Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Univerzijada - Šenžen 2011.

+24
dane
Anti-RTS
Dule Kecman
Junglezburn
Macijauskas
Geograf
Mihael
Djole
ZuLuofVozdovac
drexler
XXL
Psycho
sarajlija
bigZ
Ray Allen
fizicar
Manu
lazarminator
Bodi Bond
Everton
blagoje
vlada
Talicni Tom
Zemljoradnik
28 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od drexler Sub 20 Avg 2011 - 6:37

kakav je status Dimića i Živanovića, hoće li oni u Zvezdu ili nazad u FMP (Radnički, Basket, Čukarica, kako li se već zove ovaj ostatak)?
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 20 Avg 2011 - 7:42

Драговић је рођен да га доведемо у Звезду, да покуша да се наметне на крилу а ако не успе иовако немао резерву на тој позицији, само да Руси хоће да га пусте, не знам на колико је потисао са њима...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od lazarminator Sub 20 Avg 2011 - 7:43

Za Dragovica bi zaista bila premija da dodje kod Pesica
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od drexler Sub 20 Avg 2011 - 7:59

ma naravno, Pešić je premija za srpsku košarku u globalu. Meni se ovaj novi projekat Zvezde ne sviđa pretjerano, odnosno ne sviđa mi se ovaj model po kome je napravljeno, ali svakako se radujem još jednom jakom klubu u nas, pa kakav god bio.

Ja nikad ništa loše nisam rekao o Čoviću. Očito je da smrdi, da je kvaran, ali Čović je KOŠARKAŠKI RADNIK. Možda je sebi munuo u džep više nego što je trebao, možda je kršio i zakon, ali iza njega nešto ostaje, nešto što koristi srpskoj košarci. Slično radi i u fudbalu u ZG Mamić, seljačina, prostak, profiter, bezobrazno bogat čovjek, vjerovatno i kriminalac, ali jebemu mater, iza njega nešto ostaje, dobro je njemu, ali dobro je i njegovom klubu. Stoga ja kontra 90% članova ovog foruma kažem "dabogda srpska košarka imala još Čovića"! Uvijek sam radije za lopove tipa Čović i Mamić koji pored toga što kradu i urade nešto za svoj klub, nego lopove tipa Đurić i Lukić koji su samo eksponenti nečijih tuđih interesa.

Pešić je ogroman dobitak za sve. Iz prošlog mandata u Zvezdi koji je počivao na praznim Opačinim pričama podario nam je Bjelicu i Kešelja. Ako Bog da, iz ove trogodišnje priče, može nam pružiti i više.

Pa što da ne, neka uzme i titulu, ako može, klaćemo se pošteno pa šta bude.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Bodi Bond Sub 20 Avg 2011 - 22:00

Pre Dragovića, ja bih kod Karija voleo da vidim Muslija.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od fizicar Sub 20 Avg 2011 - 23:10

Zašto ne i obojicu!
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Bodi Bond Sub 20 Avg 2011 - 23:17

Branićemo zlato.

statistika
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Djole Sub 20 Avg 2011 - 23:26

Lucic MVP... Very Happy
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Mihael Ned 21 Avg 2011 - 0:17

Lucic stvarno igra sjajno, pokazuje koliko ga je rad u Partizanu ( kao i ocigledno veliki individualni rad ) i igranje u Evroligi napravilo velikim igracem... Bojim se da ce i narednu sezonu igrati na poziciji 4 a to znaci mozda ne toliko veliki napredak...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Ray Allen Ned 21 Avg 2011 - 1:35

Moramo priznati da kvalitet ostalih reprezentacija u Senzenu nije ni na osrednjem nivou.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Geograf Ned 21 Avg 2011 - 1:38

Ray Allen ::Moramo priznati da kvalitet ostalih reprezentacija u Senzenu nije ni na osrednjem nivou.
Njihov problem. Wink
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Talicni Tom Ned 21 Avg 2011 - 11:00

Mihael ::Lucic stvarno igra sjajno, pokazuje koliko ga je rad u Partizanu ( kao i ocigledno veliki individualni rad ) i igranje u Evroligi napravilo velikim igracem... Bojim se da ce i narednu sezonu igrati na poziciji 4 a to znaci mozda ne toliko veliki napredak...

I mene je dojmilo ono što sam jutros vidio od Lučića. Napredak, prije svega u rutini i šutu je evidentan, mora još dosta da se radi na tehnici. Čak se i fizički nadogradio.
Meni se dopalo kako izgleda Dragović. Uvijek sam ga posmatrao kao trojku, ipak ako bi nabacio koji kilogram mišića bio bi dosta bolji na četiri. Sa onakvim šutom i odrazom mogao bi igrati slično Teletoviću.
Ljubičić je, koliko se god trudio Sharga da nas ubijedi, poor man Tepic. Boluje od istih bolesti od kojih je i Tepić bolovao. Ne voli brže igrače od sebe, a većina je takvih. Ipak iznenadio me dobrim kvalitetom.
Kada su Rusi u pitanju agresivnost im je na nivou američkih ekipa. Sjajno za gledati. Slično ncaa. Ipak dosta nedostataka u osnovnim košarkaškim elementima.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Ray Allen Ned 21 Avg 2011 - 12:21

Utisak je da nasa kosarkaska reprezentacija nije ni trebala da ucestvuje u Senzenu. Protivnici su veoma slabi, tako da stvarni kvalitet nasih igraca i ne moze izaci na videlo. Univerzijada je vremenski jako blizu EP u Litvaniji tako da ni oni igraci koji su se istakli ne mogu biti prikljuceni A reprezentaciji. Put za Kinu je dug. Najbolji pokazatelj koliko je turnir bio slab je i cinjenica da su reprezentacije Madjarske i Finske (cije su se A reprezentacije nedavno borile za plasman na EP) poslale B timove u Senzen. Takodje tu su i troskovi samih priprema. Sve u svemu bespotrebno.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned 21 Avg 2011 - 16:57

Тозла је тозла, па макар и на универзијади.... Very Happy

Шалу на страну, мислим да учешће на овом такмичењу не финансира КСС. Не капирам ово за Б тимове уопште ако може неко објашњење. Какве везе има то што су они послали Б тимове сениорске репрезентације?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Macijauskas Ned 21 Avg 2011 - 19:15

Juniori su tu ekipu Madjarske razbili.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Zemljoradnik Ned 21 Avg 2011 - 20:43

Uopšte nije glupo učestvovati na ovakvim turnirima, jer se igračima koji su prerasli mlađe selekcije, a još nisu nivo za seniorsku reprezentaciju, daje do znanja da se misli na njih. To je igračima veliki podstek i obnavlja im entuzijazam i želju za radom tokom sezone.

Inače, gledao sam juče drugo poluvreme Kanada - Litvanija. Kanada je igrala strašnu odbranu, uglavnom prilično usku, uz pritisak na liniju dodavanja. Napad im nije previše raznovrstan niti kvalitetan, imali su problema kada su Litvanci vršili jak pritisak na loptu sa udvajanjem, ali takva odbrana je rizična, jer se uz dva dobra dodavanja lako pravi višak. Pošto su to bili trenutci kada je su Kanađani već imali veliku prednost, nisu podlegli psihološkom pritisku i puno napada su rešavali sa penala posle čvrstih kontakata. Nažalost, naše momke nisam gledao, pa ne mogu nikako da ih uporedim.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Gost Ned 21 Avg 2011 - 21:36

Ja sam odgledao snimak meča Srbija - Rusija i rekao bih da Lučić i Dragović zaista imaju šta da kažu u ozbiljnoj košarci. Tu je odmah za njima i Ljubičić, a solidno izgledaju Dimić i Jeremić. Drča pogubljen totalno, Štimac koristan ali atletski retardiran.

Ovaj turnir je jako koristan za igrače jer podižu svoju igru i samopouzdanje na viši nivo. Svaki minut na parketu čini ih boljim igačima, bližim zahtevima reprezentacije. Lučić je spreman. I na osnovu gestova i sigurnosti koju emituje verujem da bi reprezentaciji ovog trenutka dao više od Kešelja. Dragoviću fali malo stabilnosti, malo discipline da postane mašina za ubijanje. Birčević, što se videlo i kroz statistiku, deluje sve sigurnije a protiv Rusa je imao nekoliko izuzetnih poteza. Ljubičić nije imao svoj dan ali je opet bio izuzetno koristan, i u fazi skoka i u organizaciji igre. Kada on nije na terenu, reprezentacija igra za klasu lošije. Za Zvezdu bi veliki dobitak mogao biti Dimić, jer je dečko stvarno proigrao. Na parketu deluje barem jednako uverljivo koliko i Jeremić.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Zemljoradnik Ned 21 Avg 2011 - 22:06

Dimić je izuzetno fizički talentovan, eksplozivan, hrabar i, za razliku od većine sličnih igrača, nema loš šut. Nisam ga gledao u prethodnoj sezoni, ali od ranije ga pamtim, pored ovih dobrih osobina, po izuzetno nezreloj, neracionalnoj igri. Ali verujem da bi Pešić od njega mogao da napravi igračinu.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Junglezburn Ned 21 Avg 2011 - 23:47

Prenos finala od 15:30.
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Dule Kecman Ned 21 Avg 2011 - 23:52

Ima prenos na eurosportu 2
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Ray Allen Pon 22 Avg 2011 - 1:01

@Zulu
Lose sam se izrazio. Nisu B timovi, vec na prvenstvu nastupaju igraci koji ne smeju biti stariji od 24 godine. Ali svakako ne igraju im najbolji igraci. Npr. A. Hanga je najtalentovaniji madjarski kosarkas i naravno nije igrao u Kini, vec je nastupao za A reprezentaciju u borbi za plasman na EP. Mi u svakom slucaju mozemo napraviti jaku ekipu jer imamo veliki fond igraca, a da li to Madjari ili Finci mogu? Naravno da ne mogu. I kakva je korist igrati protiv ekipa od kojih si za klasu jaci? Naravno nikakva. Korisnije bi bilo da su Lucic i Dragovic bili pozvanii na pripreme A reprezentacije. Znacilo bi im vise leto provedeno sa Krsticem, Teodosicem i drugovima nego igranje na Univerzijadi. Ostatak tima (izuzev mozda Jeremica) nema reprezentativni potencijal. Ako kod igraca inace ne postoji entuzijazam i zelja za radom i stalnim napredovanjem onda bolje da prestanu da se bave kosarkom.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Anti-RTS Pon 22 Avg 2011 - 3:35

Gledam sada ovu utakmicu protiv Kanade... Drča je teška rupa, koliko je sada lopti prodao, pokušava neka, ajde recimo, komplikovanija dodavanja, a ne može da odradi ni najosnovnije.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Dule Kecman Pon 22 Avg 2011 - 3:38

Ja sam na poluvremenu na ES video neku navijacicu sa kupa 6 nacija, i zaboravio sam celo prvo poluvreme u sekundi. love
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od sarajlija Pon 22 Avg 2011 - 4:12

Meni Dragovic izgleda skroz ok, ako Keselj ne bude isao mogao bi hladno on da upadne

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Anti-RTS Pon 22 Avg 2011 - 4:18

Kako smo majstorski stegli odbranu u drugom poluvremenu.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Univerzijada - Šenžen 2011. - Page 2 Empty Re: Univerzijada - Šenžen 2011.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu