Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

+20
Imperator
fizicar
Geograf
Koleman
dane
vlada
Zemljoradnik
Dule Kecman
ZuLuofVozdovac
Talicni Tom
Everton
lazarminator
blagoje
drexler
sarajlija
Junglezburn
XXL
Macijauskas
Novica-Ubica
Bodi Bond
24 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od lazarminator Čet 11 Avg 2011 - 7:14

Ovaj Benzing je i prosle godine bio jako interesantan igrac. Mislim da decko zaista ima vrstan potencijal, ali da isto tako moze i da nestane ukoliko ne bude bilo koga da radi sa njim.
Ne verujem da Nemci imaju previse klinaca koji mogu da spoje na dva ligaska meca 30 pa 33 poena. Da se nije povredio protiv Tubingena kada je bio u spicu forme sigurno da bi ostavio dublji trag ove godine u Nemackoj. I pored toga bio je najbolji domaci igrac u ligi sa samo 22 godine pogadjajuci prosecno okolo 15 poena po mecu. Ujedno bio je i najbolji strelac u Nemackoj medju domacim igracima. Nije cudo da je bio najbolji protiv nas
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od dane Čet 11 Avg 2011 - 7:17

Drago mi je da se Bjelica polako oporavlja. Još kada bi se Novica oporavio to i bilo savršeno. Ali i ovako vidi se da Duda proba razne varijante i postavke, tako da verujem da ćemo baš spremno dočekati prvenstvo.
Bobi je odigrao solidno, on zna da bude vrlo koristan sa svojom visinom.
Ali ipak mislim da će on da otpadne sa spiska. Dobro je ovo bilo, da proverimo kako funkcionišemo bez Tea.
Ali nadam se da ćemo da pobedimo Turke besan
Mrzim ih nakon one kradje od prošle godine!!!
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Koleman Čet 11 Avg 2011 - 9:50

Meni su utisci sjajni. Odusevljen sam Gagijem, Macvan sasvim solidan, Markovic vise nego dobar(mnogo je napredovao u Benetonu), sasvim ok i Kosta. E sa druge strane Tepic(moj inace najomrazeniji igrac u reprezentaciji, pokazao mi je opet i zasto), Bobi(dobio si majstore sansu ali daleko si ti od reprezentacije) i Savan(razocarenje ali ima toliki kredit kod mene da bi morao jos 10 ovakvih da odigra da bi mu nesto lose rekao). Pitali su vec ali nema odgovora... Sta je sa Keseljem? Ubedljivo najmanje igra od svih.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Geograf Čet 11 Avg 2011 - 10:01

Meni se cini da je Keselj trenutno daleko od prvih 12. Duda mu daje malo minuta koje on ne koristi,jednu utakmicu je i odmarao. Secam se da je Duda na kraju klupske sezone izjavio da je ocekivao vise od Keselja tako da mi deluje da on nije u njegovim planovima za Litvaniju. Ovaj naravno moze da se nametne u ostalim mecevima.
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od fizicar Čet 11 Avg 2011 - 10:13

Geograf ::Meni se cini da je Keselj trenutno daleko od prvih 12. Duda mu daje malo minuta koje on ne koristi,jednu utakmicu je i odmarao. Secam se da je Duda na kraju klupske sezone izjavio da je ocekivao vise od Keselja tako da mi deluje da on nije u njegovim planovima za Litvaniju. Ovaj naravno moze da se nametne u ostalim mecevima.

+1

Kešelj je loše koristio te minute koje je dobio. Ako se Bjelica oporavi, možda on i ne dobije šansu. Možda će ne trojci forsirati Tepića?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Koleman Čet 11 Avg 2011 - 10:16

fizicar ::
Geograf ::Meni se cini da je Keselj trenutno daleko od prvih 12. Duda mu daje malo minuta koje on ne koristi,jednu utakmicu je i odmarao. Secam se da je Duda na kraju klupske sezone izjavio da je ocekivao vise od Keselja tako da mi deluje da on nije u njegovim planovima za Litvaniju. Ovaj naravno moze da se nametne u ostalim mecevima.

+1

Kešelj je loše koristio te minute koje je dobio. Ako se Bjelica oporavi, možda on i ne dobije šansu. Možda će ne trojci forsirati Tepića?
Drz'mo gace. Ako Tepic bude odigrao 2 dobre utakmice na EP a da to nije protiv Letonije i takvih ekipa nosim 2 meseca njegov avatar. Ako ne ode na EP nosim Dudin avatar godinu dana.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Bodi Bond Čet 11 Avg 2011 - 10:17

1: Teodosić, Marković
2: Rašić, Tepić
3: Bjelica
4: Mačvan, Savanović
5: Krle, Kosta, Bobi

Ovako će tim sigurno izgledati, ako svi budu zdravi. A još dva igrača treba tražiti u četvorci: Paunić, Tripković, Milosavljević, Kešelj. S' tim da mislim da je Kešelj prilično siguran putnik.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Dule Kecman Čet 11 Avg 2011 - 10:19

Bila bi fora da iz ove cetvorke ulete Gagi i Tripko, jer realno svi im daju najmanje sansi.. Smile
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Imperator Čet 11 Avg 2011 - 10:21

Koleman ::Drz'mo gace. Ako Tepic bude odigrao 2 dobre utakmice na EP a da to nije protiv Letonije i takvih ekipa nosim 2 meseca njegov avatar. Ako ne ode na EP nosim Dudin avatar godinu dana.
Mnogo jako Very Happy
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Geograf Čet 11 Avg 2011 - 10:41

I mogli bi Milosavljevic, Marjanovic, Paunic,pa i Keselj da dobiju sansu zajedno sa Teom u petorci ili Krsticem, ovako kad su oni zajedno u istoj petorci tesko da mogu nesto da pokazu i sve to deluje dosta slabo..
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 11 Avg 2011 - 10:49

Мислим да је основни разлог Кешељевог неиграња то што Дуда нема шта да се уверава у његове способности, тренира га целе године и тачно зна колико овај може, сада је на осталима да покажу да ли могу да буду бољи од њега.

Колико видим за место на крилу поред Бјелице и Кешеља конкуришу и Паунић и Милосављевић. На Паунића се на бековској позицији уопште не рачуна. Он је мени увек први кандидат за испадање, али ако ћемо искрено добро смо играли у овом мечу кад је он био на крилу. Не полажите превелике наде у Драганчета због пар добрих минута данас, он је играо још боље прошле године па је опет извисио, а у првом мечу против Македонаца деловао је као куче на предњем седишту. Ипак ја бих добро размислио да ли да водим њега као бека или да ''чекам'' Трипковића.

Коста је ван форме, а Боби је показао да није још на нивоу репрезентације. Ја нисам тако склон критиковању Мачвана, солидно је то што пружа. Он је млад играч, осццилацие су очекиване нарочито на припремама, али у његов наступ на првенству уопште не сумњам, он је дугогодишњи пројекат репрезентације, у њега се улажу минути још од јуниорских дана. Генерално, под кошем ћемо на првенству имати велики проблема, ево кренимо од Немаца где у светлу нових информација које је дао Боди неће бити никога ко би могао да чува Дирка, а током сезоне сам гледао окршај Бостона и Клиперса, Каман је унаказио Крлета, дао му је 18 поена у директном дуелу, избацивао га је у рекламе дупетом, поентирао са поста, шоу је био... (било пре пар месеци а ја идаље памтим, па видите које је то убијање било) Ма шта да вам причам кад ми ни са Плајсом и Јаглом нисмо могли на крај да изађемо прошле године на светском првенству.

Ако наведеном додамо да смо најслабији на крилу и врло мршави на беку, ја могу оптимизам да градим једино на томе да ћемо неким чудом да полудимо на првенству, да ће Теа и Кешеља коначно да крене шут, и да ће Савану ићи од руке његове матрикс акције у којима прво не зна где је кренуо, а после изненади самог себе. За сада само Крле пуни константно.

Али апсолутно поражавајући утисак овог меча је да ће ми поново Тепић две недеље загорчавати живот, својим полагањем лопте са курца, цик-цак кораком који се заврши забадањем у играча, и бацањем камена са рамена. Овај пораз може да се тумачи на милиона начин, али један од њих могао би да буде - да је Тепић дао оно бацање на крају бар би смо отишли у продужетке. Ја не спадам у мрзитеље Тепића, стварно га готивим, али брате не могу да схватим да неко константно пружа тако бледе партије а игра по 25 минута...

Да требам да купим сад неки дрес купио бих онај на коме пише Марковић
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od fizicar Čet 11 Avg 2011 - 11:03

Kosta je danas bio odličan. Mislim da je on za posao backup centra pravi čovek. Nažalost Marjanović nije napredovao, a čini mi se i da je smršao.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Koleman Čet 11 Avg 2011 - 11:08

fizicar ::Kosta je danas bio odličan. Mislim da je on za posao backup centra pravi čovek. Nažalost Marjanović nije napredovao, a čini mi se i da je smršao.
O da! Napredovao je mnogo u Barsi aggressive
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od air slavkan Čet 11 Avg 2011 - 11:40

Сви смо гледали исте утакмице и исте играче, и пола људи куди Тепића, Мачвана, Перовића и Марјановића, а пола их хвали. Мени је, на пример, Марјановић данас доста добро одиграо, за разлику од претходне утакмице, а Тепић је био углавном добар на свим. Једино сам се у Мачвана разочарао, много је лошији него што је био у Јадранској лиги.
air slavkan
air slavkan
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Gost Čet 11 Avg 2011 - 12:25

Ovo s Nemcima je bila totalna zajebancija. Nisam baš radostan što smo izgubili od protivnika koji nas je pobedio i na Svetskom prvenstvu. Polako se stvara taj utisak da nam ne leže, ali objektivno i onda i sada smo ih potcenili i igrali bez Tea i Krstića.

Mene brine Mačvan. Nikada ga ovakvog nisam gledao. Rođeni pobednik, meč viner deluje kao izgubljen slučaj. Tužan sam zbog toga i nadam se da će se nekako trgnuti iz ovog lošeg sna. Čak je i u Makabiju delovao dosta sigurno i ambiciozno. Sa njim ovakvim, a bez Novice da pevamo ako uzmemo to 6.mesto.

Od Bjelice ne očekujem ništa jer dečko ne može da se sastavi sa loptom posle povrede. Tepić mi uprkos svemu nije promenio mišljenje. Nije to crkva u kojoj ćemo da se molimo. Gagija bih vodio obavezno zbog kontinuiranog napretka iz sezone u sezonu. Tripko-Godo je potrošio svoje... Ako mene pitate Kešelj i Gagi IN, Tripko i Paun AUT.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Everton Čet 11 Avg 2011 - 18:47

ljudi realno gledano ova utakmica od sinoc nije nikakav reper, igrali smo sa direktnim rivalom za prolaz dalje, i normalno da je duda blefirao ceo mec, zato je najbolje izbegavati ovakve meceve a slicnu utakmicu ocekujem protiv francuza u londonu.
I Kako sad stvari stoje nas plasman na prvenstvu odnosno iks faktor zavisice od Bjelke,Tepica i Macvana
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Bodi Bond Čet 11 Avg 2011 - 23:14

Turci su dobili Ukrajinu tek posle produžetka 69:65.

Krle
Konacno slobodno pre podne makar,za ceo dan se ni ne nadam Smile veceras utakmica sa ukrajinom 17h srpsko vreme...RTS2 live..idemooo
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Manu Pet 12 Avg 2011 - 3:07

-


Poslednji put izmenio Manu dana Pet 12 Avg 2011 - 10:00, izmenio ukupno 2 puta
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od sarajlija Pet 12 Avg 2011 - 4:29

Nevjerovatno koliko losije igramo u odnosu na Ljubljanu

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Geograf Pet 12 Avg 2011 - 4:55

Kao sto rece Sinisa, vidi se da je turnir u Ljubljani imao i neki takmicarski znacaj, ovo je pripremni turnir u pravom smilslu te reci.
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Bodi Bond Pet 12 Avg 2011 - 4:55

Kako ih je CSKA sve zajebao ovog leta. cool

Vidi se odmah koliko Bjelica znači u skoku.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od dane Pet 12 Avg 2011 - 5:28

Mislim da je Paunić posle ove utakmice siguran putnik u Litvaniju.
Marković igra sjajno ove pripremne utakmice. Dao je i trojku opet Smile
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Zemljoradnik Pet 12 Avg 2011 - 5:44

Ovo je Paunova škola odbrane. Ruke spuštene dole, samo noge rade, ali rade savršeno.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Koleman Pet 12 Avg 2011 - 5:49

Gagi party
Kako sam uzivao kada nema Tepica da mi kida zivce. Gagi-IN, Milenko-OUT!
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Bodi Bond Pet 12 Avg 2011 - 6:10

How yes no. plez1

Novica i Berić gosti na RTS-u od 23h.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011 - Page 2 Empty Re: Spor Toto World Cup 10 - Izmir 2011

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu