Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Košarkaška liga Srbije 2011/2012

+32
slobokv83
air slavkan
Geograf
lazarminator
Tazz
Marko
NenadBG
Anti-RTS
Zoro
superhik
wolfvaga
blagoje
Junglezburn
Psycho
Ray Allen
Sergej
Talicni Tom
Naissus
Nolle
Kiril
Gale
Koleman
Djole
Zemljoradnik
ZuLuofVozdovac
2bad4u
drexler
Macijauskas
Mihael
expert
Everton
Bodi Bond
36 posters

Strana 11 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Koleman Sub 11 Feb 2012 - 12:57

Posto sam ovde vec imao hrabra poredjenja sa Teodosicem mislim da Teo ne bi bio Teo sa telom Boska Mekejlebovskog.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Nolle Sub 11 Feb 2012 - 22:58

Teodosić, vidim ima fizikalije od kojih zastaje dah. Jedno je rad u teretani sa tegovima, a drugo samo čisto nabacivanje koje klie više. Ovo drugo je potrebno Nenadu, nikakva teretana i tegovi. Npr Cveletu treba malo i teretane da ojača, jer nisu isti tip igrača. Cvele je radnik, Nenad to nije, Nenad je kako da se izrazim prefinjeniji igrač, ima potez, ima ideju, kreativnost, to ima i Cvele, ali na mnogo nižem nivou, zato Cvele ima neke stvari koje nema Nenad.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od 2bad4u Sub 11 Feb 2012 - 23:51

Nenad se svaki treći napad hvata za kolena. Odmah na početku utakmice je tražio izmenu, jer je ulateo u jedan jači duel. Ono što sam hteo reći, je da smatram da mora da tapacira te svoje koščice nekom mišićnom masom, jer sumnjam da će na košarkaški većem i jačem nivou dueli biti ovakvi (toliko slabog intenziteta).
Teodosić nije fizikalac, ali nije ni slab (kao da je neuhranjen, viđao sam i gore, ali sportista treba da izgleda drugačije od anoreksičara), ne znam ni da ima problema sa kolenima. Ali bilo kako bilo, to je samo moje mišljenje i ponavljam, nadam se da grešim.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od expert Pon 13 Feb 2012 - 10:04

ПЕТА ЛИЧНА: Ипак је ово брдовити Балкан

13 феб, 2012
Пише: Биљана Костреш
Бојан Јовичић нема тренерску лиценцу, иако тај посао већ годинама обавља у Тамишу. Али, баш као што је сам у подужем монологу после утакмице у Крушевцу рекао, „то га не спречава да буде човек“. И не спречава га. А нас занима, шта Вас господине Јовичићу спречава да будете џентлмен?!

Толико мало такта, толико мало манира у свему ономе што се дешавало на конференцији за медије у суботу у Крушевцу. Ако сте желели да кажете како је Ваш тим играо лоше, није било потребно га поредите са девојчицама.
Јер, изјава „Играли смо као девојчице“ је „мачизам“ у практичној примени.
Јер, девојчице не играју нужно слабо, не испадају им лопте, не промашују много зицера, нити су смушене у нападу… Уосталом, сасвим су равноправне са мушкарцима, чак и на брдовитом Балкану.
И у Кошаркашком савезу Србије, где су са последњим променама, добиле исти третман као и „јачи“ пол. Бар на папиру. Пракса је очигледно мало другачија.
Не тако давно Никола Вучевић, црногорски репрезентативац, тада студент Универзитета Јужна Калифорнија, је после пораза свог тима двема новинаркама рекао: „Играли смо као жене!“
Вучевић је после био кажњен, после разговора са тренером морао је јавно да се извињава свим дамама и објашњава како је проблем у његовом енглеском.
У Агрожив Кошаркашкој лиги Србије нису мислили да би можда требало да реагују. Напротив. Изјаву Бојана Јовичића пренели су у пуној форми на званичном сајту лиге.
А, сви они седе у просторији и свакодневно гледају у пехаре које су освајале и неке „девојчице“! Ипак је ово брдовити Балкан.



http://www.zurnal.rs/2012/02/13/peta-licna-ipak-je-ovo-brdoviti-balkan/index.html

Very Happy
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Psycho Uto 14 Feb 2012 - 13:06

Igrutinović napustio Proleter

Mladi bek Luka Igrutinović napustio je svoj doskorašnji klub Proleter iz Zrenjanina. U neuspešnoj sezoni zrenjaninskog tima prosečno je beležio 14.2 poena, 4.2 skoka i 1.2 asitencije u Agroživ košarkaškoj ligi Srbije.

Trenutno je nepoznato gde že mladi igrač nastaviti karijeru. Igrutinović je rođen 1992. godine, a između ostalih igrao je za Hemofarm, Superfund i Student Kragujevac. Nastupao je za mlađe reprezentativne selekcije Srbije.

Proleter je trenutno na poslednjem tabele sa dve pobede i 17 poraza i blizu su ispadanja iz lige.
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od 2bad4u Sre 22 Feb 2012 - 6:55

Miljenović, još jedna odlična partija. 32 mi nuta u igri, 17 poena, 5 skokova, 3 asistencije, 7 iznuđenih faula, ali i 4 izgubljene lopte. Index 19.
Bolji od njega jedino Gavrilović sa 18 poena i 5 skokova, za 29 minuta uz index 23.

Za pobedu protiv OKK Beograda od 76:70, i to sve ponovo bez povređenog Zeke Milisavljevića, što daje dodatnu dimenziju (bar meni, jer sam mislio da on čini pola tima i da je zaslužan za veći deo pobeda ove sezone)
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od superhik Pet 24 Feb 2012 - 9:52

Mnogo bolje izdanje BKK Radničkog nego pre neki dan na kupu, ipak nedovoljno za Vojvodinu. Voleo bih da Vojvodina dovede još neko pojačanje za superligu, neko koje ne bi poremetilo hemiju u ekipi, napravili bi dosta zanimljiviju prvu fazu takmičenja.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od 2bad4u Pet 24 Feb 2012 - 10:23

Radnički je igrao bez grča, koji ih je okovao na kupu, pa je i igra izgledala bolje (bar ono što sam uspeo da odgledam). Ipak Vojvodina sa više košarkaša (ili ono što liči na košarkaša Very Happy ), izgledala je kao da svakog trenutka ima potpunu kontrolu utakmice.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Koleman Pon 27 Feb 2012 - 8:45

Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Talicni Tom Pon 27 Feb 2012 - 8:50

Kakav fejl.

Ide kod tate Zalizanog da ga proda u Ukrajinu ili Rusiju. Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 342805
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Nolle Pon 27 Feb 2012 - 10:34

lepo će on i Čanetkin da dele. Bolje da je otišao u Vošu bar. Izrazio bi se o njemu, ali nije odgovarajuća tema Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Naissus Uto 28 Feb 2012 - 8:49

Celnici Košarkaške lige Srbije odlučili su da suspenduju dvojcu sudija koji su delili pravdu na Kupu "Radivoja Koraća" u Nišu.

Naime u pitanju su Milivoje Jovčić i Branislav Mrdak, a saopštenju se navodi da nisu dovoljno kvalitetno sudili polufinalni duel između Partizana i Radničkog.

Na osnovu ocene Kontrolora suđenja na Finalnom turniru Kupa Radivoja Koraća, zbog nedovoljno kvalitetnog suđenja na polufinalnoj utakmici Partizan MTS i Radnički KG, sudije Milivoje Jovčić i Branislav Mrdak suspenduju se nedelegiranjem naredna 2 kola Košarkaške lige Srbije

piše u odluci.

Podsetimo da su crno-beli ubedljivim rezultatom rešili taj duel, a trener Kragujevčana Miroslav Nikolić isključen je sa tog duela zbog protesta.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Macijauskas Uto 28 Feb 2012 - 8:51

Šteta što Marko nije ovde, da vidi to Smile
Pokrali nas plez
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Psycho Ned 4 Mar 2012 - 21:52

Ko će u Superligu?

U preostala tri kola Agroživ košarkaške lige Srbije vodiće se velika borba za pozicije koje vode u Superligu i opstanak.

Najveća gužva je oko četvrtog mesta na tabeli za koje se nadmeću Tamiš, Radnički FMP, OKK Beograd i Smederevo 1953. BKK Radnički i Mega vizura još uvek nisu matematički obezbedili plasman, ali su veoma blizu pošto će im verovatno biti dovoljna po jedna pobeda.

Pančevački Tamiš ukoliko zabeleži sve tri pobede plasiraće se u Superligu. Međutim, očekuju ih teška gostovanja BKK Radničkom i Slogi, a na svom terenu dočekuju već viđenog superligaša Mega vizuru. Tamiš bi i sa jednim porazom mogao dalje, ali bi bilo neophodno da i Radnički FMP zabeleži jedan neuspeh.

Radnički FMP uz bar jedan kiks Tamiša morao bi da slavi u gradskom derbiju protiv Mege i u Čačku protiv Borca, dok bi nešto lakši zadatak imao protiv Sloge. Otežavajuća okolnost za njih je što imaju lošiji skor u međusobnom duelu protiv Tamiša te im je potrebna bar jedna pobeda više.

Nakon tri uzastopne pobede i klonferi mogu doći do željenog cilja. Za to im je najpre potrebna pobeda protiv direktnog konkurenta u Smederevu. Nakon toga očekuje ih nešto lakši zadatak protiv Proletera i užičke Slobode za koje ovi mečevi neće imati rezultatski značaj. Uz to su im potrebni kiksevi Tamiša i Radnički FMP – a.

Najprijatnije iznenađenje ovogodišnjeg AKLS – a ima priliku da se plasira u Superligu. Uz pobedu nad OKK Beogradom u svojoj dvorani, Smederevci bi morali da slave u Kruševcu i protiv lidera Vojvodine u poslednjem kolu. Takođe, debitanti bi morali da se nadaju neuspesima Tamiša i RFMP – a. Pančevaca imaju bolji međusobni skor, ali su od Radničkog oba puta poraženi.

U borbi za ostanak u elitnom društvu, Metalac bi pobedom nad Napretkom osigurao opstanak. Sa druge strane Napredak bi bio blizu opstajanja pobedom sa više od dva poena. Tolika je bila razlika u Kruševcu u prvom delu sezone, što je jedina pobeda Metalca na strani ove sezone.

Tabela:

1. Vojvodina Srbijagas 20 / 3
2. Mega vizura 17 / 6
3. BKK Radnički 16 / 7
4. Tamiš 14 / 9
5. Radnički FMP 14 / 9
6. OKK Beograd 13 / 10
7. Smederevo 1953 13 / 10
8. Borac Mocart sport 12 / 11
9. Sloga 11 / 12
10. Sloboda 9 / 14
11. Metalac 8 / 15
12. Napredak Rubin 7 / 16
13. Železničar 5 / 18
14. Proleter Naftagas 2 / 21
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Junglezburn Ned 4 Mar 2012 - 22:47

Čitaš li ti bre nekad kosarka.rs?! Very Happy
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od superhik Ned 4 Mar 2012 - 23:29

Radnički FMP je u odličnoj poziciji i mislim da će oni biti četvrti superligaš što će automatski prvenstvo učiniti neregularnim, dokle bre da se borimo sa nameštaljkama Very Happy
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od 2bad4u Ned 4 Mar 2012 - 23:31

Pre izvesnog vremena, navodeći trenere koji su dobri (da ne kažem odlični), zaboravio sam Zorana Todorovića, sada trenera Smedereva (i inače je Smederevac), koga sam zapamtio još pre par sezone kada je bio u Proleteru. Neverovatan radnik, organizuje sve kategorije i svi dobijaju precizne ciljeve. Čak i igrači, par dana, pred svaku utakmicu dobijaju napismeno svoja zaduženja, da ne bi došlo do zabune... U petak je bio u Zrenjaninu, Smedeerevo naravno pobedilo, tačnije Proleter je ponovo izgubio, I na licu mesta sam video hierarhiju, gde je Balabana "smirivao" i dok ne radi stvari koje se od njega očekuju, NEĆE NI IGRATI. LM, Balaban je MVP u dosadašnjem delu sezone, i očigledno igra za statistiku, jer su mu odbrambena zalaganja nepostojeća. Protiv Borca i Metalca ga nije ni skidao, a protiv Slobode nije igrao ni minut. Protiv Proletera je igrao skromnih (za njega) 17 minuta, i pored toga što Smederevo na unutrašnjim pozicijama nema igrače, zapravo osim Balabana, tu je i sjajni Đorđe Majstorović, koji me je posebno oduševio. Balaban je prvu četvrtinu presedeo na klupi, ušao je u drugoj, a na dvominutnom odmoru je imao poseban tretman trenera Todorovića, gde je samo i isključivo njemu objašnjavao da ga želi i u odbrani... Nakon svake opuštenosti "kurcobolje" u odbrani, završio je na klupi...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Zemljoradnik Ned 4 Mar 2012 - 23:54

Lepo je čuti da još ima ljudi koji svoj posao shvataju ozbiljno. E, kad bi to bilo zarazno...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Psycho Pon 5 Mar 2012 - 1:23

Junglezburn ::Čitaš li ti bre nekad kosarka.rs?! Very Happy
Čitam, čitam Very Happy
Al kapiram da ga čitaju i ostali sa ovog foruma i da nema potrebe da vesti sa košarka.rs prenosimo i ovde.
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Psycho Čet 8 Mar 2012 - 10:22

Malo je bajato, ali mislim da nije bilo do sad (kls.rs)
VUKOIČIĆ: Tajna uspeha u dobrom trenažnom procesu! 29.02.2012.

Golobradi mladići Mega Vizure su i u sezoni 2011/2012 Agroživ košarkaške lige Srbije, ali i kroz utakmicu finalnog turnira kupa Radivoja Koraća u Nišu, protiv Partizana, svima dobro pokazali svoj veliki potencijal koji poseduju. S obzirom da na klupi Mege sedi 39- godišnji Vlada Vukoičić, jedan od najtalentovanijih mladih trenera u Evropi, koji se tokom karijere proslavio radom sa mlađim košarkašima i koji je sa reprezentacijom do 20 godina na prvenstvu Evrope osvojio zlatnu medalju, onda odlične igre ovog veoma mladog tima ne treba da iznenađujuju. Naime, Vlada koji voli mlade igrače, hazardersku i brzu igru je uspeo sjajno da ukomponuje ovaj mladi kolektiv, gde svako zna svoju ulogu, a najbolji pokazatelj svega toga jeste i drugo mesto njegovog tima na tabeli Agroživ košarkaške lige Srbije posle 22 odigrana kola i izboreno učešće u Super ligi.

Agroživ košarkaška liga Srbije:-Ostvarili ste ponovo učešće u Super ligu. Kakva je uloga Vlade Vukoičića u svemu tome?

Vlada Vukoičić:-Ne bih voleo da kažem da smo ostvarili. Nismo još praktično, ali mislim da smo jako blizu i da treba stvarno da se desi dosta čudnih stvari da ne uđemo. Mislim da smo imali sreće svi i da su svi aspekti koji su bitni za dobar rezultat pogodili. Imamo stabilan klub, dobru organizaciju i izvanredne uslove, kao i ljude iz uprave koji sve to prate. Tu je i jedan kompaktan, ali i širok stručni štab koji pokriva jako puno detalja i imamo sreće da stvarno imamo te momke koji su vredni i naravno, radni, ali i koji ne igraju savršeno i koji znaju i kada pogreše.

Agroživ košarkaška liga Srbije:-Večeras igrate derbi utakmicu, na svom parketu, sa prvoplasiranom Vojvodinom. Kakva su vaša očekivanja?


Vlada Vukoičić:-Još uvek je Vojvodina favorit u odnosu na nas, iz razloga što opet da kažemo mi imamo povređenog Milisavljevića i sigurno da je to velika prednost za njih. Protiv Napretka u Kruševcu u našoj ekipi su naši juniori igrali 110 minuta. Ja mislim da ni u jednoj ekipi ni jedan junior ne igra toliko koliko bilo ko igra kod nas a kada provede tih 110 od 200 minuta, onda je jako teško igrati na rezultat pogotovo protiv dobre ekipe. Ali, s obzirom da imamo jako dobru poziciju na tabeli mislim da nema razloga da se predamo unapred i da uđemo u meč otprilike sa nekim strahom.

Agroživ košarkaška liga Srbije: -Koji igrač je najviše napredovao u Mega Vizuri od vašeg dolaska?
Vlada Vukoičić:-Mi imamo da kažem, pod znacima navoda, favorite za koje mislim da su sada mnogo bolji nego što su bili, makar to bilo malo vidljivo nekome sa strane, u smislu broja poena i nekog broja skokova, ali to je upravo ova priča koju sam rekao, da je bilo jako puno juniora koji igraju. Jedno je taj takmičarski aspekt i taj takmičarski rezultat koji se odslikava direktno kroz učinak, indeks poene itd ali mislim da, ipak, prihvatanje nekih profesionalnih obaveza tog takmičarskog principa, kako se igra i kako se ponaša neko ko je junior da to prelazi u seniorske vode gde više nema tih dečijih bolesti od tog nekog razigravanja bez pritiska. Tu mislim da je veći učinak nekih momaka koje ne bih na ovaj način da istaknem. Oni to znaju, na kraju svake nedelje. Imam grupu igrača koju istaknem ali i onu grupu igrača koju kritikujem jer mislim da su popustili.

Agroživ košarkaška liga Srbije: -U čemu leži tajna uspeha ovih golobradih momaka Mega Vizure?
Vlada Vukoičić: -Pre svega kroz jedan dobar trenažni proces. Ja mislim da dobro treniramo i da je to najbolji trenažni proces u zemlji a utakmica je samo jedna potvrda koliko su dobro ili loše radili protekle nedelje. Ali, deo odgovora leži i u onom prethodnom pitanju.

Agroživ košarkaška liga Srbije: -Vaša ocena Agroživ košarkaške lige Srbije. Da li je, po vama, liga jača ili slabija?
Vlada Vukoičić: - Ja bih rekao da je liga ujednačenija. Teško je reći da li je jača ili slabija jer ta neka snaga, čini mi se, može da se vidi tek u igrama sa timovima iz Super lige. Mi smo u Super ligi prošle godine, kada je postojala jedna velika razlika između najboljeg FMP-a, koji je bio dominantan i Superfunda koji je odavno ispao, ta razlika je, čini mi se, bila jako malo izražena između drugog i predzadnjeg, svega u nekoliko pobeda. Ove godine, ajde da kažem da je Proleter nešto ranije izgubio šanse ali nije toliko loš i mnoge utakmice je igrao jako kvalitetno, kao i ovu poslednju sa čačanskim Borcem Mozzart Sportom koju je izgubio u poslednjoj sekundi i to najviše svojim greškama i promašenim slobodnim bacanjima. A, recimo Vojvodina koja jeste da ima tu dominantnu poziciju na tabeli, ne tako kao FMP, prošle godine, koji je čini mi se, imao 17, 18 pobeda tako da je ta neka razlika sada praktično svedena na timove koji se bore za Super ligu i timova koji se bore za opstanak. I to je velika ujednačenost od pozicije dva do pozicije sedam i praktično ovih pet, šest timova dole koji se bore da ne ispadnu. Prisutna je ta koncentracija te ujednačenosti. Nijanse odlučuju i tu svako svakoga može da dobije. Prošle godine, pričali smo, neko moje mišljenje da će ekipe biti konkurentnije nego prethodnih sezona i mislim da se prošle godine pokazalo da ekipe iz ove lige iako možda se nisu nešto značajno pomirile i nisu ušle u Jadransku ligu, na pravi način, da su bile jako blizu. Mislim da su FMP, Metalac a mislim i da su OKK Beograd i Mega Vizura mnoge timove iz Jadranske lige, namučili i pobedili. Kako će biti ove godine, videćemo... Sada uglavnom imamo timove koji se bore za dole i timove koji se bore za Jadransku ligu.

Agroživ košarkaška liga Srbije: -I za sam kraj, recite nam kako izgleda vaš radni dan?
Vlada Vukoičić: -Ja krećem jako rano ne bi li odradio neke svoje privatne obaveze pre prepodnevnog treninga, koji je oko 10. Već ranije se pravi neki dogovor, šta i kako radimo i dva, dva i po sata je onaj obavezan deo, dok se još pola sata ostane još malo sa pojedincima pošto je uvek potrebno pristupiti za nekom pričom, nekim dubljim razgovorom, dijalizom učinjenog ili možda postavljanjem neke situacije. I, da kažem, praktično se ima sve manje slobodnog vremena jer se gledaju utakmice, sprema se nova utakmica, odgleda se nešto od ovih mlađih kategorija s obzirom da imamo taj sistem nešto bolji nego kod recimo, drugih klubova. Ali ne žalim se. Mislim da u jednom dobrom sistemu, jednom dobrom okruženju a kada radiš ono što ti prija i što voliš, onda je to zadovoljstvo a ne klasičan posao.

Predrag ĆIRKOVIĆ
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Marko Pet 9 Mar 2012 - 7:22

Ivelja potpisao za Vojvodinu...

Evo i clanka...

http://kapiten.rs/kosarka/vladimir-ivelja-potpisao-za-kk-vojvodinu/

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Nolle Pet 9 Mar 2012 - 23:02

Mare, nikako da te pitam, sta je sa Svetozarom Stamenkovicem, znas li mozda? Igra li negde ? Velika steta, glava na nivou Milicica, Muslija, Gurovica, a nije da talenta nije imao da postane dobar kosarkas.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Marko Pet 9 Mar 2012 - 23:48

Nolle ::Mare, nikako da te pitam, sta je sa Svetozarom Stamenkovicem, znas li mozda? Igra li negde ? Velika steta, glava na nivou Milicica, Muslija, Gurovica, a nije da talenta nije imao da postane dobar kosarkas.

On je pod ugovorom sa Zvezdom, ali tesko da od njega ima ishta, tesku muku muci sa povredama, sto je jos veci problem od njegove glave... Videcemo sta ce biti...

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Naissus Pet 9 Mar 2012 - 23:58

Ja ga vidjam kad igra Konstantin, u Nisu je, bacio se na kladjenje izgleda, posto stalno prica o tiketima Smile
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Nolle Sub 10 Mar 2012 - 0:01

Zaista velika šteta za momka, koji je imao priliku da postane igrač i to kakav, ovako izgleda ništa od njega, burazer mu nije ni blizu po talentu.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2011/2012 - Page 11 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2011/2012

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu