Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

+30
bigZ
Junglezburn
Nolle
Imperator
Danny Trejo
dane
Everton
Talicni Tom
Macijauskas
Sensui
fizicar
KKP
Naissus
superhik
NenadBG
Zemljoradnik
drexler
lazarminator
Markos
Dule Kecman
TheGodfather
Sergej
sexdrogabodiroga
2bad4u
Marko
Koleman
Mihael
air slavkan
Gencha
Bodi Bond
34 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Markos Sre 9 Feb 2011 - 12:04

Dobro sta ste napali Lazarminatora,u Kazakstanu je i normalno je da nije skroz upucen u to.Lazo savez je glavni krivac sto je sve ovako kako jeste.
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Bodi Bond Sre 9 Feb 2011 - 14:44

Bravo TEGI!!!! To treba da radiš!!!!!
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od drexler Sre 9 Feb 2011 - 19:13

mrtvi centri u unutrašnjosti se ne oživljavaju trodnevnim turnirom koji će doći u njihov mali grad poput putujućeg cirkusa i onda ostaviti prazan šator i smeće.

Bio je kup u zadnjih 10 godina 5-6 puta u Nišu, pa je košarkaški i dalje mrtav. Te priče su čista magla, za oživljavanje centara po unutrašnjosti treba konkretan i odlučujući korak, a za sada ni savez ni klubovi nisu spremni za to
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Zemljoradnik Sre 9 Feb 2011 - 22:40

@laza up
@drex up

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od 2bad4u Sre 9 Feb 2011 - 22:43

Drex, šta očekivati od saveza koji prodaje bulju za 5k eura, po pitanju oživljavanja košarkaških centara, kada i ovim putem domaćinstvo kupa dodeljuju sredini koja svake nedelje ima takmičenje, a u kom je hala, koja uzgred prima 2k ljudi, poluprazna...

Zar ne bi trebalo dodeliti domaćinstvo, kada već nema centra sa halom koji pirma bar 5 hiljada gledalaca, nekome gde bi se hala ma koliko mala bila popunila u potpunosti i samim odlaskom na tih par utakmica, popularisala košarka...
Zašto Ruma nije dobila domaćinstvo kupa?
Košarkaški savez Vojvodine je, koliko sam razumeo, tražio domaćinstvo, spomenut je Zrenjanin kao grad koji ne ispunjava uslove, interesuje me koje uslove?
Zašto Ruma nije dobila domaćinstvo?
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Marko Čet 10 Feb 2011 - 1:13

Na Tegeltiju i njegovo ponasanje necu da se osvrcem, samo cu reci da od mene nakon ovakvog ponasanja, ukljucujuci i sinoc, od mene nikad ne bi dobio akreditaciju...
Radnicki Basket vrlo lepo odigrao, pogotovo u prvo, poluvremenu, napadacki, brzom igrom, poletno probusio Zvezdu, medjutim u drugom poluvrevenu kada je stao sut, a centri nisu preuzeli teret, poraz je bio neminovan. Moram da pomenem da je Zvezda izvela 41 slobodno bacanje ?! Sa te strane sramotno je da je Zvezdi neophodno guranje od Jovcica, protiv DRUGOLIGASA !
Mec FMP Hemofarm, u kome je je FMP dominirao i pokazao da ima ogromnu zelju, ali i kvalitet za Jadran. Bilo je pregrst akcija, i video se polet u igri. Takodje odlican sut za tri, malo slabija odbrana, ali sve u svemu odlican FMP. Sa ovakvom igrom i pristupom, a onakvom igrom Zvezde, pobeda je garantovana, uz normalno sudjenje !

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od NenadBG Čet 10 Feb 2011 - 2:47

drex vam je lepo objasnio da je sustinski za nasu kosarku,ozivljavanje centara u unutrasnjosti,popularisanje igre i sl totalno sve jedno gde ce biti ovaj turnir.jer to realno apsolutno nista ne pomaze kosarci.kao sto rece dodje cirkus i posle par dana iza njega ostane djubre...istina bila bi lepsa slika da je ta organizacija data bilo kom gradu u unutrasnjosti,eto i taj narod bi malo pogledao vrhunsku kosarku,ali sustinski to nista ne bi znacilo za razvoj kosarke,ni u tom gradu,a kamoli u srbiji.sve bi to bilo po onoj staroj "hleba i igara"...problemi su mnogo dublji i komplikovaniji od organizacije finalnog turnira kupa...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od superhik Čet 10 Feb 2011 - 3:16

@marko
1. Ne vidim razlog da Tegeltija ne dobije akreditaciju zato što ima drugačije mišljenje, dobro je što se ti ne pitaš.
2. Ja sam čuo da je zvezda trebala da izvede 65 slobodnih bacanja i da su sudije gurale drugoligaša. Kakav je argument 41-o slobodno bacanje, pogotovo što se radi o drugoligašu, meni je apsolutno logično da drugloigaš zbog nedostatka kvaliteta probleme rešava faulovima. Daj konkretan primer navlačenja, ova brojka ništa ne govori.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od lazarminator Čet 10 Feb 2011 - 4:19

Naravno da Tegeltija treba da dobije akreditaciju, medjutim ja da sam urednik njegove televizije debelo bi se zamislio da li je on jos uvek sposoban da je vodi na pristojan, kulturan i na prvom mestu profesionalan nacin. Oduzimanje akreditacije bi predstavljalo oduzimanje prava coveku da zaradjuje za zivot i to ne bi bilo ljudski, medjutim da treba malo da odmori i pauzira - treba.

I to ne zato sto se meni ne svidja ili zato sto mu je kvalitet emisije srozan, vec zbog toga sto recnik kojim se koristi nije dostojan jednog profesionalnog novinara, zato sto emocije poput: jare i besa, prenaglasene osetljivosti na licne provokacije nisu dostojne TV formata koji prezentuje.

Jos je vladika Nikolaj rekao da je najveci zivotni izazov odoleti lepoti sopstvene pobede. Kada dostignete odredjeni vrhunac uvek dobro pogledajte u kom pravcu vas put dalje moze odvesti. Mislim da je gospodin Tegeltija u svojoj gordosti izabrao pogresan.

I na kraju da dodam da je savez verovatno trebao da razmotri opciju da u okviru tendera ubaci uslov da on odredjuje cenu karte, znajuci za problem sa Covicem. Ocigledno da nikom nije palo na pamet sta ce sin Nebojsa da uradi i samim tim moguce da nisu zastitili interes kosarkaske igre. Sa druge strane, ljudi iz FMP-a su legitimno uradili ono za sta su i platili. A za svoje licne pare mogu, ako bas i hoce, da se sprdaju sa svim i svja.
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od 2bad4u Čet 10 Feb 2011 - 6:01

http://www.persija.net/statistika/live.php?id=rad_okk

Koliko ljudi iz FMP-a imaju prava da rade sa kupom šta im je volja, jer su oni platili "licencu" za održavanje istog kod njih, tako i "gospodin" Tegeltija ima pravo da na PRIVATNOJ televiziji, koja nema NACIONALNU frekvenciju, u emisiji koja je SINONIM za košarku na ovim prostorima, a i on sa njom, kaže šta mu je na srcu. I da ljude iz saveza, koji sport koji isti gospodin Tegeltija neizmerno voli, srozavaju i uništavaju po svim osnovama, pa čak i na ovaj način dodeljivanjem domaćinstva, prozove kako mu je volja, i da za razliku od ostalih koji imaju mogućnost da kažu ono što je očigledno, to i kaže, bez ustručavanja...

I nije mi jasno, kako ne postoji promovisanje košarkaške igre, ako se igra u sredini gde će utakmicu gledati 3 ili 5 hiljada, umesto 500 i 1000 ljudi, koliko je po zvaničnim podatcima gledalo prve utakmice četvrtfinala.


2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Naissus Čet 10 Feb 2011 - 7:55

Radnicki se provuko protiv OKK 82-80, Lucic promasio trojku za pobedu. I Li i Vukasin Aleksic se napromasivali prema ovoj statistici.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od KKP Čet 10 Feb 2011 - 7:58

Šteta što Lučić nije pogodio za pobedu, da OKK bude nagrađen za odličan meč protiv NLB ligaša...
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Bodi Bond Čet 10 Feb 2011 - 8:27

@lazo
Tegeltija je sam sebi urednik. Wink

drex je u pravu, kao i Nenad, ali što se mene tiče ovde nije poenta to da bi košarka u nekom manjem mestu procvetala da je tamo bio kup. Problem je što kup ne može da se gleda sada u Železniku, jer su cene karata nenormalno visoke.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od fizicar Čet 10 Feb 2011 - 8:30

@ Bodi

Kakva je posecenost?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Sensui Čet 10 Feb 2011 - 9:03

Prvo da pitam kolika je cena karata za Kup?

Drugo, krivica je u potpunosti na Savezu jer ne znam kako im je palo na pamet da puste da cenu odredi organizator.Mislim da su trebali odrediti barem raspon u okviru kojeg se mogu kretati cene karata.

Covic nije nista lose uradio vec je razmisljao striktno na poslovni nacin.Postupio je potpuno legalno ali moralno mislim da ne(mada i to je subjektivno jer gledano kroz prizmu biznisa nemoralno bi bilo da covek odredi takvu cenu karata da na kraju njegova kompanija ostvari gubitak).Mislim da je krajnja greska zapravo bila prihvatanje FMP-a kao domacina, cak i po ceni da se igra u Rumi u dvorani od 1000mesta.Samo mi jos nije nesto jasno...zasto bi Covic svejedno zeleo organizaciju Kupa ako ocigledno jedva pokriva troskove organizacije? Ili je organizovanje Kupa rentabilnije nego sto on tvrdi ili ima neke druge skrivene interese iza toga.

Inace, Tegeltija sve vise ne gotivi Covica od kad ga je ovaj spomenuo u jednoj emisiji(barem se meni tako cini).
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Marko Čet 10 Feb 2011 - 9:36

superhik ::@marko
1. Ne vidim razlog da Tegeltija ne dobije akreditaciju zato što ima drugačije mišljenje, dobro je što se ti ne pitaš.
2. Ja sam čuo da je zvezda trebala da izvede 65 slobodnih bacanja i da su sudije gurale drugoligaša. Kakav je argument 41-o slobodno bacanje, pogotovo što se radi o drugoligašu, meni je apsolutno logično da drugloigaš zbog nedostatka kvaliteta probleme rešava faulovima. Daj konkretan primer navlačenja, ova brojka ništa ne govori.

Misljenje je jedno, ali arogancija i bahatost i bezobrazluk sasvim drugo...

Posto imas informacije iz hale, pitaj da li Cukalovic primao naloge od coveka koji je sedeo do Gurovica, uz to, Tubaku svirani 4 i 5 u drugom minutu 3 cetvrtine, i uz to Zvezda konstatntno vracana u zivot sumnjivim faulovima i licnim greskama...Za ocekivati je da se Zvezda favorizuje ali ne da se navlaci i rukama i nogama, posebno od Jovcica

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Gost Čet 10 Feb 2011 - 9:58

Je li Marko,da te pitam nesto.Da Gospodin Covic recimo flipne u glavi,i kao ono u filmovima uzme macetu i zakolje onako usput par ljudi,jel bi ga ti i dalje branio?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od fizicar Čet 10 Feb 2011 - 9:59

hazarder ::Je li Marko,da te pitam nesto.Da Gospodin Covic recimo flipne u glavi,i kao ono u filmovima uzme macetu i zakolje onako usput par ljudi,jel bi ga ti i dalje branio?
rofl
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od TheGodfather Čet 10 Feb 2011 - 10:06

Nikolić: Favoriti smo protiv Partizana




Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 00045103 Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 336555
Trener Radničkog Miroslav Nikolić preuzeo je na sebe odgovornost za tesnu pobedu protiv OKK Beograda u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća, rekavši da nije motivisao ekipu na pravi način.

-
Ja sam kriv, nisam hteo da motivišem igrače kako ih inače motivišem.
Rekao sam im da ne smeju da potcene OKK. Ja ih nisam potcenio, a oni
očigledno jesu, a uz to i nismo kompletni. Takve se utakmice u principu
gube. Meni je bilo bitno da se niko ne povredi i da svi igraju, da bi
bili rasterećeniji za polufinale - rekao je Nikolić, a prenosi Beta.

Radnički će u polufinalu igrati sa pobednikom meča Partizan - Mega vizura.

-
Preuzimam ulogu favorita, idemo na pobedu. Svoje momke vaspitavam da
idu na pobedu u svakoj utakmici, bez obzira da li igraju protiv
Partizana ili Lejkersa. Sada, pitanje je šta je realno. Da smo
kompletni, išli bismo na pobedu - poručio je Nikolić.

Radnički je
igrao bez beka Marka Čakarevića, koji je bolestan, a neizvestan je i
njegov nastup sutra. Nikolić je rekao da problema sa zdravljem imaju i
Vladan Vukosavljević i Predrag Miletić.

Trener OKK Beograda Marko
Ičelić rekao je da mu je drago, jer je njegov tim pokazao da može da
igra ravnopravno sa timovima iz Jadranske lige.

- Loše smo počeli
meč. Radili smo na sprečavanju šuta spolja, a primili smo pet trojki.
Čim smo u drugom poluvremenu to kontrolisali, počeli smo da dobijamo
deonice. Pokazali smo da možemo da se nosimo sa timovima iz Jadranske
lige, što sam ja znao, ali treba razmišljati kako da počnemo i da ih
dobijamo - rekao je Ičelić.
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Bodi Bond Čet 10 Feb 2011 - 10:10

Samo se vi smejte, ja se uopšte ne bih iznenadio da Radnički pobedi. Jedna utakmica, Radnički ima boljeg trenera...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od fizicar Čet 10 Feb 2011 - 10:12

Bodi Bond ::Samo se vi smejte, ja se uopšte ne bih iznenadio da Radnički pobedi. Jedna utakmica, Radnički ima boljeg trenera...

Zavisi dosta od toga hoce li igrati Cakarevic?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Macijauskas Čet 10 Feb 2011 - 10:16

Mislim da ce Cakar igrati i bolestan.
Mislim da ga je Muta samo odmarao, da se malo osvezi...
Nije nemoguce da dobijemo ovo, mada su ovo sve igrice od strane Mute, cuo sam da je i kod Tegija naljavljivao da ide na trofej.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Talicni Tom Čet 10 Feb 2011 - 10:35

Gledam statistiku sa meča Partizan - Mega i Mega je na megdan Partizanu suprotstavila tim sa 5 igraca 92. i mlađe godište i još nekoliko sa 19, 20 i 21 godinom. U suštini samo je Zeka stariji i igrao je 10 minuta. Svaka im čast na tome.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Markos Čet 10 Feb 2011 - 10:39

Talicni Tom ::Gledam statistiku sa meča Partizan - Mega i Mega je na megdan Partizanu suprotstavila tim sa 5 igraca 92. i mlađe godište i još nekoliko sa 19, 20 i 21 godinom. U suštini samo je Zeka stariji i igrao je 10 minuta. Svaka im čast na tome.

Slicno ce Partizan sledece godine Euroleague da se predstavi Wink
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Macijauskas Čet 10 Feb 2011 - 10:41

Onda neka Vlada za te momke napravi pakleno leto.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2010/2011 - Železnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu