Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaštara 2

+43
sexdrogabodiroga
Nolle
slobokv83
Sensui
Maja
dane
Grobi
Zoro
Hyperactive
Alexandar_81
Manu
blagoje
Geograf
air slavkan
Sergej
bigZ
Marko
superhik
KKP
TheGodfather
Ray Allen
Imperator
XXL
wolfvaga
Marija
mlekadzija
Naissus
Macijauskas
Markos
Psycho
fizicar
Dule Kecman
Gencha
Tazz
Bodi Bond
lazarminator
2bad4u
Mihael
Zemljoradnik
expert
Junglezburn
drexler
Everton
47 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 25 Jan 2011 - 13:09

Sensui ::Sa strane to sto se nekima ne svidja Insajder ali ne razumem kako ne vidite da je to JEDINA emisija na nasoj televiziji koja se bavi istrazivackim novinarstvom i koja uspeva donekle da raskinkari razne marifetluke.Nije ni ta emisija bezgresna ali zapravo te tabu teme koje je pokretala bi normalnim zemljama dosle na red mnogo pre i bile bi resene.I kakve veze ima ta zena i emisija sa Vlascu??? Pa ako neko zapravo pokrece nezgodne teme za Vlast je upravo ona.

Sto se tice emisije o navijacima, ne vidim koje neistine je ona iznela.Prvo sto nije ocrnila sve navijace vec je iznela ime i prezime nekih u emisiji i to je to.

Није тачно, и други се баве истраживачким новинарством, али немају приступ медијима који су окупирани од актуелне власти. Доста мојих пријатеља који су студирали и завршили новинарско-комунолошки смер на политичким наукама кажу да су им разне стране невладине организације сваки дан на факултету организовали саветовања и семинаре на којима су им испирали мозак и ко томе није присуствовао данас не може да нађе посао. Ја сам присуствовао када им је пред митинг ЛДП-а 2008. на факлултет дошао аутобус и покупио студенте! Видео сам то сопственим очима. Ти моји пријатељи су безуспешно покушавали да се запосле, ишли по телевизијама и молили да им дају да се баве истраживачким новинарством, да праве документарце, хтели и да раде за џабе па ако се свиди телевизији да емитује, и увек су добијали ногу. Сад један ради временску прогнозу на Метрополису, хоће да се убије, дневни посао му је да нацрта облачић из којег пада киша над градовима у србији.... Људи седе без посла и не знају шта да раде, а сви ови из њихове генерације што су пунили аутобусе пред митинге сада раде по телевизијама и новинама!

Да ли је ико толико наиван да верује да Бранкица ту ''открива'' било шта, па она је обична полицијска курва која добија задатке и ''афере'' које треба да отвори. Кад се актуелна власт посвађала са Мишковићем који их је финансирао за изборе око тога где ће платити порез од продаје дела Максија (лоповчином још из Слобиног преиода) она одмах ради Инсајдер о Мишковићу. Када треба да се хапси Џајић, иде серијал о фудбалској мафији, 5 дана раније... Пре обрачуна са навијачима, наравно, следи серијал о насиљу међу навијачима. Она само ради посао у корист полицији, па не мислиш ваљда да би она могла преко својих канала да добије тајне транскрипте са седница владе... Она увек креће као први коњ јуришник на лица са којима актуелна власт покушава да се обрачуна...Циљ је изоловати групе људи који би пре или касније скинули ову власт, групе које не би дозволиле на улицама параду срама, групе које би реаговале на овакву политику према Косову... Немам ја ништа против да ко ваља на трибини буде одмах ухапшен, нема, ништа против да онај ко је убио Татона или гурао бакљу полицајцу уста одговара, али имам против да мен неко етикетира зато што идем на утакмице и зато што сам навијач. Онаје у емисији оптужила цео Алкатраз, Делије север... Што није правила Инсајдер о прекорачењу надлежности словачке полиције у братислави када су неосновано претукли навијаче звезде? Што не прави инсајдер што је онај припадник интервентне пуцао у главу човеку који је мирно излаио из кола?

А што се неистина тиче ја сам ти лепо навео које је неистине изнела и о фудбалском савезу, и о Џаићу, неко је написао и да је осуђена за клевету када је у питању серијал о дуванској мафији. А шта даље да ти причам, нашла је неког фудбалера нашег, нападача за кога ја у животу нисам чуо и тај је причао како му је фудбалски савез тражио милион марака да би ишао на светско првенство 1998 у Француској. Тада су напад чинили Мијатовић, Савићевић, Милошевић и Огњеновић, ко би ту испао да би тај са милион марака ишао? Ма то су чисте глупости... Питали Савићевића шта он има да изјави о томе, а он каже: ја за тог човека у животу нисам чуо!
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 25 Jan 2011 - 13:23

Sensui ::Jedan pravnik je to prokomentarisao u emisiji.

Тачно, то је била максимална казна, али за то кривично дело. За нека дела по по том закону била је предвиђена и доживотна казна (која не може више да буде досуђена јер је у погледу тих дела садашљи закон блажи по учиниоце, увек се гледа блажи закон). Знам да је за дело Напада на уставно уређење бича предвиђена та доживотна казна као максимална, што значи да је данас то 40 година. Ти су људи узели пушку у руке икренули на уставно уређење Републике србије (а да не причам какве су монструозности учинили). Питање је и која је казна била тада за тероризам. Могли су да се потруде да оно што су оптужени радили подведу под неко друго дело предвиђено законом, јер су казне за та друга дела биле свакако веће....
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Gost Uto 25 Jan 2011 - 13:44

Previse emocija se gomila trenutno,pa ne znam odakle da pocnem,te ce post verovatno biti konfuzan.

Da naglasim kako ne opravdan ubistvo NIJEDNOG ljudskog bica,ali......
Pricao mi je drug koji je u Presevu ucestvovao u hapsenju nekih clanova gnjilanske grupe,da su im pre hapsenja pustali snimke tih zveri kako traktorima razvlace trudnu Srpkinju.Naravno da bi ih nalozili da budu sto efikasniji u akciji koja sledi,i sto brutalniji pri hapsenju.Ti "ljudi",pripadnici gnjilanske grupe koja je na zverski nacin ubila i mucila preko 80 Srba,dobili su ukupno 101 godinu zatvora,a neki cak i oslobadjajuce presude.Grobari su za ubistvo jednog Franzuca dobili 240 godina.

Koliko vredi zivot jednog Srbina u Srbiji?

Koliko je godina dobio policajac koji je cizmama zgazio Ranka Panica na smrt?

Ko ce da odgovara za ubistvo dvasetogodisnjeg Zorana Vujovica?

Ko ce da odgovara za ubistvo dvogodisnje Milice iz Batajnice,koja je poginula na nosi?

Kad cemo poceti da mislimo kao nacija?Nece niko da nas ceni,ako mi sami ne cenimo sebe.

Dokle sa ubijanjem svesti i slobodne misli u Srbiji?Policajac koji je upucao decka u glavu zbog prolaska na crveno svetlo,dobio je 7 godina,a i ta presuda je ponistena,doticni je trenutno na slobodi.

Koliki je Bris Taton covek bio,kada je trebala sila od 14 ljudi da ga baci sa ograde?KRIVCI TREBA DA ODGOVARAJU PO ZAKONU,ali da li je ova farsa od sudjenja po zakonu?Da li iko ko koristi mozak za razmisljanje,a ne razmislja putem medija,moze da poveruje kako je 14 ljudi ubilo Tatona?

Tuga od pravosudja,tuga od drzave,tuga od trenutnog stanja stvari u Srbiji.
Banana republika.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Gencha Uto 25 Jan 2011 - 14:00

Jel zna neko pouzdano koliko iznosi kazna kod nas za pokusaj ubistva (ja ne znam)?
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od mlekadzija Uto 25 Jan 2011 - 14:08

Мени говорили да је исто као и за убиство, а то опет зависи од начина извршења тј покушаја.
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Gencha Uto 25 Jan 2011 - 14:10

mlekadzija ::Мени говорили да је исто као и за убиство, а то опет зависи од начина извршења тј покушаја.
Dobro, a jel znas koliko konkretno godina?
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od mlekadzija Uto 25 Jan 2011 - 14:21

зависи од много ствари. не постоји фиксна казна.
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 25 Jan 2011 - 14:33

За убиство у Србији следи казна од 5 до 15 година. Ти је казна за умишљајно убиство било да је у питању директни или евентуални умишљај, али наравно да ће директи умишљај бити строжије кажњен. Убиство из нехата (случајно, нанамерно) је до 5 година. Приликом одређивања казне могу у обзир да се узму отежавајуће и олакшавајуће околности, које сад не бих наводио јер их има пуно (рана осуђиваност, материјално стање тј да ли си ти издржавалац породице, начин извршења итд..). Ови људи нису осуђени за убиство него за тешко убиство за које је казна од 10-40 година. Постоји 9 облика тешког убиства (полицајац, трудница...), између осталог један од обика је када је убиство извршено на свиреп и подмукао начин, постоји и облик када је убиство извршено при безобзирном насилничком понашању. Један од облика је када га изврши више људи. Ако неко истовремено изврши обележја више облика тешког убиства самим тим иде му већа казна. За кривично дело учествовања у тучи у којем је неко леце лишено живота казна је до 3 године (када у закону пише до 3 године значи да не мора да буде затворска казна него може и новчана или условна затворска).

Код убиства Татона постојало је тешко убиство бар по 2 основа, јер је извршено од стране више лица и зато што је извршена уз безобзирно насилничко понашање, а можда и под трећем јер се подмуклим начином сматра то што су се договарали да га убију, опколили французе, нису им дали шансу да се бране.

Закон је повређен из најмање 3 разлога. Први разлог је што је суд утврдио да су убице деловале са евентуалним мишљајем (знали да смрт може да нступи, нису желели да се она дели али су прихватали могућност да она наступи), а дао је казне близу максимума. Дакле правло у судској праки је да када се утврди да је у питању евентуални умиљај, код тешког убиства казна не иде преко 20 и кусур година, ниуком случају. Друга грешка је што суд није утврђивао идивидуално учешће лица у тучи, или га бар није утврдио довољно, да може да каже ко је у тучи извршио тачно коју радњу. То доводи до тога да они нису кажњени за оно што су у тучи урадили, већ су кажњени по приинципу објективне одговорности, дакле ко је организовао добио је највише, остали, нижи у навијачкој хијерархији добили су мање... У нашем праву утврђивање индивидуалне субјективне одговорности је основни принцип. Из тога је следила и трећа грешка нашег суда, а та је што није дала лицима која су учетвовали у тучи а зна се да нису ударали Татона по 2-3 године, него по 12-14, а зна се да нико не може да буде осуђен ако се не докаже да је лично он учествовао у томе. Такође то што је постојало више облика тешког убиства као отежавајућа околност потире се са тиме што већина тих лица раније није осуђивана.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Sensui Uto 25 Jan 2011 - 20:19

ZuLuofVozdovac ::
Sensui ::Sa strane to sto se nekima ne svidja Insajder ali ne razumem kako ne vidite da je to JEDINA emisija na nasoj televiziji koja se bavi istrazivackim novinarstvom i koja uspeva donekle da raskinkari razne marifetluke.Nije ni ta emisija bezgresna ali zapravo te tabu teme koje je pokretala bi normalnim zemljama dosle na red mnogo pre i bile bi resene.I kakve veze ima ta zena i emisija sa Vlascu??? Pa ako neko zapravo pokrece nezgodne teme za Vlast je upravo ona.

Sto se tice emisije o navijacima, ne vidim koje neistine je ona iznela.Prvo sto nije ocrnila sve navijace vec je iznela ime i prezime nekih u emisiji i to je to.

Није тачно, и други се баве истраживачким новинарством, али немају приступ медијима који су окупирани од актуелне власти. Доста мојих пријатеља који су студирали и завршили новинарско-комунолошки смер на политичким наукама кажу да су им разне стране невладине организације сваки дан на факултету организовали саветовања и семинаре на којима су им испирали мозак и ко томе није присуствовао данас не може да нађе посао. Ја сам присуствовао када им је пред митинг ЛДП-а 2008. на факлултет дошао аутобус и покупио студенте! Видео сам то сопственим очима. Ти моји пријатељи су безуспешно покушавали да се запосле, ишли по телевизијама и молили да им дају да се баве истраживачким новинарством, да праве документарце, хтели и да раде за џабе па ако се свиди телевизији да емитује, и увек су добијали ногу. Сад један ради временску прогнозу на Метрополису, хоће да се убије, дневни посао му је да нацрта облачић из којег пада киша над градовима у србији.... Људи седе без посла и не знају шта да раде, а сви ови из њихове генерације што су пунили аутобусе пред митинге сада раде по телевизијама и новинама!

Да ли је ико толико наиван да верује да Бранкица ту ''открива'' било шта, па она је обична полицијска курва која добија задатке и ''афере'' које треба да отвори. Кад се актуелна власт посвађала са Мишковићем који их је финансирао за изборе око тога где ће платити порез од продаје дела Максија (лоповчином још из Слобиног преиода) она одмах ради Инсајдер о Мишковићу. Када треба да се хапси Џајић, иде серијал о фудбалској мафији, 5 дана раније... Пре обрачуна са навијачима, наравно, следи серијал о насиљу међу навијачима. Она само ради посао у корист полицији, па не мислиш ваљда да би она могла преко својих канала да добије тајне транскрипте са седница владе... Она увек креће као први коњ јуришник на лица са којима актуелна власт покушава да се обрачуна...Циљ је изоловати групе људи који би пре или касније скинули ову власт, групе које не би дозволиле на улицама параду срама, групе које би реаговале на овакву политику према Косову... Немам ја ништа против да ко ваља на трибини буде одмах ухапшен, нема, ништа против да онај ко је убио Татона или гурао бакљу полицајцу уста одговара, али имам против да мен неко етикетира зато што идем на утакмице и зато што сам навијач. Онаје у емисији оптужила цео Алкатраз, Делије север... Што није правила Инсајдер о прекорачењу надлежности словачке полиције у братислави када су неосновано претукли навијаче звезде? Што не прави инсајдер што је онај припадник интервентне пуцао у главу човеку који је мирно излаио из кола?

А што се неистина тиче ја сам ти лепо навео које је неистине изнела и о фудбалском савезу, и о Џаићу, неко је написао и да је осуђена за клевету када је у питању серијал о дуванској мафији. А шта даље да ти причам, нашла је неког фудбалера нашег, нападача за кога ја у животу нисам чуо и тај је причао како му је фудбалски савез тражио милион марака да би ишао на светско првенство 1998 у Француској. Тада су напад чинили Мијатовић, Савићевић, Милошевић и Огњеновић, ко би ту испао да би тај са милион марака ишао? Ма то су чисте глупости... Питали Савићевића шта он има да изјави о томе, а он каже: ја за тог човека у животу нисам чуо!

Sto se tice Insajdera o Miskovicu to je bilo pre vise od 2 godine kada prodaja Maxi-a nije bila ni na pomolu.Inace ona je mnogo puta do sad bacala vruc krompir i prema osobama u Vlasti, kao np ako se neko seca Insajdera o tome kako je na "cudan" nacin dodeljena parcela na Uscu za izgradnju trznog centra.U tome je bio spominjan jedan od ljudi pri vrhu DS-a.Istrazivacko novinarstvo u Srbiji NE postoji sem ove emisije i zbog toga je ona toliko vredna(cak i sa svojim nekim manama).Problem je u tome sto sudstvo ne radi svoj posao.Zena samo razotkriva nije na njoj da sudi.

Inace sto se novinartsta tice, ta profesija je u "buli" vec dugi niz godine i to ne samo kod nas vec i u svetu.Nema posla za novinare.

Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od mlekadzija Uto 25 Jan 2011 - 21:02

bigZ ::
mlekadzija ::Слажем се.
Да ли неко може да набави 1 карту за сутра?
Један дечак који игра кошарку за Врбас ми је буквално плакао данас како га је испалио један лик који је требао да му прода и сад не може да оде. Рекох да ћу видети да помогнем колико могу па ето, ако неко може да нађе 1 карту нека ме контактира да га спојим са дечком.

Ujutru cu da zovem pa ti javljam na PP. Mislim da su sanse 50/50

Има ли шта ново бигЗ?
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od bigZ Uto 25 Jan 2011 - 21:20

Ne mogu da nadjem pojedinacnu, kaze mi ortak da ce se prodavati ispred arene pre tekme po ceni.
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 25 Jan 2011 - 23:11

[quote="Sensui"]
ZuLuofVozdovac ::Sto se tice Insajdera o Miskovicu to je bilo pre vise od 2 godine kada prodaja Maxi-a nije bila ni na pomolu.Inace ona je mnogo puta do sad bacala vruc krompir i prema osobama u Vlasti, kao np ako se neko seca Insajdera o tome kako je na "cudan" nacin dodeljena parcela na Uscu za izgradnju trznog centra.U tome je bio spominjan jedan od ljudi pri vrhu DS-a.Istrazivacko novinarstvo u Srbiji NE postoji sem ove emisije i zbog toga je ona toliko vredna(cak i sa svojim nekim manama).Problem je u tome sto sudstvo ne radi svoj posao.Zena samo razotkriva nije na njoj da sudi.

Inace sto se novinartsta tice, ta profesija je u "buli" vec dugi niz godine i to ne samo kod nas vec i u svetu.Nema posla za novinare.


Можда није била продаја Максија, али је било нешто друго, можда Мишко није хтео да плати рекет властима, ја не знам, али знам да је она јако блиска обавештајним службама. Такође, навео си Ушће као велику аферу и врућ кромпир властима, сећам се да је закључак целе емисије је био да је земљиште доделила не републичка већ савезна влада и на крају су за то опет оптужили кога другог него Коштуницу (и људе из његове странке) које је узгред буди речено тада био савезни председник, а не члан савезне владе, а да додам и то да је ДСС већ 2001 напустио све функције које је имао у оквиру ДОС-а и на републици и у савезној влади.

Дакле гади ми се које су измишљотине ту изношене, неко ко је мало мање информисан и може да поверује у те приче, али ко иоле прати ситуацију на сцени попут мене већина ствари у тој емисији му је смешна. Емесија је политички ангажована, глеадо сам епизоду када прво наведе све сумљиве приватизације које су се код нас десиле за време Ђинђићеве владе и онда каже како ето он на то није могао да утиче (јок ја сам могао) и онда настави о томе како је главни кривац Коштуница који је имао предизборно обећање 2004. да ће испитати приватизације али их није испитао...Мислим смешно, није крив онај ко је продавао будзашто него онај ко то није испитао... Зашто неје направљен инсајдер о токупу Чешког дуга, о Јанушевићу и Колесару, о друмској мафији Гордане Матковић, о томе како се закони у скупштини Србије по новом пословнику доносе готово без јавне расправе, о снимку од прошле године који је камером направио Алигрудић како један посланик са више картица гласа и за друге... Како је мигуће да ниједног тренутка није испитала шта је Чеда радио у базену са мафијашима, и да је Беба поласата после убиства донео фотографије његових убица, откуд му? Кад се толико бавила тим убиством аккоје тествари нису занимале? Крени од тога да је једини функционер ДС-а који је у целој емисији нападан био Ђилас због случаја Луке Београд, и то у тренутку када су се сви ЛДП-ови медији обрушили на њега и када је цео град био ишаран графитима Ђилас Тајкун ЛДП. Напад је био непосредно после његовог избора за градоначелника, када зна да ће следећи пут он бити биран тек за 4 године када се све заборави. Што тему није покренула 2 месеца раније у сред предизборне кампање када је тако савесна....

Дакле ова емисија нема везе са истраживачким новинарством, већ служи за обрачун са противницима, ја стварно не знам чијим противницима, неки кажу да је спонзоришу тајкуни који су незадовољни тренутном поделом колача Мишковић-Беко, неки кажу да ради за службу и пласира податке које јој она дали... то стварно не знам али знам да то нису чиста посла и да нико не може да напада тако моћне људе без заштите неког подједнак моћног. А онда није у питању новинарство већ обрачун две струје где једни о другима прљав веш износе преко медија...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Macijauskas Sre 26 Jan 2011 - 0:05

Da ne ulazim i ja sad u neke rasprave oko svega ovoga, prvenstevno sto sam previse zelen za tako nesto.
Ali bih se samo nadovezao oko insajdera, tj. pre svega tu podelu medju politicarima.
To je sve jedna velika maska, njih briga za stanje u drzavi i to njihovo prepiranje po medijima je samo jedna sarada.
Toma Nikolic ima vikendicu u jednom mestu blizu Kragujevca, u istom mestu porodicni priljatelji imaju takodje. Tamo su svi redom dolazili, zajedno pijancili, druzili, ko god je na vlasti nama dodje isto.
Jedino ako ima nekog ovde iz neke partije, pa ako njegovi dodju na vlast, mozda dobije bolji posao Very Happy Very Happy
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 26 Jan 2011 - 1:00

хехе, ајде да направимо анкету ко је члан неке странке а ко не (не мора да се каже које може одговор да буде само да или не), ја нисам ниједне, а верујем да је мала шанса да је ико на форуму...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Sensui Sre 26 Jan 2011 - 1:08

@ZuLuofVozdovac

Zakljucak emisije o Uscu nema veze sa DSS-om vec se ona obrusila na skupstinu grada Beograda, u cijoj nadleznosti je bilo da utvrdi demarkaciju parcele na Uscu.Na celu tadasnje skupstine grada je bio neki Alimpic iz DS-a, i on je bio najvise kritikovan od njene strane sto se tog tice.

Oko tih rasprava o politicarima to je gadno tlo, pogotovo jer dokazi za sve te aktivnosti ne postoje vise ili su dobro sakriveni ili predstavljaju prevelik zalogaj za emisiju.

Inace ne simpatisem nijednog politacara niti stranku ali za Kostunicu znam da nije nista bolji od ovih ostalih.

Mene zaiste ne zanima da li emisija sluzi za obrucanacanje sa protivnicima sve dok se emisija bavi tajnama i skrivenim i nelegalnim radnjama.Jer zapravo nije bitno ko je uradio vec sta je uradio.Moze ona da bude i za ovog i za onog ali ako otkriva neke mutne radnje ja dajem podrsku takvoj emisiji, jer bolje od nje nemamo.Problem je sto je pravosudje u ovoj zemlji nepostojece.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 26 Jan 2011 - 1:16

Мени се чинило да је ту највише нападан секретар са урбанизам у тадашњој градској власти а то је био човек из ДСС-а. Чисто сам био стекао такав утисак., не могу сада да му се сетим имена. Мислим да ми имамо много бољих новинара али они не добијају шансу у оваквим медијима. Не могу да сматрам објективним некога ко само се бави свињаријама једне стране. Ако би се бавила свињаријама свих онда бих рекао ок, она жели да искорени лоше појаве у овом друштву. Али ако напада само једну страну ја мислим да она нема нимало чисте мотиве већ је њен циљ да склони неистомишљенике а новинарство јој је само метод. Што није правила инсајдер о јавним набавкама у Апотекарској установи Београд која набавља лекове за све здравствене установе у граду а на чијем челу Чедин таст који истовремено има свој ланац апотека и продаје лекове државној институцији за коју ради?

Лично не верујем да је било који политичар месија који ће доћи и да ће наши проблеми бити решени.... Човек за све мора сам да се избори, неће му помоћи политичари...

-------

https://zemljakosarke.forumsr.com/viewtopic.forum?t=74
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 2 - Page 40 Empty Re: Svaštara 2

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu