Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

+43
Psycho
mlekadzija
PGR93
Jaycee Carroll
air slavkan
nikola tesla
NenadBG
ZuLuofVozdovac
lazarminator
Imperator
sexdrogabodiroga
zex88
Talicni Tom
Marko
bigZ
expert
familija
Zolja
Ray Allen
Koleman
Sepultura
Hyperactive
Everton
slobokv83
Mihael
markoo
Kure
Sergej
Nolle
bookmaker
superhik
dane
Dule Kecman
Macijauskas
2bad4u
Fiti
Djole
Bodi Bond
wolfvaga
drexler
Zemljoradnik
Gencha
Anti-RTS
47 posters

Strana 1 od 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Uto 5 Jun 2012 - 23:49

Slažem se sa Bodijem, gre'ota je što Bogdanović ni ove sezone nije igrao ozbiljniju košarku.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Gencha Sre 6 Jun 2012 - 1:16

Meni je Andjusic omiljeni igrac u Partizanu, ali slazem se da njegovo dovodjenje nije imalo smisla kada je vec tu bio Bogdanovic.

Ne slazem se da ima samo sut, jer mislim da solidno igra i na poziciji pleja.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Zemljoradnik Sre 6 Jun 2012 - 1:19

Anđušića sam pomno pratio još u Hemofarmu i onda tvrdio da mu je spor prvi korak (u odbrani i napadu) jedina mana. Ostajem pri tom mišljenju, s tim što mi se čini da se njegova igra u napadu dodatno razvila od onda, dečko sazreva. I upravo to sazrevanje mu može pomoći da zaobiće probleme koji su nastali iz građe zbog kojih je spor. Inače je hrabar a racionalan, što je retko, pogotovu za njegove godine, ima dobre procente šuta i sasvim solidan ulaz, siguran je s loptom... Šta više očekujete u tom uzrastu?

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od drexler Sre 6 Jun 2012 - 2:42

kao da nam u reprezentaciji na tim pozicijama igraju Navaro, Lengford i Nikolas pa nam smeta nekompletan bek Smile

Ako znam da su tamo Rašić, Tepić i Paun - moram biti zadovoljan dosadašnjim razvojem Anđušića
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od wolfvaga Sre 6 Jun 2012 - 2:45

Ja sam Bodiju jednom prilikom i uzivo rekao, pa da ponovim i ovde- najbolje je da Partizan na poziciji 2 dogodine pusti Andjusica i Bogdanovica, pa ko se bolje "izlakta". Andjusa je mozda manji talenat (vrlo okvirno receno), zbog fizikalija, ali ima mozak i mentalnu snagu vrhunskog igraca, sto cesto moze da bude presudan tas na vagi. Ako pak i Bogdanovic iskoci svojom drskoscu i fizikalnim kvalitetima, moze samo d abude dobro, nikako lose. Pogotovu, sto su njih dvojca potpuno drugaciji tip igraca. I jos imaju Kecmana da ih nauci svim basket-cakama ovog sveta...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od wolfvaga Sre 6 Jun 2012 - 2:45

drexler ::kao da nam u reprezentaciji na tim pozicijama igraju Navaro, Lengford i Nikolas pa nam smeta nekompletan bek Smile

Ako znam da su tamo Rašić, Tepić i Paun - moram biti zadovoljan dosadašnjim razvojem Anđušića
Ih, tako gledano, on bi trebalo da bude startni bek (sa cim se potpuno slazem i rado bih isprobao tu varijantu da sam selektor)...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 6 Jun 2012 - 3:04

Naravno, slažem se sa doktorom. Mada, čisto sumnjam da će u Partiznu da skupe muda i odluče se za tako nešto. Čak imaju i opciju da Anđušića malo i na kecu koriste, a Bogdana i na tri, odnosno u varijanti da igraju u pojedinim situacijama sa tri niska spolja. Naravno, za tako nešto je potreban i trenerski mozak, što Vlada nije.

Preduslov za sve je penzija za kapitena i "ćao" za Gagija.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Sre 6 Jun 2012 - 3:06

Sto cao za Gagija? Realno moglo bi nesto da se i sa njim organizuje... ja bih pre rekao cao Peri i Kecu... neka ostanu Gagi, Bogdanovic i Andjusic... uvek nam treba jedan pitbul koji ce da grize u odbrani i da skace u napadu kao Gagi...

Ps. Pod uslovom da se ne vrati niko od 3 musketara... (Tepic, Tripkovic, Rasic)... to bi bila tragedija onda...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Fiti Sre 6 Jun 2012 - 3:11

Vrijeme je da Gagi napusti Partizan,nadam se da ce da ide Smile
Pera ako ne ode u penziju onda nek sve ide u ....
na poziciji 2: Anjdusa,Bogdan,Kec( 7-10 min max ) pa da vidis za dve godine velike igrace i za partizan i za reprezentaciju
Fiti
Fiti
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Sre 6 Jun 2012 - 3:40

@Djole

Pa za Peru se valjda podrazumeva, Miljenović mora biti backup sledeće sezone.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od 2bad4u Sre 6 Jun 2012 - 3:46

Šta su ovi mladi koji kyrac radili do sada pored Pere i Kecmana? Ako za ovo vreme nisu naučili ništa (a Bogdan je tu već 2 godine) onda ni u nekoj sledećoj gde će Kecman imati do 10 minuta neće naučiti ni toliko.
Peru i Kecmana je pregazilo vreme, za ovakav način igranja kao u Partizanu. A verujem da bi bilo koji od njih bio bar duplo, ako ne i više, bolji od Vlade Jovanovića na klupi. Eto im mesta uz parket i za edukaciju mladih (koji više nisu ni toliko mladi)

Što se Gagija tiče, on će ponovo biti najbolji pojedinac finalne serije. Ako se promeni trener, za nekog kreativnijeg, gde će biti slobode igračima, on se definitivno neće snaći. U ovom sistemu on je svoj na svome, samo što i u ovakvom sistemu nije konstantan, pa čekamo kraj sezone za njegove kvalitetne partije, a čitavu sezonu gubimo živce sa njim.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 6 Jun 2012 - 3:57

Mislim da se samo u Srbiji uvrežilo mišljenje da dobru odbranu igraju igrači kao što ej Dragan Milosavljević - tzv. pitbul igrači. Dragan Milosavljević je sinoć izgledao kao budala, izvinjavam se na rečniku, u odbrani čuvajući jednog Branka Lazića.

I voleo bih da čujem kojeg to pitbula ima Barselona, po mnogo čemu ekipa sa najboljom odbranom u Evropi.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Macijauskas Sre 6 Jun 2012 - 4:02

Sada?
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Zemljoradnik Sre 6 Jun 2012 - 4:19

2bad4u ::Šta su ovi mladi koji kyrac radili do sada pored Pere i Kecmana?
Od Pere nisu ni imali šta da nauče, a Kecman izgleda nije tip koji ume/može da prenese znanje, od njega ni jedan bek ništa nije naučio do sada.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od drexler Sre 6 Jun 2012 - 4:52

kakvo je to "ako"? Sad

Pa ja sam mislio da smo mi naredne sezone SIGURNO bez Pere i Gagija?

O Petru neću da trošim riječi, neozbiljno je da ekipa Partizanovih ambicija drži taj tip igrača na terenu.

Što se tiče Gagija, stekao sam utisak da ga ove godine "guramo" da bi bar malo digli cijenu na pristojno obeštećenje i prevarimo neke Ruse ili Italijane.

Ako za narednu sezonu starter na poziciji 2 ne bude Anđušić uz pomoć Bogdana i Kecmana (što je stvarno idealna situacija) onda uprava Partizana treba da se samoubije.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od wolfvaga Sre 6 Jun 2012 - 5:52

Zemljoradnik ::
2bad4u ::Šta su ovi mladi koji kyrac radili do sada pored Pere i Kecmana?
Od Pere nisu ni imali šta da nauče, a Kecman izgleda nije tip koji ume/može da prenese znanje, od njega ni jedan bek ništa nije naučio do sada.
Bez obzira da li je edukatorski tip ili ne, od Keca se moze nauciti samo da ga gledas na trenu i pokusavas to sto on radi, prvo na treningu, a posle i na utakmici...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Gencha Sre 6 Jun 2012 - 6:47

Bodi Bond ::Mislim da se samo u Srbiji uvrežilo mišljenje da dobru odbranu igraju igrači kao što ej Dragan Milosavljević - tzv. pitbul igrači.
Slazem se sa ovim, za dobru odbranu nad spoljnim igracima nije dovoljno samo jurcanje, nego je potrebno i da se "procita" igrac koji se cuva. Na drugu stranu, nekada koliko god da imas dobrog defanzivca, jednostavno ne mozes da zaustavis nekog igraca kada poludi u napadu.

Partizanu mozda nije trebao Cakarevic ove sezone, jer je te njegove minute na trojci mogao da uzme Milosavljevic, gde mislim da se bolje snalazi nego na dvojci, a time bi se i otvorio prostor za Bogdanovica.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Dule Kecman Sre 6 Jun 2012 - 7:06

Po mom misljenju Caki je odigrao super sinoc. Da je pogodio i ona 2 suta spolja, bio bi mozda i medju zapazenijima, ovako je ostao u senci trojkasa i svoje manje minutaze. Mislim da je ipak bio pogodak njegov dolazak ove sezone, jako je bitno imati ovakvu sezonu u Partizanu, kada delujes iz senke i kada se od tebe ne ocekuje da budes udarna igla tima.
Za Bogdanovica smo svi slozni, meni je prvom bio jako cudan dolazak Andjusica pored svih ovih silnih resenja na dvojci, ali nije bas da je i skroz propala investicija. Dosao je bez obestecenja, doprineo je svojom igrom i nekim rezultatima (Armani u gostima, Kup..), i mislim da je jos rano biti tako negativan po pitanju njegove dalje karijere.
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od dane Sre 6 Jun 2012 - 7:16

Znaju li upućeni u situaciju u našem klubu, šta se to konkretno zamera Bogdanoviću ili šta sprečava trenera da mu da veću šansu?

Znam da je pre bila priča da je neozbiljan na treninzima, da nema poštovanje prema starijim igračima, da ne radi dovoljno na sebi, da je "usijana glava" itd.
Ali se sećam i priče da se drastično popravio, da se uozbiljio i da je spreman da radi na sebi.
Ali to očigledno nije dovoljno da dobije veću minutažu, pa makar i protiv Mega Vizure Sad .
Ili je to opet do našeg bajnog trenera ???




Bodi Bond ::I voleo bih da čujem kojeg to pitbula ima Barselona, po mnogo čemu ekipa sa najboljom odbranom u Evropi.

Kako koga, pa Kostu Perovića rofl .
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Sre 6 Jun 2012 - 8:34

Pa taj pitbul je Viktor Sada... u Oklahomi npr. Sefolosha... u Makabiju Perkins... u Kahi Oleson itd itd... mozda bih zadrzao Kecmana umesto Gagija, samo da bi bio kapiten... slazem se da Pera mora da zavrsi karijeru u Partizanu i da se preseli na klupu...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od superhik Sre 6 Jun 2012 - 9:12

Da odgovorim za Anđušića,
Meni lično se ne sviđa kao igrač, a razlozi za to su što je jednodimenzionalan u napadu. Zanemarujem odbranu koja se u Partizanu najviše potencira, on je još uvek mlad igrač, a ako više daje u napadu nego što prima to je meni ok. E sad, u napadu kod njega nisam primetio ništa osim perfektne praćke, i kao pozitivno bih izdvojio što se ne krije od odgovornosti. Sve ostale osobine su mu ispod proseka. Pregled igre, vođenje lopte, ulaz, brzina...

E sad, ako ga poredimo sa reprezentativnim bekovima Rašićem, Paunićem, Markovićem.. moguće je da on dostigne nivo jednog Rašića, ali sumnjam i u to. Sa druge strane, i mojim očima više leži kad je on u petorci nego Gagi Milosavljević, ali i dalje sam najsigurniji kad je na terenu Dušan Kecman. Recimo, Anđušić nikada neće biti igrač kao Dušan Kecman. Zavisi šta su nam kriterijumi oko postanka igrača, po nekim merilima pošto igra za najbolji tim u regionu već je postao igrač. Ja ga lično poredim sa igračnima njegove generacije, parametar mi je Nemanja Nedović i po mom mišljenju Nemanja je u svakom segmentu osim šuta mnogo bolji košarkaš i znatno veći potencijal, a nekoliko stranica ranije smo se i od njegove karijere oprostili.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Sre 6 Jun 2012 - 9:44

Po mom misljenju Andjusic ima jako dobar pregled igre... ne mogu da se setim ni jednog primera sad bas, ali jednostavno video sam par njegovih fenomenalnih asistencija i alley oop-ova...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 6 Jun 2012 - 10:57

Djole ::Pa taj pitbul je Viktor Sada... u Oklahomi npr. Sefolosha... u Makabiju Perkins... u Kahi Oleson itd itd...
O tome da su oni pitbulovi se može diskutovati, ali jedno je sigurno, svi navedeni kada trče znaju gde i zašto trče i znaju da stanu kada treba, a ovaj iz Partizana je kao muva bez glave.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od bookmaker Sre 6 Jun 2012 - 11:27

Pogresno je pocetno usporedjivanje Milosavljevica sa ovim igracima Smile Treba naci pravu mjeru kod poredjenja , pa ne bi Gagija (Bodi) poredio sa muvom bez glave Very Happy
Po kvalitetu ga treba porediti sa Borisom Bakicem , Strahinjom Milosevicem ili (mozda) Zoranom Dragicem Smile
Vrlo malo je vratio Partizanu , mada ako ga uspiju prodati za koliko su ulozili u njega , bar nece biti finansijski gubitak Wink
Sad zamislite kako je nama Zvezdasima kada nas takav igrac unistava iz meca u mec , kakve "muve bez glave" njega cuvaju plez
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Nolle Sre 6 Jun 2012 - 21:13

bookmaker ::Sad zamislite kako je nama Zvezdasima kada nas takav igrac unistava iz meca u mec , kakve "muve bez glave" njega cuvaju plez

+1

Lakše bi podnosio da me pune Miljenović, Bogdan i Anđušić, ovaj kada mi da trojku, samo da skočim sa Brankovog bes
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu