Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostale reprezentacije

+52
Marko
serbianhoops
Tenenac
Kure
Gale
slobokv83
mlekadzija
vlada
Danny Trejo
Imperator
skepticar
Geograf
Markos
Djole
srb
Anti-RTS
Novica-Ubica
Koleman
lakovic.
fizicar
familija
Naissus
NenadBG
Nolle
wolfvaga
sarajlija
Gencha
Mihael
Sensui
Zemljoradnik
blagoje
air slavkan
Talicni Tom
bigZ
2bad4u
Macijauskas
Zoro
ZuLuofVozdovac
dane
KKP
Psycho
TheGodfather
Ray Allen
lazarminator
Everton
Junglezburn
superhik
Sergej
drexler
expert
Dule Kecman
Bodi Bond
56 posters

Strana 10 od 20 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Sledeći

Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od lazarminator Sub 13 Avg 2011 - 20:24

Bodi Bond ::Prema nekim informacijama, Šarić ima velikih problema sa povredom. Čak neki pominju i kraj karijere u najgorem slučaju. Izgleda da ima problema sa leđima, Hrvati kaži diskovi, kontam leđa? To bi bilo užasno. Kažu da je već mesec dana prikovan za krevet.

Evo Bodi i Hrvati te citiraju:



http://nkforum.net/igraci/dario-saric/590/
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Zemljoradnik Sub 13 Avg 2011 - 22:05

sharga ::Gledao sam malo Litvanija-Španija. Mislim da su Litvanci neorganizovani i da divljaju gore nego ikada. Ako to ne promene, stradaće oni od mnogih...
Slažem se, izgledaju užasno, a u dosadašnjim utakmicama su uspeli da pobede samo Češku na svom terenu, dok su izgubili tesno od Slovenije (na svom terenu) i pukli velikom razlikom od Rusa i Španaca u gostima.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od 2bad4u Sub 13 Avg 2011 - 23:11

Litvanija ća biti razočarenje (moje mišljenje) za sve koji očekuju visok plasman. Oni mogu da dobiju sada samo na neko ludilo trojki, ali bez Kleize ( koji je donosio čvrstinu i činio ih boljima bar 50%)su više nego prosečna ekipa...

Francuzi kao i uvek indijanci. Igraće na fizikalije, bez ideje i kreativnosti. Mnogi će biti izlupani od njih, ali neko četvrtfinale je njihov limit.

Italijani su i izdejstvovali da se proširi EP, da bi i oni jadni mogli da učestvuju na nekom takmičenju. Skeptičan sam u njihov kvalitet od samo tri krštena igrača.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Bodi Bond Ned 14 Avg 2011 - 5:43



dunk
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Ray Allen Ned 14 Avg 2011 - 7:01

Mozgov leci komplekse.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Talicni Tom Ned 14 Avg 2011 - 8:03

Mozgov je po predispozicijama najbliži Darku od svih novijih evropskih centara. Tu ubrajam i Valančiunasa, Kantera nisam gledao. Šteta što nije imao dobar trening kada je bilo najbitnije.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Bodi Bond Ned 14 Avg 2011 - 9:19

Evo Italijani razguziše Grke i to bez Belinelija. Ono što je primetno kod Italijana na pripremnim utakmicama, svaki centar koji nešto zna ih je napunio.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od sarajlija Ned 14 Avg 2011 - 10:49

Gledao sam svaku utakmice Italije i svako put sam sve sigurniji da mi nista nismo jaci od njih.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Djole Ned 14 Avg 2011 - 22:27

Ma kakvi bre... mene samo plasi da sudije ne budu na njihovoj strani na celom prvenstvu... ipak su samo zbog njih prosirili prvenstvo...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Everton Ned 14 Avg 2011 - 22:36

Djole ::Ma kakvi bre... mene samo plasi da sudije ne budu na njihovoj strani na celom prvenstvu... ipak su samo zbog njih prosirili prvenstvo...
ovo se i meni mota po glavi kad pomislim na italijane
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Psycho Pon 15 Avg 2011 - 22:50

http://www.kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=6577
Jbte krst
Šjor je opasno popizdeo...baš gospodski!
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od lazarminator Pon 15 Avg 2011 - 23:18

Majko mila al je ovaj pukao... Ma sta covek mislio o nekome potpuno mi je nezamislivo da neko njegovih godina i iskustva ovako reaguje. Pa valjda ga je zivot naucio da ako nema nista lepo da kaze, bolje da cuti i ne izgovori nista. Vlade cak nije nista uvredljivo rekao, sem ako Maljkovic sebe ne smatra Slovencem. Pa, i ako se smatra, ne vidim sta je problem ako neko kaze da ima i boljih od njega.
Evo, nek meni neko kaze da je Petar Petrovic bolji inzenjer od mene, vrlo rado cu mu pruziti ruku.
Kako covek takvog zivotnog iskustva moze sebi ovakav ispad da dozvoli, to mi nije jasno. Ne vidim kako da ga zbog ovoga ne smatram apsolutno sujetnim matorcem. Verovatno je i Duda takav, ali ima makar toliko godina vise da zna gde je mera.
Covek skrenuo...
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Everton Pon 15 Avg 2011 - 23:22

kako on mene nervira i sta bi sad za njega sve napisao ali cu jezik za zube da ne bi ispao vulgaran
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od superhik Pon 15 Avg 2011 - 23:26

Meni je bolje ovako kad znam ko o kome šta misli, a ne foliranje kako se svi oni vole i svi rade za dobrobit naše košarke.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Gost Pon 15 Avg 2011 - 23:33

Bravo za Božu. Konačno neko bez dlake na jeziku. Ne zanima me ko je u pravu i da li je neko uopšte u pravu. Vreme je da maske padnu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od srb Uto 16 Avg 2011 - 0:26

Maljkovic i Tanjevic meni dva najomrazenija trenera
srb
srb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od lazarminator Uto 16 Avg 2011 - 1:08

Daj bre sharga koji ti je... kakve crne maske, o cemu pricas?
Ne vidim na kakav to suludi nacin Maljkovic i Divac mogu biti povezani, pa da sada Boza nicim izazvan ovako oplete po coveku. Covek pozeleneo jer se tamo neko nasao da kaze da je Slovenija imala i bolje resenje. Jedino ako zaista misli da bolji na kugli zemaljskoj ne postoji. A i ako postoji to govori vise o njemu.
I kakve veze ima kada jedan od najboljih srpskih igraca svih vremena ustaje iz kreveta. Sto se mene tice Bodiroga moze da ustane i u 8 uvece
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 16 Avg 2011 - 2:49

Нисам неки велики симпатизер дивца, али брате овај Маљковић.... Узгред, сложио бих се око једног, да је Здовц био најбоља личност за селектора Словеније, показало се да може, капира ствари, мислим да бољег од њега неће наћи.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od fizicar Uto 16 Avg 2011 - 2:56

Nadam se da ce se za Maljkovica prvenstvo sto pre zavrsiti Very Happy Maljkovic je budala. On smatra da je najveci trener na svetu. Zbog njega i njegove licnosti nadam se da ce Slovenija sto pre ispasti. Nije problem oplesti po nekome. Ali ovo pljuvanje nije cak ni inteligentno. Divac bi mogao da ga tuzi. Ne bi bilo zgoreg.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Gost Uto 16 Avg 2011 - 7:20

lazarminator ::Daj bre sharga koji ti je... kakve crne maske, o cemu pricas?
Ne vidim na kakav to suludi nacin Maljkovic i Divac mogu biti povezani, pa da sada Boza nicim izazvan ovako oplete po coveku.
Ne branim ja Bozu, zabole me za njega. ALi, mnogo je foliraže tu oko srpskog basketa. Ako uporedimo ulogu Sabonisa u litvanskoj košarci danas i Divca,postaće jasno koliko je iskren njegov odnos prema sportu i zemlji od koga je dobio sve. Zato mi nije žao što ga je ovaj opleo. I verujem da imaju neke neraščišćene račune od ranije, tako da sada malo i mediji imaju šta da objavljuju. Postaje zanimljivo, košarka se vraća u žižu. Vrlo dobar marketing Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Psycho Uto 16 Avg 2011 - 8:35

sharga ::Ako uporedimo ulogu Sabonisa u litvanskoj košarci danas i Divca,postaće jasno koliko je iskren njegov odnos prema sportu i zemlji od koga je dobio sve.
Je l možeš malo ovo da elaboriraš, pošto ja ne razumem.
Thnx
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od fizicar Uto 16 Avg 2011 - 10:41

Mislim sharga da to nije uporedivo. U Litvaniji je košarka ubedljivo najpopularniji sport. Kod nas je to trenutno tenis, ali kod nas je popularna i odbojka, fudbal...

U sredini kao što je Litvanija i neko ko pije pored trafike da odlučuje o Litvanskoj košarci, ona će i dalje biti uspešna.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Bodi Bond Uto 16 Avg 2011 - 13:00

Ova država nikad anikome nije dala. Divac je za svoju karijeru sam zaslužan, a ovo je državi je dao mnogo. Za uzvrat je dobio šikaniranje prilikom svakog pokušaja privatizacije, tj. prilikom pokušaja da uloži svoj pošteno zarađeni novac. Nisam ni ja preterano oduševljen njime, ali priče da je njemu država nešto dala su meni zaista smešne.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Zemljoradnik Uto 16 Avg 2011 - 20:32

Inače se slažem s tim da sportisti sami grade svoje karijere, da ništa nisu dužni državi, ali što se tiče te generacije košarkaša, ne slažem se. Oni su prošli kroz program koji im je pomogao da postanu zaista vrhunski. Kroz isti program su prolazile i neke ranije generacije, ali tada nije bilo toliko novca u sportu, nisu bog zna šta zaradili. A Divčeva generacija i par njih posle njega su jako dobro naplatile ono što ih je košarkaški savez Jugoslavije naučio.

Kakav je Divac kao čovek ne znam, mada verujem da nije ni crn ni beo, nego siv kao i većina. Ne znam ni da li može (i da li uopšte treba) više da uradi za sport u Srbiji, ali nešto radi. Možda nije sposoban za više? Ali verujem da je bolje da on bude tu gde jeste nego neki političar.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Psycho Uto 16 Avg 2011 - 22:19

Proslavljeni srpski košarkaš Vlade Divac nije želeo da odgovara na prozivke selektora Slovenije Božidara Maljkovića, koji ga je u intervjuu hrvatskim medijima nazvao prevarantom i lažovom, prenosi dnevni list "Press".
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije, naglasio je da ne želi da se spušta na taj nivo razgovora.

Nisam čitao šta je rekao, ali su mi preneli prijatelji. Nemam komentar na Maljkovićevu izjavu. Takav način komunikacije više govori o njemu nego o meni, rekao je Divac za Press.

Odmah zatim legendarni as nas je u svom maniru i upozorio kako da ubuduće novinari kontaktiraju sa njim.

Samo bih vas zamolio da me ne zovete više pre tri sata po podne u šaljivom tonu poručio je predsednik Olimpijskog komiteta Srbije aludirajući na izjavu selektora Slovenije da ne ustaje iz kreveta pre tri.

Inače, Divac je gostujući na NBA kampu u Sloveniji prokomentarisao da je velika greška što je Juri Zdovc, sa kojim je inače veliki prijatelj, napustio kormilo tima što je vidno pogodilo srpskog trenera na klupi tima iz "dežele".
Very Happy
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Ostale reprezentacije - Page 10 Empty Re: Ostale reprezentacije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 20 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu