреда тешко и да ће је завршити комплетни. Њима је требало освежавање, већа шанса Гибсону, и мислим да ће се претерано оптеретити ако изједначе понуду Ашику од 25 милиона.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Bodi Bond Pet 6 Jul 2012 - 16:32

Isuse, bio si mi omiljeni igrač, dušo prodana!
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 6 Jul 2012 - 16:37

Остао је пре две године у Бостону за мању кинту него што је могао да добија на другом месту, константно је био у трејд-блоку последњих годину дана, дошао је у сукоб са Рондом а након тога је изгубио место у стартној постави (што је такође индикативно, као да је Док изабрао страну). Јебига, ипак је он неко и нешто, није он напустио Бостон, напустили су они њега.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Koleman Pet 6 Jul 2012 - 22:49

Rej aaaaaaaaaaaaa!!! Izvinjavam se za nekvalitet posta ali moram da ispoljim ogromnu radost sto je jedan od mojih omiljenih igraca dosao u moj omiljeni klub. Sada se salje ujaku poruka da odmah-sada-odmah donese dres.
Edit:
Camby jako blizu, sign and trade dolasku, u Majami. Time bi Majami kompletirao tim u pohodu na odbranu titule.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Sub 7 Jul 2012 - 2:50

ima li nekih novosti o Di Džej Ogastinu? Jes da mi je pokopao sezonu na fantasyu, ali i dalje o njemu imam neko visoko mišljenje (vjerovatno na osnovu par slučajno dobrih tekmi koje sam gledao Smile ).

Vidim da je FA, a ne pominje se nigdje, vjerovatno će produžiti sa Šarlotom.

Mogla bi ovo biti OK ekipica kad bi ih ovaj trener malo utegao u odbrani

Ogastin, Kemba
Henderson, Gordon
Kid Gilkrist, Redži Vilijams
Vajt, Malins
Bijombo, Diop

nemaju nekih teških ugovora, kroz dvije godine će pokupiti još par visokih pikova, očistiće Gordona iz sallerya i eto prilike da debelo plate nakog PF-a i napadnu plej of.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Sepultura Sub 7 Jul 2012 - 10:27

Kažu da i Saša Pavlović dolazi u Šarlot...
Sepultura
Sepultura
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.04.2012
Godina : 32
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 7 Jul 2012 - 11:36

О Августину стварно ни реч нисам чуо. Пре две године Џордан је донео можда једну од најбољих одлука у досадашњој функционерској каријери - да не понуди нови уговор Фелтону већ да га пусти да оде а да шансу да Августину који је две године имао пуно поверење тренера и обављао улогу стартног плејмејкера. Ипак, након ове две године могу да кажем да и поред солидне статистике није оправдао очекивања. У овом моменту, ја њега видим као релативно лимитираног играча у кога не треба улагати ни новац ни време на тарену. Пуштање Августина овог лета било би чини ми се једнако добар потез као пуштање Фелтона пре две године. Примера ради Сешнс је слободан играч (за кога се стидљиво интересује Далас и нико други), чини ми се као далеко већи потенцијал од Августина, физички је далеко доминантнији, десет сантиметара виши... Ипак најреалнија опција је да ће продужити уговор са Августином, али ће пустуту да му тржиште одреди цену, а чиними се да је интересовање слабо тако да ће вероватно успети да га задрже по врло повољним условима, са нижом платом од просека за резервисте.

Оба пика искористили су да појачају позицију ниског крила, узели у Гилкриста (који ће сигурно подићи дефанзивне капацитете екипе) и Тејлора, тако да уз бековске позиције све то делује сасвим солидно. Међутим под кошем су криминални и ту ако се не појачају поново ће бити у најужој конкуренцији за првог пика на драфту. Малинс је потенцијал али не може никога да чува, Диоп је дебела мрцина која се вуче по терену, Бимбо је неискусан и нема велике користи од њега у нападу. То и они свакако знају и покушавају да доведу Џејмисона, а чињеница да је управо он њихов избор говори ми да имају амбицију да дугорочно позицију PF ојачају кроз драфт а не кроз тржиште слободних агената. За ову екипу би нпр распали Крис Хамфрис био пантела-боготац лично.

Sepultura ::Kažu da i Saša Pavlović dolazi u Šarlot...

Нисам чуо, можда ми је промакло.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Nolle Sub 7 Jul 2012 - 21:25

ZuLuofVozdovac ::За ову екипу би нпр распали Крис Хамфрис био пантела-боготац лично.

ROFL ROFL ROFL

Funny, but so true !


Kakav je RayRay potpisao ugovor, nismo pisali o tome ? Na koliko sezona, koliko love... Imam osećaj da će ove godine, ako bude imao solidnu minutažu da postigne dosta trojki, možda pogodi i najviše trojki u sezoni u poslednjih nekoliko godina. Ako je Batije pored double teama na LeBronu i Wadeu postao šuter, šta onda tek reći da Isusa ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Koleman Sub 7 Jul 2012 - 23:43

Nolle ::
ZuLuofVozdovac ::За ову екипу би нпр распали Крис Хамфрис био пантела-боготац лично.

ROFL ROFL ROFL

Funny, but so true !


Kakav je RayRay potpisao ugovor, nismo pisali o tome ? Na koliko sezona, koliko love... Imam osećaj da će ove godine, ako bude imao solidnu minutažu da postigne dosta trojki, možda pogodi i najviše trojki u sezoni u poslednjih nekoliko godina. Ako je Batije pored double teama na LeBronu i Wadeu postao šuter, šta onda tek reći da Isusa ?

Koliko sam ja skapirao prihvatio je mid-level trogodisnji ugovor 3.09 miliona po sezoni. To je duplo manje nego sto bi primao u Bostonu.


sta ce ovaj vandal da radi na OI Sad
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Nolle Ned 8 Jul 2012 - 0:28

Hvala Kole.

Inače što se tiče Krisa Hamfrisa, tj popularnog Kardašijana, meni je on mnogo underrated igrač. Svi ga podcenjuju, i gledaju na to s kim je, ponovo je sa nekom “Kim Kardašijan fazon”. Inače on je sada čini mi se FA, bar po ovom

http://www.draftexpress.com/nba-player-salaries/team/Nets/

Ne znam, po meni on zaslužuje dugodišnji ugovor sa nekom cifrom oko ove koje je uzeo u ovoj sezoni (8 mil$). Zahvalan je igrač, e sada PF je jedna od najosetljivijih pozicija u NBA, i tu se nalaze igrači poput Gasola, Bosha, Dirka... Ali kada vidim Air Konga, Tadiju sa Floride kao prve opcije na 4, kada vidim ko igra i za taj Šarlot i te neke slabije ekipe, smorim se... Uz to Wallace je trojka, bar ga ja gledam kao trojku (počeo je kao trojka, onda je zbog povreda u Portlandu prešao valjda na 4 i tu ostao)... Williams, Johnson, Wallace, Hamfris, Lopez...

Zašto Lopez ?

Ne verujem da će Dwight tamo, pogotovo ako mu se otvore Lejkerski, igrati sa Kobijem, Gasolom i Nešom, ili Deronom, Johnsonom i Wallaceom ? On bi u Netsima bio glavni, ali on nije igrač franšiza, to su oduvek bili spoljni igrači (mislim na to, ne mislim da je on loš igrač, isto tako i CP3 je nosioc franšize LAC, a ne Blake), pored sebe će imati jednog Neša, pored sebe u reketu i jednog Gasola, i na sve to na kraju dodaš Kobija !? Ja znam gde bi ja otišao, i još plus Holivud, a on je zajebant ! Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Ned 8 Jul 2012 - 2:24

ne podcjenjujem ja Hamfrisa, libo me za Kardašijane, ali upitno mi je šta on može u nekoj ozbiljnijoj i smislenoj ekipi.

Ovo što je radio u Netsima je OK, ali to je posljednje dvije godine kaubojska ekipa i ne treba sve baš ozbiljno posmatrati. Bez napadačkih šema, bez odgovornosti, Hamfris je radio ono što najbolje zna, riljao je pod košem, skupljao skokove, poentirao iz otpadaka, odradio poneki pick sa Deronom.

Jako dobro skače, može "bez znoja" uhvatiti 10+ lopti po meču i nekih rudarskih 12-14 poena. Ipak, očajan je u odbrani, da li zato što ne zna ili zato što nema motiva, pitanje je. Reketom Netsa duva najveća promaja u NBA ligi, napredni statsi ne lažu.

Što je najgore, Lopez tu ništa ne može pomoći jer je on možda i najlošiji odbrambeni centar u ligi. Nije baš slučajno što njega i Robina zovu "sestre Lopez". Ne vjerujem da Netsi imaju budućnost sa njim dvojicom pod košem.

Nikad ne podcjenjuj opciju sa Valasom na 4, NBA ligu zahvata trend niskih petorki, vrlo moguće da će se i oni polakomiti.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 8 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 16 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu