Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

+30
bigZ
Junglezburn
Nolle
Imperator
Danny Trejo
dane
Everton
Talicni Tom
Macijauskas
Sensui
fizicar
KKP
Naissus
superhik
NenadBG
Zemljoradnik
drexler
lazarminator
Markos
Dule Kecman
TheGodfather
Sergej
sexdrogabodiroga
2bad4u
Marko
Koleman
Mihael
air slavkan
Gencha
Bodi Bond
34 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od KKP Pon 14 Feb 2011 - 2:05

Nolle ::ima, Covic u KKP... Wink

Pu, pu, pu, daleko bilo! Very Happy
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Gost Pon 14 Feb 2011 - 3:24

Pa po toj logici i Divac je legenda Zvezde,legendarne pare je uzeo za 2 utakmice Very Happy

Ja ne bih voleo Covica u klubu za koji navijam.Kad bih morao da biram izmedju sportiste koji je promenio 10 klubova i trenera,ili politicara koji je promenio 10 stranaka i ideologija,uvek bih se opredelio za sportistu.Ali ajde kada ste toliko zapeli,neka ode u Zvezdu.Da razmontiramo i tu bajku.


Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon 14 Feb 2011 - 3:30

За мене су те паре мале у односу на сатисфакцију коју имам када знам да смо и њега могли да купимо. па то ми је последњи аргумент кад се оплете по Вујанићу, Томашевићу итд... Very Happy

Ја сам као Звездаш против Човића и било кавог решења у које су укључени ''навијачи'' као фактор са којим не неопходно преговарати.

Планирам већ неко време да вас питам јер нисам имао времена да испратим: какво је суђење било на купу, да ли лоповско као прошле године на утакмици финала у Вршцу или Човић опет доказује да је 'циган'?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Mihael Pon 14 Feb 2011 - 3:35

Po meni je sudjenje bilo dobro, pogotovo kad se vidi kakvo je sudjenje u Spaniji, Grckoj... Bilo je gresaka naravno, ali je bilo gresaka ali mi se cini da nisu bile namerne... Tako da po meni sudjenje dobija ocenu 4, 4+ od maksimalnih 5...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Dule Kecman Pon 14 Feb 2011 - 3:38

Sudjenje je bilo ujednaceno, s tim sto gubitnik sada moze da se vadi samo na sudije.. Ako ce im to pomoci da lakse zive dalje, neka im bude..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Bodi Bond Pon 14 Feb 2011 - 3:50

Da kažem i ja neku za dnevnik Very Happy
Čović ne radi ništa što voljeni Dule Vujošević nije radio. Naravno, Čović nije tukao sudije, samo to nije radio... To što ga neki ne vole (uključujući i mene) ne treba da bude razlog da on bude predstavljen kao zlo. Dakle, kada Vujošević napada sudije, Žiku Pauka, Vesića, savez, vanzemaljce... to je onda ok, a ovo sada nije!?
Što se tiče pominjanja suđenja, uopšteno, kod nas... To je samo način svaliti na druge svoje greške.
Čović u Crvenoj zvezdi... Tako bi Partizan dobio ravnopravnog protivnika u smišljanju teorija zavera, a kroz nekoliko godina i ravnopravnog protivnika na terenu. Za Zvezdu bi to bilo dobro gledajući sportsku stranu, ne vidim kako bi moglo da bude loše da dobiješ odličan trening centar... Sa druge strane, ne verujem da bi Zvezda tu imala neki profit, jer bi to Čova pretvorio u poligon za zgrtanje love... I kada on jednog dana ode Zvzeda opet ne bi imala ništa.
Gurović je tek smejurija, takav utisak imam. Čovek koji u 35 plače kada mu skandiraju "ti si Zvezdin četnik..." - komentara bez. A on i nije legenda kluba. Šta je on dao Zvezdi, osim suza, da bi bio okarakterisan kao legenda?
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Danny Trejo Pon 14 Feb 2011 - 7:51

To sa Gurovicem je jedan od cinova spanske serije.On place,sada jeZvezda na najnizim granama od kada klub postoji(to je kao kada glavna glumica ima neizlecivu bolest(.Treci i logican cin je ozdravljenje.Vraca se Gurovic da pomogne svojoj staroj ljubavi.Covic se tu nudi kao potencijalno resenje,on je onaj bogatas iz serije koji je uvek imao pik na istu.To je iskusenje ,neophodno u zapletu radnje.
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Marko Pon 14 Feb 2011 - 11:18

Danny Trejo ::Samo da se Covic sklonio od Borca iz Cacka.Ja bih voleo kada bi Partizan napravio neki sporazum sa Borcem kao svojevremeno sa Igokeom.Dugo nije bilo igraca iz Borca u Partizanu,sve je FMP uzimao.Da,Covic u Zvezdi,pa ako zelimo jos utakmica koje na sve lice osim na sportski dogadjaj poput scena sa Avodzobijem mislim da je Covic u Zvezdi pravi put.Njegov nacin razmisljanja kada ne ide sve po planu za njegov tim je putokaz kako bi se stvari razvijale.


Sklonio se Covic, ostavio im solidne igrace, i oni procvetali kao kupus u dupetu, sto nas narod kaze... Od redovnog ucesnika zavrsnice superlige uspeli su za jednu sezonu da dodje do zone ispadanja... Toliko o tome !
Sto se tice Zvezde, ona podseca na grupu gradjana, koja ce sa Zadrom koji je u usponu tesko moci da izadje na kraj, a cak iako to uspe, bez nekih pojacanja nema sta da trazi u KLS...
Sto se tice incidenata, pogledajte ko je ucestvovao u najvecem broju njih, kao i izrecene kazne i sve ce vam biti jasnije !

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od TheGodfather Pon 14 Feb 2011 - 11:38

На мене је најјачи утисак, поред наше титуле, оставио ФМП. Свака им част, стварно су ме јако пријатно изненадили. Избацивање из НЛБ лиге нису схватили трагично и почели су да брину о ономе што је најбитније, а то су резулатати. Надам се да ће и на звезду сезона у нашој лиги подстицајно деловати и да ће се коначно уозбиљити Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 358450
Кад већ хвалим ФМП, да похвалим и њиховог представника на овом форуму - Марка, очекивао сам нападе на судије, а колико сам видео добро је поднео пораз Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 315282 Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 57174

Најнегативнији утисак турнира - Мута Николић. Прву утакмицу његова екипа је једва добила против тима из наше лиге, а другу су успели да изгубе иако су били фаворити Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 336555 Наравно ту је и онај педерски покушај накнадног убацивања Чакаревића. Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 46648
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Gost Pon 14 Feb 2011 - 11:41

Sve je svima vec dovoljno jasno,bar vecini.Samo mi nije jasno,otkud Gospodinu Covicu prvi milion.Da sam neka vlast,prvo bih ispitivao takve slucajeve.
Greh je sto pojedinci imaju milione,a klubovi po unutrasnjosti se gase usled besparice.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Mihael Pon 14 Feb 2011 - 11:47

Moram da priznam da i ja na ispadanje Zvezde ( u smisli da izbori opstanak u NLB pa da je zameni FMP ) gledam pozitivno. Naime, mrzili mi ili ne Covica, drago mi je sto u FMP-u igraju nasi mladi momci, buduci reprezentativci ( voleo bih da ih je vise u Partizanu i CZ, pa cak i u Hemofarmu ali ih nazalost nema) i zato mislim da su zasluzili da igraju u NLB. Sa druge strane mislim da bi CZ mozda i profitirala ispadanjem iz NLB lige jer bi mnogi mladi momci dobili sansu pored ovih koji vec igraju, pa bi umesto Janga svi ostali igraci bili domaci, a sigurno bi na kraju godine svi bili mnogo zadovoljiji...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Marko Pon 14 Feb 2011 - 23:47

Mi smo konstantno prinudjeni da citamo politicke pamflete pojedenica, sa ozbiljnim utopistickim kategorijama, uravnilovkama i sl. Pricati da je greh sto neko ima milione me podseca na uvod u neku novu revoluciju, gde ce se ponovo otimati kao '45 !

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Gost Uto 15 Feb 2011 - 5:11

Prinudjeni smo i da citamo tvoje bljuvotine o najvecem klubu sa ovih prostora,o klubu koji je dao ubedljivo najvise reprezentativaca,bljuvotine o
Duletu Vujosevicu,pa nikom nista.Ako Covic da onakvu izjavu posle kupa,gde pominje mafijasenje,ja valjda mogu ovde da komentarisem tu izjavu.Sta ti je zasmetalo,pitanje o prvom milionu?Pa naravno da svim lopovima treba oduzeti sta su pokrali,onda ce biti vise para i za ulaganje u sport.Onda necemo doziveti da po terenima gde smo igrali basket kao klinci,nicu poslovni prostori i parkinzi.
Ne znam sta ocekujes,da neko ovde kaze lepu rec o Covicu?Cime je on to zasluzio?Kako verovati u bilo sta sto on radi,posle ovakvih poteza sa zadnjeg kupa?Zatrovao je odnose u srpskoj kosarci.On je najveci krivac za rusenje srpske lige i odlaska na Jadran.Srpska liga je tada bila dosta jaka,punila je dvorane.Umesto da su je tada ojacali,i radili na tome da u njoj igraju timovi iz Crne Gore i Republike Srpske,mi smo otisli na noge Hrvatima i Slovencima.I sta sada,kvalitet kosarke strmoglavo pada,cak i Partizan dise na skrge.I neko treba iskreno da veruje kako Gospodin Covic ima iskrene namere za ozdravljenje kosarke,a ne vidi u svemu opet neki svoj licni interes.Kako da ne.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Markos Uto 15 Feb 2011 - 6:38

Marko jel si ti nesto Covicu? Very Happy
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Marko Uto 15 Feb 2011 - 6:42

Ne zelim da se upustam u diskusije, koje ne donose nista korisno, vec su cisto gubljenje vremena. Ako si zaboravio finale KLS nije odigrano do kraja prosle godine, pre toga bilo sijaset incidenata, ukljucujuci i onaj sa Jurasom, pa onda koverte po motelima itd. Toliko o instituciji.Pre toga, cuvena letovanja u odmori po Zlatiboru... To su cinjenice i mogu se proveriti, i onaj ko hoce zna ih, kao i poreklo imovine Nebojse Covica...



Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od fizicar Uto 15 Feb 2011 - 6:43

Jel znas ti Marko poreklo imovine Nebojse Covica? Ako znas reci nam... Wink
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Gost Uto 15 Feb 2011 - 6:58

A kome smo davali koverte,placali zimovanja,gepekovali po Evropi,da bi dosli do naslova prvaka Evrope,igranja 4 puta F4,osvajanja 3 evropska Kupa Radivoja Koraca.Koga smo gepekovali da bi imali igrace Kicu,Praju,Grbu,Divca,Danilovica,Djordjevica,Rebracu,Paspalja......dugacak je niz.Toliko o INSTITUCIJI.
Sad si preterao,kako te bre nije sramota da dovodis u pitanje ispehe Partizana,to je jedini pravi sportski brend Srbije u poslednjih deset godina.A sto se tice porekla imovine politicara koji je promenio deset stranaka,i koji kao dusu daje za kosarku,sigurno ih je nasledio od ujaka iz amerike.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Nolle Uto 15 Feb 2011 - 7:01

mnogo ga tupite, sve sto treba da znate je da ce od leta Covic biti u Zvezdi, Gurovic imati funkciju u klubu ( nece biti trener, ali znam da neki zele Wink ), i imati atmosferu u Pioniru, nikada vidjenu Wink
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Marko Uto 15 Feb 2011 - 8:00

hazarder ::A kome smo davali koverte,placali zimovanja,gepekovali po Evropi,da bi dosli do naslova prvaka Evrope,igranja 4 puta F4,osvajanja 3 evropska Kupa Radivoja Koraca.Koga smo gepekovali da bi imali igrace Kicu,Praju,Grbu,Divca,Danilovica,Djordjevica,Rebracu,Paspalja......dugacak je niz.Toliko o INSTITUCIJI.
Sad si preterao,kako te bre nije sramota da dovodis u pitanje ispehe Partizana,to je jedini pravi sportski brend Srbije u poslednjih deset godina.A sto se tice porekla imovine politicara koji je promenio deset stranaka,i koji kao dusu daje za kosarku,sigurno ih je nasledio od ujaka iz amerike.

Bas o tom periodu govorim, a ne o onom od pre 20 godina...
Covic je napustio SPS i formirao DA, koji je kasnio preimenovao u SDP, tako da su to dve partije a ne 10... Kao sto je 100 puta pricano Covic je po odluci CK SKS dosao na celo ILR i od od posrnule fabrike, napravio uspesno preduzece, da bi ga 2005 privatizovao kreditom, koji dan danas otplacuje... Toliko o imovini, a ako vas malo vise zanima, potrudite se pa cete pronaci podatke

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Gost Uto 15 Feb 2011 - 8:10

Ma covek puca od postenja,nema sta.Samo se nadam da ce ta privatizacija kao i mnoge druge,biti preispitane kada dodje do nekih pravih promena u Srbiji.Bio je i mladi komunista,ne zaboravi to.Figurativno je naveden broj 10.
Sta ces,Partizan je mafijaski klub,moze nam se najjaci smo.Nadam se da si zadovoljan ovim,jer ja cu se suzdrzavati bilo kakve dalje polemike sa tobom.Znam da boli istina najvise,to ti je najbolji odgovor u vezi cove.

Ja se izvinjavam i za ovo do sada,samo sam odgovarao na pljuvanje po Partizanu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Sergej Uto 15 Feb 2011 - 8:12

Nolle ::mnogo ga tupite, sve sto treba da znate je da ce od leta Covic biti u Zvezdi, Gurovic imati funkciju u klubu ( nece biti trener, ali znam da neki zele Wink ), i imati atmosferu u Pioniru, nikada vidjenu Wink


Ajde da makar derbi bude kao pre pola tamo pola vamo i udri Wink


Sto se tice lazi i mrznje koje izbijaju frustracije pojedincima , mogu samo da im porucim da ce Partizan jos dugo biti br 1. u Srbiji i regionu. A protivnici mogu samo da nas mrze ..... Kao sto su nas mrzeli i u Zelezniku i na svakom koraku pominjuci lazi klevete i uvrede .....
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 8 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu