Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Košarkaška liga Srbije 2011/2012

+32
slobokv83
air slavkan
Geograf
lazarminator
Tazz
Marko
NenadBG
Anti-RTS
Zoro
superhik
wolfvaga
blagoje
Junglezburn
Psycho
Ray Allen
Sergej
Talicni Tom
Naissus
Nolle
Kiril
Gale
Koleman
Djole
Zemljoradnik
ZuLuofVozdovac
2bad4u
drexler
Macijauskas
Mihael
expert
Everton
Bodi Bond
36 posters

Strana 1 od 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Bodi Bond Sub 24 Sep 2011 - 7:49

Predstavljanje ekipa koje će se ove godine takmičiti u domaćem prvenstvu:

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Logo.155396




Vojvodina: Ove godine su se Vojvodina i Novi Sad fuzionisali i napravili jedan dobar tim, koji će sa klupe predvoditi Siniša Matić, trener Novog Sada pre toga, vodio i juniore Novog Sada i odveo ih do titule u premijernoj jedinstvenoj juniorskoj ligi.U timu su 4 zlatna juniora Bogić Vujošević, Boža Đumić, Vukašin Pektović i Radoš Šešlija.

Sastav tima: Petkovic Vukasin, Kuzeta Ognjen, Kesic Marko, Markovic Radovan, Stojacic Stefan, Seslija Rados, Kalinic Nikola, Bunic Dusko, Djumic Boza, Dundjerski Slobodan, Zekovic Dragan,Vujosevic Bogic.

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 174596_143550829034499_1906778_n




Proleter:
Prošlu sezonu završili na jako dobroj 6 poziciji i zamalo se izborili za ulazak u super ligu.

Sastav: Majkic Zoran, Vulin Marko, Peterson Paul, Zarkovic Vid, Bjegovic Milan, Obrenovic Bogdan, Igrutinovic Luka, Knezevic Nebojsa, Bulut Vladimir, Martinovic Miso, Cuc Danijel, Bozovic Djordje.



Poslednji izmenio Bodi Bond dana Ned 10 Jun 2012 - 21:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Everton Ned 2 Okt 2011 - 21:23

sad sam prvi put cuo a i procitao , da je nasa liga podnela kandidaturu za clanstvo u ULEB-u.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od expert Sre 5 Okt 2011 - 22:21

Zasto na sajtu KLS pise da ligu igra KK Novi Sad, zar posle fuzije KK NS i KK Vojvodine nije zadrzano ime Vojvodina Srbijagas?
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Mihael Pet 7 Okt 2011 - 2:06

Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Macijauskas Pet 7 Okt 2011 - 5:20

Očekujem detaljan izveštaj iz Zrenjanina od Experta i 2bad-a.
Bogić Vujošević je baš ojačao..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od drexler Pet 7 Okt 2011 - 7:03

Meni je ovo bila OK utakmica. Hala u Zrenjaninu odlična, ali šteta što nema veći kapacitet za neka ozbiljna takmičenja.

Vojvodina dobila zato što ima jačeg kapitalca u reketu, ja sam i očekivao da će se ovaj meč svesti na sudar Majkić - Bunić, a mlađi je ovaj put bio bolji. Uz to, Novosađani su stvarno skockali dobru ekipicu, i mislim da će ove godine sigurno biti u 4 najbolja tima, uz OKK možda i favorit za 1. mjesto.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Macijauskas Pet 7 Okt 2011 - 7:12

Meni se lično jako sviđa ekipa Vojvodine. Nisam znao da je Luka u Zrenjaninu, na mahove sam gledao utakmicu, pa mi se čini da ga guraju na trojku? Ne sviđa mi se to..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od 2bad4u Pet 7 Okt 2011 - 12:24

Vojvodina je odlična ekipa! Skockani su sasvim pristojno. Ali se izdvajaju Dunđerski i Bunić. Kad god bi se Proleter približio, njih dvoje bi obrnuli pik i lako poentirali... Vojvodina je dobrim delom utakmice igrala zonski presing, i moram priznati da to nije delovalo loše.
Nije se video duel Bunić-Majkić. jer je naše (Proleterovo) drvo, Bjegović ili kako se zove, bilo u direktnom duelu sa Bunićem, a Majkić je većim delom igrao četvorku.

Po mom ukusu relativno mekana igra i jednih i drugih. Niko nije izašao iz bonusa ni jednu jedinu četvrtinu, ako sam dobro primetio (odnosno 95% bacanja je dobijeno faulovima prilikom šuta..) ?!?

To su neke moje impresije, s tim što nisam bio 100% posvećen utakmici, jer sam je gledao sa kumom, koga nisam video skoro godinu dana, pa smo više pričali nego li gledali utakmicu...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 7 Okt 2011 - 12:28

Зашто на овој утакмици није било више гледалаца? Коментатор је у преносу рекао да је отприлике присутно 800 гледалаца, ја сам на екрану видео максимално стотинак на трибини преко пута камере, не кажем да је он надувао податак јер могуће да су остали били на трибини где је камера али то је опет скромна посета, јер је у питању оварање сезоне, локални дерби... Термин се није преклапао ни са једном утакмицом на тв-у. Онако лепа хала зврји празна.

Било би лепо да иза кошева постоје телескопске трибине, чисто ако се организује неки важнији меч или финале купа, што се обичних мечева градских клубова тиче види се да и овако капацитет превазилази потребе.

Имам и питање да ли рукометаши Пролетера исто играју у овој хали? Колика је посета њиховим мечевима?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od 2bad4u Pet 7 Okt 2011 - 12:37

Bilo je oko 800-1000 ljudi u hali. Ali je uglavnom puna tribina na strani kamere, pa se možda ne vidi.
Ne znam za rukometaše, nisam ih gledao odavno, ali mislim da igraju u starom Medisonu.

Ne znam zašto je ovako slaba poseta, iskreno i ja sam čuo da je utakmica danas u 18h, tek sat ipo pred početak utakmice, doduše imam mnogo obaveza poslednjih dana, što me ni malo ne opravdava...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od expert Pet 7 Okt 2011 - 22:07

Rukometasi igraju u Medisonu. Slabija poseta je zato sto je bio petak, ali ne ocekujem neku vecu posetu u ovom trenutku na kosarkaskim utakmicama u Zrenjaninu.

Dundjerski je klasu ispred ove lige po meni, sasvim ok igrac, sve sto radi radi sa velikom lakocom. Kao sto rekoste sasvim lepa ekipa Novog Sada, mlada i vidi se dobro uigrana (momci godinama igraju zajedno i vodi ih jedan trener od juniorskih dana).

Proleter ce i ove godine biti tu nege u sredini, koliko se meni cini. Majkic se izdvaja, mali Obrenovic posle povrede sasvim solidan (meni se cini da je on fin potencijal, e sada kako radi i kako ce se dalje razvijati to od njega zavisi, izmedju ostalog ne bi ga HF tek tako uzeo kao klinca da nisu videli nesto u njemu). Amer na pocetku pogubljen, posle nesto pokazao, Dundjerski ga razbio u nekim trenucima, videcemo u sledecim utakmicama kakvog je kova. Vid jako los, vec prosle sezone se video ogromni pad u njegovoj igri, bolje da razigravaju nekog klinca po meni, nego sto Vid uzima minute. Nema vise onih njegovih asistencija, sve je vise izgubljenih lopti u st. nego asistencija, verovatno godine cine svoje. Bekovske pozicije nepoznanica, osim Vulina koji je starosedelac, za Igrutinovica sam cuo, prvi put ga gledao, sinoc nije mnogo pokazao ali se videla ogromna zelja i borbenost. Posto sam sedeo blizu klupe, trener mu je nekoliko puta govorio da ide na ulaz, i da moze to, a on je bojazljivo sutirao, videcemo u predstojecim utakmicama kakav je potencijal.
Centarska linija sasvim ok odigrala, jeste da ih je Bunic napunio, ali dali su vecinu koseva za Proleter sinoc. Bekovi podbacili, jednostavno nisu mogli protiv presinga, igraju svi odbranu iz Novog Sada, svi su spusteni u stav i grizu. Gledao sam ovu ekipu i prosle godine u Zrenjaninu, vidi se da su dugo zajedno.
Da ne duzim sada, tek je prvo kolo, a bila je utakmica na TV-u pa ste verujem i pogledali bar deo.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Zemljoradnik Sub 8 Okt 2011 - 1:38

Vidim da je samo 4 tima u KLS iz Beograda i jako mi je drago zbog toga. Od toga, dva će igrati u mom komšiluku, u Šumicama, što mi je još draže. OKK se izuzetno pojačao ove sezone, nažalost otišli su Dunđerski i Lučić, ali biće ovo jača ekipa nego prošlogodišnja (a preselili su se iz mog starog komšiluka u moj novi komšiluk Smile). Radnički basket i Mega su puni mladih igrača i biće ih milina gledati, a četvrti tim je BKK Radnički koji ću imati prilike redovno da pratim uživo, ali ne znam ništa o njima. Zna li iko? Nažalost, sajt KLS ne daje baš previše informacija...

Preostali timovi su iz Zrenjanina, Novog Sada, Inđije, Pančeva (Vojvodina), Smedereva (Podunavlje), Valjeva, Čačka, Užica (Zapadna Srbija), Kraljeva i Kruševca (Šumadija). Ne zamerite što je ovo ovako otprilike... Hteo sam samo da naglasim da jug i istok Srbije nemaju ni jednog prvoligaša, a imaju zajedničku košarkašku organizaciju... Smederevo je najistočniji grad sa prvoligašem, a Kruševac najjužniji. Istočno od Smedereva su Požarevac, Zaječar, Negotin... Južno od Kruševca su Niš, Vranje, Leskovac... Šteta što je tamo još uvek sve mrtvo, bilo bi lepo kada bi na račun dva beogradska kluba istok i jug dobili po jedan (bar). Ni metropolitensko područje Jagodine, Ćuprije i Paraćina Smile nema prvoligaša. Ali dobro, bolje je nego što je bilo.

Sad mi ovo nameće par pitanja... Ako bi se veliki vratili sa Jadrana u našu ligu, šta bi onda bilo? Koliko bi beogradskih prvoligaša preostalo, da li bi im se opet povećao broj? Koji mali centri bi izgubili svoje mesto? Da li bi druga liga postala ozbiljnije takmičenje?

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od expert Sub 8 Okt 2011 - 1:57

Kakvo vam je misljenje o Bunicu?
Nisam znao da je '89 godiste, za te godine igra jako zrelo, fizicki izgleda savrseno za onu visinu. Ja sam mislio da ima nekih 27, 28 godina.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Djole Sub 8 Okt 2011 - 2:02

Ako je to onaj sto je igrao na Univerzijadi, nije se nesto Bog zna sta pokazao... makar ga ja nesto nisam primetio...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Macijauskas Sub 8 Okt 2011 - 9:20

Rezultati prvog kola:

Mega Vizura - Sloboda 85-74
Sloga - BKK Radnički 89:92
Borac - Tamiš 71:48
Metalac - Radnički Basket 87:83
Smederevo 1953 - Železničar 93:78
Proleter Naftagas - Vojvodina Srbijagas 76:90
OKK Beograd - Napredak Rubin 90:66


Uglavnom pobede domaćina Radnički basket je barem po rezultatu namučio Metalac, što je prijatno iznenađenje za mene.
Pohvalio bih Micića odlična statistika, ali u prvom kolu mvp titulu osvaja Marko Boltić BKK Radničkog, sa čak 40 indexnih poena i 11 asistencija i fenomenalnim procentom iz igre od čak 90 posto...
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od drexler Sub 8 Okt 2011 - 9:32

Vasa Micić 18p + 8as.

Nisam znao da mali Nikola Vukasović nije više u Radničkom... Je l to znači da ga se Čova odrekao? Vidim, igra u Smederevu.

Inače, MVP kola je Marko Boltić iz BKK Radnički, 21p + 11as, index 40, nakon njega Ivan Žigeranović iz Borca, index 35

Ovde su sve statistike http://www.kls.rs/index.php
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Koleman Sub 8 Okt 2011 - 10:17

I posle Tubak treba u prvi tim CZV BGD? Covek je za 17 minuta dao 4 poena i imao 4 skoka Sad
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Bodi Bond Sub 8 Okt 2011 - 12:46

Moram i ja da pohvalim Micića, pored 18p i 8as koje pomenuste, upisoa i 7 ukradenih lopti i 4 skoka. Partizan da je pametan pa da napravi izmenu: Micić u Partizan, Miljenović u Megu da igra. Uz to, Pera kapiten u penziju i da mu se to adekvatno plati. Svi bi bili na dobitku.

Čuh na utakmici Zvezde da je Dok na utakmici, ali jbg... Nadam se da ću imati vremena da pogledam par mečeva Mege ove sezone.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Gale Sub 8 Okt 2011 - 14:02

Добра идеја, која се - мислим - и временски лепо поклапа.
Мицић ће, ако се не варам, у јануару напунити 18 год. До тада ће се
тачно знати и да ли је Миљеновић спреман или није, па ако није, оваква замена би била елегантно решење за све.
Независно од тога, свакако се надам да ће Миљеновић бити спреман, па
шта буде.
Да додам још (мада нисам изабрао најсрећнију тему) , да је Шарић данас
играо 20мин против ККП -а. Океј, да је утакмица била егал, играо би вероватно мање, али опет...Умрећу од љубоморе ако током сезоне Загреб , паметно, исфорсира Шарића, а ми ни Миљеновића, ни Богдановића, ни (потенцијално) Мицића.
Свестан сам разлика између ККП-а и Загреба, о којима је говорио
недавно Дрекс , али свеједно. Да баш никако не можемо да нађемо
10 мин за талентованог клинца, са оваквим саставом - то не могу да
прихватим као оправдан став.
Извињавам се због офа.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Bodi Bond Sub 8 Okt 2011 - 14:06

U jedno budi siguran, Zagreb neće uraditi ništa kako treba. Very Happy
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Gale Sub 8 Okt 2011 - 14:32

Very Happy сурова истина...
Реално, мали треба да двапут дневно моли Бога да га други не упропасте,
и то онако, покајнички да моли.
Нашим клинцима је, насупрот, довољна и једна усрдна молитва дневно.
Подразумева се да уз то треба да раде као коњи.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Kiril Ned 9 Okt 2011 - 2:09

Pozdravljam sve, duze vreme pratim forum ali nisam se reg. Da li zna neko gde mogu da nadjem KLS sastave timova sa osnovnim podacima igraca - visina i godiste? Na zvanicnom sajtu su navedena samo imena, cudi me da nisu postavili ostale detalje..malo neprofesionalno ili sam ja balvan pa ne mogu da nadjem. Hvala unapred.

Gale ::
Да додам још (мада нисам изабрао најсрећнију тему) , да је Шарић данас
играо 20мин против ККП -а. Океј, да је утакмица била егал, играо би вероватно мање, али опет...Умрећу од љубоморе ако током сезоне Загреб , паметно, исфорсира Шарића, а ми ни Миљеновића, ни Богдановића, ни (потенцијално) Мицића.
Свестан сам разлика између ККП-а и Загреба, о којима је говорио
недавно Дрекс , али свеједно. Да баш никако не можемо да нађемо
10 мин за талентованог клинца, са оваквим саставом - то не могу да
прихватим као оправдан став.
Извињавам се због офа.
Posto je pomenut Saric, i ja cu malo off topik. Jos sam pod utiskom kako je igrao. Pratim kosarku 15tak godina i ne secam se da sam video takav potencijal. Ako bude igrao ispod 20 minuta i ako ga budu gurali na PF prilicno ce usporice njegov razvoj. Naravno da sam ljubomoran Smile. Miljenovic / Micic, zivo me interesuje u kojoj meri ce napredovati. Jasno je da ima puno okolnosti koje uticu na razvoj, ali mislim da je u ovom slucaju najbitnije vreme provedeno u igri. Micic, 30 min u KLS - Miljenovic, 10 min u ABA.

Kiril
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 08.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Macijauskas Ned 9 Okt 2011 - 2:26

Micic ce sigurno imati minute, za to nema zime.
Sto se tice sajta lose je uradjen, i ja istu muku mucim..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Kiril Pon 10 Okt 2011 - 9:55

Ubacili su osnovne podatke igraca na KLS sajt, cak i evidencijske brojeve Smile. Ako to ima veze sa mailom koji sam jutros poslao, onda svaka cast Tasicu na brzini.

edit: sad vidim da nisu za sve timove :/

Kiril
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 08.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Zemljoradnik Pon 10 Okt 2011 - 10:06

Nisu još sve timove postavili, ali napreduju. Ima zanimljivih informacija... Recimo, Radnički sa Crvenog krsta je registrovao malog Divca ('94.), a Mega je registrovala Dejana Milojevića, mada verovatno samo da bi mogao da sedi na klupi, a da ne zauzima poziciju pomoćnog trenera (moja pretpostavka).

Uzgred, okačeno je 5 utakmica prvog kola na sajt.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu