Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

+36
bigZ
Alexandar_81
2bad4u
Tazz
lakovic.
Geograf
sexdrogabodiroga
Gencha
KKP
mlekadzija
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Junglezburn
vlada
Ray Allen
Macijauskas
Zolja
TheGodfather
Marija
drexler
Hyperactive
expert
superhik
wolfvaga
Dule Kecman
Grobi
markoo
Zoro
Zemljoradnik
Sergej
Everton
Nolle
Mihael
Markos
Imperator
Bodi Bond
40 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Gost Čet 4 Nov 2010 - 22:39



Reakcija Veselog na trojku Pninija na 2:43,mislim da bi hteo nesto da mu objasni Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Everton Čet 4 Nov 2010 - 22:42

@Drexler , ako puknemo od Prokoma mozemo komotno da se pozdravimo sa TOP16 EL plač , imali bi skor 1-3 i kod kuce bi nam dolazila CAJA...
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Nolle Čet 4 Nov 2010 - 22:55

krenuo sam da bre pisem izvestaj i puce mi nesto, a stigao sam do Bozica i puce... posle cu pisati, sa nekim stvarima se ne slazem, pogotovo za Olivera, pisacu kasnije
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od KKP Čet 4 Nov 2010 - 23:00

Ovo je jedna od najlošijih partija Partizana u Pioniru koje ja pamtim. Ono sinoć nije ličilo na ništa i nema opravdanja! Kao da su se oni igrači skupili pred utakmicu i odigrali meč!? bes Sve je bilo katastrofalno, ali sve! To ne treba kriti! Ličilo smo na amterski klub!

A što me najviše iznerviralo, po meni, Makabi nije odigrao ništa specijalno, ali mi smo bili 5 puta gori. Prošlogodišnji tim u najboljoj formi bi ovaj Makabi u Pioniru pobedio 20 razlike!

Ovako se više ne možće i ne sme!

Lafajet je najgori plej (ako je on uopšte plej!?) u istoriji Partizana i umnogome "zaslužan" za ovaj raspad sistema u igri i odbrani!

Aaaaaaaaaaaaa!!!!!!! Toliko od mene, izvinite!

bes swear nije
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Nolle Čet 4 Nov 2010 - 23:12

smirite se malo sa Lafajetom, odgledajte snimak i pogledajte njegov svaki sut, svaki je bio 3 sekunde pred kraj, preko ruke pored dvojice, a zasto, on nije igrac koji driblingom i prvim korakom moze da resi, on je pozicioni play, koji trazi rupe u odbrani, a bez kretnje igraca ne moze da se pomeri. Sofo i Hendrix nisu dali Gistu i Jawaiu da prave blokove, izlazili su dosta jako na pick i kada je bio odigran, Kecman i Gagi su se zasita slabo kretali u napadu, Makabi je igrao veoma agresivno u odbrani. Utakmica je bila rovovska, ruzna za gledanje, ali omalovazavati pobedu Makabija recenicom: "Proslogodisnji tim bi ovaj Makabi dobio 20 razlike" nije na mestu, jer ovakvu odbranu kakvu je sinoc igrao Makabi ja dugo nisam gledao, toliko preuzimanja, izlazaka iz picka, Sofo je cak imao 3 blokade. Dobili su vas na zelju, motiv, dobili su vas vasim oruzijem

Shvatam ja da je Lafajet stranac, ali porediti ga sa MeKejlebom i ostalim strancima, nije uredu, on je uzeo juce 15 sueva, od tih 15 bar 12 je bilo u poslednjim trenutcima napada, zbog nemogucnosti ostalih igraca da izadju iz blokova, ostanu otvoreni na sutu, da urade cut po osnovnoj liniji.

sto se tice Gista, on je SF/PF, mora mnogo vise da probija, brzi je od mnogi EL cetvorki, i to ce se u buduce mnogo koristiti... cut-ovi po osnovnoj liniji, pick sa Lafajetom...

o Vladi ne bih da trosim tastaturu, jedno veliko razocarenje, koliko ste ga hvalili, ja se razocarao.

evo ovo mi je upalo u oko, od mnogih stvari, on na Blatovu bekovsku liniju Pargo/Perkins/Eidson odgovori sa Bozic/Kecman/Milosavljevic, sporo da sporije ne moze biti,a crnci probijaju kapitena i buse ga na keca ko od sale isto ono sto je radio Blat, presing na kecu, menjanje igraca na Pargu, Perkinsu, trebao je da radi i Vlada, ima mnogo vise bekova u rotaciji, on to nije koristio, takodje kada su na terenu bili KHendrix i Sofo zajedno, trebao je da upari Katica i Jawaia... Kada sam video jadnog Baneta kako se bori za loptu sa Sofom bilo mi ga zao. Ne koristi glavu kada rotira, ubacuje igrace, samo da bi ih ubacivao, ne pravi odgovore na postavku igre, ne radi nista, samo ubacuje i ubacuje, kao pravi rotacije... A ovo su samo neke od mnogih stvari, ako je on nas najtalentovaniji trener, samo zato sto ga je Dule poducavao onda blago nama Sad
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Tazz Čet 4 Nov 2010 - 23:25

Nolle ::smirite se malo sa Lafajetom, odgledajte snimak i pogledajte njegov svaki sut, svaki je bio 3 sekunde pred kraj, preko ruke pored dvojice, a zasto, on nije igrac koji driblingom i prvim korakom moze da resi, on je pozicioni play, koji trazi rupe u odbrani, a bez kretnje igraca ne moze da se pomeri. Sofo i Hendrix nisu dali Gistu i Jawaiu da prave blokove, izlazili su dosta jako na pick i kada je bio odigran, Kecman i Gagi su se zasita slabo kretali u napadu, Makabi je igrao veoma agresivno u odbrani. Utakmica je bila rovovska, ruzna za gledanje, ali omalovazavati pobedu Makabija recenicom: "Proslogodisnji tim bi ovaj Makabi dobio 20 razlike" nije na mestu, jer ovakvu odbranu kakvu je sinoc igrao Makabi ja dugo nisam gledao, toliko preuzimanja, izlazaka iz picka, Sofo je cak imao 3 blokade. Dobili su vas na zelju, motiv, dobili su vas vasim oruzijem

Shvatam ja da je Lafajet stranac, ali porediti ga sa MeKejlebom i ostalim strancima, nije uredu, on je uzeo juce 15 sueva, od tih 15 bar 12 je bilo u poslednjim trenutcima napada, zbog nemogucnosti ostalih igraca da izadju iz blokova, ostanu otvoreni na sutu, da urade cut po osnovnoj liniji.

sto se tice Gista, on je SF/PF, mora mnogo vise da probija, brzi je od mnogi EL cetvorki, i to ce se u buduce mnogo koristiti... cut-ovi po osnovnoj liniji, pick sa Lafajetom...

Za ovaj deo se potpuno slažem. Imao sam utisak kao da smo zamenili dresove pred početak utakmice, što se tiče zalaganja i borbe na terenu.
Nije još ništa gotovo, i skor 1-3 ne bi bio smak sveta i ne bi označavao kraj ovogodišnje Evro scene. Ne bih ja nas tako lako otpisao. Mene ne pogađa ovaj poraz. Brine me bezvoljnost i asistencije protivničkom igraču za kontranapad.
Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Markos Čet 4 Nov 2010 - 23:37

Pa dobro i na F4 u Gant-u Partizan je izgubio zbog Duleta,njegove lose izmene su dovelel do toga da izgubimo iako smo imali najbolji tim tada.
Vlada Jovanovic salalala Smile
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od TheGodfather Čet 4 Nov 2010 - 23:41

Imao je Lafajet dosta suteva na pocetku napada. Ne samo juce nego i ranije...
Tad, kad je sutirao 3 sekunde pred kraj, je drzao lopru 21 sekundu KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 342805
Lik mi uopste nije jasan, toliko je jednostavnih resenja propustio da je to strasno. Jawai ima odlican pregled igre, mogli bi njega na playa crazy
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Markos Čet 4 Nov 2010 - 23:44

TheGodfather ::Imao je Lafajet dosta suteva na pocetku napada. Ne samo juce nego i ranije...
Tad, kad je sutirao 3 sekunde pred kraj, je drzao lopru 21 sekundu KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 342805
Lik mi uopste nije jasan, toliko je jednostavnih resenja propustio da je to strasno. Jawai ima odlican pregled igre, mogli bi njega na playa crazy

Pa drzao je toliko zato sto mu saigraci nisu otkrivali.
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od TheGodfather Čet 4 Nov 2010 - 23:52

Markos ::Pa drzao je toliko zato sto mu saigraci nisu otkrivali.
Ma otkrivali su se, samo sto ih ne registruje uopste. Ne vidi otvorenog igraca na strani... U jednom trenutku mi je delovalo da oce samo Gistu da doda loptu.
Nadam se da ce igrati bolje ali nisam bas neki optimista... Da bar ne uzima toliko suteva...
Gist mi, za razliku od Lafajeta, deluje dosta dobro. Kad se malo uigra bice odlican Smile
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Markos Čet 4 Nov 2010 - 23:55

Pitam se ko ce zadrzati Lafayetta kad ga krene,nabice jedno 20-25 poena sigurno.
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od TheGodfather Čet 4 Nov 2010 - 23:55

Džavai: Najgori osećaj u životu
Snažnom Australijancu jako teško pao poraz od Makabija za koji je preuzeo veliki deo krivice
objavljeno danas u 01:13; autor: Kosarka.rs

Nejtanu Džavaiju je jako teško pao poraz od Makabija. Činilo se da će zaplakati dok je pričao posle meča, preuzevši veliki deo krivice na sebe. "To kao da nisam bio ja na terenu. Bio sam odsutan, imao sam samo dva skoka, to je neprihvatljivo. Jako loše sam odigrao. U prvom poluvremenu smo bili slabi u tranziciji, oni su nas lako pretrčavali. Sa druge strane, nismo uspevali da odigramo akcije u napadu koje je trener pripremio. Veliki deo krivice zbog toga je na meni".

Australijanac je u dahu nastavio: "Ja sam ovde da pomognem ekipi da pobedi na svaki način na koji mogu. Očigledno je da večeras nisam dovoljno ni poentirao ni skakao. To je jako frustrirajuće i preuzimam odgovornost. Nisam uradio ništa od onoga zbog čega sam doveden u Partizan. Ovo mi je najgori osećaj u životu, jer sam igrao pred navijačima koji ti pruže toliko toga, a ja sam ih razočarao. Teško mi je".

Džavai je još dodao: "Moram još mnogo da učim, što se večeras posebno videlo. Ne želim više da se osećam ovako. Moramo da se dignemo na noge protiv Zagreba, da se koncentrišemo i ne dozvolimo da nas ovaj poraz poremeti potpuno. Svaka čast Rašku, igrao je dobro večeras. On mi je velika podrška, uživam da igram sa njim i da treniramo zajedno. On je iskusniji, mogu mnogo od njega da naučim".
Smile
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Everton Pet 5 Nov 2010 - 0:25

sa postom koji je napisao Nolle delimicno se slazem ovo za Olivera je sve uredu da nama treba bek suter ali nama treba plej, jer Oliver ne zna da prevede loptu , nema kontrolu lopte, ne zna da probije igraca , nema dobar pregled igre , ne zna da igra odbranu, ne zna da preuzme igraca , ne zna da igra zonu...
sto se tice dela o Vladi , Vlada realno nije kriv za nista , kasno su mu sastavili ekipu , prodali su najbolje igrace, promenila su se pravila ....
ja jedino sto imam da zamerim Vladi je ziheraska igra , gde drzi Peru po 30 min , radi nekog pozitivnog rezultata, zar tu nije naucio nista od Duleta , da je ovo za mlade igrace najbolja skola , gde oni trce za sampionima, tako je trebao i sinoc na 15 razlike da izvede Bozica i co da da sansu Jaramazu ...
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Markos Pet 5 Nov 2010 - 3:53

Svi u klubu su se slozili da je igra bila ocajna,a razlog toga je sto su se igraci usali.Neki su i na zagrevanju usrali.Milosavljevic sa razlogom,jer pre 2 god igrao je za Napredak a sad za Partizan.Gista najavljuju kao dobro pojacanje.Sve u svemu kad se sve skocka za nedelju dve ocekuje se dupo,troduplo bilji tim.Uz ovakvu podrsku kao juce mozemo da srusimo Cajau u Pioniru.
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sergej Pet 5 Nov 2010 - 3:58

Ne smem ni da pomislim da se od Zagreba izgubi ... Vodjenje utakmice Vlade mi se uopste ne svidja.

I uopste, licno sam veoma nezadovoljan , jer smo od tima sa F4 za par meseci dosli do raspustene bande gde svako igra sta hoce ...
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sergej Pet 5 Nov 2010 - 3:59

Ne smem ni da pomislim da se od Zagreba izgubi ... Vodjenje utakmice Vlade mi se uopste ne svidja.

I uopste, licno sam veoma nezadovoljan , jer smo od tima sa F4 za par meseci dosli do raspustene bande gde svako igra sta hoce ...

-------

https://zemljakosarke.forumsr.com/viewtopic.forum?t=42

-------

https://zemljakosarke.forumsr.com/viewtopic.forum?t=42
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu