Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije - 1. deo

+51
sarajlija
familija
lakovic.
Gale
Anti-RTS
NenadBG
Gencha
Djole
Marko
Sensui
Imperator
Markos
dane
Danny Trejo
Maja
Novica-Ubica
Koleman
markoo
ZuLuofVozdovac
KKP
lazarminator
bigZ
slobokv83
Geograf
Nolle
wolfvaga
Ray Allen
superhik
mlekadzija
Manu
Zoro
expert
fizicar
blagoje
Tazz
Psycho
Sergej
Everton
2bad4u
Zemljoradnik
Mihael
vlada
drexler
Dule Kecman
Talicni Tom
TheGodfather
Macijauskas
Junglezburn
Naissus
Tenenac
Bodi Bond
55 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od sarajlija Čet 28 Jul 2011 - 9:13

2bad4u

Mislim da nisi upravu ,imam neke informacije cjelo vrijeme sa priprema tako da se ne slazem da je Tripkovic vec u avionu za Litvaniju. Od dolaska svih reprezentativaca na pripreme ne racunajuci Ilica Tripkovic je ostvario najmanji napredak. Bolje receno najnevidljiviji napredak ,tako da ce se decko morati bas potruditi.
Nasuprot njemu Marjanovic jako dobro trenira , sam Duda je iznenadjen sa njim , dok je Cakarevic ono koliko je radio potvrdio nevjerovatnu polivalentnost i razumjevanje kosarkaske metrike Dusana Ivkovica.Bice jako interesantno odgledati pripremne utakmice i rezove selektora.Cakarevic je u igri itekako ne razumijem zasto ga otpisujete kad znate kako u oba pravca igra Marjanovic malo manje al daleko od toga da je izvan svih kombinacija

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Dule Kecman Čet 28 Jul 2011 - 9:21

Ja ga apsolutno ne otpisujem, ali samo u navedenim uslovima mu dajem sansu, ipak je debitant..Ako bude zdrav do kraja priprema, a desi se da otpadne, bice sigurno medju poslednjima.. I ja sam cuo slicnu pricu za Tripka, videcemo sta ce na kraju biti..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od 2bad4u Čet 28 Jul 2011 - 11:12

Tripka vidim umesto Rašića (i cenim da ma koliko malo napreduje, ili čak i nazaduje da je bolji igrač od Rašića). A nisam nikoga otpisivao, šta više ako neko donosi pozitivan pomak u igri i tek kako sam da dođe što dalje, pa i da bude ključni igrač prvenstva...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Bodi Bond Čet 28 Jul 2011 - 11:21

Uopšte se ne bih začudio da Čakarević izbori mesto pre Kešelja. Bjelica, ukoliko bude zdrav, se ne dovodi u pitanje.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Djole Čet 28 Jul 2011 - 23:24

A Milosavljevic? Ne znam na kojoj poziciji Duda vidi njega... on je imao odlican kraj sezone u Partizanu, suter je, a mi oskudevamo sa suterima...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od sarajlija Pet 29 Jul 2011 - 2:54

Da li neko hoce li biti prenosa ovog turnira u Ljubljani Kup 6 nacija?

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od expert Pet 29 Jul 2011 - 4:11

Tripkovićevi „patuljci“...

Bek reprezentacije Srbije je saigračima iz nacionalnog tima, uz asistenciju nebojše Ilića, dodelio uloge iz bajke „Snežana i sedam patuljaka“

Džinovi u ulozi patuljaka. Posle nešto ozbiljnijih tema, bek reprezentacije Srbije Urpš Tripković je vrlo rado pristao da se zajedno sa Nebojšom Ilićem, tim menadžerom naših reprezentativaca, na trenutak „pretvori“ u Braću Grim i svojim saigračima podeli uloge patuljaka iz bajke „Snežana i sedam patuljaka“.

Posle mnogo smeha i razmišljanja napravio je svoju listu od šest patuljaka.

Jedino je izostao Tupko. Takvu titulu, ipak, nismo želeli nikome na nadenemo. Evo kako to izgleda.



UČA – Duško Savanović. Osim što je duhovit, često ume da bude naš lider.

LJUTKO – Milan Mačvan. Bili smo cimeri. Nadam se da se neće ljutiti zbog ovoga.

STIDLJIVKO – Aleksandar Rašić. Za ovu ulogu se nisam dvoumio. To je jednostavno on.

SREĆKO – Boban Marjanović. Dečko je uvek nasmejan. Ova uloga mu idealno pristaje.

KIHAVKO – Marko Čakarević. Samo zato što trenutno ne trenira, a ovaj patuljak je uvek bolešljiv.

POSPANKO – Miloš Teodosić. Nije da voli mnogo da spava ili da kasni na okupljanja, ali ovo možda najviše ide uz njega.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od sarajlija Pet 29 Jul 2011 - 5:30

Eurosport2 otkupio prava za Adeko Pokal EX-YU 2011". Dakle sve utakmice mozemo live gledati. Kanacno da vidimo kako stojimo ove godine.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Macijauskas Pet 29 Jul 2011 - 20:32

Ja koliko sam cuo Caki bi mogao u 12..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od lazarminator Sub 30 Jul 2011 - 2:25

Otpade Cakarevic.
Steta
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Junglezburn Sub 30 Jul 2011 - 2:59

lazarminator ::Otpade Cakarevic.
Steta
Otkud to?
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Koleman Sub 30 Jul 2011 - 3:10

Junglezburn ::
lazarminator ::Otpade Cakarevic.
Steta
Otkud to?
http://www.mondo.rs/s213351/Sport/Kosarka/Cakarevic_ne_ide_na_Evropsko_prvenstvo.html
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Junglezburn Sub 30 Jul 2011 - 3:44

Bre Bodi, što ne objavljuješ, ja samo tebe čitam... plez
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Bodi Bond Sub 30 Jul 2011 - 3:45

E, pa jbg. Ja nisam u Vršcu. Smile
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Junglezburn Sub 30 Jul 2011 - 3:48

Hajde da iscimamo Zemljoradnika da nas vozi da uzmemo par intervjua! Smile
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od sarajlija Sub 30 Jul 2011 - 8:18

Ne valja ovo nikako sto nam filtere povrede prave.
Nijedan trening reprezemtacije nije bio kompletan.
Danas Cakarevic , u ponedjeljak mozda Bjelica , Velickovic je takodje rovit kao i Tepic. Ovo ce sve sigurno odraziti na reprezentaciju samo pitanje je koliko


-------

https://zemljakosarke.forumsr.com/viewtopic.forum?t=124

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 40 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu