Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

+46
Imperator
Junglezburn
zex88
Jaycee Carroll
Hyperactive
Geograf
Pantela
markoo
Karadjordje
nikola tesla
Novica-Ubica
ZuLuofVozdovac
Fiti
mlekadzija
NikolaKG93
air slavkan
dane
slobokv83
bookmaker
Tazz
lazarminator
Psycho
Anti-RTS
familija
NenadBG
Nolle
superhik
Talicni Tom
Macijauskas
Sergej
Kure
Gencha
bigZ
Djole
blagoje
Marko
Bodi Bond
expert
2bad4u
Ray Allen
Dule Kecman
Naissus
Everton
drexler
Koleman
Zemljoradnik
50 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Zemljoradnik Uto 20 Mar 2012 - 21:41

Prvo kolo se igra 23. i 24. marta (u petak i subotu):

23.03.2012.
18:00
Crvena Zvezda Diva - Hemofarm Stada (RTS 2, Arena Sport 1)

23.03.2012.
20:00
Vojvodina Srbijagas - Radnički KG

24.03.2012.
16:00
BKK Radnički - Radnički FMP

24.03.2012.
20:00
Mega Vizura - Partizan m:ts

Na sajtu KLS još nije izašla informacija da li će biti zvaničnog strima neke utakmice.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Koleman Čet 22 Mar 2012 - 12:11

Planiram da se bacim ozbiljnije na pracenje lige. Sutra ne znam da li cu stici na Zvezdu ali cu se u subotu i pored izlaska potruditi da gledam Megu. Bicu cesto i u Zelezniku pa ako neko hoce da se pridruzi tu smo uglavnom Karadjordje i ja(mislim na turneju po Beogradu) Smile
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Zemljoradnik Čet 22 Mar 2012 - 21:55

Ja bih rado, ali mi termini ne odgovaraju.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od drexler Pet 23 Mar 2012 - 3:59

možemo mi srati po Toletu Karadžiću, ali za njegovog mandata makar jedna pozitivna stvar je odrađena - fudbal se vratio u cijelu Srbiju.

Kragujevac, Novi Pazar i Užice su postali bitni centri, slično se očekuje od Niša i Kruševca, što odmah baca neku pozitivniju sliku na sam sport.

Ne znam koliko je to proizvod nekog smislenog plana u savezu, ili možda sticaja okolnosti i slučajnosti, ali prevenstvo igzgleda mnogo ljepše nego kada su tu pored Zvezde, Partizana, OFK-a i Rada bilo još 4-5 beogradskih ekipa.

Ovo što se sada dešava u našoj košarci je jedan od njenih najvećih poraza otkad postoji na ovim prostorima
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Everton Pet 23 Mar 2012 - 4:41

drexler ::možemo mi srati po Toletu Karadžiću, ali za njegovog mandata makar jedna pozitivna stvar je odrađena - fudbal se vratio u cijelu Srbiju.

Kragujevac, Novi Pazar i Užice su postali bitni centri, slično se očekuje od Niša i Kruševca, što odmah baca neku pozitivniju sliku na sam sport.

Ne znam koliko je to proizvod nekog smislenog plana u savezu, ili možda sticaja okolnosti i slučajnosti, ali prevenstvo igzgleda mnogo ljepše nego kada su tu pored Zvezde, Partizana, OFK-a i Rada bilo još 4-5 beogradskih ekipa.

Ovo što se sada dešava u našoj košarci je jedan od njenih najvećih poraza otkad postoji na ovim prostorima
up
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Zemljoradnik Pet 23 Mar 2012 - 5:16

Malo sam razmišljao o tome kako bi trebalo da izgleda profesionalna košarkaška liga kod nas:
- 16 ekipa, svako sa svakim dvokružno (30 utakmica)
- 8 ekipa u plej-ofu na po dve pobede, u finalu na tri (maksimum 11 utakmica za finaliste)
A sad ono nestandardno:
- finalni turnir kupa se igra kao i do sada, ali se ekipe drugačije kvalifikuju - oni koji te sezone igraju evropska takmičenja se kvalifikuju automatski, ostali učesnici prve i druge lige igraju eliminacione utakmice kao u fudbalu (ako se još tako igra u fudbalu). Time dopunjuju broj odigranih utakmica, a oni koji se kvalifikuju za finalni turnir kupa mogu imati približan broj utakmica kao ekipe koje igraju u Evropi.
- u pauzama FIBA i ULEB takmičenja (kao što su one kad se igraju all-star utakmice po Evropi) igraju se dodatne utakmice. U zavisnosti od broja i trajanja slobodnih termina, igrale bi se 3 po 3 ili 2 puta po 4 utakmice u 7 dana, ili već nešto slično. Žrebom bi se odredilo ko s kim (i na čijem terenu) igra, s tim što bi to moglo da zavisi od trenutne pozicije na tabeli. Rezultati tih utakmica se ne bi uzimali u obzir na kraju regularnog dela sezone, ali kada bolje plasirani zaigraju plej-of, lošije plasiranima se zaračunaju međusobni rezultati iz tih dodatnih utakmica i oni nastavljaju ligu dok ne odigraju svako sa svakim još po jednom (ukupno 4 puta). Tu može doći do malih razlika koliko je kome ostalo utakmica da odigra, ali to nije previsoka cena.
- tako bi se dobilo na broju utakmica, na dinamičnosti (jer bi nekoliko puta godišnje utakmice bile zbijene, ili čak odigrane kao turnir, ako nema dovoljno termina) i dalo bi priliku mlađim igračima da se dokažu, jer te utakmice nisu previše važne. Treneri bi mogli da odmaraju starije igrače, a mlađi bi mogli da pokušaju da se izbore za mesto u timu. Za te dodatne utakmice bi trebalo dozvoliti privremenu registraciju svih igrača do 20 godina starosti i eventualno i po jednog igrača do 22 godine.

Možda deluje konfuzno (a nisam čak izneo ni sve detalje koje sam smislio), ali mislim da ima mnogo pozitivnih elemenata.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Naissus Pet 23 Mar 2012 - 7:56


Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Koleman Sub 24 Mar 2012 - 0:13

Jel' postoji mogucnost da se dogovore arena i rts da prenose razlicite meceve? Stvarno je glupo da se jedan mec po kolu prenosi na dva kanala.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Dule Kecman Sub 24 Mar 2012 - 1:09

Znaci prenosa danas nigde nece biti?
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Koleman Sub 24 Mar 2012 - 1:14

Dule Kecman ::Znaci prenosa danas nigde nece biti?
Upravo tako Sad
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Ray Allen Sub 24 Mar 2012 - 1:16

Zemljoradnik ::Malo sam razmišljao o tome kako bi trebalo da izgleda profesionalna košarkaška liga kod nas:
- 16 ekipa, svako sa svakim dvokružno (30 utakmica)
Smatram da nemamo kapacitet za 16 klubova. 12 (kao pre Jadranske lige) ili 14 maksimalno.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od 2bad4u Sub 24 Mar 2012 - 4:45

Ako bi se obavezali klubovi da u svakom trenutku na parketu imaju bar jednog mlađeg od 19 godina (bilo je takvih predloga, verovatno će se usvojiti) onda bi bilo kapaciteta, jer bi se broj starijih igrača, razudio na veći broj klubova.

S tim što bih za Zemljoradnikov predlog dodao, pored play-off-a i play-out. Da bi i ostali klubovi iz donjeg dela tabele imali veći broj utakmica. A ne kao sadašnjih 60% klubova iz KLS-a igra po 5-6 meseci, i to je to.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Koleman Sub 24 Mar 2012 - 6:06

Ovog Dimica bas nemoguce cuvati? Stalno preko 10 puta bude fauliran. Cuo sam inace da se zateze da produzi ugovor jer nije zadovoljan da igra za Radnicki FMP, on bi u Zvezdu. Marko moze da kaze nesto vise o tome. Valjda mu istice na kraju sledece godine.
Da, trebalo mi je vise od 152.5 poena, doslo 151 party
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od expert Sub 24 Mar 2012 - 6:48

Koliko me secanje sluzi protiv Proletera u Zrenjaninu, fauliran je 19 puta.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Zemljoradnik Sub 24 Mar 2012 - 8:43

Ray Allen ::Smatram da nemamo kapacitet za 16 klubova. 12 (kao pre Jadranske lige) ili 14 maksimalno.
Nemamo finansijski kapacitet, a igrača imamo dovoljno, samo što su rasejani po Evropi i Aziji. Ali da bi se napravilo bilo šta ozbiljno, da bi se razmišljalo na duge staze, ne može sa 12 klubova. Kao što rekoh, imam ja u glavi razrađene mnoge detalje, ali me mrzi da ih zapišem, jer je zalud.

2bad4u ::Ako bi se obavezali klubovi da u svakom trenutku na parketu imaju bar jednog mlađeg od 19 godina (bilo je takvih predloga, verovatno će se usvojiti) onda bi bilo kapaciteta, jer bi se broj starijih igrača, razudio na veći broj klubova.
Koliko sam ja shvatio, predlog nije da se klubovi obavežu da imaju po igrača mlađeg od 19 godina, nego da oni koji budu imali mladog igrača na terenu, za to dobiju finansijski podsticaj od saveza.

2bad4u ::S tim što bih za Zemljoradnikov predlog dodao, pored play-off-a i play-out. Da bi i ostali klubovi iz donjeg dela tabele imali veći broj utakmica. A ne kao sadašnjih 60% klubova iz KLS-a igra po 5-6 meseci, i to je to.
Izgleda da nisi pročitao predlog do kraja. Smile Dok se igra plej-of, ostali timovi nastavljaju ligu i imaće više utakmica od onih koji završe učešće u četvrtfinalu.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od 2bad4u Sub 24 Mar 2012 - 10:11

Z, moguće. Jedan dan sam čitao, na brzinu jer nisam imao vremena, a sledeći pisao, pa sam napravio previd, sorry!
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Bodi Bond Sub 24 Mar 2012 - 14:45

Bio sam na utakmici između Mega Vizure i Partizana. Partizan rutinski odigrao, svi dobili šansu.

Drago mi je bilo kada sam video Bogdanovu trojku posle uzastopnih blokova, čuveni krug za Uroša. Čini mi se da Partizan posle ko zna koliko godina u svojim redovima ima dva beka velikog potencijala, Anđušića i Bogdanovića i mislim da je greh da njihove minute troši Milosavljević.

Naravno, mnogo zanimljivija mi je ekipa Mege. Miljenović je odigrao korektno, ništa spektakularno, ali korektno. Kada je odbrana u pitanju, svakako nije pit bul, igra je nešto poput Tea, ali... On je dve žive lopte uzeo Džejmsu, ima mnogo dobru anticipaciju, kao i Teo, sa što manje zalaganja daje korektan rezultat u odbrani. Ne vidim, još jednom da ponovim, da je Džejms za klasu bolji od njega i da Partizan sa njim nije mogao da uzme Superligu. Greši, nema rutinu, nadam se da će to doći sa godinama, ali dečko zna košarku i igra sasvim korektno.

Andrija Bojić je takođe, od mlađih, odigrao solidan meč, ali on ima onaj najveći problem koji igrač može da ima, niti je tri, niti je četiri.

Jaramaz je odigrao dosta dobro, iako se to možda ne vidi u statistici. Lako je probijao prvu linuju odbrane i išao do koša, par puta je i brutalno fauliran.

Debitovao je i Musli, pokazao se dosta boljim od Čantekina, ali se vidi da je zarđao. Njemu treba dve godine paklenog rada da bi uspeo da napravi nešto.

Što se same igre tiče, Mega je dosta igrala zonu, a Milosavljević je prangijao trojke na početku da je to bio plač majke Božije, čovek tri puta ostaje sam kao duh i ništa. Partizan ih malo po malo lomio an snagu i iskustvo i to je to...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Marko Sub 24 Mar 2012 - 15:28

Koleman ::Ovog Dimica bas nemoguce cuvati? Stalno preko 10 puta bude fauliran. Cuo sam inace da se zateze da produzi ugovor jer nije zadovoljan da igra za Radnicki FMP, on bi u Zvezdu. Marko moze da kaze nesto vise o tome. Valjda mu istice na kraju sledece godine.
Da, trebalo mi je vise od 152.5 poena, doslo 151 party

Sto se tice koseva, i taj poslednji koji je pao, je bzvz, odnosno dat je u poslednjoj sekundi... Sto se Dimica tice, danas sjajno odigrao, imao par nastupa sebicnosti, ali sve u svemu na zavidnom nivou... Ako ne produzi ugovor, verovatno ce ga prodati... Sve zavisi od Pesica...
Izuzetno zanimljiva utakmica, za razliku od sinocne, BKK je igrao izuzetno grubo, po svom obicaju uz to vrsili su masu simulacija prekrsaja, jedna utakmica na noz, gde je FMP ispustio prednost od 12 razlike, sto je moglo da nas kosta pobede...

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od blagoje Ned 25 Mar 2012 - 2:49

Био сам у Хали спортова синоћ . Пријатна атмосфера, без „највернијих“(хвала Богу), одокативно неких 2000 људи. Пре старта утакмице погледао сам тражио Бодија и мистериозну плавушу, безуспешно. При уласку у халу приметно полупразан мањи доњи ниво (беле столице) а горњи се убразано пунио. Наивно питамо да ли можемо „ту доле“ на шта добијамо одговор једино ако имамо „беле карте“ ?! Претпостављам да је то било резервисано за пријатеље клуба домаћина, јер су ту била нека деца из Мегиних млађих категорија мада се из тог истог дела трибина током и по завршетку утакмице повело и навијање гостујућем клубу (ако се Партизан може назвати гостом у хали у којој је деценијама играо). Смештамо се отприлике изнад Мегине клупе у делу са којег се добрих 15-так квадратних метара терена уопште не види. Још једном погледом прелећем преко хале и око паркета на столицама стандарна екипа љубитеља кошарке. Редом: Ненад Чанак (кошаркаш, не политичар), Мишко Рашнатовић као сваки газда тачно на средини терена, Душко Вујошевић, Праја Далипагић, Дејан Томашевић, Милан Ђурђевић («неверне бебе»), Шилобад ( са неком слатком девојком која му је жена, ћерка, девојка, ко ће га знати), на крају Срђан Радојевић са Спорт клуба. Вероватно је ту било још познатих фаца које нисам спазио, рецимо Дејана Милојевића са све оделом као да је кренуо на какву свадбу или прославу 15 година матуре сам опазио тек по завршетку када сам напуштао халу, давао је неку изјаву, чини ми се да је било и неко живо укључење. Да, госпођица/госпођа која је певала целу химну (три строфе) унела је благу нервозу међу гледаоце, која је одмах спласла по завршетку никад дуже «Боже правде».

Утакмица сасвим солидна, Партизан је ово отаљао на чисто искуство и снагу, да не кажем квалитет. Чини ми се да су на овој утакмици Радуљица и Катић мало заменили улоге па је први заиста играо као стартни центар а други се на барем једну утакмицу присетио како је то бити резервни. И Бешовић је добио минуте ( чак и у првом полувремену) и деловао је доста пристојно. Милосављевић као што је Боди приметио не може да убоде океан са брода. Страшно. Анђуша одушевљава лакоћом којом постиже поене, дечко се баш игра кошарке, мора бити у 12 државног тима. Суво злато. Што наравно не спречава Јовановића да му одржи кратку придику кад је овај ишао на клупу. На крају и два круга за Богдана, први пут је промашио, други пут без коске. Бертранс по обичају стартује али опет једно велико ништа. Не сумњам у њега, проиграће, Грег Поповић не греши са драфтовањем играча из Европе. За 54 секунде је већ имао 2 личне.Стварно има леп, школски шут, али га неће. Три пута су му саиграчи бацали алеј-уп али нити једном није успело (руку на срце, сваки пут је лопта била превисока, оно ни Весели не би ухватио). Биће боље догодине. Чакара готово да нисам приметио. Лучић одличан, погодио хајде да кажем одлучујућу тројку на неких минут и по до краја када је Мега са -20 спустила на -10. Џејмс осим једног куцања из контре и једне сјајне асистенције без гледања (чини ми се да је то био он) прилично неутицајан на игру. Да, имао је један air ball када је шутнуо тројку са крила, тачније пребацио је кош неких пола метра. Кецман се чува за плејоф, Мачван као и Радуљица лагано излазио на крај са противничкм високим играчима.

Код Меге сам се концентрисао само на познате фаце, Миљеновића, Зеца, Чантекина, коме је неко док је изводио бацања добацио: Уа, Турчине. То што да Боди није споменуо Муслија ја не бих знао ко је други центар у Меги ( а знао сам да је дошао на позајмицу, као и Јарамаз, али овог другог сам барем препознао: па да, ово је Јарамаз, после добрих пола сата) ) приписујем томе што се са ортаком нисам видео 2,3 месеца па је ту било доста тема за разговор. Сва срећа да сам ишта приметио на утакмици. Миљеновића кад видите уживо схватите да појам „жгољавост“ добија другачије значење. Но, то му не смета да одигра сасвим добро, доста је фаулова изнудио (после једног је чак публика реаговала бурно, не верујући шта је суђено). Нити је брз, нити се претерано шутерски исказао, али види се да зна кошарку. Имали су он и Турчин једну фантастичну пик-ен-рол акцију која се завршила куцањем. Боди рече да је Мусли био бољи од Чантекина, али мени овај уопште није био лош. Подсећам, не да нисам препознао Муслија, него се нисам ни трудио да видим ко мења Чантекина, ево тек сад сам скапирао да је Мусли у ствари онај момак што је деловао највише 205 висок, а по цртама лица као рођени брат нашег Богдана Богдановића. Ето, баш дуго га нисам видео. Поред описане акције са Миљеновићем први центар Меге имао је и једну реализацију где је добро истрчао контру или полуконтру, а пред крај ако се не варам два пик-ен–попа где је рутински погодио са слободњака отприлике. Бранко Милисављевић је имао пар нерезонских шутева и забијања под кош на почетку, али солидан и он. Једини који је још привукао пажњу у редовима домаћина ( а поред другара, било је још некошаркашких ствари које су одвлачиле концентрацију, о томе касније) јесте леворуки момак, игра ваљда четворку, вероватно је то Бојић којег Боди спомиње. Или можда Луковић, Матовић... Стварно не знам, не замерите. Добио је пар пута лопту на ниском посту, где је играо лицем, али обично је завршавао лепим шутем који карактерише баш висок лук и погодио је једном или двапут. Онако, у тренутку помислите да је Зек Рендолф обукао жути дрес. Јарамаза сам отписао као играча и једноставно нисам ни хтео да га гледам.

Стварно рутински савладана Мега, да је требало бити 30 разлике, могло је без проблема. Мега је често играла класичну зону 2-3 где су Милосaвљевића баш онако безобразно пуштали да шутира. То је једино што је можда било ван оквира стандарног у погледу тактике. Нији било пресинга или сличних тренерских замки. Сви људи у хали, па и Вукоичић су ваљда унапред знали како ће се све ово завршити па је било доста опуштено, осим једне чарке где се играч Меге жалио да га је Лучић поткачио. Ја то нисам видео јер се „инцидент“ десио у оних 15-так квадрата терена који се не виде са места коме је ваш извештач седео (ваљда људи који управљају халом знају за овај проблем и да је то нешто што је у свету незамисливо). Ту је нешто Јовчић подвикнуо у стилу: ја сам газда на терену, немој да делим техничке и на томе се завршило. После су Лучић и један момак из противниког табора (можда баш тај који је поткачен) бацили коску један другом у стилу мир, мир, мир нико није крив.

Утисак вечери су две девојке (црнка са неукусно великим грудима и лепушкаста смеђекоса) које је Мишко запослио да носе оне натписе: 1/4 четвртина, 2/4 четвртина и тако редом. Као у бокс мечевима. Кад сам их угледао, истог тренутка сам се сетио да је баш на овом форуму неко писао о томе, али ето, ја то тек синоћ видех. Ако ни због чега другог, онда због поментих дама свака препорука да се иде на Мегине утакмице. Ова смеђокоса на први поглед тешко да је пунолетна, баш њу је Дуле Вујошевић одмерио од главе до пете кад је пролазила испред њега. Перверзњак матори, добацује овај мој другар. Ја бих рекао да је било више очински, у фазону јел ` знају родитељи шта радиш.
На крају се из поменутог доњег дома трибина повела традиционална „волим га“ , чини ми се да је Летонац солидно научио текст, и задовољна публика је полако напустила халу.
blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Bodi Bond Ned 25 Mar 2012 - 3:00

blagoje, bio sam na toj tribini gde i ti, samo iza klupe Partizana. Vidimo se sledećeg vikenda...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Djole Ned 25 Mar 2012 - 3:54

Ja sam potpuno neocekivano bio na utakmici (i to sa kevom Very Happy)... ne mogu da se otmem utisku da je i ovde Miljenovic bio malo previse zasticen... ne volim sto je tako, jer mora da se navikne i na prljavu borbu...

Taj momak se zove Pavle Reljic (sto je usao u konflikt sa Lucicem) i jedno vreme je bio u Zemunu gde sam mu ja kratko bio pomocni trener... i njemu i Bojicu... Pavle je po meni mnogo talentovan, ali nikako da mu Vukoicic da neku vecu sansu... ima odlicnu tehniku, solidan sut i dosta hrabrosti... kad bi se malo fokusirali na njega, mogao bi daleko da dogura...

Sto se Andrije Bojica tice i njemu sam bio pomocni trener u isto vreme kad i Pavlu... zajedno su trenirali tada... sve svoje koseve i celu igru fokusira na sut za 2... nedostaje mu hrabrosti da povede loptu i da udje u duel... sve poene koje postize su kada mu lopta dodje u ruke pod kos ili ćoškari na poludistanci... retko kad krece u dribling ili u igru ledjima... inace, on mi je komsija i drug, pa ako vas zanima neki intervju ili bilo sta u vezi sa njim, mogu da se raspitam...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od drexler Ned 25 Mar 2012 - 6:13

pa drugi put lijepo fotoaparat u ruke i da slikate te bludnice, a ne da nam samo pravite zazubice punish


Inače, nisam znao da je mali Bojić sin Peđe Bojića, ovog aparatčika iz KSS
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od 2bad4u Ned 25 Mar 2012 - 7:04

Bojić je levoruk(ako se ne varam), ima visinu za četvorku, široka ramena, dugačke ruke, sasvim korektne fizikalije za svoje godine, solidnu tehniku, relativno dobar šut (bar sa poludistance), baš izgleda kao materijal za dobrog košarkaša. E to što Đole kaže, su neke psihološke berijere, koje bi morao da prebrodi, pa da kažemo da je odličan (a po onome što sam video potencijal postoji).
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Djole Ned 25 Mar 2012 - 7:30

Jeste, on je sin Pedje Bojica... neretko izlaze obojica ispred moje osnovne skole (tj. nase, jer je Andrija isao u istu osnovnu kao i ja) i Pedja dodaje loptu Andriji koji sutira sa distance... uglavnom se oslanja na to, iako znam da treba jos dosta toga da nauci... i naravno, ima potencijala... decko mnogo voli kosarku i dobro mu ide igranje iste...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od bigZ Ned 25 Mar 2012 - 22:50

Nikoga nije iznervirala debela pevacica koja je himnu pevala sa kartona??
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu