Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaštara 2

+43
sexdrogabodiroga
Nolle
slobokv83
Sensui
Maja
dane
Grobi
Zoro
Hyperactive
Alexandar_81
Manu
blagoje
Geograf
air slavkan
Sergej
bigZ
Marko
superhik
KKP
TheGodfather
Ray Allen
Imperator
XXL
wolfvaga
Marija
mlekadzija
Naissus
Macijauskas
Markos
Psycho
fizicar
Dule Kecman
Gencha
Tazz
Bodi Bond
lazarminator
2bad4u
Mihael
Zemljoradnik
expert
Junglezburn
drexler
Everton
47 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Bodi Bond Uto 25 Jan 2011 - 9:12

Ukratko, nije mi uopšte žao osuđenih... Niti treba tražiti neku slobodu za njih niti ih sažaljevati. Jedino što bi trebalo uraditi je kazniti i roditelje koji su odgajili takve idiote. Naravno, glavni krivci su se, kao i uvek, izvukli...
Sa druge strane, pominjanje nekih drugih događaja i poređenje je malo škakljiva tema.
Prvo, ubijen je Francuski državljanin, a Francuska je moćna država, krivci se moraju oštro kazniti...
A druga stvar je to što mi više volim da se uvlačimo u dupe svima, a na svoj neki ponos ne gledamo... Pa iz toga proizilaze i smešne kazne za neka zlodela koja ste pominjali...
Naravno, treća stvar su Brankica i Insajder gde država gura neke bolesne priče kako bi skrenula pažnju sa važnijih stvari... Pa tako svi najvijači ispadoše kreteni... Ono što je Slobi bio RTS to je ovoj vlasti B92, Insajder i ostale gluposti...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Nolle Uto 25 Jan 2011 - 9:18

мој потпис није њихово правдање, али на некоме кола у овој земљи морају да се сломе. Не желим да пишем на ову тему, само желим да појасним мој потпис.

Он није оправдање за њих, нити сматрам да су безгрешни, али га претераше, поготово што су неки осуђени без трунке доказа !!!
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od bigZ Uto 25 Jan 2011 - 9:21

Jedna bitna razlika Bodi, Sloba je kroz rts furao gnusne lazi. U insider-u je sve nazalost istina.
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od mlekadzija Uto 25 Jan 2011 - 9:23

Најинтересантније у свему је то што камере у кафићима на Обилићевом венцу имају све снимке до неког периода, а онда нема снимка који је и најбитнији за разјашњење овог догађаја.Да не спомињем сад сведочење анестезиолога и још неког особља ургентног центра, нека се заврши само на снимку Wink
Боди, ништа није онако каквим га медији представе па тако ни ова фарса Wink
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od mlekadzija Uto 25 Jan 2011 - 9:26

bigZ ::Jedna bitna razlika Bodi, Sloba je kroz rts furao gnusne lazi. U insider-u je sve nazalost istina.

Мрзи ме сада да се поново замлаћујем са овим, али својевремено сам на кошарка.рс изнео низ неистинитих тврдњи које је изнео инсајдер, са гомилом доказа за то.
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Bodi Bond Uto 25 Jan 2011 - 9:29

@bigZ
Hteo sam reći, država je u Insajderu pokazala da zna ko su kriminalci na tribini, a nizom drugih poteza pokazala da ništa ne preduzima da to reši... I za najmanji incident koji naprave navijači odmah se reprizira Insajder o njima itd...

@mlekadzija
U to neću da ulazim... Verujem, kao i ti, da ubistvo Tatona nije prikazano u javnosti onako kako stvarno jeste, ali do tog incidenta ne bi došlo da nema ovih idiota koji su osuđeni da ga izazovu...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od fizicar Uto 25 Jan 2011 - 9:29

Ljudi ja nemam tv isto preporucujem i vama.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od mlekadzija Uto 25 Jan 2011 - 9:31

Боди, суди се за учињено, а не за пример Wink
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Gencha Uto 25 Jan 2011 - 9:31

Ja ne verujem da je Insajder pod kontrolom vlade, jer je Insajder upravo drzavu optuzio sto se ne obracunava sa kriminalom na tribini.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od bigZ Uto 25 Jan 2011 - 9:34

mlekadzija ::
bigZ ::Jedna bitna razlika Bodi, Sloba je kroz rts furao gnusne lazi. U insider-u je sve nazalost istina.

Мрзи ме сада да се поново замлаћујем са овим, али својевремено сам на кошарка.рс изнео низ неистинитих тврдњи које је изнео инсајдер, са гомилом доказа за то.

Nisam pratio serijal o navijacima, a i da jesam tu ne mogu da procenim tacnost informacija. Vecinu ostalih emisija sam odgledao. Ne znam za slucaj da je neko tuzio Insider i Brankicu za to sto je ona prdela po TV-u. To je bas cudno obzirom da je iznela niz nimalo naivnih neistina??
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Junglezburn Uto 25 Jan 2011 - 9:34

fizicar ::Ljudi ja nemam tv isto preporucujem i vama.
bravo
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od mlekadzija Uto 25 Jan 2011 - 9:38

bigZ ::
mlekadzija ::

Мрзи ме сада да се поново замлаћујем са овим, али својевремено сам на кошарка.рс изнео низ неистинитих тврдњи које је изнео инсајдер, са гомилом доказа за то.

Nisam pratio serijal o navijacima, a i da jesam tu ne mogu da procenim tacnost informacija. Vecinu ostalih emisija sam odgledao. Ne znam za slucaj da je neko tuzio Insider i Brankicu za to sto je ona prdela po TV-u. To je bas cudno obzirom da je iznela niz nimalo naivnih neistina??

Изгубила је један суд и за клевету морала да плати неких 80к динара(неке беле књиге или како већ у вези шверца цигарета). Смејурија! Wink
Има тога доста Wink
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od bigZ Uto 25 Jan 2011 - 9:39

Glupo je raspravljati se i kriviti ili braniti Brankicu. Sustina je da nam je drzava komedija, a tu se svi slazemo.
Ajd da pricamo o sutrasnjem spektaklu:)
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od mlekadzija Uto 25 Jan 2011 - 9:42

Слажем се.
Да ли неко може да набави 1 карту за сутра?
Један дечак који игра кошарку за Врбас ми је буквално плакао данас како га је испалио један лик који је требао да му прода и сад не може да оде. Рекох да ћу видети да помогнем колико могу па ето, ако неко може да нађе 1 карту нека ме контактира да га спојим са дечком.
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od bigZ Uto 25 Jan 2011 - 9:50

mlekadzija ::Слажем се.
Да ли неко може да набави 1 карту за сутра?
Један дечак који игра кошарку за Врбас ми је буквално плакао данас како га је испалио један лик који је требао да му прода и сад не може да оде. Рекох да ћу видети да помогнем колико могу па ето, ако неко може да нађе 1 карту нека ме контактира да га спојим са дечком.

Ujutru cu da zovem pa ti javljam na PP. Mislim da su sanse 50/50
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od mlekadzija Uto 25 Jan 2011 - 9:52

ок, хвала у сваком случају!
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od expert Uto 25 Jan 2011 - 10:21

mlekadzija ::Боди, суди се за учињено, а не за пример Wink

kljucna recenica up
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 25 Jan 2011 - 11:40

bigZ ::Nisam pratio serijal o navijacima, a i da jesam tu ne mogu da procenim tacnost informacija. Vecinu ostalih emisija sam odgledao. Ne znam za slucaj da je neko tuzio Insider i Brankicu za to sto je ona prdela po TV-u. To je bas cudno obzirom da je iznela niz nimalo naivnih neistina??

Ја сам пратио многе серијале, па ми се од лажи и неистина смучило па сам престао. Пре свега Инсајдер је измишљен да би у јавности релативизовао чињеницу да су Ђинђићеви најближи сарадници (Беба,Чеда) били у свакодневном контакту са криминалцима који с у га убили, да су пола сата после убиства донели фотографије у телевизију и рекли су ови су убили Ђинђића. Циљ је био пред парламентарне изборе 2008. у причу убацити Коштуницу (преко неке наводне политичке позадине) који је као што данас видимо био последња линија одбране српске части, јер од када је он склоњен наша влада ради око Косова шта јој се каже са запада, прави геј параде и сличне ујдурме...

Касније је емисија прерасла у инструмент власти да стекне подршку јавности и за нека хапшења која би изазвала нереде као нпр хапшење Џајића. Тај серијал о фудбалу сам одгледао неколико пута, и као човек који јако добро зна како функционише правна процедура око трансфера и уопште деловање Фудбалског савеза могу да кажем да све шеме које су се појављивале у емисији неистните, почевши од навођења органа савеза, па до фалсификованог правилника о регистрацији играча. Бранкица нам је рекла и нешто што нико није знао, да је Аркан принудом узео титулу?!? Да је Терзић лоповчина то знамо, али мислим да је безобразно бавити се пословањем звезде и партизана за време санкција, када није било девизног пословања са иностранством па самим ти су и путеви новца морали да буту преко приватних рачуна у иностранству од којих су после наши клубови плаћали гостовања, припреме и спортску опрему. Безобразно је оптуживати нашу највећу легенду Џајића, да је он уговоре које је потписивао да новац иде преко рачуна на кипру потписивао да би себи новац ставио у џеп.

Што се насиља на трибинама тиче мислим о њему све најгоре, не желим да идем на утакмицу плашећи се за живот, желим да нам стадиони буду пуни и културни као у Енглеској (али бучнији!). Насиље мора да се санкционише а нарочито убиство мећутим мислим да је казна превелика, исполитизована и незаконита (јер ако ишта знам напамет знам КЗ и ЗКП). Постоји кривично дело убиства које ако се десило у тучи мора да буде утврђено ко је убиство извршио (задао како се каже пресудни ударац) што је пропуштено да се уради, а они навијачи за које се сигурно утврди да то нису учинили могу за само учествовање у тучи која је резултирала смртним исходом да буду кажњени са максимално 3 година затвора (чл 123) Они су све навијаче осудили за саизвршилаштво тешког убиства, не утврђујући њихово индивидуално деловање, што ће сигурно бити оборено на вишем суду (ако и тамо политика не буде имала утицаја). То кажем као човек који има сезонску улазницу за Север на Маракани и мисли да је казна за Уроша Мишића оправдана, нарочито ако узмемо у обзир да ће изаћи пре истека казне.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Junglezburn Uto 25 Jan 2011 - 12:18

Navijačka solidarnost...

Svaštara 2 - Page 39 R750jo
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Sensui Uto 25 Jan 2011 - 12:26

Dule Kecman ::Takodje, zanimljivo poredjenje.

Taton - 240 godina robije za Grobare
32 Srbina - 101 godina za OVK teroriste (Gnjilanska grupa)

Na srpskom sudu jedan Francuz vredi koliko i 76 Srba...

Ona pesma Rep i Grad ima takodje stih koji udara u sam centar.
Da je Srbin poginuo, sve bi boleo k.

Zapravo je malo glupo poredjenje jer koliko ja znam kazne se iznose u skladu sa zakonom koji je vazio u trenutku kada je zlocin pocinjen.Te godine,1999, maksimalna kazna predvidjena zakonom je bila 20 godina.Kasnije je ona izmenjena na 40 godina.Zbog toga te razlike u kaznama.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od KKP Uto 25 Jan 2011 - 12:31

mlekadzija ::Боди, суди се за учињено, а не за пример Wink

up
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Sensui Uto 25 Jan 2011 - 12:36

Sa strane to sto se nekima ne svidja Insajder ali ne razumem kako ne vidite da je to JEDINA emisija na nasoj televiziji koja se bavi istrazivackim novinarstvom i koja uspeva donekle da raskinkari razne marifetluke.Nije ni ta emisija bezgresna ali zapravo te tabu teme koje je pokretala bi normalnim zemljama dosle na red mnogo pre i bile bi resene.I kakve veze ima ta zena i emisija sa Vlascu??? Pa ako neko zapravo pokrece nezgodne teme za Vlast je upravo ona.

Sto se tice ove presude nisam upoznat sa predmetom i sa dokazima da bi mogao reci da li je pravno opravdana ili ne ali tu ima dve stvari.Prvo, ti momci su sigurno napravili to sto su napravili i tu nema diskusije.Pre neki dan pricam sa prijateljem koji je navijac Zvezde i on mene uverava da oni nisu to uradili nego da je francuz sam pao...mislim, sta reci.Drugo sto je presuda bila doneta i pre pocetka sudjenja zbog velike umesanosti politicara.Ali to uopste nema toliko veze jer zapravo mislim da je presuda primerena jer su oni imali imali nameru da ubiju tog decka.Ne moze neko ko je izudarao,ubio coveka da dobije samo 10 godina.


Poslednji put izmenio Sensui dana Uto 25 Jan 2011 - 12:47, izmenio ukupno 2 puta
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 25 Jan 2011 - 12:41

Sensui ::Zapravo je malo glupo poredjenje jer koliko ja znam kazne se iznose u skladu sa zakonom koji je vazio u trenutku kada je zlocin pocinjen.Te godine,1999, maksimalna kazna predvidjena zakonom je bila 20 godina.Kasnije je ona izmenjena na 40 godina.Zbog toga te razlike u kaznama.

Откуд ти то да је максимална казна била 20 година? Ја само знам да су од 1991 до данас казне углавном снижаване а не повећаване. Узгред додао бих и везано за ови данашњу пресуду да мислим да мислим да је цела прича око тога да организатори треба да добију више од осталих смешна, нарочито ако видимо да је само из тог разлога њима дата три пута већа казна. Мислим да би праведна казна била да они који су учествовали у тучи и јурили Французе по Обилићевом венцу трбали да добију по 3 године затвора, они који су му задали бар један ударац, а верујте ми није тешко утврдити ко јесте а ко није треба да добије 5 година а они који су га окружили, газили и бацили са степеништа 15 и то би била праведна казна која би оправдала све функције кажнавања, јер освета (ретрибуција) није једина функција...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Sensui Uto 25 Jan 2011 - 12:48

ZuLuofVozdovac ::
Sensui ::Zapravo je malo glupo poredjenje jer koliko ja znam kazne se iznose u skladu sa zakonom koji je vazio u trenutku kada je zlocin pocinjen.Te godine,1999, maksimalna kazna predvidjena zakonom je bila 20 godina.Kasnije je ona izmenjena na 40 godina.Zbog toga te razlike u kaznama.

Откуд ти то да је максимална казна била 20 година? Ја само знам да су од 1991 до данас казне углавном снижаване а не повећаване. Узгред додао бих и везано за ови данашњу пресуду да мислим да мислим да је цела прича око тога да организатори треба да добију више од осталих смешна, нарочито ако видимо да је само из тог разлога њима дата три пута већа казна. Мислим да би праведна казна била да они који су учествовали у тучи и јурили Французе по Обилићевом венцу трбали да добију по 3 године затвора, они који су му задали бар један ударац, а верујте ми није тешко утврдити ко јесте а ко није треба да добије 5 година а они који су га окружили, газили и бацили са степеништа 15 и то би била праведна казна која би оправдала све функције кажнавања, јер освета (ретрибуција) није једина функција...

Jedan pravnik je to prokomentarisao u emisiji.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od dane Uto 25 Jan 2011 - 12:54

ZuLuofVozdovac ::
Sensui ::Zapravo je malo glupo poredjenje jer koliko ja znam kazne se iznose u skladu sa zakonom koji je vazio u trenutku kada je zlocin pocinjen.Te godine,1999, maksimalna kazna predvidjena zakonom je bila 20 godina.Kasnije je ona izmenjena na 40 godina.Zbog toga te razlike u kaznama.

Откуд ти то да је максимална казна била 20 година? Ја само знам да су од 1991 до данас казне углавном снижаване а не повећаване. Узгред додао бих и везано за ови данашњу пресуду да мислим да мислим да је цела прича око тога да организатори треба да добију више од осталих смешна, нарочито ако видимо да је само из тог разлога њима дата три пута већа казна. Мислим да би праведна казна била да они који су учествовали у тучи и јурили Французе по Обилићевом венцу трбали да добију по 3 године затвора, они који су му задали бар један ударац, а верујте ми није тешко утврдити ко јесте а ко није треба да добије 5 година а они који су га окружили, газили и бацили са степеништа 15 и то би била праведна казна која би оправдала све функције кажнавања, јер освета (ретрибуција) није једина функција...

Realno bi bilo kao sto si ti rekao, ali posto je on Francuz bagra iz vlasti bi sutra osudila rodjenu majku na dozivotnu, a da nije kriva nizasta. Jednostavno slusaju sta im se naredi. Oni su im davali pare za stranku, predizbornu kampanju, oni su ih doveli na vlast a tako mogu sutra i da ih sklone, jednostavno ONI SU NJIHOVI GOSPODARI. Ej bre kako oni nemaju trunku nacionalne svesti i kako im nije zao onih ljudi sto su na najmonstruozniji nacin ubijani od strane gnjilanske grupe. Citao sam opise tih zlocina i verujte da to normalan um nebi mogao da smisli i podnese. Pa zar je zivot jednog Francuza vredniji od onoliko pobijenih Srba na Kosovu???? Ova zemlja definitivno nema svetlu buducnost sa ovima na vlasti.
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 39 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu